Menu

Generel info om seniorafdelingen

Velkommen til seniorafdelingen i Nørresundby Forenede Boldklubber.
Der trænes på banerne på Voerbjerg og i vinterperioden på vores kunstgræsbaner på Voerbjergvej.
Vær opmærksom på at træningstider på kunstgræs kan være anderledes.

Har du behov for yderligere information eller ønsker at komme i gang med fodbold, kan du kontakte Claus Ottosen 51288611 eller Thomas B. Jensen - 20783008 eller skrive en besked til klubbens mail norresundbyfb@stofanet.dk

Træningstider - Senior

Danmarksserien
Mandag 17.00 - 18.30
Tirsdag 18.30 - 20.00
Torsdag 18.30 - 20.00

Øvrige hold i herre- og damesenior
Tirsdag 18.30 - 20.00
Torsdag 18.30 - 20.00


 

Opslag 06. maj kl. 10:12
Nørresundby FB udvider talentarbejde Nørresundby FB starter en ny afdeling med navnet Talent+, der skal skabe optimale forhold for de bedste ungdomsspillere fra U15-holdet og op til de yngste senior-spillere. Allan Kjeldsen bliver ansvarlig for Talent+

Hovedsponsor

NFB kampe
Maj 2021
9.
søndag
10.00
Nørresundby FB (2)
Omklædning ikke muligt
-
Herrer
U10
U10 Drenge B (11) 5M Weekend - Forår 2021 • Pulje 208
Baneanlæg Lerumbakken
3A Lerumbakken
Vejgaard B (1)
Omklædning ikke muligt
Baneanlæg Lerumbakken
3A Lerumbakken
9.
søndag
10.00
Løgstør IF
-
Kvinder
U10
U10 Piger A-B (11) 5M Weekend - Forår 2021 • Pulje 217
Løgstør Stadion
Nørresundby FB
Løgstør Stadion
9.
søndag
10.00
Nørresundby FB
Omklædning ikke muligt
-
Kvinder
U10
U10 Piger B-C (11) 5M Weekend - Forår 2021 • Pulje 219
Baneanlæg Lerumbakken
2A Lerumbakken
IF Fremad Nørhalne
Omklædning ikke muligt
Baneanlæg Lerumbakken
2A Lerumbakken
9.
søndag
10.00
Nørresundby FB
Omklædning ikke muligt
-
Herrer
U9
U9 Drenge B (12) 5M - Weekend - Forår 2021 • Pulje 306
Baneanlæg Lerumbakken
3C Lerumbakken
Aalborg Freja
Omklædning ikke muligt
Baneanlæg Lerumbakken
3C Lerumbakken
9.
søndag
11.00
RK07
-
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 2B (2007) 11M - forår 2021 • Pulje 613
RMS Park Romalt
Nørresundby FB
RMS Park Romalt
9.
søndag
11.00
Nørresundby FB
Omklædning ikke muligt
-
Kvinder
U11
U11 Piger A-B (10) 8M - Forår 2021 • Pulje 100
Baneanlæg Lerumbakken
1C Lerumbakken
Dommeromk.: Omklædning ikke muligt
Storvorde/Sejlflod B
Omklædning ikke muligt
Baneanlæg Lerumbakken
1C Lerumbakken
Dommeromk. Omklædning ikke muligt
9.
søndag
11.00
Nørresundby FB
Omklædning ikke muligt
-
Herrer
U11
U11 Drenge C (10) 8M Weekend - Forår 2021 • Pulje 109
Baneanlæg Lerumbakken
1D Lerumbakken
Dommeromk.: Omklædning ikke muligt
LKB/Gistrup
Omklædning ikke muligt
Baneanlæg Lerumbakken
1D Lerumbakken
Dommeromk. Omklædning ikke muligt
9.
søndag
11.30
Nørresundby FB (2)
Omklædning ikke muligt
-
Herrer
U9
U9 Drenge C (12) 5M - Weekend - Forår 2021 • Pulje 312
Baneanlæg Lerumbakken
2B Lerumabkken
Øster Han Herred (1)
Omklædning ikke muligt
Baneanlæg Lerumbakken
2B Lerumabkken
9.
søndag
11.30
Nørresundby FB
Omklædning ikke muligt
-
Kvinder
U9
U9 Piger B/C (12) 5M - Weekend - Forår 2021 • Pulje 318
Baneanlæg Lerumbakken
3B Lerumbakken
Gug B
Omklædning ikke muligt
Baneanlæg Lerumbakken
3B Lerumbakken
9.
søndag
11.30
Nørresundby FB
Omklædning ikke muligt
-
Kvinder
U8
U8 Piger (13) 5M - Weekend - Forår 2021 • Pulje 339
Baneanlæg Lerumbakken
3D Lerumbakken
Vodskov IF
Omklædning ikke muligt
Baneanlæg Lerumbakken
3D Lerumbakken
9.
søndag
12.00
Nørresundby FB
livescore
-
Kvinder
Senior
Kvinder Serie 1 - Forår 2021 • Pulje 277
Lindholm Høje Stadion
Sulsted IF
Lindholm Høje Stadion
10.
mandag
18.00
ØVI/TTB
-
Herrer
U10
U10 Drenge C (11) 5M Hverdag - Forår 2021 • Pulje 214
Elektrikeren Nord Arena
Nørresundby FB
Elektrikeren Nord Arena
10.
mandag
18.30
Nørresundby FB
livescore
-
Kvinder
Senior
Kvinder Serie 2 11M/9M - Forår 2021 • Pulje 288
Lindholm Høje Stadion
Vejgaard B
Lindholm Høje Stadion
10.
mandag
19.00
Nørresundby FB (1)
-
Herrer
Senior
Herrer C (16+) 7M - Forår 2021 • Pulje 26
Baneanlæg Lerumbakken
FC Ljiljan, Ålborg (2)
Baneanlæg Lerumbakken
10.
mandag
19.00
Nørresundby FB
-
Herrer
M+32
M+32 11M - Indledende 2021 • Pulje 400
Baneanlæg Lerumbakken
Svenstrup-Godthåb IF
Baneanlæg Lerumbakken
11.
tirsdag
18.00
Nørresundby FB
-
Herrer
U8
U8 Drenge B (13) 5M - Hverdag - Forår 2021 • Pulje 320
Baneanlæg Lerumbakken
LKB/Gistrup
Baneanlæg Lerumbakken
11.
