Menu

U19 Drenge (2006-2007)

Velkommen til denne  årgang og afdelingsholdside på Nørresundby FB’s hjemmesiden.
Denne side indeholder information om trænerne og deres kontakt informationer.  Siden indeholder information om træningstider og på hvilke baner der skal trænes ligesom der er information om kampe og kampprogrammet for sæsonen.  Hvis afdelingen grø brug af aktivitetskalenderen vil man også her på siden kunne se de aktiviteter der er planlagt og lagt ind i kalenderen.

Alle er velkommen til at kontakte trænerne eller klubben hvis I ønsker flere oplysninger.    
Vi glæder os til at se jer til træning og på træningsbanerne.  

 

 

 

 

Holdets stab

Træner
ingen pic
Rasmus Christensen
Assistenttræner
profil
Casper Brix

KampprogramU19 Drenge Liga 2 (2006-07) 11:11 - efterår 2024 • Pulje 312

August 2024

Nørresundby FB
17. aug
Kl. 11.00
Hjemme
Lindholm Høje Stadion

St. Restrup IF

Aalborg Chang
27. aug
Kl. 18.30
Ude
Sparekassen Danmark Park (Aal. Chang)

Nørresundby FB

Nørresundby FB
31. aug
Kl. 11.00
Hjemme
Lindholm Høje Stadion

Aalborg KFUM
September 2024

AaB
8. sep
Kl. 15.00
Ude
AaB's Anlæg

Nørresundby FB

KampprogramU19 Drenge Liga 3(2006-07)11:11/9:9 - efterår 2024 • Pulje 322

August 2024

Brønderslev IF
18. aug
Kl. 14.00
Ude
Arena Kop & Kande (Brønderslev)

Nørresundby FB

Nørresundby FB
21. aug
Kl. 18.30
Hjemme
Lindholm Høje Stadion

Vejgaard B

Nørresundby FB
26. aug
Kl. 18.30
Hjemme
Lindholm Høje Stadion

Team Østvendsyssel
September 2024

RKG
1. sep
Kl. 13.00
Ude
Bixen Arena (Klarup Stadion)

Nørresundby FB

StillingU19 Drenge Liga 2 (2006-07) 11:11 - efterår 2024 • Pulje 312

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Nørresundby FB 0 0 0 0 0
2 St. Restrup IF 0 0 0 0 0
3 AaB 0 0 0 0 0
4 Aalborg Chang 0 0 0 0 0
5 Aalborg KFUM 0 0 0 0 0

StillingU19 Drenge Liga 3(2006-07)11:11/9:9 - efterår 2024 • Pulje 322

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Brønderslev IF 0 0 0 0 0
2 Nørresundby FB 0 0 0 0 0
3 RKG 0 0 0 0 0
4 Team Østvendsyssel 0 0 0 0 0
5 Vejgaard B 0 0 0 0 0
Luk