Menu

Generel info om Old Boys afdelingen

Oldboys består af 5 hold 32+, 40+, 53+, 59+ (1). 59+ (2).
32+ spiller i DBU Jyllands turnering de øvrige i en private turnering under Aalborg Freja.

Opslag 15. maj kl. 23:11
U8 Piger til Forårs Cup i KFUM og fik bronzemedaljer med hjem!
Opslag
13. marts kl. 12:10 Skal du være træner på vores DBU fodboldskole 27. juni - 1. juli?
Opslag
08. marts kl. 15:10 Nørresundby FB - DBU fodboldskole i uge 26 – 2022!
Opslag
07. marts kl. 14:54 Standerhejsning på Lerumbakken lørdag d. 2. april kl. 11.00
Opslag
29. januar kl. 17:49 Sidste weekend med Futsal kampe for B&U holdene... (1)
Opslag
05. november kl. 17:18 U15 drenge Liga 2A spiller forsat turneringskampe i november.
Opslag
05. november kl. 17:05 Nyt foto af U17 drengene.....
Opslag
31. oktober kl. 22:02 U12A drengene slår Vejgaard stort et par timer før DS spiller mod VB.
Opslag
22. oktober kl. 17:22 Børge Lemvig endelige i Idrætsparken til fejring!

Hovedsponsor

NFB kampe
Maj 2022
22.
søndag
10.00
Aalborg KFUM
Omklædning 6
-
Kvinder
U12
U12 Piger A-B (10) 8M - Forår 2022 • Pulje 35
Nordjyske Bank Arena (KFUM)
Bane 2A
Nørresundby FB
Omklædning 7
Nordjyske Bank Arena (KFUM)
Bane 2A
22.
søndag
10.00
Nørresundby FB
-
Herrer
U10
U10 Drenge A2 (12) 5M Weekend - Forår 2022 • Pulje 76
Baneanlæg Lerumbakken
Støvring IF
Baneanlæg Lerumbakken
22.
søndag
10.00
Aalborg KFUM
-
Herrer
U10
U10 Drenge B (12) 5M Weekend - Forår 2022 • Pulje 78
Baneanlæg Lerumbakken
Nørresundby FB (2)
Baneanlæg Lerumbakken
22.
søndag
10.00
Nørresundby FB (1)
-
Herrer
U10
U10 Drenge B (12) 5M Weekend - Forår 2022 • Pulje 79
Aabybro Idrætscenter
Aabybro IF (1)
Aabybro Idrætscenter
22.
søndag
10.00
Vodskov IF
1
-
Kvinder
U8
U8 Piger (14) 5M - Weekend - Forår 2022 • Pulje 127
Højene Hallen
52
Nørresundby FB
2
Højene Hallen
52
22.
søndag
10.00
Nørresundby FB (2)
-
Herrer
U8
U8 Drenge B (14) 5M - Weekend - Forår 2022 • Pulje 139
Sparekassen Danmark Arena (B52/AFC)
RKG
Sparekassen Danmark Arena (B52/AFC)
22.
søndag
10.00
Nørresundby FB
6
-
Herrer
U12
U12 Drenge A2 (10) 8M - Forår 2022 • Pulje 40
Baneanlæg Lerumbakken
1C
Dommeromk.: Dommerrum
Bangsbo Freja
7
Baneanlæg Lerumbakken
1C
Dommeromk. Dommerrum
22.
søndag
10.00
Nørresundby FB
-
Herrer
U7
U7 Drenge (15) 3M - Weekend/2. stævne • Pulje 214
Frejaparken
Klokkerholm IF
Frejaparken
22.
søndag
10.30
Aalborg KFUM
-
Herrer
U8
U8 Drenge B (14) 5M - Weekend - Forår 2022 • Pulje 138
Chang's Baner
Nørresundby FB (1)
Chang's Baner
22.
søndag
10.30
KB 81 Aalborg
-
Herrer
U8
U8 Drenge B (14) 5M - Weekend - Forår 2022 • Pulje 139
Sparekassen Danmark Arena (B52/AFC)
Nørresundby FB (2)
Sparekassen Danmark Arena (B52/AFC)
22.
