Menu

U14 / U15 Piger (2011 /2010)

Velkommen til denne  årgang og afdelingsholdside på Nørresundby FB’s hjemmesiden.
Denne side indeholder information om trænerne og deres kontakt informationer.  Siden indeholder information om træningstider og på hvilke baner der skal trænes ligesom der er information om kampe og kampprogrammet for sæsonen.  Hvis afdelingen gør brug af aktivitetskalenderen vil man også her på siden kunne se de aktiviteter der er planlagt og lagt ind i kalenderen.

Alle er velkommen til at kontakte trænerne eller klubben hvis I ønsker flere oplysninger.    
Vi glæder os til at se jer til træning og på træningsbanerne.  

 

Holdets stab

Træner
ingen pic
Flemming Kristensen
Træner
profil
Henrik Thorup Nielsen
Træner
profil
Lene Ring Skibsted
Træner
profil
Anders Sørensen
Trinleder
ingen pic
Kenn Hansen

KampprogramU15 Piger Liga 2 (2010) 11:11 - efterår 2024 • Pulje 871

August 2024

Nørresundby FB
18. aug
Kl. 11.00
Hjemme
Lindholm Høje Stadion

Brønderslev IF

Fortuna Hjørring
25. aug
Kl. 14.00
Ude
Landlyst Idrætsanlæg (Hjørring)

Nørresundby FB

FC Thy Piger
28. aug
Kl. 18.30
Ude
Hørdum Stadion

Nørresundby FB
September 2024

Nørresundby FB
1. sep
Kl. 11.00
Hjemme
Lindholm Høje Stadion

Team Østvendsyssel

Vraa/Børglum IF
8. sep
Kl. 15.00
Ude
Vrå Stadion

Nørresundby FB

KampprogramU15 Piger Liga 3 (2010) 11:11/9:9 - efterår 2024 • Pulje 882

August 2024

Vejgaard B
18. aug
Kl. 13.00
Ude
Spar Nord Arena (Vejgaard B)

Nørresundby FB

Nørresundby FB
24. aug
Kl. 11.00
Hjemme
Lindholm Høje Stadion

LKB/Gistrup

Aalborg Freja
28. aug
Kl. 18.30
Ude
Steka Bolig Park (Aalborg Freja)

Nørresundby FB
September 2024

Terndrup IF
1. sep
Kl. 11.30
Ude
Terndrup Stadion

Nørresundby FB

Nørresundby FB
7. sep
Kl. 11.00
Hjemme
Lindholm Høje Stadion

Nibe BK

KampprogramU14 Piger Liga 3 (2011) 11:11/9:9 - efterår 2024 • Pulje 931

August 2024

Brønderslev IF
16. aug
Kl. 18.00
Ude
Arena Kop & Kande (Brønderslev)

Nørresundby FB

Nørresundby FB
21. aug
Kl. 18.30
Hjemme
Lindholm Høje Stadion

FK Alliancen

Nørresundby FB
26. aug
Kl. 18.30
Hjemme
Lindholm Høje Stadion

Aalborg Freja
September 2024

Grindsted U. IF
1. sep
Kl. 11.00
Ude
Grindsted Hallen

Nørresundby FB

Nørresundby FB
4. sep
Kl. 18.30
Hjemme
Lindholm Høje Stadion

IF Skjold Sæby

Spillerliste

ingen img
Agnes Holm Nors
profil
Amalie Pedersen
ingen img
Anna Falkner Larsen
ingen img
Anna Frystyk
ingen img
Anne-Sofie Lillelund
profil
Astrid Frey
profil
Caroline Diana Popalzai
ingen img
Eda Alp
profil
Elina Seidenberg Bøcker
profil
Ellice Oghogho Iyamu Oriahi
profil
Ellie Burmester
ingen img
Emma Ring Skibsted
ingen img
Emma Toft Østergaard
ingen img
Emma Torp
ingen img
Freja Jasmin Hvid Sørensen
ingen img
Freya von Seelen
profil
Fri Blander Simonsen
ingen img
Frida Sørensen
ingen img
Ida Ellekrog Reiche
profil
Ida Hagsholm Pedersen
profil
Ingeborg Vibeke Nielsen
ingen img
Ingrid Kruuse
profil
Isabella Andersen
profil
Johanne Løvschall
ingen img
Karla Nielsen Vraa
ingen img
Laura Løvschall
ingen img
Laura Marie Bregendahl
profil
Leen Hadedeh
profil
Lærke Holmsgaard Nybo
ingen img
Lærke Riis Pedersen
profil
Lærke Thomsen
profil
Maria Selivanova
profil
Mille Christensen
ingen img
Nanna Abildgaard Bedsted Carlsson
ingen img
Nathida Samingram
profil
Nynne Holmgaard
ingen img
Robyn Ulrikke Rosenkilde
ingen img
Rosa Bechmann Jespersen
profil
Selma Eline Knapp
ingen img
Sif Heilskov Ravn
profil
Silje Mørup Trangbæk
profil
Silke Vestergaard
ingen img
Sophie Lauritzen
profil
Sophie Vandborg Skov
profil
Stina Misini
profil
Thea Højland Balle
ingen img
Zohra Habibi
Luk