tirsdag
18.00
Nørresundby FB
-
Herrer
U8
U8 Drenge C (13) 5M - Hverdag - Forår 2021 • Pulje 322
Baneanlæg Lerumbakken
Hjallerup IF
Baneanlæg Lerumbakken
11.
tirsdag
19.00
SIF/BTI
-
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 5 (2005) 11M/9M - forår 2021 • Pulje 481
Sparekassen Vendsyssel Arena, Sindal
Nørresundby FB
Sparekassen Vendsyssel Arena, Sindal
12.
onsdag
18.00
Nørresundby FB
-
Kvinder
U14
U14 Piger C (07) 8M - Forår 2021 • Pulje 49
NFB Kunstgræs Lindholm
RKG
NFB Kunstgræs Lindholm
12.
onsdag
18.30
Nørresundby FB
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 2 - Forår 2021 • Pulje 15
Lindholm Høje Stadion
St. Restrup IF
Lindholm Høje Stadion
12.
onsdag
18.30
Nørresundby FB
-
Herrer
U13
U13 Drenge C (08) 8M - Forår 2021 • Pulje 9
Baneanlæg Lerumbakken
Løgstør IF
Baneanlæg Lerumbakken
12.
onsdag
18.30
Nørresundby FB
-
Herrer
U12
U12 Drenge B (09) 8M - Forår 2021 • Pulje 14
Baneanlæg Lerumbakken
GVL Løkken
Baneanlæg Lerumbakken
12.
onsdag
19.00
Nøvling FK
-
Herrer
Senior
Herrer C (16+) 7M - Forår 2021 • Pulje 28
Nøvling Skole
Nørresundby FB (3)
Nøvling Skole
13.
torsdag
11.00
FC Salling
-
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 2B (2007) 11M - forår 2021 • Pulje 613
Egeris Kunstgræsbane (Bane 8)
Bane 1
Nørresundby FB
Omkl. 12
Egeris Kunstgræsbane (Bane 8)
Bane 1
13.
torsdag
13.30
Skibsby-Højene IF
-
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 2 (2005) 11M - forår 2021 • Pulje 455
Højene Hallen
1
Nørresundby FB
Højene Hallen
1
15.
lørdag
11.00
Nørresundby FB
-
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 5 (2007) 11M/9M - forår 2021 • Pulje 662
Lindholm Høje Stadion
Jetsmark IF
Lindholm Høje Stadion
15.
lørdag
11.00
Nørresundby FB
-
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 5 (2005) 11M/9M - forår 2021 • Pulje 481
Lindholm Høje Stadion
Nors/Hillerslev
Lindholm Høje Stadion
15.
lørdag
15.30
Nørresundby fB
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Forår 2021 • Pulje 59
Lindholm Høje Stadion
FC Vesterbro, Aalborg
Lindholm Høje Stadion
16.
søndag
11.00
Team Østvendsyssel
Omklædning Hjemmefra
-
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 2B (2007) 11M - forår 2021 • Pulje 613
Dronninglund Ny Stadion
Bane 1
Dommeromk.: Omklædning Hjemmefra
Nørresundby FB
Omklædning Hjemmefra
Dronninglund Ny Stadion
Bane 1
Dommeromk. Omklædning Hjemmefra
16.
søndag
13.00
Vejgaard B (2)
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 5 - ombrydning - Forår 2021 • Pulje 211
Spar Nord Arena - Soffy Road
Nørresundby FB
Spar Nord Arena - Soffy Road
16.
søndag
13.00
Aalborg KFUM
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 5 (2008) 11M/9M - forår 2021 • Pulje 772
Nordjyske Bank Arena (KFUM)
Nørresundby FB
Nordjyske Bank Arena (KFUM)
16.
søndag
13.00
Hadsund/Terndrup
-
Kvinder
U14
U14 Piger Liga 3 (2007) 11M/9M - forår 2021 • Pulje 941
Hadsund Stadion
Nørresundby FB
Hadsund Stadion
16.
søndag
14.00
Nørresundby FB
-
Herrer
Senior
Herre-DS • Pulje 4
Nordjyske Bank Arena (NFB)
Kjellerup IF
Nordjyske Bank Arena (NFB)
17.
mandag
18.00
B52/Aalborg
-
Kvinder
U14
U14 Piger C (07) 8M - Forår 2021 • Pulje 49
Klubhuset B52/AFC
Nørresundby FB
Klubhuset B52/AFC
17.
mandag
18.30
Nørresundby FB
-
Kvinder
Senior
Kvinder Serie 2 11M/9M - Forår 2021 • Pulje 288
Lindholm Høje Stadion
Aalborg Freja (1)
Lindholm Høje Stadion
17.
mandag
19.00
Skagen IK
-
Kvinder
Senior
Kvinder Serie 1 - Forår 2021 • Pulje 277
Sparekassen Vendsyssel Arena (Skagen)
Nørresundby FB
Sparekassen Vendsyssel Arena (Skagen)
17.
mandag
19.00
Nørresundby FB (1)
-
Herrer
Senior
Herrer C (16+) 7M - Forår 2021 • Pulje 26
Baneanlæg Lerumbakken
Hjørring AIK Frem (1)
Baneanlæg Lerumbakken
17.
mandag
19.00
Nordens Paris FC
-
Herrer
Senior
Herrer C (16+) 7M - Forår 2021 • Pulje 27
Firmasport Aalborg Freja
Nørresundby FB (2)
Firmasport Aalborg Freja
17.
mandag
19.00
FC Ljiljan, Ålborg (1)
-
Herrer
Senior
Herrer C (16+) 7M - Forår 2021 • Pulje 28
Kærby Stadion
Nørresundby FB (3)
Kærby Stadion
17.
mandag
19.00
Nibe B
-
Herrer
M+32
M+32 11M - Indledende 2021 • Pulje 400
Nibe Stadion
Nørresundby FB
Nibe Stadion
17.
mandag
19.15
Skalborg SK
-
Herrer
Senior
Herre C / Træningskamp 7:7 • Træningskamp
Skalborg Stadion
Bane 2B - (8 mands på bane 2)
Nørresundby Forenede Boldklubber
Skalborg Stadion
Bane 2B - (8 mands på bane 2)
18.
tirsdag
18.30
Støvring IF
-
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 2 (2005) 11M - forår 2021 • Pulje 455
Støvring Stadion
Nørresundby FB
Støvring Stadion
19.
