Menu

U10 Drenge (2015)

Velkommen til denne  årgang og afdelingsholdside på Nørresundby FB’s hjemmesiden.
Denne side indeholder information om trænerne og deres kontakt informationer.  Siden indeholder information om træningstider og på hvilke baner der skal trænes ligesom der er information om kampe og kampprogrammet for sæsonen.  Hvis afdelingen gør brug af aktivitetskalenderen vil man også her på siden kunne se de aktiviteter der er planlagt og lagt ind i kalenderen.

Alle er velkommen til at kontakte trænerne eller klubben hvis I ønsker flere oplysninger.    
Vi glæder os til at se jer til træning og på træningsbanerne.  

 

Holdets stab

Træner
profil
Maiken Rindum Jørgensen
Træner
ingen pic
Karsten Selmer Kristensen
Træner
profil
Jens Beer Østergaard
Træner
ingen pic
Niklas Pedersen

KampprogramU10 Drenge A2 (15) 5:5 - Efterår 2024 • Pulje 141

August 2024

Nørresundby FB
25. aug
Kl. 10.00
Hjemme
Baneanlæg Lerumbakken (Nørresundby)

Gug B

B52/Aalborg
25. aug
Kl. 11.20
Ude
Baneanlæg Lerumbakken (Nørresundby)

Nørresundby FB
September 2024

Aalborg KFUM
1. sep
Kl. 10.00
Ude
Nordjyske Bank Arena (KFUM)

Nørresundby FB

Nørresundby FB
1. sep
Kl. 10.40
Hjemme
Nordjyske Bank Arena (KFUM)

Bagterp IF

St. Restrup IF
8. sep
Kl. 10.00
Ude
Frejlev Stadion

Nørresundby FB

Nørresundby FB
8. sep
Kl. 10.40
Hjemme
Frejlev Stadion

IF Skjold Sæby

Biersted/Nørhalne
15. sep
Kl. 10.00
Ude
Nørhalne Stadion

Nørresundby FB

Nørresundby FB
15. sep
Kl. 10.40
Hjemme
Nørhalne Stadion

Tårs/Ugilt IF

Nørresundby FB
21. sep
Kl. 11.20
Hjemme
B52/AFC’s anlæg

B52/Aalborg

Gug B
22. sep
Kl. 10.40
Ude
B52/AFC’s anlæg

Nørresundby FB
Oktober 2024

Nørresundby FB
6. okt
Kl. 10.00
Hjemme
Baneanlæg Lerumbakken (Nørresundby)

Bagterp IF

Aalborg KFUM
6. okt
Kl. 11.20
Ude
Baneanlæg Lerumbakken (Nørresundby)

Nørresundby FB

KampprogramU10 Drenge B (15) 5:5 - Hverdag/Efterår 2024 • Pulje 150

August 2024

Aabybro IF
20. aug
Kl. 17.30
Ude
Baneanlæg Lerumbakken (Nørresundby)

Nørresundby FB

Nørresundby FB
20. aug
Kl. 18.50
Hjemme
Baneanlæg Lerumbakken (Nørresundby)

Vejgaard B (2)

LKB/Gistrup
27. aug
Kl. 17.30
Ude
Gistrup Idrætscenter

Nørresundby FB

Nørresundby FB
27. aug
Kl. 18.10
Hjemme
Gistrup Idrætscenter

Vejgaard B (1)
September 2024

Nørresundby FB
3. sep
Kl. 18.10
Hjemme
Nordjyske Bank Arena (KFUM)

Skalborg SK

Aalborg KFUM
3. sep
Kl. 18.50
Ude
Nordjyske Bank Arena (KFUM)

Nørresundby FB

Nørresundby FB
17. sep
Kl. 18.10
Hjemme
Spar Nord Arena (Vejgaard B)

Aabybro IF

Vejgaard B (2)
17. sep
Kl. 18.50
Ude
Spar Nord Arena (Vejgaard B)

Nørresundby FB

Skalborg SK
24. sep
Kl. 17.30
Ude
Skalborg Stadion

Nørresundby FB

Nørresundby FB
24. sep
Kl. 18.10
Hjemme
Skalborg Stadion

Vejgaard B (1)
Oktober 2024

Aalborg KFUM
1. okt
Kl. 17.30
Ude
Baneanlæg Lerumbakken (Nørresundby)

