Menu

U17 Drenge (2008)

Velkommen til denne  årgang og afdelingsholdside på Nørresundby FB’s hjemmesiden.
Denne side indeholder information om trænerne og deres kontakt informationer.  Siden indeholder information om træningstider og på hvilke baner der skal trænes ligesom der er information om kampe og kampprogrammet for sæsonen.  Hvis afdelingen gør brug af aktivitetskalenderen vil man også her på siden kunne se de aktiviteter der er planlagt og lagt ind i kalenderen.

Alle er velkommen til at kontakte trænerne eller klubben hvis I ønsker flere oplysninger.    
Vi glæder os til at se jer til træning og på træningsbanerne.  

 

Holdets stab

Træner
profil
Jesper Bak
Træner
profil
Alf Bundgaard Christensen
Træner
profil
Niels Jørgen Larsen

StillingU17 Drenge Liga 3 (2008) 11:11/9:9 - efterår 2024 • Pulje 413

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Gug B 0 0 0 0 0
2 Ingstrup Efterskoles IF (2) 0 0 0 0 0
3 Nørresundby FB 0 0 0 0 0
4 St. Restrup IF 0 0 0 0 0
5 Svenstrup-Godthåb IF 0 0 0 0 0
6 Aalborg Freja 0 0 0 0 0

StillingU17 Drenge C (08-09) 8:8 - Efterår 2024 • Pulje 25

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Bangsbo Freja 0 0 0 0 0
2 KB81 Aalborg 0 0 0 0 0
3 Nørresundby FB 0 0 0 0 0
4 Sindal IF 0 0 0 0 0
5 Øster Han Herred 0 0 0 0 0
6 Aalborg Freja 0 0 0 0 0

KampprogramU17 Drenge Liga 3 (2008) 11:11/9:9 - efterår 2024 • Pulje 413

August 2024

Nørresundby FB
18. aug
Kl. 13.00
Hjemme
Lindholm Høje Stadion

St. Restrup IF

Svenstrup-Godthåb IF
22. aug
Kl. 17.30
Ude
Svenstrup Stadion

Nørresundby FB

Ingstrup Efterskoles IF (2)
28. aug
Kl. 18.30
Ude
Ingstrup Efterskole

Nørresundby FB
September 2024

Nørresundby FB
1. sep
Kl. 13.00
Hjemme
Lindholm Høje Stadion

Gug B

Aalborg Freja
7. sep
Kl. 11.30
Ude
Steka Bolig Park (Aalborg Freja)

Nørresundby FB

KampprogramU17 Drenge C (08-09) 8:8 - Efterår 2024 • Pulje 25

August 2024

Bangsbo Freja
12. aug
Kl. 19.00
Ude
Bangsbo Freja anlæg

Nørresundby FB

Nørresundby FB
19. aug
Kl. 19.00
Hjemme
Lindholm Høje Stadion

Øster Han Herred

KB81 Aalborg
26. aug
Kl. 18.30
Ude
Tornhøjskolen

Nørresundby FB
September 2024

Nørresundby FB
2. sep
Kl. 19.00
Hjemme
Lindholm Høje Stadion

Aalborg Freja

Sindal IF
4. sep
Kl. 18.00
Ude
Sparekassen Danmark Arena, Sindal

Nørresundby FB

Nørresundby FB
9. sep
Kl. 19.00
Hjemme
Lindholm Høje Stadion

Bangsbo Freja

Øster Han Herred
16. sep
Kl. 19.00
Ude
Brovst IF's Anlæg

Nørresundby FB

Nørresundby FB
23. sep
Kl. 19.00
Hjemme
Lindholm Høje Stadion

KB81 Aalborg

Aalborg Freja
30. sep
Kl. 19.00
Ude
Steka Bolig Park (Aalborg Freja)

Nørresundby FB
Oktober 2024

Nørresundby FB
7. okt
Kl. 19.00
Hjemme
Lindholm Høje Stadion

Sindal IF

Spillerliste

ingen img
Abbas Ajoub
profil
Albert Andreasen
profil
Anton Schurer
profil
Frederik Toksig
profil
Gustav Lloyd Lind
ingen img
Habinshuti Hategeka
ingen img
Hanif Anuar
profil
Johan Sloth Wamsler
ingen img
Jonas Hovaldt Sørensen
ingen img
Jonathan Lydholm
ingen img
Lucas Tjell
ingen img
Malthe Mørch
ingen img
Marwaan Faid
ingen img
Mathias Sørensen
profil
Mikkel Lykholt-Ustrup
ingen img
Mohammed Amin Haissam
ingen img
Nicolai Dahl Pedersen
profil
Nicolai Sløk
ingen img
Noah Bech Østergaard
ingen img
Oliver Jakobsen
profil
Oscar Nordbaz Gjeruldsen
profil
Peter Iisager Bak
ingen img
Rasmus Holm Norre
profil
Sebastian Gajos Ottesen
profil
Silas Thenstrup Nielsen
ingen img
William Andersen
ingen img
William Rasmussen
ingen img
Wissam Kamal Yassine
Luk