onsdag
18.00
Nørresundby FB
-
Kvinder
U14
U14 Piger C (07) 8M - Forår 2021 • Pulje 49
NFB Kunstgræs Lindholm
Aalborg KFUM
NFB Kunstgræs Lindholm
19.
onsdag
18.30
HVH
-
Herrer
U13
U13 Drenge C (08) 8M - Forår 2021 • Pulje 9
Vester Hornum Stadion
Nørresundby FB
Vester Hornum Stadion
19.
onsdag
18.30
Nørresundby FB
-
Herrer
U12
U12 Drenge B (09) 8M - Forår 2021 • Pulje 14
Baneanlæg Lerumbakken
Bagterp IF
Baneanlæg Lerumbakken
19.
onsdag
19.00
Lemvig GF
-
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 2B (2007) 11M - forår 2021 • Pulje 613
Lemvig Stadion
Nørresundby FB
Lemvig Stadion
21.
fredag
18.30
Aalborg Chang (2)
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Forår 2021 • Pulje 59
Chang's Baner
Bane 2
Nørresundby fB
Chang's Baner
Bane 2
21.
fredag
19.00
Aabybro IF
-
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 5 (2007) 11M/9M - forår 2021 • Pulje 662
Aabybro Idrætscenter
Nørresundby FB
Aabybro Idrætscenter
22.
lørdag
11.00
Nørresundby FB
-
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 2B (2007) 11M - forår 2021 • Pulje 613
Lindholm Høje Stadion
FC Salling
Lindholm Høje Stadion
22.
lørdag
11.00
Nørresundby FB
-
Kvinder
U14
U14 Piger Liga 3 (2007) 11M/9M - forår 2021 • Pulje 941
Lindholm Høje Stadion
Brønderslev IF
Lindholm Høje Stadion
22.
lørdag
16.00
Aalborg Freja
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 2 - Forår 2021 • Pulje 15
Frejaparken
Nørresundby FB
Frejaparken
22.
lørdag
16.00
Nørresundby FB
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 5 - ombrydning - Forår 2021 • Pulje 211
Lindholm Høje Stadion
AaB
Lindholm Høje Stadion
23.
søndag
11.00
Vraa/Børglum IF
-
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 5 (2005) 11M/9M - forår 2021 • Pulje 481
Vrå Kunstgræsbane
Nørresundby FB
Vrå Kunstgræsbane
24.
mandag
13.00
Nørresundby FB
-
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 2 (2005) 11M - forår 2021 • Pulje 455
Lindholm Høje Stadion
Hornslet IF
Lindholm Høje Stadion
25.
tirsdag
17.30
St. Restrup IF (3)
-
Herrer
U7
U7 Drenge (14) 3M - Hverdag/2. stævne • Pulje 353
Baneanlæg Lerumbakken
Nørresundby FB (2)
Baneanlæg Lerumbakken
25.
tirsdag
17.30
Aalborg KFUM (2)
-
Herrer
U7
U7 Drenge (14) 3M - Hverdag/2. stævne • Pulje 353
Baneanlæg Lerumbakken
Nørresundby FB (3)
Baneanlæg Lerumbakken
25.
tirsdag
17.30
Nørresundby FB (1)
-
Herrer
U7
U7 Drenge (14) 3M - Hverdag/2. stævne • Pulje 354
Baneanlæg Lerumbakken
NUBI
Baneanlæg Lerumbakken
25.
tirsdag
17.30
Nørresundby FB (2)
-
Herrer
U6
U6 Drenge (15) 3M - Hverdag/2. stævne • Pulje 382
Nørhalne Stadion
Tårs/Ugilt IF
Nørhalne Stadion
25.
tirsdag
17.30
Nørresundby FB (3)
-
Herrer
U6
U6 Drenge (15) 3M - Hverdag/2. stævne • Pulje 383
Nordjyske Bank Arena (KFUM)
Aalborg KFUM (3)
Nordjyske Bank Arena (KFUM)
25.
tirsdag
17.50
Nørresundby FB (3)
-
Herrer
U7
U7 Drenge (14) 3M - Hverdag/2. stævne • Pulje 353
Baneanlæg Lerumbakken
St. Restrup IF (3)
Baneanlæg Lerumbakken
25.
tirsdag
17.50
Nørresundby FB (2)
-
Herrer
U7
U7 Drenge (14) 3M - Hverdag/2. stævne • Pulje 353
Baneanlæg Lerumbakken
LKB/Gistrup (1)
Baneanlæg Lerumbakken
25.
tirsdag
17.50
LKB/Gistrup (2)
-
Herrer
U7
U7 Drenge (14) 3M - Hverdag/2. stævne • Pulje 354
Baneanlæg Lerumbakken
Nørresundby FB (1)
Baneanlæg Lerumbakken
25.
tirsdag
17.50
Vraa/Børglum IF
-
Herrer
U6
U6 Drenge (15) 3M - Hverdag/2. stævne • Pulje 382
Nørhalne Stadion
Nørresundby FB (1)
Nørhalne Stadion
25.
tirsdag
17.50
Aalborg KFUM (4)
-
Herrer
U6
U6 Drenge (15) 3M - Hverdag/2. stævne • Pulje 383
Nordjyske Bank Arena (KFUM)
Nørresundby FB (3)
Nordjyske Bank Arena (KFUM)
25.
tirsdag
18.00
Nørresundby FB (1)
Omklædning ikke muligt
-
Herrer
U9
U9 Drenge C (12) 5M - Weekend - Forår 2021 • Pulje 313
Baneanlæg Lerumbakken
3C Lerumbakken
Vester Hassing GF
Omklædning ikke muligt
Baneanlæg Lerumbakken
3C Lerumbakken
25.
tirsdag
18.00
Aalborg KFUM
-
Herrer
U8
U8 Drenge B (13) 5M - Hverdag - Forår 2021 • Pulje 320
Nordjyske Bank Arena (KFUM)
Nørresundby FB
Nordjyske Bank Arena (KFUM)
25.
tirsdag
18.00
St. Restrup IF
-
Herrer
U8
U8 Drenge C (13) 5M - Hverdag - Forår 2021 • Pulje 322
Frejlev Stadion
Nørresundby FB
Frejlev Stadion
25.
tirsdag
18.10
Nørresundby FB (3)
-
Herrer
U7
U7 Drenge (14) 3M - Hverdag/2. stævne • Pulje 353
Baneanlæg Lerumbakken
LKB/Gistrup (1)
Baneanlæg Lerumbakken
25.
