Menu
Opslag 24. maj kl. 12:17
Nordjyske Bank DUS Cup 2022
Opslag
17. marts kl. 12:35 U17 drengene startede med at få lidt godt at spise før sæsonstart.
Opslag
13. marts kl. 12:10 Skal du være træner på vores DBU fodboldskole 27. juni - 1. juli?
Opslag
08. marts kl. 15:10 Nørresundby FB - DBU fodboldskole i uge 26 – 2022!
Opslag
07. marts kl. 14:54 Standerhejsning på Lerumbakken lørdag d. 2. april kl. 11.00
Opslag
29. januar kl. 17:49 Sidste weekend med Futsal kampe for B&U holdene... (1)
Opslag
05. november kl. 17:18 U15 drenge Liga 2A spiller forsat turneringskampe i november.
Opslag
05. november kl. 17:05 Nyt foto af U17 drengene.....
Opslag
31. oktober kl. 22:02 U12A drengene slår Vejgaard stort et par timer før DS spiller mod VB.

Hovedsponsor

NFB kampe
August 2022
10.
onsdag
18.00
Hjemmehold
-
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 3 / Træningskamp • Træningskamp
Lindholm Høje Stadion
Aalborg KFUM
Lindholm Høje Stadion
12.
fredag
18.30
ASA, Aarhus
-
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 1 (2007) 11M - efterår 2022 • Pulje 451
Koncenton Park (ASA)
Nørresundby FB
Koncenton Park (ASA)
13.
lørdag
10.00
Jetsmark IF
Hallens Omklædning 7 - Stor
-
Kvinder
U12
U12 Piger B (11) 8M - Efterår 2022 • Pulje 51
Sparekassen Danmark Arena (Pandrup)
Bane 5 - 8 mands og 2 x 5 mands
Nørresundby FB
Hallens Omklædning 7 - Stor
Sparekassen Danmark Arena (Pandrup)
Bane 5 - 8 mands og 2 x 5 mands
13.
lørdag
10.00
TSV
-
Herrer
U11
U11 Drenge A2 (12) 8M - Efterår 2022 • Pulje 75
Sulsted Stadion
Nørresundby FB
Sulsted Stadion
13.
lørdag
11.00
IF Fremad Nørhalne
-
Kvinder
Senior
Kvinder Serie 2 11M/9M - Efterår 2022 • Pulje 266
Nørhalne Stadion
Nørresundby FB
Nørhalne Stadion
13.
lørdag
11.00
Nørresundby FB
-
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 4 (2008) 11M - efterår 2022 • Pulje 532
Lindholm Høje Stadion
Løgstør IF
Lindholm Høje Stadion
13.
lørdag
11.00
Nørresundby FB
-
Kvinder
U13
U13 Piger Liga 1 (2010) 8M - efterår 2022 • Pulje 961
Baneanlæg Lerumbakken
LKB/Gistrup
Baneanlæg Lerumbakken
13.
lørdag
12.00
Fjerritslev IF
-
Kvinder
U16
U16 Piger Liga 2 (2007) 11M/9M - efterår 2022 • Pulje 832
Fjerritslev Stadion
Nørresundby FB
Fjerritslev Stadion
13.
lørdag
13.30
Nørresundby FB
-
Herrer
Senior
Herre-DS 2022-23 • Pulje 4
Nordjyske Bank Arena (NFB)
VRI
Nordjyske Bank Arena (NFB)
13.
lørdag
15.30
Nørresundby FB
livescore
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 2 - Efterår 2022 • Pulje 14
Lindholm Høje Stadion
Nibe B
Lindholm Høje Stadion
14.
søndag
10.00
AaB
-
Herrer
U12
U12 Drenge C (11) 8M - Efterår 2022 • Pulje 68
AaB's Anlæg
Bane 0
Nørresundby FB
AaB's Anlæg
Bane 0
14.
søndag
10.00
Nørresundby FB
-
Herrer
U11
U11 Drenge B (12) 8M - Efterår 2022 • Pulje 79
Baneanlæg Lerumbakken
Jetsmark IF
Baneanlæg Lerumbakken
14.
søndag
10.00
Langholt SK
-
Kvinder
U8
U8 Piger (15) 5M - Weekend/Efterår 2022 • Pulje 172
Langholt Idrætsanlæg
Nørresundby FB
Langholt Idrætsanlæg
14.
søndag
10.30
IF Skjold Sæby
-
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 3 (2009) 11M - efterår 2022 • Pulje 621
Sparekassen Danmark Arena (Sæby)
Nørresundby FB
Sparekassen Danmark Arena (Sæby)
14.
søndag
10.30
Nørresundby FB
-
Kvinder
U8
U8 Piger (15) 5M - Weekend/Efterår 2022 • Pulje 172
Langholt Idrætsanlæg
Aabybro IF
Langholt Idrætsanlæg
14.
søndag
11.00
Aabybro IF
-
Herrer
U19
U19 Drenge Liga 2 (2004-05) 11M- efterår 2022 • Pulje 312
Aabybro Idrætscenter
Nørresundby FB
Aabybro Idrætscenter
14.
søndag
13.00
Nørresundby fB
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Efterår 2022 • Pulje 54
Lindholm Høje Stadion
FC Nordsiden
Lindholm Høje Stadion
14.
søndag
13.00
Nørresundby FB
-
Herrer
U12
U12 Drenge A2 (11) 8M - Efterår 2022 • Pulje 55
Baneanlæg Lerumbakken
Lundergård IU
Baneanlæg Lerumbakken
14.
søndag
15.00
Hjørring AIK Frem (1)
-
Herrer
U19
U19 Drenge Liga 3 (2004-05) 9M/11M - efterår 2022 • Pulje 322
Frem Parken
Nørresundby FB
Frem Parken
15.
mandag
18.30
Nørresundby FB
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 3 (2010) 8M - efterår 2022 • Pulje 732
Baneanlæg Lerumbakken
AaB
Baneanlæg Lerumbakken
15.
mandag
18.30
Nørresundby FB
-
Herrer
U12
U12 Drenge A2 (11) 8M - Efterår 2022 • Pulje 56
Baneanlæg Lerumbakken
Gug B
Baneanlæg Lerumbakken
15.
mandag
19.00
Haverslev IF
-
Herrer
M+32
M+32 C - 11M/9M - Efterår 2022 • Pulje 402
Haverslev Stadion
Nørresundby FB
Haverslev Stadion
15.
