Menu

U12 Drenge (2013)

Velkommen til denne  årgang og afdelingsholdside på Nørresundby FB’s hjemmesiden.
Denne side indeholder information om trænerne og deres kontakt informationer.  Siden indeholder information om træningstider og på hvilke baner der skal trænes ligesom der er information om kampe og kampprogrammet for sæsonen.  Hvis afdelingen gør brug af aktivitetskalenderen vil man også her på siden kunne se de aktiviteter der er planlagt og lagt ind i kalenderen.

Alle er velkommen til at kontakte trænerne eller klubben hvis I ønsker flere oplysninger.    
Vi glæder os til at se jer til træning og på træningsbanerne.  

 

Holdets stab

Træner
profil
Kim Toft Hansen
Træner
profil
Ashraf Darwich
Træner
profil
Rie Sander Bech
Træner
profil
Annette Lindby Nøhr
Træner
ingen pic
Morten Bo Jensen
Træner
ingen pic
Christian Nielsen

KampprogramU12 Drenge B (13) 8:8 - Efterår 2024 • Pulje 61

August 2024

Nørresundby FB
17. aug
Kl. 11.00
Hjemme
Baneanlæg Lerumbakken (Nørresundby)

FK Alliancen

Brønderslev IF (2)
25. aug
Kl. 10.00
Ude
Arena Kop & Kande (Brønderslev)

Nørresundby FB

Nørresundby FB
29. aug
Kl. 18.30
Hjemme
Baneanlæg Lerumbakken (Nørresundby)

Dronninglund IF
September 2024

Nørresundby FB
1. sep
Kl. 11.00
Hjemme
Baneanlæg Lerumbakken (Nørresundby)

Biersted/Nørhalne/Vadum

Vodskov IF
8. sep
Kl. 10.00
Ude
Luksusbaby Arena (Vodskov)

Nørresundby FB

FK Alliancen
11. sep
Kl. 18.00
Ude
Kenta Arena (Gandrup)

Nørresundby FB

Nørresundby FB
15. sep
Kl. 09.30
Hjemme
Baneanlæg Lerumbakken (Nørresundby)

Brønderslev IF (2)

Dronninglund IF
22. sep
Kl. 10.00
Ude
Sparekassen Danmark Park, Dronninglund

Nørresundby FB

Biersted/Nørhalne/Vadum
29. sep
Kl. 10.00
Ude
Nord & Norre Arena (Biersted)

Nørresundby FB
Oktober 2024

Nørresundby FB
5. okt
Kl. 11.00
Hjemme
Baneanlæg Lerumbakken (Nørresundby)

Vodskov IF

KampprogramU12 Drenge C/Beg. (13) 8:8 - Efterår 2024 • Pulje 66

August 2024

Nørresundby FB
18. aug
Kl. 11.00
Hjemme
Baneanlæg Lerumbakken (Nørresundby)

Frederikshavn fI

Østerby IF
25. aug
Kl. 10.30
Ude
Østerby Hallen

Nørresundby FB

Nørresundby FB
27. aug
Kl. 18.30
Hjemme
Baneanlæg Lerumbakken (Nørresundby)

Hjallerup IF
September 2024

Nørresundby FB
8. sep
Kl. 11.00
Hjemme
Baneanlæg Lerumbakken (Nørresundby)

IF Skjold Sæby

Frederikshavn fI
11. sep
Kl. 18.30
Ude
M.A.R.S ARENA (Frederikshavn)

Nørresundby FB

Nørresundby FB
13. sep
Kl. 18.00
Hjemme
Baneanlæg Lerumbakken (Nørresundby)

Østerby IF

Hjallerup IF
22. sep
Kl. 10.00
Ude
Hjallerup Stadion / Klubhus

Nørresundby FB
Oktober 2024

IF Skjold Sæby
6. okt
Kl. 10.00
Ude
Sparekassen Danmark Arena (Sæby)

Nørresundby FB

Spillerliste

profil
Adam Lindby Nøhr
profil
Akram Yusuf
profil
August Kirkeby
ingen img
Axel Ulrik Rosenkilde
ingen img
Bjørn Malvang
profil
Carl Emil Roland Reese
profil
Carl Emil Schioldan
profil
Casper Sander Bech
ingen img
Danial Nadri
profil
Emil Clemmensen
ingen img
Hans Østergaard
profil
Hugo Johannesson
ingen img
Johan Brogaard Dyg
ingen img
Jonas Halse
ingen img
Jonatan Møberg Liengaard
ingen img
Julius Møberg Liengaard
ingen img
Karl Madsen
ingen img
Kasper Bols Kristensen
ingen img
Louie Bertelsen
profil
Lucas Jørgensen
ingen img
Ludvig Ditlev Christensen
ingen img
Lukas Borup Schack
profil
Magnus Bech-Steen
profil
Magnus Tilsted Jørgensen
ingen img
Marco Bæk Gejl
ingen img
Marcus Jensen
profil
Mikkel Flamsholt Hostrup
profil
Mikkel Urban Dalsgaard
profil
Mohammad Darwich
ingen img
Sahibveer Singh
profil
Sebastian Gaba Hasager
profil
Sophus William Worre Winther
ingen img
Storm Malvang
ingen img
Victor Dybro
profil
Viggo Neve Frystyk
profil
Villads Schou Rasmussen
Luk