tirsdag
18.10
Nørresundby FB (1)
-
Herrer
U7
U7 Drenge (14) 3M - Hverdag/2. stævne • Pulje 354
Baneanlæg Lerumbakken
Aalborg KFUM (3)
Baneanlæg Lerumbakken
25.
tirsdag
18.10
IF Fremad Nørhalne
-
Herrer
U6
U6 Drenge (15) 3M - Hverdag/2. stævne • Pulje 382
Nørhalne Stadion
Nørresundby FB (2)
Nørhalne Stadion
25.
tirsdag
18.10
Tårs/Ugilt IF
-
Herrer
U6
U6 Drenge (15) 3M - Hverdag/2. stævne • Pulje 382
Nørhalne Stadion
Nørresundby FB (1)
Nørhalne Stadion
25.
tirsdag
18.10
Nørresundby FB (3)
-
Herrer
U6
U6 Drenge (15) 3M - Hverdag/2. stævne • Pulje 383
Nordjyske Bank Arena (KFUM)
LKB/Gistrup (1)
Nordjyske Bank Arena (KFUM)
25.
tirsdag
18.30
Aalborg KFUM (2)
-
Herrer
U7
U7 Drenge (14) 3M - Hverdag/2. stævne • Pulje 353
Baneanlæg Lerumbakken
Nørresundby FB (2)
Baneanlæg Lerumbakken
25.
tirsdag
18.30
Nørresundby FB (2)
-
Herrer
U6
U6 Drenge (15) 3M - Hverdag/2. stævne • Pulje 382
Nørhalne Stadion
Vraa/Børglum IF
Nørhalne Stadion
25.
tirsdag
18.30
Nørresundby FB (1)
-
Herrer
U6
U6 Drenge (15) 3M - Hverdag/2. stævne • Pulje 382
Nørhalne Stadion
IF Fremad Nørhalne
Nørhalne Stadion
25.
tirsdag
18.30
LKB/Gistrup (2)
-
Herrer
U6
U6 Drenge (15) 3M - Hverdag/2. stævne • Pulje 383
Nordjyske Bank Arena (KFUM)
Nørresundby FB (3)
Nordjyske Bank Arena (KFUM)
25.
tirsdag
19.00
Nørresundby FB (2)
-
Herrer
Senior
Herrer C (16+) 7M - Forår 2021 • Pulje 27
NFB Kunstgræs Lindholm
Langholt SK
NFB Kunstgræs Lindholm
25.
tirsdag
19.00
Nørresundby FB
-
Herrer
M+32
M+32 11M - Indledende 2021 • Pulje 400
Baneanlæg Lerumbakken
Aars IK
Baneanlæg Lerumbakken
26.
onsdag
17.30
Asaa/Agersted
-
Herrer
U10
U10 Drenge C (11) 5M Hverdag - Forår 2021 • Pulje 214
Asaa Stadion
Nørresundby FB
Asaa Stadion
26.
onsdag
18.00
LKB/Gistrup
-
Kvinder
U11
U11 Piger A-B (10) 8M - Forår 2021 • Pulje 100
Gistrup Idrætscenter
Nørresundby FB
Gistrup Idrætscenter
26.
onsdag
18.30
Nørresundby FB
-
Herrer
U13
U13 Drenge C (08) 8M - Forår 2021 • Pulje 9
Baneanlæg Lerumbakken
Storvorde/Sejlflod B
Baneanlæg Lerumbakken
26.
onsdag
19.00
Nørresundby FB (3)
-
Herrer
Senior
Herrer C (16+) 7M - Forår 2021 • Pulje 28
Baneanlæg Lerumbakken
Skalborg SK
Baneanlæg Lerumbakken
27.
torsdag
19.00
Vestbjerg IF
-
Herrer
Senior
Herrer C (16+) 7M - Forår 2021 • Pulje 26
Vestbjerg Hallen
Nørresundby FB (1)
Vestbjerg Hallen
28.
fredag
18.00
Nørresundby FB
-
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 2 (2005) 11M - forår 2021 • Pulje 455
Lindholm Høje Stadion
HOG Hinnerup
Lindholm Høje Stadion
28.
fredag
19.00
Birkelse IF
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 2 - Forår 2021 • Pulje 15
Birkelse Stadion
Nørresundby FB
Birkelse Stadion
29.
lørdag
10.00
Sørup IF
-
Kvinder
U11
U11 Piger (10) 5M - Forår 2021 • Pulje 202
Sørup Stadion
Nørresundby FB
Sørup Stadion
29.
lørdag
10.00
Aalborg Chang
-
Herrer
U9
U9 Drenge B (12) 5M - Weekend - Forår 2021 • Pulje 306
Chang's Baner
Bane 12
Nørresundby FB
Chang's Baner
Bane 12
29.
lørdag
10.00
Nørresundby FB
-
Kvinder
U6
U6 Piger (15) 3M - Weekend/2. stævne • Pulje 399
Baneanlæg Lerumbakken
Vodskov IF
Baneanlæg Lerumbakken
29.
lørdag
10.20
Brønderslev IF
-
Kvinder
U6
U6 Piger (15) 3M - Weekend/2. stævne • Pulje 399
Baneanlæg Lerumbakken
Nørresundby FB
Baneanlæg Lerumbakken
29.
lørdag
10.30
St. Restrup IF
-
Herrer
U10
U10 Drenge A2 (11) 5M Weekend - Forår 2021 • Pulje 205
Frejlev Stadion
Nørresundby FB
Frejlev Stadion
29.
lørdag
10.40
Nørresundby FB
-
Kvinder
U6
U6 Piger (15) 3M - Weekend/2. stævne • Pulje 399
Baneanlæg Lerumbakken
Vejgaard B (2)
Baneanlæg Lerumbakken
29.
lørdag
11.00
AaB
-
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 2B (2007) 11M - forår 2021 • Pulje 613
AaB's Anlæg
Nørresundby FB
AaB's Anlæg
29.
lørdag
11.00
Nørresundby FB
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 5 (2008) 11M/9M - forår 2021 • Pulje 772
Baneanlæg Lerumbakken
Aalborg KFUM
Baneanlæg Lerumbakken
29.