mandag
19.00
Nørresundby FB
-
Kvinder
Senior
Kvinder C1 (15+) 7M - Efterår 2022 • Pulje 9
Lindholm Høje Stadion
Vodskov IF
Lindholm Høje Stadion
16.
tirsdag
18.30
Nørresundby FB
-
Herrer
U13
U13 Drenge C (10) 8M - Efterår 2022 • Pulje 30
Baneanlæg Lerumbakken
Gjøl B
Baneanlæg Lerumbakken
16.
tirsdag
18.30
Dall/Ferslev IF
-
Kvinder
U13
U13 Piger C (10) 8M - Efterår 2022 • Pulje 42
MILWAUKEE PARK
Nørresundby FB
MILWAUKEE PARK
16.
tirsdag
19.00
Nørresundby FB (3)
-
Herrer
Senior
Herrer C (16+) 7M - Efterår 2022 • Pulje 5
Baneanlæg Lerumbakken
Langholt SK
Baneanlæg Lerumbakken
17.
onsdag
18.30
AaB
-
Herrer
Senior
Herre-DS 2022-23 • Pulje 4
AaB's Anlæg
Bane 0
Nørresundby FB
AaB's Anlæg
Bane 0
17.
onsdag
19.00
Støvring IF
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 2 - Efterår 2022 • Pulje 14
Støvring Stadion
Nørresundby FB
Støvring Stadion
17.
onsdag
19.00
Nørresundby FB (1)
-
Herrer
Senior
Herrer C (16+) 7M - Efterår 2022 • Pulje 7
Baneanlæg Lerumbakken
Nøvling FK
Baneanlæg Lerumbakken
18.
torsdag
18.30
Nørresundby fB
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Efterår 2022 • Pulje 54
Lindholm Høje Stadion
FC Vesterbro, Aalborg
Lindholm Høje Stadion
18.
torsdag
18.30
Vodskov IF
-
Herrer
U15
U15 Drenge C (08-09) 8M - Efterår 2022 • Pulje 27
Luksusbaby Arena (Vodskov)
Nørresundby FB
Luksusbaby Arena (Vodskov)
19.
fredag
19.00
Aalborg KFUM
Omklædning 3
-
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 1 (2007) 11M - efterår 2022 • Pulje 451
Nordjyske Bank Arena (KFUM)
Bane 1
Nørresundby FB
Omklædning 4
Nordjyske Bank Arena (KFUM)
Bane 1
20.
lørdag
09.45
Nørresundby FB
-
Kvinder
U11
U11 Piger B (12) 8M - Efterår 2022 • Pulje 73
Baneanlæg Lerumbakken
Brønderslev IF
Baneanlæg Lerumbakken
20.
lørdag
10.00
Team Østvendsyssel (2)
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 3 (2010) 8M - efterår 2022 • Pulje 732
Dronninglund Ny Stadion
Bane 9
Nørresundby FB
Dronninglund Ny Stadion
Bane 9
20.
lørdag
10.00
AaB
-
Kvinder
U13
U13 Piger Liga 1 (2010) 8M - efterår 2022 • Pulje 961
AaB's Anlæg
Bane 0
Nørresundby FB
AaB's Anlæg
Bane 0
20.
lørdag
10.00
Nørresundby FB
-
Herrer
U10
U10 Drenge B (13) 5M - Weekend/Efterår 2022 • Pulje 113
Luksusbaby Arena (Vodskov)
Vraa/Børglum IF
Luksusbaby Arena (Vodskov)
20.
lørdag
10.00
Nørresundby FB
-
Herrer
U8
U8 Drenge B (15) 5M - Weekend/Efterår 2022 • Pulje 183
Vester Hassing Stadion
Vester Hassing GF
Vester Hassing Stadion
20.
lørdag
10.30
Jetsmark IF
-
Herrer
U8
U8 Drenge B (15) 5M - Weekend/Efterår 2022 • Pulje 183
Vester Hassing Stadion
Nørresundby FB
Vester Hassing Stadion
20.
lørdag
10.40
Vodskov IF
-
Herrer
U10
U10 Drenge B (13) 5M - Weekend/Efterår 2022 • Pulje 113
Luksusbaby Arena (Vodskov)
Nørresundby FB
Luksusbaby Arena (Vodskov)
20.
lørdag
10.40
AaB
-
Herrer
U9
U9 Drenge B (14) 5M - Weekend/Efterår 2022 • Pulje 145
Hals Stadion - Spar V Arena
Nørresundby FB
Hals Stadion - Spar V Arena
20.
lørdag
11.00
Nørresundby FB
-
Herrer
U19
U19 Drenge Liga 3 (2004-05) 9M/11M - efterår 2022 • Pulje 322
Lindholm Høje Stadion
Vraa/Børglum IF
Lindholm Høje Stadion
20.
lørdag
11.00
Nørresundby FB
-
Herrer
U12
U12 Drenge C (11) 8M - Efterår 2022 • Pulje 68
Baneanlæg Lerumbakken
Aalborg Chang
Baneanlæg Lerumbakken
20.
lørdag
11.00
Vejgaard B
-
Herrer
U10
U10 Drenge C (13) 5M - Weekend/Efterår 2022 • Pulje 121
Vester Hassing Stadion
Nørresundby FB
Vester Hassing Stadion
20.
lørdag
11.20
Nørresundby FB
-
Herrer
U9
U9 Drenge B (14) 5M - Weekend/Efterår 2022 • Pulje 145
Hals Stadion - Spar V Arena
KB 81 Aalborg
Hals Stadion - Spar V Arena
20.
lørdag
11.40
Nørresundby FB
-
Herrer
U10
U10 Drenge C (13) 5M - Weekend/Efterår 2022 • Pulje 121
Vester Hassing Stadion
VHG/GS
Vester Hassing Stadion
20.
lørdag
12.40
Vejgaard B
OBS!!!! Ingen omklædning
-
Kvinder
U9
U9 Piger A (14) 5M - Weekend/Efterår 2022 • Pulje 163
Skjøtt Arena (Gug B)
Bane 5
Nørresundby FB
OBS!!!! Ingen omklædning
Skjøtt Arena (Gug B)
Bane 5
20.
lørdag
13.20
Nørresundby FB
OBS!!!! Ingen omklædning
-
Kvinder
U9
U9 Piger A (14) 5M - Weekend/Efterår 2022 • Pulje 163
Skjøtt Arena (Gug B)
Bane 5
Gug B
OBS!!!! Ingen omklædning
Skjøtt Arena (Gug B)
Bane 5
20.
