Menu

U14 Drenge (2011)

Velkommen til denne  årgang og afdelingsholdside på Nørresundby FB’s hjemmesiden.
Denne side indeholder information om trænerne og deres kontakt informationer.  Siden indeholder information om træningstider og på hvilke baner der skal trænes ligesom der er information om kampe og kampprogrammet for sæsonen.  Hvis afdelingen gør brug af aktivitetskalenderen vil man også her på siden kunne se de aktiviteter der er planlagt og lagt ind i kalenderen.

Alle er velkommen til at kontakte trænerne eller klubben hvis I ønsker flere oplysninger.    
Vi glæder os til at se jer til træning og på træningsbanerne.  

 

Holdets stab

Træner
profil
Kristoffer Nielsen
Træner
ingen pic
Søren Lundsgaard
Træner
profil
Jacob Dalgaard Jensen
Træner
profil
Elias Skov Sølgaard

KampprogramU14 Drenge Liga 3 (2011) 11:11 - efterår 2024 • Pulje 621

August 2024

Brønderslev IF
17. aug
Kl. 12.30
Ude
Arena Kop & Kande (Brønderslev)

Nørresundby FB

Frederikshavn fI
24. aug
Kl. 12.00
Ude
M.A.R.S ARENA (Frederikshavn)

Nørresundby FB
September 2024

Nørresundby FB
1. sep
Kl. 11.00
Hjemme
Lindholm Høje Stadion

Team Østvendsyssel

Hjørring FK
8. sep
Kl. 15.00
Ude
Hjørring IF's Anlæg

Nørresundby FB

Nørresundby FB
14. sep
Kl. 11.00
Hjemme
Lindholm Høje Stadion

Aabybro IF

Nørresundby FB
22. sep
Kl. 11.00
Hjemme
Lindholm Høje Stadion

Brønderslev IF

Nørresundby FB
28. sep
Kl. 11.00
Hjemme
Lindholm Høje Stadion

Frederikshavn fI
Oktober 2024

Team Østvendsyssel
6. okt
Kl. 11.00
Ude
Hjallerup Stadion / Klubhus

Nørresundby FB

Nørresundby FB
12. okt
Kl. 11.00
Hjemme
Lindholm Høje Stadion

Hjørring FK

Aabybro IF
26. okt
Kl. 10.00
Ude
Aabybro Idrætscenter

Nørresundby FB

KampprogramU14 Drenge Liga 5 (2011) 11:11 - efterår 2024 • Pulje 652

August 2024

Øster Han Herred
17. aug
Kl. 09.45
Ude
Halvrimmen Stadion

Nørresundby FB

Aabybro IF
24. aug
Kl. 10.00
Ude
Aabybro Idrætscenter

Nørresundby FB
September 2024

Nørresundby FB
4. sep
Kl. 18.30
Hjemme
Lindholm Høje Stadion

Aalborg Freja

Vejgaard B
8. sep
Kl. 12.00
Ude
Vejgaard Gl. Stadion

Nørresundby FB

Nørresundby FB
15. sep
Kl. 11.00
Hjemme
Lindholm Høje Stadion

Team Østvendsyssel

Nørresundby FB
21. sep
Kl. 11.00
Hjemme
Lindholm Høje Stadion

Øster Han Herred

Nørresundby FB
29. sep
Kl. 11.00
Hjemme
Lindholm Høje Stadion

Aabybro IF
Oktober 2024

Aalborg Freja
5. okt
Kl. 11.30
Ude
Steka Bolig Park (Aalborg Freja)

Nørresundby FB

Nørresundby FB
13. okt
Kl. 11.00
Hjemme
Lindholm Høje Stadion

Vejgaard B

Team Østvendsyssel
26. okt
Kl. 10.00
Ude
Sparekassen Danmark Park, Dronninglund, Kunstgræs

Nørresundby FB

Spillerliste

profil
Abdirahman Abdalla
ingen img
Andreas Bo Nielsen
profil
Anton Brøndberg Østergaard
profil
Arvin Manuchahri
ingen img
Asger Lassen
profil
Bertram Lundsgaard
profil
Elias Kildahl
profil
Emil Floor Holme
ingen img
Emil Hildebrand
profil
Emil Kristoffersen
ingen img
Emil Lindum Trampedach
ingen img
Frederick Emil Hvid Sørensen
profil
Frederik Dalgaard Fromberg
profil
Frederik Østergaard
profil
Gustav Lund
ingen img
Janus Thangson Petersen
profil
Jebbe Skou Aalling
profil
Jeppe Holm Villadsen
ingen img
Laurits Thorhauge
profil
Mads Emil Jensen
profil
Mads Rindum Jørgensen
profil
Marcus Alcott
ingen img
Matthias Tomobile
ingen img
Mikail Farhat
profil
Mohamad Karnib
ingen img
Nick Norre
profil
Nicolai Kristensen
profil
Nikolaj Højbak Hagstrøm
profil
Noah Hashemi
ingen img
Oscar Kloch Damgaard
ingen img
Oskar Kristensen
profil
Samy Rami Amami
profil
Svend Erik Hasager
ingen img
Tamir Awad Elkareem
profil
Theodor Mosskov
profil
Tristan Holmby
ingen img
Victor Mølgaard Jacobsen
profil
Victor Skjelmose
ingen img
Vilfred Carl Rosendal Frederiksen
profil
William Emmanuel Betsagoo Qvistorff
Luk