lørdag
11.00
Nørresundby FB
-
Kvinder
U14
U14 Piger Liga 3 (2007) 11M/9M - forår 2021 • Pulje 941
Lindholm Høje Stadion
Vodskov IF
Lindholm Høje Stadion
29.
lørdag
11.00
Vejgaard B (1)
-
Kvinder
U6
U6 Piger (15) 3M - Weekend/2. stævne • Pulje 399
Baneanlæg Lerumbakken
Nørresundby FB
Baneanlæg Lerumbakken
29.
lørdag
11.15
B52/Aalborg
-
Herrer
U11
U11 Drenge C (10) 8M Weekend - Forår 2021 • Pulje 109
Klubhuset B52/AFC
Nørresundby FB
Klubhuset B52/AFC
29.
lørdag
15.30
Nørresundby fB
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Forår 2021 • Pulje 59
Lindholm Høje Stadion
Aabybro IF
Lindholm Høje Stadion
29.
lørdag
16.00
Tornby IF
-
Kvinder
Senior
Kvinder Serie 1 - Forår 2021 • Pulje 277
Tornby Stadion
Nørresundby FB
Tornby Stadion
30.
søndag
10.00
Gug B
-
Herrer
U11
U11 Drenge A2 (10) 8M - Forår 2021 • Pulje 104
Skjøtt Arena
Nørresundby FB
Skjøtt Arena
30.
søndag
10.00
RKG
-
Herrer
U10
U10 Drenge B (11) 5M Weekend - Forår 2021 • Pulje 208
Bixen Arena
Nørresundby FB (2)
Bixen Arena
30.
søndag
10.00
Aalborg Freja
-
Kvinder
U10
U10 Piger B-C (11) 5M Weekend - Forår 2021 • Pulje 219
Frejaparken
Nørresundby FB
Frejaparken
30.
søndag
10.00
TSV
-
Herrer
U12
U12 Drenge B (09) 8M - Forår 2021 • Pulje 14
Vestbjerg Hallen
Nørresundby FB
Vestbjerg Hallen
30.
søndag
10.00
Nørresundby FB (2)
-
Herrer
U9
U9 Drenge C (12) 5M - Weekend - Forår 2021 • Pulje 312
Baneanlæg Lerumbakken
Fjerritslev IF
Baneanlæg Lerumbakken
30.
søndag
10.00
Terndrup/Bælum (1)
-
Herrer
U9
U9 Drenge C (12) 5M - Weekend - Forår 2021 • Pulje 313
Terndrup Stadion
Nørresundby FB (1)
Terndrup Stadion
30.
søndag
10.00
Nørresundby FB
-
Kvinder
U9
U9 Piger B/C (12) 5M - Weekend - Forår 2021 • Pulje 318
Baneanlæg Lerumbakken
Aalborg Chang
Baneanlæg Lerumbakken
30.
søndag
10.00
Løgstør IF
-
Kvinder
U8
U8 Piger (13) 5M - Weekend - Forår 2021 • Pulje 339
Løgstør Stadion
Nørresundby FB
Løgstør Stadion
30.
søndag
13.00
FK Fjordsiden
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 5 - ombrydning - Forår 2021 • Pulje 211
Klubhuset B52/AFC
Nørresundby FB
Klubhuset B52/AFC
30.
søndag
13.30
Nørresundby FB
-
Kvinder
U10
U10 Piger A-B (11) 5M Weekend - Forår 2021 • Pulje 217
Baneanlæg Lerumbakken
Aars IK (1)
Baneanlæg Lerumbakken
31.
mandag
18.00
Mou/Gudumholm
-
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 5 (2007) 11M/9M - forår 2021 • Pulje 662
Joka Arena
Nørresundby FB
Joka Arena
31.
mandag
18.30
Nørresundby FB
-
Kvinder
Senior
Kvinder Serie 2 11M/9M - Forår 2021 • Pulje 288
Lindholm Høje Stadion
Aabybro IF
Lindholm Høje Stadion
31.
mandag
19.00
Tylstrup IF
-
Herrer
Senior
Herrer C (16+) 7M - Forår 2021 • Pulje 26
Tylstrup Stadion
Nørresundby FB (1)
Tylstrup Stadion
31.
mandag
19.00
St. Restrup IF
-
Herrer
M+32
M+32 11M - Indledende 2021 • Pulje 400
Frejlev Stadion
Nørresundby FB
Frejlev Stadion
Juni 2021
1.
tirsdag
18.00
Skørping IF Frem
-
Kvinder
U14
U14 Piger C (07) 8M - Forår 2021 • Pulje 49
Skørping Idrætscenter
Nørresundby FB
Skørping Idrætscenter
1.
tirsdag
18.00
Øster Hornum IF
-
Herrer
U8
U8 Drenge B (13) 5M - Hverdag - Forår 2021 • Pulje 320
Øster Hornum Hallen
Nørresundby FB
Øster Hornum Hallen
1.
tirsdag
18.00
Nørresundby FB
-
Herrer
U8
U8 Drenge C (13) 5M - Hverdag - Forår 2021 • Pulje 322
Baneanlæg Lerumbakken
DHF
Baneanlæg Lerumbakken
2.
onsdag
18.00
Nørresundby FB
-
Herrer
U10
U10 Drenge C (11) 5M Hverdag - Forår 2021 • Pulje 214
Baneanlæg Lerumbakken
VUG
Baneanlæg Lerumbakken
2.
onsdag
18.00
Aalborg KFUM
-
Herrer
U13
U13 Drenge C (08) 8M - Forår 2021 • Pulje 9
Nordjyske Bank Arena (KFUM)
Nørresundby FB
Nordjyske Bank Arena (KFUM)
2.
onsdag
19.00
Nørresundby FB
-
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 2B (2007) 11M - forår 2021 • Pulje 613
Lindholm Høje Stadion
RK07
Lindholm Høje Stadion
2.
onsdag
19.00
Gandrup SK
-
Herrer
Senior
Herrer C (16+) 7M - Forår 2021 • Pulje 27
Gandrup Stadion
Nørresundby FB (2)
Gandrup Stadion
2.
onsdag
19.00
Nørresundby FB (3)
-
Herrer
Senior
Herrer C (16+) 7M - Forår 2021 • Pulje 28
Baneanlæg Lerumbakken
Gug B
Baneanlæg Lerumbakken
2.
onsdag
19.00
Holtet IF
-
Kvinder
Senior
Kvinder Serie 2 11M/9M - Forår 2021 • Pulje 288
Holtet Stadion
Nørresundby FB
Holtet Stadion
4.