lørdag
13.30
Nørresundby FB
-
Herrer
Senior
Herre-DS 2022-23 • Pulje 4
Nordjyske Bank Arena (NFB)
ASA, Aarhus
Nordjyske Bank Arena (NFB)
21.
søndag
09.45
Nørresundby FB
-
Herrer
U11
U11 Drenge C (12) 8M - Efterår 2022 • Pulje 83
Baneanlæg Lerumbakken
Øster Han Herred
Baneanlæg Lerumbakken
21.
søndag
10.00
Nørresundby FB
-
Kvinder
U12
U12 Piger B (11) 8M - Efterår 2022 • Pulje 51
Baneanlæg Lerumbakken
Aalborg KFUM
Baneanlæg Lerumbakken
21.
søndag
10.00
Aabybro IF
-
Herrer
U12
U12 Drenge A2 (11) 8M - Efterår 2022 • Pulje 56
Aabybro Idrætscenter
Nørresundby FB
Aabybro Idrætscenter
21.
søndag
10.00
Nørresundby FB
-
Kvinder
U10
U10 Piger B (13) 5M - Weekend/Efterår 2022 • Pulje 128
Brovst IF's Anlæg
Dall/Ferslev IF
Brovst IF's Anlæg
21.
søndag
10.30
VUG
-
Herrer
U12
U12 Drenge A2 (11) 8M - Efterår 2022 • Pulje 55
Gandrup Stadion
Nørresundby FB
Gandrup Stadion
21.
søndag
10.40
Gug B
-
Kvinder
U10
U10 Piger B (13) 5M - Weekend/Efterår 2022 • Pulje 128
Brovst IF's Anlæg
Nørresundby FB
Brovst IF's Anlæg
21.
søndag
11.00
Nørresundby FB
-
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 3 (2009) 11M - efterår 2022 • Pulje 621
Lindholm Høje Stadion
Hjørring FK
Lindholm Høje Stadion
21.
søndag
11.00
Nørresundby FB
-
Herrer
U11
U11 Drenge B (12) 8M - Efterår 2022 • Pulje 79
Baneanlæg Lerumbakken
LKB/Gistrup (1)
Baneanlæg Lerumbakken
21.
søndag
11.00
Nørresundby FB
-
Kvinder
U16
U16 Piger Liga 2 (2007) 11M/9M - efterår 2022 • Pulje 832
Lindholm Høje Stadion
FC Thy Piger (1)
Lindholm Høje Stadion
21.
søndag
13.00
Nørresundby FB
-
Herrer
U19
U19 Drenge Liga 2 (2004-05) 11M- efterår 2022 • Pulje 312
Lindholm Høje Stadion
Jammerbugt FC
Lindholm Høje Stadion
21.
søndag
13.30
Nibe B
-
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 4 (2008) 11M - efterår 2022 • Pulje 532
Nibe Stadion
Nørresundby FB
Nibe Stadion
21.
søndag
14.00
Nørresundby FB
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 2 - Efterår 2022 • Pulje 14
Lindholm Høje Stadion
Valsgård IF 83
Lindholm Høje Stadion
21.
søndag
15.00
Gjøl B (2)
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 5 11M/9M - Efterår 2022 • Pulje 108
Gjøl B`s Baner
Nørresundby FB
Gjøl B`s Baner
21.
søndag
16.00
Flauenskjold IF
-
Kvinder
Senior
Kvinder Serie 2 11M/9M - Efterår 2022 • Pulje 266
Nordturn Arena (Flauenskjold)
Nørresundby FB
Nordturn Arena (Flauenskjold)
21.
søndag
18.00
Aalborg Chang
-
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 5 (2007) 11M/9M - efterår 2022 • Pulje 482
Chang's Baner
Bane 1
Nørresundby FB
Chang's Baner
Bane 1
22.
mandag
17.30
Nørresundby FB (1)
-
Herrer
U8
U8 Drenge B (15) 5M - Hverdag/Efterår 2022 • Pulje 188
Lundergårdhallen
Lundergård IU (1)
Lundergårdhallen
22.
mandag
18.00
Aalborg KFUM
Omklædning 6
-
Herrer
U11
U11 Drenge A2 (12) 8M - Efterår 2022 • Pulje 75
Nordjyske Bank Arena (KFUM)
Bane 3A (Ved hallen)
Nørresundby FB
Omklædning 7
Nordjyske Bank Arena (KFUM)
Bane 3A (Ved hallen)
22.
mandag
18.00
Skibsby-Højene IF
-
Herrer
U8
U8 Drenge B (15) 5M - Hverdag/Efterår 2022 • Pulje 188
Lundergårdhallen
Nørresundby FB (1)
Lundergårdhallen
22.
mandag
18.00
Nørresundby FB (2)
-
Herrer
U8
U8 Drenge B (15) 5M - Hverdag/Efterår 2022 • Pulje 189
Nørhalne Stadion
Skørping IF Frem
Nørhalne Stadion
22.
mandag
18.30
Nørresundby FB
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 3 (2010) 8M - efterår 2022 • Pulje 732
Baneanlæg Lerumbakken
Vejgaard B
Baneanlæg Lerumbakken
22.
mandag
18.30
IF Fremad Nørhalne
-
Herrer
U8
U8 Drenge B (15) 5M - Hverdag/Efterår 2022 • Pulje 189
Nørhalne Stadion
Nørresundby FB (2)
Nørhalne Stadion
22.
mandag
19.00
Nørresundby FB
-
Herrer
M+32
Oldboys M+32 / 7M - Efterår 2022 • Pulje 22
Lindholm Høje Stadion
Birkelse IF
Lindholm Høje Stadion
22.
mandag
19.00
IF Haabet, Øster Uttrup
-
Herrer
Senior
Herrer C (16+) 7M - Efterår 2022 • Pulje 7
Mellervangsskolen
Nørresundby FB (1)
Mellervangsskolen
23.
tirsdag
17.30
Nørresundby FB
-
Herrer
U10
U10 Drenge B (13) 5M - Hverdag/Efterår 2022 • Pulje 117
Skjøtt Arena (Gug B)
Gug B
Skjøtt Arena (Gug B)
23.
tirsdag
18.10
Aalborg Freja
-
Herrer
U10
U10 Drenge B (13) 5M - Hverdag/Efterår 2022 • Pulje 117
Skjøtt Arena (Gug B)
Nørresundby FB
Skjøtt Arena (Gug B)
23.