Nørresundby FB

Nørresundby FB
1. okt
Kl. 18.50
Hjemme
Baneanlæg Lerumbakken (Nørresundby)

LKB/Gistrup

KampprogramU10 Drenge C/Beg. (15) 5:5 - Efterår 2024 • Pulje 152

August 2024

Hjørring IF
25. aug
Kl. 10.40
Ude
Tylstrup Stadion

Nørresundby FB

Nørresundby FB
25. aug
Kl. 11.20
Hjemme
Tylstrup Stadion

Lundergård IU
September 2024

Nørresundby FB
1. sep
Kl. 10.00
Hjemme
Baneanlæg Lerumbakken (Nørresundby)

Tylstrup IF

NUBI
1. sep
Kl. 11.20
Ude
Baneanlæg Lerumbakken (Nørresundby)

Nørresundby FB

Hjørring IF
8. sep
Kl. 10.40
Ude
Lundergårdhallen

Nørresundby FB

Nørresundby FB
8. sep
Kl. 11.20
Hjemme
Lundergårdhallen

Skibsby-Højene IF

Tylstrup IF
15. sep
Kl. 10.40
Ude
NUBI's Stadion

Nørresundby FB

Nørresundby FB
15. sep
Kl. 11.20
Hjemme
NUBI's Stadion

NUBI

Nørresundby FB
25. sep
Kl. 17.15
Hjemme
Højene Hallen

Skibsby-Højene IF

Lundergård IU
25. sep
Kl. 17.55
Ude
Højene Hallen

Nørresundby FB
Oktober 2024

Nørresundby FB
6. okt
Kl. 10.00
Hjemme
Baneanlæg Lerumbakken (Nørresundby)

NUBI

Tylstrup IF
6. okt
Kl. 11.20
Ude
Baneanlæg Lerumbakken (Nørresundby)

Nørresundby FB

KampprogramU10 Drenge A1 (15) 5M - Efterår 2024 • Pulje 21

August 2024

Nørresundby FB
17. aug
Kl. 09.30
Hjemme
Baneanlæg Lerumbakken (Nørresundby)

Aalborg KFUM

Nibe BK
24. aug
Kl. 12.00
Ude
Nibe Stadion

Nørresundby FB

Svenstrup-Godthåb IF
31. aug
Kl. 11.00
Ude
Svenstrup Stadion

Nørresundby FB
September 2024

Nørresundby FB
7. sep
Kl. 09.30
Hjemme
Baneanlæg Lerumbakken (Nørresundby)

AaB

Vejgaard B
14. sep
Kl. 11.00
Ude
Spar Nord Arena (Vejgaard B)

Nørresundby FB

Nørresundby FB
21. sep
Kl. 09.30
Hjemme
Baneanlæg Lerumbakken (Nørresundby)

Aabybro IF

Hjørring IF
28. sep
Kl. 11.00
Ude
Hjørring IF's Anlæg

Nørresundby FB
Oktober 2024

Nørresundby FB
5. okt
Kl. 09.30
Hjemme
Baneanlæg Lerumbakken (Nørresundby)

Brønderslev IF

Skibsby-Højene IF
26. okt
Kl. 11.00
Ude
Højene Hallen

Nørresundby FB

Spillerliste

ingen img
Axel Overgaard
ingen img
Bilal Samim
profil
Carl Rindum Jørgensen
profil
Christian B.Moretti
ingen img
Christian Selmer Kristensen
profil
Christoffer Simonsen
ingen img
Haben Tesfalem
ingen img
Jakob Karstensen Vinge
profil
Jens Arnholt Odgaard
profil
Kashmir Christiansen
profil
Kevin Ghannam
ingen img
Lucas Kloch Damgaard
profil
Lucas Najjar
profil
Milas Stjerneby
ingen img
Mohamed Nour
ingen img
Mubin Palani
profil
Nils Anthon Christensen
ingen img
Noah Ørbæk Hermansen
profil
Nohr Østergaard
profil
Oliver Hybholt
ingen img
Oscar Blankensteiner
ingen img
Oscar Theodosius Thoft Østergaard
ingen img
Rai Redae Rezene
profil
Samuel Osakue Iyamu Oriahi
profil
Sebastian Krogh Ifversen
profil
Simon Bekker
ingen img
Sleman Salarzai
profil
Stefan Aleksandar Volfart
profil
Villum Vandborg Skov
Luk