fredag
17.45
Hornslet IF
-
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 2 (2005) 11M - forår 2021 • Pulje 455
Hornslet Stadion
Nørresundby FB
Hornslet Stadion
5.
lørdag
10.00
Nørresundby FB
-
Kvinder
U11
U11 Piger (10) 5M - Forår 2021 • Pulje 202
Baneanlæg Lerumbakken
Dall/Ferslev IF
Baneanlæg Lerumbakken
5.
lørdag
10.00
TSV (1)
-
Herrer
U9
U9 Drenge C (12) 5M - Weekend - Forår 2021 • Pulje 312
Vestbjerg Hallen
Nørresundby FB (2)
Vestbjerg Hallen
5.
lørdag
10.00
Nørresundby FB (1)
-
Herrer
U9
U9 Drenge C (12) 5M - Weekend - Forår 2021 • Pulje 313
Baneanlæg Lerumbakken
Gandrup SK
Baneanlæg Lerumbakken
5.
lørdag
11.00
Nørresundby FB
-
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 2B (2007) 11M - forår 2021 • Pulje 613
Lindholm Høje Stadion
Randers Freja
Lindholm Høje Stadion
5.
lørdag
11.00
IF Skjold Sæby
-
Kvinder
U14
U14 Piger Liga 3 (2007) 11M/9M - forår 2021 • Pulje 941
Sparekassen Vendsyssel Arena, Sæby
Nørresundby FB
Sparekassen Vendsyssel Arena, Sæby
5.
lørdag
11.00
Nørresundby FB
-
Herrer
U11
U11 Drenge A2 (10) 8M - Forår 2021 • Pulje 104
Baneanlæg Lerumbakken
Svenstrup-Godthåb IF
Baneanlæg Lerumbakken
5.
lørdag
11.00
Nørresundby FB
-
Herrer
U12
U12 Drenge B (09) 8M - Forår 2021 • Pulje 14
Baneanlæg Lerumbakken
Ørebro - Thorup/Klim
Baneanlæg Lerumbakken
5.
lørdag
11.00
Nørresundby FB
-
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 5 (2005) 11M/9M - forår 2021 • Pulje 481
Lindholm Høje Stadion
Øster Brønderslev IF
Lindholm Høje Stadion
5.
lørdag
11.30
Aalborg Chang
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 5 (2008) 11M/9M - forår 2021 • Pulje 772
Chang's Baner
Bane 2
Nørresundby FB
Chang's Baner
Bane 2
5.
lørdag
13.00
Vestbjerg IF
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Forår 2021 • Pulje 59
Vestbjerg Hallen
Nørresundby fB
Vestbjerg Hallen
5.
lørdag
13.30
Gudumholm IF
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 2 - Forår 2021 • Pulje 15
Gudumholm Stadion
Nørresundby FB
Gudumholm Stadion
6.
søndag
10.00
Støvring IF
-
Herrer
U10
U10 Drenge A2 (11) 5M Weekend - Forår 2021 • Pulje 205
Støvring Stadion
Nørresundby FB
Støvring Stadion
6.
søndag
10.00
Nørresundby FB (2)
-
Herrer
U10
U10 Drenge B (11) 5M Weekend - Forår 2021 • Pulje 208
Baneanlæg Lerumbakken
Aalborg KFUM
Baneanlæg Lerumbakken
6.
søndag
10.00
St. Restrup IF
-
Kvinder
U10
U10 Piger A-B (11) 5M Weekend - Forår 2021 • Pulje 217
Frejlev Stadion
Nørresundby FB
Frejlev Stadion
6.
søndag
10.00
Vejgaard B
-
Kvinder
U10
U10 Piger B-C (11) 5M Weekend - Forår 2021 • Pulje 219
Spar Nord Arena - Soffy Road
Nørresundby FB
Spar Nord Arena - Soffy Road
6.
søndag
10.00
Nørresundby FB
-
Herrer
U9
U9 Drenge B (12) 5M - Weekend - Forår 2021 • Pulje 306
Baneanlæg Lerumbakken
Hjallerup IF
Baneanlæg Lerumbakken
6.
søndag
10.00
Nørresundby FB
-
Kvinder
U8
U8 Piger (13) 5M - Weekend - Forår 2021 • Pulje 339
Baneanlæg Lerumbakken
Langholt SK
Baneanlæg Lerumbakken
6.
søndag
11.00
Nørresundby FB
-
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 5 (2007) 11M/9M - forår 2021 • Pulje 662
Lindholm Høje Stadion
Aalborg Chang
Lindholm Høje Stadion
6.
søndag
11.00
Nørresundby FB
-
Kvinder
U11
U11 Piger A-B (10) 8M - Forår 2021 • Pulje 100
Baneanlæg Lerumbakken
Bagterp IF
Baneanlæg Lerumbakken
6.
søndag
11.00
Nørresundby FB
-
Herrer
U11
U11 Drenge C (10) 8M Weekend - Forår 2021 • Pulje 109
Baneanlæg Lerumbakken
Nibe B
Baneanlæg Lerumbakken
6.
søndag
11.00
Grindsted U. IF
-
Kvinder
U9
U9 Piger B/C (12) 5M - Weekend - Forår 2021 • Pulje 318
Grindsted Hallen
Nørresundby FB
Grindsted Hallen
7.
mandag
19.00
Nørresundby FB (1)
-
Herrer
Senior
Herrer C (16+) 7M - Forår 2021 • Pulje 26
Baneanlæg Lerumbakken
Thise IF
Baneanlæg Lerumbakken
7.
mandag
19.00
Nørresundby FB
-
Herrer
M+32
M+32 11M - Indledende 2021 • Pulje 400
Baneanlæg Lerumbakken
Støvring IF
Baneanlæg Lerumbakken
8.
tirsdag
19.00
AaB
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 5 - ombrydning - Forår 2021 • Pulje 211
AaB's Anlæg
Nørresundby FB
AaB's Anlæg
9.
onsdag
18.00
Nørresundby FB
-
Kvinder
U14
U14 Piger C (07) 8M - Forår 2021 • Pulje 49
NFB Kunstgræs Lindholm
LKB/Gistrup
NFB Kunstgræs Lindholm
9.
onsdag
18.30
Nørresundby FB
-
Herrer
U10
U10 Drenge C (11) 5M Hverdag - Forår 2021 • Pulje 214
Baneanlæg Lerumbakken
Aabybro IF
Baneanlæg Lerumbakken
9.