tirsdag
18.30
Nørresundby FB
-
Kvinder
U13
U13 Piger Liga 1 (2010) 8M - efterår 2022 • Pulje 961
Baneanlæg Lerumbakken
Randers Q
Baneanlæg Lerumbakken
23.
tirsdag
19.00
Øster Sundby B 32 (1)
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Efterår 2022 • Pulje 54
ØB Park
Nørresundby fB
ØB Park
23.
tirsdag
19.00
AaB
-
Herrer
U19
U19 Drenge Liga 3 (2004-05) 9M/11M - efterår 2022 • Pulje 322
AaB's Anlæg
Nørresundby FB
AaB's Anlæg
23.
tirsdag
19.00
FC Ljiljan, Ålborg
-
Herrer
Senior
Herrer C (16+) 7M - Efterår 2022 • Pulje 5
Kærby Stadion
Nørresundby FB (3)
Kærby Stadion
23.
tirsdag
19.00
Nørresundby FB (2)
-
Herrer
Senior
Herrer C (16+) 7M - Efterår 2022 • Pulje 6
NFB Kunstgræs Lindholm
VHG/GS
NFB Kunstgræs Lindholm
23.
tirsdag
19.00
Team Østvendsyssel
-
Kvinder
Senior
Kvinder C1 (15+) 7M - Efterår 2022 • Pulje 9
Dronninglund Ny Stadion
Bane 8
Nørresundby FB
Dronninglund Ny Stadion
Bane 8
24.
onsdag
17.30
Aabybro IF
-
Herrer
U9
U9 Drenge B (14) 5M - Hverdag/Efterår 2022 • Pulje 150
Baneanlæg Lerumbakken
Nørresundby FB
Baneanlæg Lerumbakken
24.
onsdag
18.00
Øster Han Herred
-
Kvinder
U16
U16 Piger Liga 2 (2007) 11M/9M - efterår 2022 • Pulje 832
Halvrimmen Stadion
Nørresundby FB
Halvrimmen Stadion
24.
onsdag
18.00
Nørresundby FB
-
Herrer
U9
U9 Drenge B (14) 5M - Hverdag/Efterår 2022 • Pulje 150
Baneanlæg Lerumbakken
Øster Han Herred
Baneanlæg Lerumbakken
24.
onsdag
18.30
Nørresundby FB
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 5 11M/9M - Efterår 2022 • Pulje 108
Lindholm Høje Stadion
FC Dansom (1)
Lindholm Høje Stadion
24.
onsdag
18.30
Løgstør IF
-
Herrer
U19
U19 Drenge Liga 2 (2004-05) 11M- efterår 2022 • Pulje 312
Løgstør Stadion-Sparekassen Danmark
Nørresundby FB
Løgstør Stadion-Sparekassen Danmark
25.
torsdag
18.30
Nørresundby FB
-
Herrer
U15
U15 Drenge C (08-09) 8M - Efterår 2022 • Pulje 27
Lindholm Høje Stadion
Aabybro IF
Lindholm Høje Stadion
25.
torsdag
18.30
Nørresundby FB
-
Kvinder
U13
U13 Piger C (10) 8M - Efterår 2022 • Pulje 42
Baneanlæg Lerumbakken
Aalborg Chang
Baneanlæg Lerumbakken
26.
fredag
17.00
Aalborg KFUM
-
Herrer
U13
U13 Drenge C (10) 8M - Efterår 2022 • Pulje 30
Nordjyske Bank Arena (KFUM)
Bane 2B
Nørresundby FB
Nordjyske Bank Arena (KFUM)
Bane 2B
26.
fredag
18.30
Terndrup IF
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 2 - Efterår 2022 • Pulje 14
Terndrup Stadion
Nørresundby FB
Terndrup Stadion
26.
fredag
18.30
Nørresundby FB
-
Herrer
U19
U19 Drenge Liga 3 (2004-05) 9M/11M - efterår 2022 • Pulje 322
Lindholm Høje Stadion
Vejgaard B
Lindholm Høje Stadion
27.
lørdag
09.45
Nørresundby FB
-
Herrer
U11
U11 Drenge C (12) 8M - Efterår 2022 • Pulje 83
Baneanlæg Lerumbakken
Biersted/Nørhalne/Vadum
Baneanlæg Lerumbakken
27.
lørdag
10.00
Støvring IF
-
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 3 (2009) 11M - efterår 2022 • Pulje 621
Støvring Stadion
Nørresundby FB
Støvring Stadion
27.
lørdag
10.00
Støvring IF
-
Kvinder
U11
U11 Piger B (12) 8M - Efterår 2022 • Pulje 73
Støvring Stadion
Nørresundby FB
Støvring Stadion
27.
lørdag
10.00
Aalborg Freja
-
Herrer
U11
U11 Drenge B (12) 8M - Efterår 2022 • Pulje 79
Frejaparken
Nørresundby FB
Frejaparken
27.
lørdag
10.00
Nørresundby FB
-
Kvinder
U10
U10 Piger B (13) 5M - Weekend/Efterår 2022 • Pulje 128
Spar Nord Arena
Vejgaard B
Spar Nord Arena
27.
lørdag
10.00
Løgstør IF
-
Kvinder
U10
U10 Piger B (13) 5M - Weekend/Efterår 2022 • Pulje 128
Spar Nord Arena
Nørresundby FB
Spar Nord Arena
27.
lørdag
11.00
Nørresundby FB
-
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 1 (2007) 11M - efterår 2022 • Pulje 451
Lindholm Høje Stadion
Hobro IK
Lindholm Høje Stadion
27.
lørdag
13.30
Nørresundby FB
-
Herrer
Senior
Herre-DS 2022-23 • Pulje 4
Nordjyske Bank Arena (NFB)
Viby IF
Nordjyske Bank Arena (NFB)
27.
lørdag
15.30
Nørresundby fB
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Efterår 2022 • Pulje 54
Lindholm Høje Stadion
Nordens Paris FC (2)
Lindholm Høje Stadion
27.
lørdag
15.30
Nørresundby FB
-
Kvinder
Senior
Kvinder Serie 2 11M/9M - Efterår 2022 • Pulje 266
Lindholm Høje Stadion
Holtet IF
Lindholm Høje Stadion
27.
lørdag
18.30
Øster Han Herred (2)
-
Herrer
U13
U13 Drenge C (10) 8M - Efterår 2022 • Pulje 30
Tranum Stadion
Nørresundby FB
Tranum Stadion
28.