søndag
10.30
Aalborg Chang (1)
-
Herrer
U7
U7 Drenge (15) 3M - Weekend/2. stævne • Pulje 214
Frejaparken
Nørresundby FB
Frejaparken
22.
søndag
10.40
Aars IK
-
Herrer
U10
U10 Drenge A2 (12) 5M Weekend - Forår 2022 • Pulje 76
Baneanlæg Lerumbakken
Nørresundby FB
Baneanlæg Lerumbakken
22.
søndag
10.40
Aalborg Freja
-
Herrer
U10
U10 Drenge B (12) 5M Weekend - Forår 2022 • Pulje 79
Aabybro Idrætscenter
Nørresundby FB (1)
Aabybro Idrætscenter
22.
søndag
11.00
Nørresundby FB
1
-
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 5 (2008) 11M/9M - forår 2022 • Pulje 662
Baneanlæg Lerumbakken
1
Dommeromk.: Dommerrum
Vadum IF
2
Baneanlæg Lerumbakken
1
Dommeromk. Dommerrum
22.
søndag
11.00
Nørresundby FB
-
Kvinder
U15
U15 Piger Liga 3 (2007) 11M/9M - forår 2022 • Pulje 921
Lindholm Høje Stadion
Vodskov IF
Lindholm Høje Stadion
22.
søndag
11.00
Nørresundby FB
1
-
Kvinder
U8
U8 Piger (14) 5M - Weekend - Forår 2022 • Pulje 127
Højene Hallen
52
Brønderslev IF (1)
2
Højene Hallen
52
22.
søndag
11.00
Nørresundby FB (1)
-
Herrer
U8
U8 Drenge B (14) 5M - Weekend - Forår 2022 • Pulje 138
Chang's Baner
Aalborg Chang
Chang's Baner
22.
søndag
11.00
Nørresundby FB
-
Herrer
U7
U7 Drenge (15) 3M - Weekend/2. stævne • Pulje 214
Frejaparken
AaB (2)
Frejaparken
22.
søndag
11.20
Nørresundby FB (2)
-
Herrer
U10
U10 Drenge B (12) 5M Weekend - Forår 2022 • Pulje 78
Baneanlæg Lerumbakken
Gug B
Baneanlæg Lerumbakken
22.
søndag
13.00
FC Vesterbro, Aalborg
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Forår 2022 • Pulje 54
NUBI's Stadion
Nørresundby fB
NUBI's Stadion
22.
søndag
13.00
Nørresundby FB (1)
-
Kvinder
U7
U7 Piger (15) 3M - Weekend/2. stævne • Pulje 225
Baneanlæg Lerumbakken
Nibe B (1)
Baneanlæg Lerumbakken
22.
søndag
13.00
Nørresundby FB (2)
-
Kvinder
U7
U7 Piger (15) 3M - Weekend/2. stævne • Pulje 225
Baneanlæg Lerumbakken
Vejgaard B (2)
Baneanlæg Lerumbakken
22.
søndag
13.15
St. Restrup IF
-
Kvinder
U7
U7 Piger (15) 3M - Weekend/2. stævne • Pulje 225
Baneanlæg Lerumbakken
Nørresundby FB (1)
Baneanlæg Lerumbakken
22.
søndag
13.30
Nørresundby FB (2)
-
Kvinder
U7
U7 Piger (15) 3M - Weekend/2. stævne • Pulje 225
Baneanlæg Lerumbakken
Vejgaard B (1)
Baneanlæg Lerumbakken
22.
søndag
13.45
Nørresundby FB (1)
-
Kvinder
U7
U7 Piger (15) 3M - Weekend/2. stævne • Pulje 225
Baneanlæg Lerumbakken
Vejgaard B (2)
Baneanlæg Lerumbakken
22.
søndag
14.00
Nibe B (2)
-
Kvinder
U7
U7 Piger (15) 3M - Weekend/2. stævne • Pulje 225
Baneanlæg Lerumbakken
Nørresundby FB (2)
Baneanlæg Lerumbakken
22.