onsdag
18.30
Nørresundby FB
-
Herrer
U13
U13 Drenge C (08) 8M - Forår 2021 • Pulje 9
Baneanlæg Lerumbakken
Aalborg Freja
Baneanlæg Lerumbakken
9.
onsdag
19.00
Nørresundby fB
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Forår 2021 • Pulje 59
Lindholm Høje Stadion
IF Fremad Nørhalne
Lindholm Høje Stadion
9.
onsdag
19.00
Vester Hassing GF
-
Herrer
Senior
Herrer C (16+) 7M - Forår 2021 • Pulje 27
Vester Hassing Stadion
Nørresundby FB (2)
Vester Hassing Stadion
9.
onsdag
19.00
Aalborg Freja
-
Herrer
Senior
Herrer C (16+) 7M - Forår 2021 • Pulje 28
Frejaparken
Nørresundby FB (3)
Frejaparken
11.
fredag
18.00
Nørresundby fB
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Forår 2021 • Pulje 59
Lindholm Høje Stadion
Vadum IF
Lindholm Høje Stadion
11.
fredag
18.00
Nørresundby FB
-
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 2 (2005) 11M - forår 2021 • Pulje 455
Lindholm Høje Stadion
FC Silkeborg
Lindholm Høje Stadion
12.
lørdag
10.00
Aalborg Freja
-
Kvinder
U14
U14 Piger Liga 3 (2007) 11M/9M - forår 2021 • Pulje 941
Frejaparken
Nørresundby FB
Frejaparken
12.
lørdag
11.00
Nørresundby FB
-
Herrer
U12
U12 Drenge B (09) 8M - Forår 2021 • Pulje 14
Baneanlæg Lerumbakken
Øster Han Herred
Baneanlæg Lerumbakken
12.
lørdag
11.00
Nørresundby FB
-
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 5 (2005) 11M/9M - forår 2021 • Pulje 481
Lindholm Høje Stadion
SIF/BTI
Lindholm Høje Stadion
12.
lørdag
11.15
Svenstrup-Godthåb IF
-
Herrer
U11
U11 Drenge C (10) 8M Weekend - Forår 2021 • Pulje 109
Svenstrup Stadion
Nørresundby FB
Svenstrup Stadion
12.
lørdag
11.30
Skibsby-Højene IF
-
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 2B (2007) 11M - forår 2021 • Pulje 613
Højene Hallen
Nørresundby FB
Højene Hallen
12.
lørdag
15.30
Nørresundby FB
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 2 - Forår 2021 • Pulje 15
Lindholm Høje Stadion
IF Fremad Nørhalne
Lindholm Høje Stadion
12.
lørdag
16.00
Nørresundby FB
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 5 - ombrydning - Forår 2021 • Pulje 211
Lindholm Høje Stadion
Vejgaard B (2)
Lindholm Høje Stadion
13.
søndag
10.00
AaB
-
Herrer
U11
U11 Drenge A2 (10) 8M - Forår 2021 • Pulje 104
AaB's Anlæg
Nørresundby FB
AaB's Anlæg
13.
søndag
10.00
Nørresundby FB
-
Herrer
U10
U10 Drenge A2 (11) 5M Weekend - Forår 2021 • Pulje 205
Baneanlæg Lerumbakken
Nibe B
Baneanlæg Lerumbakken
13.
søndag
10.00
Storvorde/Sejlflod B
-
Herrer
U10
U10 Drenge B (11) 5M Weekend - Forår 2021 • Pulje 208
Storvorde Sejlflod Stadion
Nørresundby FB (2)
Storvorde Sejlflod Stadion
13.
søndag
10.00
Nørresundby FB
-
Kvinder
U10
U10 Piger A-B (11) 5M Weekend - Forår 2021 • Pulje 217
Baneanlæg Lerumbakken
Aalborg KFUM (2)
Baneanlæg Lerumbakken
13.
søndag
10.00
Nørresundby FB
-
Kvinder
U10
U10 Piger B-C (11) 5M Weekend - Forår 2021 • Pulje 219
Baneanlæg Lerumbakken
Hals FS
Baneanlæg Lerumbakken
13.
søndag
11.00
Nørresundby FB
-
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 5 (2007) 11M/9M - forår 2021 • Pulje 662
Lindholm Høje Stadion
Øster Han Herred
Lindholm Høje Stadion
13.
søndag
11.00
Nørresundby FB
-
Kvinder
U11
U11 Piger A-B (10) 8M - Forår 2021 • Pulje 100
Baneanlæg Lerumbakken
Vejgaard B
Baneanlæg Lerumbakken
13.
søndag
13.00
Nørresundby FB
-
Kvinder
Senior
Kvinder Serie 1 - Forår 2021 • Pulje 277
Lindholm Høje Stadion
Brønderslev IF
Lindholm Høje Stadion
14.
mandag
18.00
FC Ljiljan, Ålborg (2)
-
Herrer
Senior
Herrer C (16+) 7M - Forår 2021 • Pulje 26
Kærby Stadion
Nørresundby FB (1)
Kærby Stadion
14.
mandag
18.30
Nørresundby FB
-
Kvinder
Senior
Kvinder Serie 2 11M/9M - Forår 2021 • Pulje 288
Lindholm Høje Stadion
FC Vesterbro, Aalborg
Lindholm Høje Stadion
14.
mandag
19.00
Haverslev IF
-
Herrer
M+32
M+32 11M - Indledende 2021 • Pulje 400
Haverslev Stadion
Nørresundby FB
Haverslev Stadion
15.
tirsdag
17.30
St. Restrup IF
-
Kvinder
U11
U11 Piger (10) 5M - Forår 2021 • Pulje 202
Frejlev Stadion
Nørresundby FB
Frejlev Stadion
15.
tirsdag
18.00
RKG
-
Kvinder
U14
U14 Piger C (07) 8M - Forår 2021 • Pulje 49
Bixen Arena
Nørresundby FB
Bixen Arena
15.
tirsdag
18.00
Nørresundby FB
-
Herrer
U8
U8 Drenge B (13) 5M - Hverdag - Forår 2021 • Pulje 320
Baneanlæg Lerumbakken
RKG
Baneanlæg Lerumbakken
15.