søndag
09.45
Nørresundby FB
-
Kvinder
U12
U12 Piger B (11) 8M - Efterår 2022 • Pulje 51
Baneanlæg Lerumbakken
Fortuna Hjørring
Baneanlæg Lerumbakken
28.
søndag
10.00
Aalborg KFUM (1)
-
Herrer
U12
U12 Drenge C (11) 8M - Efterår 2022 • Pulje 68
Nordjyske Bank Arena (KFUM)
Bane 3A (Ved hallen)
Nørresundby FB
Nordjyske Bank Arena (KFUM)
Bane 3A (Ved hallen)
28.
søndag
10.00
Biersted IF
-
Herrer
U10
U10 Drenge B (13) 5M - Weekend/Efterår 2022 • Pulje 113
Nord & Norre Arena
Nørresundby FB
Nord & Norre Arena
28.
søndag
10.00
Aalborg Chang
-
Herrer
U10
U10 Drenge C (13) 5M - Weekend/Efterår 2022 • Pulje 121
Baneanlæg Lerumbakken
Nørresundby FB
Baneanlæg Lerumbakken
28.
søndag
10.40
Nørresundby FB
-
Herrer
U10
U10 Drenge B (13) 5M - Weekend/Efterår 2022 • Pulje 113
Nord & Norre Arena
Aabybro IF (2)
Nord & Norre Arena
28.
søndag
10.40
Nørresundby FB
-
Herrer
U10
U10 Drenge C (13) 5M - Weekend/Efterår 2022 • Pulje 121
Baneanlæg Lerumbakken
Aalborg Freja
Baneanlæg Lerumbakken
28.
søndag
11.00
Nørresundby FB
-
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 5 (2007) 11M/9M - efterår 2022 • Pulje 482
Lindholm Høje Stadion
Øster Han Herred
Lindholm Høje Stadion
28.
søndag
11.00
Nørresundby FB
-
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 4 (2008) 11M - efterår 2022 • Pulje 532
Lindholm Høje Stadion
VUGH
Lindholm Høje Stadion
28.
søndag
11.00
Nørresundby FB
-
Herrer
U12
U12 Drenge A2 (11) 8M - Efterår 2022 • Pulje 55
Baneanlæg Lerumbakken
Brønderslev IF
Baneanlæg Lerumbakken
28.
søndag
11.30
Aalborg KFUM
-
Herrer
U12
U12 Drenge A2 (11) 8M - Efterår 2022 • Pulje 56
Nordjyske Bank Arena (KFUM)
Bane 2A
Nørresundby FB
Nordjyske Bank Arena (KFUM)
Bane 2A
28.
søndag
12.00
Nordens Paris FC (1)
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 5 11M/9M - Efterår 2022 • Pulje 108
Selektro Stadium
Nørresundby FB
Selektro Stadium
28.
søndag
13.00
Nørresundby FB
-
Herrer
U19
U19 Drenge Liga 2 (2004-05) 11M- efterår 2022 • Pulje 312
Lindholm Høje Stadion
Sjørring B
Lindholm Høje Stadion
28.
søndag
13.00
VSK Aarhus
-
Kvinder
U13
U13 Piger Liga 1 (2010) 8M - efterår 2022 • Pulje 961
Vejlby/Risskov Centret
Nørresundby FB
Vejlby/Risskov Centret
28.
søndag
13.00
Nørresundby FB
-
Kvinder
U16
U16 Piger Liga 2 (2007) 11M/9M - efterår 2022 • Pulje 832
Lindholm Høje Stadion
FC Thy Piger (2)
Lindholm Høje Stadion
29.
mandag
19.00
Aalborg KFUM
-
Herrer
M+32
M+32 C - 11M/9M - Efterår 2022 • Pulje 402
Nordjyske Bank Arena (KFUM)
Bane 2
Nørresundby FB
Nordjyske Bank Arena (KFUM)
Bane 2
29.
mandag
19.00
Nørresundby FB
-
Kvinder
Senior
Kvinder C1 (15+) 7M - Efterår 2022 • Pulje 9
Lindholm Høje Stadion
Vesterbros IK
Lindholm Høje Stadion
30.
tirsdag
17.30
GVL Løkken
-
Herrer
U10
U10 Drenge B (13) 5M - Hverdag/Efterår 2022 • Pulje 117
Højene Hallen
Nørresundby FB
Højene Hallen
30.
tirsdag
18.10
Nørresundby FB
-
Herrer
U10
U10 Drenge B (13) 5M - Hverdag/Efterår 2022 • Pulje 117
Højene Hallen
Skibsby-Højene IF (2)
Højene Hallen
30.
tirsdag
19.00
Nørresundby FB (3)
-
Herrer
Senior
Herrer C (16+) 7M - Efterår 2022 • Pulje 5
Baneanlæg Lerumbakken
Nordens Paris FC (2)
Baneanlæg Lerumbakken
30.
tirsdag
19.00
Gug B
-
Herrer
Senior
Herrer C (16+) 7M - Efterår 2022 • Pulje 6
Skjøtt Arena (Gug B)
Nørresundby FB (2)
Skjøtt Arena (Gug B)
30.
tirsdag
19.00
Terndrup IF
-
Herrer
Senior
Herrer C (16+) 7M - Efterår 2022 • Pulje 7
Terndrup Stadion
Nørresundby FB (1)
Terndrup Stadion
31.
onsdag
18.30
Nørresundby FB
-
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 1 (2007) 11M - efterår 2022 • Pulje 451
Lindholm Høje Stadion
AaB
Lindholm Høje Stadion
31.
onsdag
18.30
Nørresundby FB
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 3 (2010) 8M - efterår 2022 • Pulje 732
Baneanlæg Lerumbakken
Aalborg Chang
Baneanlæg Lerumbakken
31.
onsdag
19.00
Grindsted U. IF
-
Herrer
M+32
Oldboys M+32 / 7M - Efterår 2022 • Pulje 22
Grindsted Hallen
Nørresundby FB
Grindsted Hallen
September 2022
1.
torsdag
18.30
Aars IK
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 2 - Efterår 2022 • Pulje 14
Sondrup Park (Aars)
Nørresundby FB
Sondrup Park (Aars)
1.
torsdag
18.30
LKB/Gistrup (2)
-
Herrer
U15
U15 Drenge C (08-09) 8M - Efterår 2022 • Pulje 27
Gistrup Idrætscenter
Nørresundby FB
Gistrup Idrætscenter
2.