søndag
14.15
Vejgaard B (1)
-
Kvinder
U7
U7 Piger (15) 3M - Weekend/2. stævne • Pulje 225
Baneanlæg Lerumbakken
Nørresundby FB (1)
Baneanlæg Lerumbakken
22.
søndag
19.00
Arentsminde IF
-
Herrer
Senior
Herrer C (16+) 7M - Forår 2022 • Pulje 3
Arentsminde Stadion
Nørresundby FB (1)
Arentsminde Stadion
23.
mandag
18.00
Team Østvendsyssel
-
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 5 (2007) 11M/9M - forår 2022 • Pulje 552
Sparekassen Danmark Arena (Asaa)
Nørresundby FB
Sparekassen Danmark Arena (Asaa)
23.
mandag
19.00
Nørresundby FB
-
Kvinder
Senior
Kvinder Serie 1 - Forår 2022 • Pulje 257
Lindholm Høje Stadion
Frederikshavn fI
Lindholm Høje Stadion
23.
mandag
19.00
Nørresundby FB
-
Kvinder
Senior
Kvinder C1 (15+) 7M - Forår 2022 • Pulje 9
Lindholm Høje Stadion
Asaa B
Lindholm Høje Stadion
23.
mandag
19.00
St. Restrup IF
-
Herrer
M+32
M+32 B - 11M/9M - Forår 2022 • Pulje 401
Frejlev Stadion
Nørresundby FB
Frejlev Stadion
24.
tirsdag
17.30
Nørresundby FB (1)
-
Herrer
U7
U7 Drenge (15) 3M - Hverdag/2. stævne • Pulje 204
Baneanlæg Lerumbakken
Aalborg KFUM (4)
Baneanlæg Lerumbakken
24.
tirsdag
17.30
Nørresundby FB (2)
-
Herrer
U7
U7 Drenge (15) 3M - Hverdag/2. stævne • Pulje 204
Baneanlæg Lerumbakken
IF Fremad Nørhalne (1)
Baneanlæg Lerumbakken
24.
tirsdag
17.30
Brønderslev IF
-
Herrer
U6
U6 Drenge (16) 3M - Hverdag/2. stævne • Pulje 229
Arena Kop & Kande
Nørresundby FB (2)
Arena Kop & Kande
24.
tirsdag
17.45
Aalborg KFUM (2)
-
Herrer
U7
U7 Drenge (15) 3M - Hverdag/2. stævne • Pulje 204
Baneanlæg Lerumbakken
Nørresundby FB (1)
Baneanlæg Lerumbakken
24.
tirsdag
17.45
Nørresundby FB (1)
-
Herrer
U6
U6 Drenge (16) 3M - Hverdag/2. stævne • Pulje 229
Arena Kop & Kande
Brønderslev IF
Arena Kop & Kande
24.
tirsdag
18.00
Nørresundby FB (2)
-
Herrer
U7
U7 Drenge (15) 3M - Hverdag/2. stævne • Pulje 204
Baneanlæg Lerumbakken
IF Fremad Nørhalne (2)
Baneanlæg Lerumbakken
24.
tirsdag
18.00
Tårs/Ugilt IF (2)
-
Herrer
U6
U6 Drenge (16) 3M - Hverdag/2. stævne • Pulje 229
Arena Kop & Kande
Nørresundby FB (2)
Arena Kop & Kande
24.
tirsdag
18.15
Nørresundby FB (1)
-
Herrer
U7
U7 Drenge (15) 3M - Hverdag/2. stævne • Pulje 204
Baneanlæg Lerumbakken
IF Fremad Nørhalne (1)
Baneanlæg Lerumbakken
24.
tirsdag
18.15
Vraa/Børglum IF
-
Herrer
U6
U6 Drenge (16) 3M - Hverdag/2. stævne • Pulje 229
Arena Kop & Kande
Nørresundby FB (1)
Arena Kop & Kande
24.
tirsdag
18.30
Vester Hassing GF
-
Herrer
U7
U7 Drenge (15) 3M - Hverdag/2. stævne • Pulje 204
Baneanlæg Lerumbakken
Nørresundby FB (2)
Baneanlæg Lerumbakken
24.