tirsdag
18.00
Nørresundby FB
-
Herrer
U8
U8 Drenge C (13) 5M - Hverdag - Forår 2021 • Pulje 322
Baneanlæg Lerumbakken
NUBI
Baneanlæg Lerumbakken
16.
onsdag
18.00
GVL Løkken
-
Herrer
U12
U12 Drenge B (09) 8M - Forår 2021 • Pulje 14
Løkken Stadion
Nørresundby FB
Løkken Stadion
16.
onsdag
18.30
Brønderslev IF
-
Herrer
U10
U10 Drenge C (11) 5M Hverdag - Forår 2021 • Pulje 214
Arena Kop & Kande
Nørresundby FB
Arena Kop & Kande
16.
onsdag
18.30
Løgstør IF
-
Herrer
U13
U13 Drenge C (08) 8M - Forår 2021 • Pulje 9
Løgstør Stadion
Nørresundby FB
Løgstør Stadion
16.
onsdag
19.00
Nørresundby FB (3)
-
Herrer
Senior
Herrer C (16+) 7M - Forår 2021 • Pulje 28
Baneanlæg Lerumbakken
Nøvling FK
Baneanlæg Lerumbakken
19.
lørdag
10.00
Nørresundby FB
-
Kvinder
U11
U11 Piger (10) 5M - Forår 2021 • Pulje 202
Baneanlæg Lerumbakken
Sørup IF
Baneanlæg Lerumbakken
19.
lørdag
10.00
Aalborg Chang
-
Herrer
U10
U10 Drenge A2 (11) 5M Weekend - Forår 2021 • Pulje 205
Chang's Baner
Bane 14
Nørresundby FB
Chang's Baner
Bane 14
19.
lørdag
10.00
Nørresundby FB (2)
-
Herrer
U10
U10 Drenge B (11) 5M Weekend - Forår 2021 • Pulje 208
Baneanlæg Lerumbakken
LKB/Gistrup (1)
Baneanlæg Lerumbakken
19.
lørdag
10.00
Nørresundby FB
-
Herrer
U9
U9 Drenge B (12) 5M - Weekend - Forår 2021 • Pulje 306
Baneanlæg Lerumbakken
Vodskov IF
Baneanlæg Lerumbakken
19.
lørdag
11.00
Nørresundby FB
-
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 2B (2007) 11M - forår 2021 • Pulje 613
Lindholm Høje Stadion
Lemvig GF
Lindholm Høje Stadion
19.
lørdag
11.00
Nørresundby FB
-
Herrer
U11
U11 Drenge C (10) 8M Weekend - Forår 2021 • Pulje 109
Baneanlæg Lerumbakken
St. Restrup IF
Baneanlæg Lerumbakken
19.
lørdag
13.30
Aalborg Chang
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 2 - Forår 2021 • Pulje 15
Chang's Baner
Bane 1
Nørresundby FB
Chang's Baner
Bane 1
19.
lørdag
13.30
Sulsted IF
-
Kvinder
Senior
Kvinder Serie 1 - Forår 2021 • Pulje 277
Sulsted Stadion
Nørresundby FB
Sulsted Stadion
19.
lørdag
16.00
Nørresundby FB
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 5 - ombrydning - Forår 2021 • Pulje 211
Lindholm Høje Stadion
FK Fjordsiden
Lindholm Høje Stadion
20.
søndag
10.00
Aars IK (2)
-
Kvinder
U10
U10 Piger A-B (11) 5M Weekend - Forår 2021 • Pulje 217
Sondrup Park (Aars)
Nørresundby FB
Sondrup Park (Aars)
20.
søndag
10.00
Gug B
-
Kvinder
U10
U10 Piger B-C (11) 5M Weekend - Forår 2021 • Pulje 219
Skjøtt Arena
Nørresundby FB
Skjøtt Arena
20.
søndag
10.00
Nørresundby FB (2)
-
Herrer
U9
U9 Drenge C (12) 5M - Weekend - Forår 2021 • Pulje 312
Baneanlæg Lerumbakken
Aabybro IF (1)
Baneanlæg Lerumbakken
20.
søndag
10.00
Nørresundby FB (1)
-
Herrer
U9
U9 Drenge C (12) 5M - Weekend - Forår 2021 • Pulje 313
Baneanlæg Lerumbakken
RKG
Baneanlæg Lerumbakken
20.
søndag
10.00
Nørresundby FB
-
Kvinder
U9
U9 Piger B/C (12) 5M - Weekend - Forår 2021 • Pulje 318
Baneanlæg Lerumbakken
Vodskov IF
Baneanlæg Lerumbakken
20.
søndag
10.00
Aalborg KFUM (2)
-
Kvinder
U8
U8 Piger (13) 5M - Weekend - Forår 2021 • Pulje 339
Nordjyske Bank Arena (KFUM)
Nørresundby FB
Nordjyske Bank Arena (KFUM)
20.
søndag
11.00
Nørresundby FB
-
Herrer
U11
U11 Drenge A2 (10) 8M - Forår 2021 • Pulje 104
Baneanlæg Lerumbakken
Aalborg KFUM (1)
Baneanlæg Lerumbakken
20.
søndag
13.00
Farsø/Ullits IK
-
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 2 (2005) 11M - forår 2021 • Pulje 455
Farsø Stadion
Nørresundby FB
Farsø Stadion
20.
søndag
16.00
Vejgaard B
-
Kvinder
Senior
Kvinder Serie 2 11M/9M - Forår 2021 • Pulje 288
Spar Nord Arena - Soffy Road
Nørresundby FB
Spar Nord Arena - Soffy Road
21.
mandag
19.00
Nørresundby FB
-
Herrer
M+32
M+32 11M - Indledende 2021 • Pulje 400
Baneanlæg Lerumbakken
Aalborg Chang
Baneanlæg Lerumbakken
24.
torsdag
17.30
Brønderslev IF
-
Kvinder
U11
U11 Piger A-B (10) 8M - Forår 2021 • Pulje 100
Arena Kop & Kande
Nørresundby FB
Arena Kop & Kande
24.
torsdag
19.00
Nørresundby FB
-
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 2 (2005) 11M - forår 2021 • Pulje 455
NFB Kunstgræs Lindholm
Støvring IF
NFB Kunstgræs Lindholm
24.
torsdag
19.00
Nørresundby FB
-
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 2B (2007) 11M - forår 2021 • Pulje 613
NFB Kunstgræs Lindholm
AaB
NFB Kunstgræs Lindholm