fredag
19.00
Brønderslev IF (2)
-
Herrer
U19
U19 Drenge Liga 3 (2004-05) 9M/11M - efterår 2022 • Pulje 322
Arena Kop & Kande
Nørresundby FB
Arena Kop & Kande
3.
lørdag
09.45
Nørresundby FB
-
Kvinder
U11
U11 Piger B (12) 8M - Efterår 2022 • Pulje 73
Baneanlæg Lerumbakken
LKB/Gistrup
Baneanlæg Lerumbakken
3.
lørdag
09.45
Nørresundby FB
-
Herrer
U11
U11 Drenge B (12) 8M - Efterår 2022 • Pulje 79
Baneanlæg Lerumbakken
Aalborg KFUM
Baneanlæg Lerumbakken
3.
lørdag
10.00
Aalborg Freja
-
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 4 (2008) 11M - efterår 2022 • Pulje 532
Frejaparken
Nørresundby FB
Frejaparken
3.
lørdag
10.00
Brønderslev IF
-
Herrer
U11
U11 Drenge A2 (12) 8M - Efterår 2022 • Pulje 75
Arena Kop & Kande
Nørresundby FB
Arena Kop & Kande
3.
lørdag
10.00
Ørebro - Thorup/Klim
-
Herrer
U11
U11 Drenge C (12) 8M - Efterår 2022 • Pulje 83
Ørebro Stadion
Nørresundby FB
Ørebro Stadion
3.
lørdag
10.00
Brønderslev IF
-
Herrer
U10
U10 Drenge B (13) 5M - Weekend/Efterår 2022 • Pulje 113
Baneanlæg Lerumbakken
Nørresundby FB
Baneanlæg Lerumbakken
3.
lørdag
11.00
Nørresundby FB
-
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 3 (2009) 11M - efterår 2022 • Pulje 621
Lindholm Høje Stadion
TSV
Lindholm Høje Stadion
3.
lørdag
11.00
Nørresundby FB
-
Herrer
U12
U12 Drenge A2 (11) 8M - Efterår 2022 • Pulje 56
Baneanlæg Lerumbakken
Aalborg Freja
Baneanlæg Lerumbakken
3.
lørdag
11.00
Aabybro/Nørhalne
-
Kvinder
U16
U16 Piger Liga 2 (2007) 11M/9M - efterår 2022 • Pulje 832
Nørhalne Stadion
Nørresundby FB
Nørhalne Stadion
3.
lørdag
11.20
Nørresundby FB
-
Herrer
U10
U10 Drenge B (13) 5M - Weekend/Efterår 2022 • Pulje 113
Baneanlæg Lerumbakken
Jetsmark IF
Baneanlæg Lerumbakken
3.
lørdag
11.30
Vodskov IF
-
Herrer
U9
U9 Drenge B (14) 5M - Weekend/Efterår 2022 • Pulje 145
Luksusbaby Arena (Vodskov)
Nørresundby FB
Luksusbaby Arena (Vodskov)
3.
lørdag
12.10
Nørresundby FB
-
Herrer
U9
U9 Drenge B (14) 5M - Weekend/Efterår 2022 • Pulje 145
Luksusbaby Arena (Vodskov)
Hals FS
Luksusbaby Arena (Vodskov)
3.
lørdag
15.00
HEI
-
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 1 (2007) 11M - efterår 2022 • Pulje 451
Invita Arena, Skæring
Nørresundby FB
Invita Arena, Skæring
3.
lørdag
15.00
FC Djursland
Omkl. 2
-
Herrer
Senior
Herre-DS 2022-23 • Pulje 4
HSM Arena Grenå
Stadion
Dommeromk.: Omkl. 6 Dommer
Nørresundby FB
Omkl. 5
HSM Arena Grenå
Stadion
Dommeromk. Omkl. 6 Dommer
4.
søndag
09.45
Nørresundby FB
-
Herrer
U12
U12 Drenge C (11) 8M - Efterår 2022 • Pulje 68
Baneanlæg Lerumbakken
VUG
Baneanlæg Lerumbakken
4.
søndag
10.00
RKG
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 3 (2010) 8M - efterår 2022 • Pulje 732
Bixen Arena
Nørresundby FB
Bixen Arena
4.
søndag
10.00
Vraa/Børglum IF
-
Kvinder
U12
U12 Piger B (11) 8M - Efterår 2022 • Pulje 51
Vrå Kunstgræsbane
Nørresundby FB
Vrå Kunstgræsbane
4.
søndag
10.00
Nørresundby FB
-
Herrer
U10
U10 Drenge C (13) 5M - Weekend/Efterår 2022 • Pulje 121
Nordjyske Bank Arena (KFUM)
5-mands (bag volden)
Aalborg KFUM
Nordjyske Bank Arena (KFUM)
5-mands (bag volden)
4.
søndag
10.00
Holtet IF
Omkl 1
-
Kvinder
U8
U8 Piger (15) 5M - Weekend/Efterår 2022 • Pulje 172
Holtet Stadion
Træningsbane
Nørresundby FB
Omkl 2
Holtet Stadion
Træningsbane
4.
søndag
10.00
Nørresundby FB
-
Herrer
U8
U8 Drenge B (15) 5M - Weekend/Efterår 2022 • Pulje 183
Baneanlæg Lerumbakken
Aabybro IF
Baneanlæg Lerumbakken
4.
søndag
10.30
Nørresundby FB
Omkl 2
-
Kvinder
U8
U8 Piger (15) 5M - Weekend/Efterår 2022 • Pulje 172
Holtet Stadion
Træningsbane
Aalborg Freja
Omkl 3
Holtet Stadion
Træningsbane
4.
søndag
10.40
AaB
-
Herrer
U10
U10 Drenge C (13) 5M - Weekend/Efterår 2022 • Pulje 121
Nordjyske Bank Arena (KFUM)
5-mands (bag volden)
Nørresundby FB
Nordjyske Bank Arena (KFUM)
5-mands (bag volden)
4.
søndag
11.00
Nørresundby FB
-
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 5 (2007) 11M/9M - efterår 2022 • Pulje 482
Lindholm Høje Stadion
Aabybro IF
Lindholm Høje Stadion
4.
søndag
11.00
Nørresundby FB
-
Kvinder
U13
U13 Piger Liga 1 (2010) 8M - efterår 2022 • Pulje 961
Baneanlæg Lerumbakken
Stavtrup IF
Baneanlæg Lerumbakken
4.
søndag
11.00
Vejgaard B (1)
-
Herrer
U8
U8 Drenge B (15) 5M - Weekend/Efterår 2022 • Pulje 183
Baneanlæg Lerumbakken
Nørresundby FB
Baneanlæg Lerumbakken
4.
søndag
11.30
Aalborg KFUM (U11)
-
Herrer
U12
U12 Drenge A2 (11) 8M - Efterår 2022 • Pulje 55
Nordjyske Bank Arena (KFUM)
Bane 3B (Ved hallen)
Nørresundby FB
Nordjyske Bank Arena (KFUM)
Bane 3B (Ved hallen)
4.
søndag
12.00
Team Østvendsyssel
-
Kvinder
Senior
Kvinder Serie 2 11M/9M - Efterår 2022 • Pulje 266
Hjallerup Stadion / Klubhus
Nørresundby FB
Hjallerup Stadion / Klubhus
4.
søndag
12.00
Aalborg KFUM (2)
-
Kvinder
U10
U10 Piger B (13) 5M - Weekend/Efterår 2022 • Pulje 128
Baneanlæg Lerumbakken
Nørresundby FB
Baneanlæg Lerumbakken
4.
søndag
12.40
Nørresundby FB
-
Kvinder
U10
U10 Piger B (13) 5M - Weekend/Efterår 2022 • Pulje 128
Baneanlæg Lerumbakken
Nibe B (1)
Baneanlæg Lerumbakken
4.
søndag
13.30
Nørresundby FB
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 5 11M/9M - Efterår 2022 • Pulje 108
Lindholm Høje Stadion
NUBI
Lindholm Høje Stadion
5.
mandag
17.30
Nørresundby FB (1)
-
Herrer
U8
U8 Drenge B (15) 5M - Hverdag/Efterår 2022 • Pulje 188
Baneanlæg Lerumbakken
Vejgaard B (1)
Baneanlæg Lerumbakken
5.
mandag
17.30
Vejgaard B (3)
-
Herrer
U8
U8 Drenge B (15) 5M - Hverdag/Efterår 2022 • Pulje 189
Spar Nord Arena
Nørresundby FB (2)
Spar Nord Arena
5.
mandag
18.00
Nørresundby FB (2)
-
Herrer
U8
U8 Drenge B (15) 5M - Hverdag/Efterår 2022 • Pulje 189
Spar Nord Arena
Vejgaard B (2)
Spar Nord Arena
5.
mandag
18.30
Aalborg KFUM
-
Herrer
M+32
M+32 / M+40 - 60 min. 7-mands • Træningskamp
Nordjyske Bank Arena (KFUM)
Bane 3A (Ved hallen)
Nørresundby FB
Nordjyske Bank Arena (KFUM)
Bane 3A (Ved hallen)
5.
mandag
18.30
Aalborg Chang
-
Herrer
M+32
M+32 / M+40 - 60 min. 7-mands • Træningskamp
Chang's Baner
Bane 7
Nørresundby FB
Chang's Baner
Bane 7
5.
mandag
18.30
Jetsmark IF
Hallens Omklædning 5 - Mellem
-
Herrer
U15
U15 Drenge C (08-09) 8M - Efterår 2022 • Pulje 27
Sparekassen Danmark Arena (Pandrup)
Bane 5 - 8 mands og 2 x 5 mands
Nørresundby FB
Hallens Omklædning 8 - Mellem
Sparekassen Danmark Arena (Pandrup)
Bane 5 - 8 mands og 2 x 5 mands
5.
mandag
18.30
Aalborg KFUM
-
Herrer
U8
U8 Drenge B (15) 5M - Hverdag/Efterår 2022 • Pulje 188
Baneanlæg Lerumbakken
Nørresundby FB (1)
Baneanlæg Lerumbakken
5.
mandag
19.00
Nørresundby FB
-
Herrer
M+32
M+32 C - 11M/9M - Efterår 2022 • Pulje 402
Lindholm Høje Stadion
Doense/Vebbestrup IF
Lindholm Høje Stadion
5.
mandag
19.00
Sulsted IF
-
Kvinder
Senior
Kvinder C1 (15+) 7M - Efterår 2022 • Pulje 9
Sulsted Stadion
Nørresundby FB
Sulsted Stadion
5.
mandag
19.00
Nørresundby FB
-
Herrer
M+32
Oldboys M+32 / 7M - Efterår 2022 • Pulje 22
Lindholm Høje Stadion
NUBI
Lindholm Høje Stadion
6.
tirsdag
17.30
B52/Aalborg
-
Herrer
U12
U12 Drenge C (11) 8M - Efterår 2022 • Pulje 68
Sparekassen Danmark Arena (B52/AFC)
Nørresundby FB
Sparekassen Danmark Arena (B52/AFC)
6.
tirsdag
17.30
Nørresundby FB
-
Herrer
U10
U10 Drenge B (13) 5M - Hverdag/Efterår 2022 • Pulje 117
Svenstrup Stadion
Svenstrup-Godthåb IF
Svenstrup Stadion
6.
tirsdag
18.10
Skibsby-Højene IF (1)
-
Herrer
U10
U10 Drenge B (13) 5M - Hverdag/Efterår 2022 • Pulje 117
Svenstrup Stadion
Nørresundby FB
Svenstrup Stadion
6.
tirsdag
18.30
Nørresundby FB
-
Herrer
U13
U13 Drenge C (10) 8M - Efterår 2022 • Pulje 30
Baneanlæg Lerumbakken
Vejgaard B
Baneanlæg Lerumbakken
6.
tirsdag
19.00
Nørresundby FB (2)
-
Herrer
Senior
Herrer C (16+) 7M - Efterår 2022 • Pulje 6
NFB Kunstgræs Lindholm
Aalborg Freja
NFB Kunstgræs Lindholm
7.
onsdag
18.00
Hjørring IF
-
Herrer
U9
U9 Drenge B (14) 5M - Hverdag/Efterår 2022 • Pulje 150
Vestbjerg Hallen
Nørresundby FB
Vestbjerg Hallen
7.
onsdag
18.30
Nørresundby FB
-
Kvinder
U12
U12 Piger B (11) 8M - Efterår 2022 • Pulje 51
Baneanlæg Lerumbakken
Gug B
Baneanlæg Lerumbakken
7.
onsdag
18.30
Nørresundby FB
-
Herrer
U9
U9 Drenge B (14) 5M - Hverdag/Efterår 2022 • Pulje 150
Vestbjerg Hallen
TSV
Vestbjerg Hallen
7.
onsdag
19.00
Gundersted IF
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 2 - Efterår 2022 • Pulje 14
Freja Park
Nørresundby FB
Freja Park
7.
onsdag
19.00
Nørresundby FB (1)
-
Herrer
Senior
Herrer C (16+) 7M - Efterår 2022 • Pulje 7
Baneanlæg Lerumbakken
Øster Sundby B32
Baneanlæg Lerumbakken
8.
torsdag
17.30
VGH
-
Kvinder
U13
U13 Piger C (10) 8M - Efterår 2022 • Pulje 42
Gandrup Stadion
Nørresundby FB
Gandrup Stadion
8.
torsdag
18.30
Nørresundby FB
-
Herrer
U15
U15 Drenge C (08-09) 8M - Efterår 2022 • Pulje 27
Lindholm Høje Stadion
Gug B
Lindholm Høje Stadion
8.
torsdag
19.00
Nørresundby FB
-
Kvinder
Senior
Kvinder C1 (15+) 7M - Efterår 2022 • Pulje 9
Lindholm Høje Stadion
Asaa B
Lindholm Høje Stadion
9.
fredag
19.00
Nørresundby FB (3)
-
Herrer
Senior
Herrer C (16+) 7M - Efterår 2022 • Pulje 5
Baneanlæg Lerumbakken
Aabybro IF (1)
Baneanlæg Lerumbakken
10.
lørdag
09.45
Nørresundby FB
-
Herrer
U11
U11 Drenge A2 (12) 8M - Efterår 2022 • Pulje 75
Baneanlæg Lerumbakken
Frederikshavn fI
Baneanlæg Lerumbakken
10.
lørdag
10.00
Vegger IF
-
Kvinder
U11
U11 Piger B (12) 8M - Efterår 2022 • Pulje 73
Vegger Stadion
KAMPBANEN
Nørresundby FB
Vegger Stadion
KAMPBANEN
10.
lørdag
10.00
Aabybro IF
-
Herrer
U11
U11 Drenge B (12) 8M - Efterår 2022 • Pulje 79
Aabybro Idrætscenter
Nørresundby FB
Aabybro Idrætscenter
10.
lørdag
10.00
Aabybro IF
-
Herrer
U11
U11 Drenge C (12) 8M - Efterår 2022 • Pulje 83
Aabybro Idrætscenter
Nørresundby FB
Aabybro Idrætscenter
10.
lørdag
10.30
Biersted/Nørhalne/Vadum
-
Herrer
U13
U13 Drenge C (10) 8M - Efterår 2022 • Pulje 30
Aabybro Idrætscenter
Nørresundby FB
Aabybro Idrætscenter
10.
lørdag
10.45
Nørresundby FB
-
Herrer
U12
U12 Drenge C (11) 8M - Efterår 2022 • Pulje 68
Baneanlæg Lerumbakken
AaB
Baneanlæg Lerumbakken
10.
lørdag
11.00
Nørresundby FB
-
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 1 (2007) 11M - efterår 2022 • Pulje 451
Lindholm Høje Stadion
VRI
Lindholm Høje Stadion
10.
lørdag
11.00
Nørresundby FB
-
Kvinder
U13
U13 Piger C (10) 8M - Efterår 2022 • Pulje 42
Baneanlæg Lerumbakken
Gug B
Baneanlæg Lerumbakken
10.
lørdag
13.00
Aalborg KFUM
-
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 5 (2007) 11M/9M - efterår 2022 • Pulje 482
Nordjyske Bank Arena (KFUM)
Bane 2
Nørresundby FB
Nordjyske Bank Arena (KFUM)
Bane 2
10.
lørdag
13.30
Nørresundby FB
-
Herrer
Senior
Herre-DS 2022-23 • Pulje 4
Nordjyske Bank Arena (NFB)
Odder
Nordjyske Bank Arena (NFB)
10.
lørdag
15.30
Nørresundby FB
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 2 - Efterår 2022 • Pulje 14
Lindholm Høje Stadion
Svenstrup-Godthåb IF
Lindholm Høje Stadion
10.
lørdag
16.00
Nordens Paris FC (1)
-
Herrer
Senior
Herrer C (16+) 7M - Efterår 2022 • Pulje 6
Selektro Stadium
Nørresundby FB (2)
Selektro Stadium
11.
søndag
09.45
Nørresundby FB
-
Herrer
U12
U12 Drenge A2 (11) 8M - Efterår 2022 • Pulje 55
Baneanlæg Lerumbakken
IF Skjold Sæby
Baneanlæg Lerumbakken
11.
søndag
10.00
Gug B
-
Herrer
U12
U12 Drenge A2 (11) 8M - Efterår 2022 • Pulje 56
Skjøtt Arena (Gug B)
Nørresundby FB
Skjøtt Arena (Gug B)
11.
søndag
10.00
Nørresundby FB
-
Kvinder
U9
U9 Piger A (14) 5M - Weekend/Efterår 2022 • Pulje 163
Baneanlæg Lerumbakken
Støvring IF
Baneanlæg Lerumbakken
11.
søndag
11.00
Nørresundby FB
-
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 4 (2008) 11M - efterår 2022 • Pulje 532
Lindholm Høje Stadion
Aalborg KFUM
Lindholm Høje Stadion
11.
søndag
11.00
Nørresundby FB
-
Kvinder
U12
U12 Piger B (11) 8M - Efterår 2022 • Pulje 51
Baneanlæg Lerumbakken
Jetsmark IF
Baneanlæg Lerumbakken
11.
søndag
11.20
Aars IK
-
Kvinder
U9
U9 Piger A (14) 5M - Weekend/Efterår 2022 • Pulje 163
Baneanlæg Lerumbakken
Nørresundby FB
Baneanlæg Lerumbakken
11.
søndag
12.00
Vejgaard B
-
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 3 (2009) 11M - efterår 2022 • Pulje 621
Spar Nord Arena
Nørresundby FB
Spar Nord Arena
11.
søndag
13.00
Nørresundby fB
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Efterår 2022 • Pulje 54
Lindholm Høje Stadion
Aalborg Chang (4)
Lindholm Høje Stadion
11.
søndag
13.00
Nørresundby FB
-
Kvinder
Senior
Kvinder Serie 2 11M/9M - Efterår 2022 • Pulje 266
Lindholm Høje Stadion
Skovsgaard B
Lindholm Høje Stadion
12.
mandag
18.45
Nørresundby FB
-
Herrer
M+32
M+32 C - 11M/9M - Efterår 2022 • Pulje 402
Lindholm Høje Stadion