tirsdag
18.30
Nørresundby FB (2)
-
Herrer
U6
U6 Drenge (16) 3M - Hverdag/2. stævne • Pulje 229
Arena Kop & Kande
Tårs/Ugilt IF (1)
Arena Kop & Kande
24.
tirsdag
18.30
Nørresundby FB
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 5.2 11M/9M ombrydning - Forår 2022 • Pulje 259
Lindholm Høje Stadion
Nordens Paris FC (1)
Lindholm Høje Stadion
24.
tirsdag
18.45
IF Fremad Nørhalne (2)
-
Herrer
U7
U7 Drenge (15) 3M - Hverdag/2. stævne • Pulje 204
Baneanlæg Lerumbakken
Nørresundby FB (1)
Baneanlæg Lerumbakken
24.
tirsdag
18.45
Tårs/Ugilt IF (2)
-
Herrer
U6
U6 Drenge (16) 3M - Hverdag/2. stævne • Pulje 229
Arena Kop & Kande
Nørresundby FB (1)
Arena Kop & Kande
24.
tirsdag
19.00
Nørresundby FB (2)
-
Herrer
Senior
Herrer C (16+) 7M - Forår 2022 • Pulje 4
NFB Kunstgræs Lindholm
Aabybro IF (2)
NFB Kunstgræs Lindholm
24.
tirsdag
19.00
Hals FS
-
Herrer
Senior
Herrer C (16+) 7M - Forår 2022 • Pulje 5
Hals Stadion - Spar V Arena
Nørresundby FB (3)
Hals Stadion - Spar V Arena
25.
onsdag
19.00
Aalborg KFUM
Omklædning 1
livescore
-
Herrer
U17
U17 Drenge Liga 1 (2005) 11M - forår 2022 • Pulje 401
Nordjyske Bank Arena (KFUM)
Kunstbanen
Nørresundby FB
Omklædning 5
Nordjyske Bank Arena (KFUM)
Kunstbanen
25.
onsdag
19.00
Nørresundby FB (1)
-
Herrer
Senior
Herrer C (16+) 7M - Forår 2022 • Pulje 3
Baneanlæg Lerumbakken
Tranum GF
Baneanlæg Lerumbakken
25.
onsdag
19.00
Grindsted U. IF
-
Herrer
M+32
Oldboys M+32 / 7M - Forår 2022 • Pulje 19
Grindsted Hallen
Nørresundby FB
Grindsted Hallen
26.
torsdag
13.30
Nørresundby FB
livescore
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 2 - Forår 2022 • Pulje 13
Baneanlæg Lerumbakken
Gug B
Baneanlæg Lerumbakken
26.
torsdag
15.30
Nørresundby fB
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Forår 2022 • Pulje 54
Baneanlæg Lerumbakken
Arentsminde IF
Baneanlæg Lerumbakken
26.
torsdag
19.00
Nørresundby FB
-
Herrer
U17
U16/17 Drenge C (05-06) 8M - Forår 2022 • Pulje 20
NFB Kunstgræs Lindholm
Tårs/Ugilt IF
NFB Kunstgræs Lindholm
27.
fredag
19.00
Nørresundby FB
-
Herrer
Senior
Herre-DS 2021-22 • Pulje 4
Nordjyske Bank Arena (NFB)
Holstebro
Nordjyske Bank Arena (NFB)
29.
søndag
13.00
Nørresundby FB
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 5.2 11M/9M ombrydning - Forår 2022 • Pulje 259
Lindholm Høje Stadion
Gjøl B (1)
Lindholm Høje Stadion
29.
søndag
18.30
Biersted IF
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 2 - Forår 2022 • Pulje 13
Nord & Norre Arena
Nørresundby FB
Nord & Norre Arena
30.
mandag
18.30
Gjøl B
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Forår 2022 • Pulje 54
Gjøl B`s Baner
Nørresundby fB
Gjøl B`s Baner
30.
mandag
18.30
Nørresundby FB
-
Herrer
U17
U17 Drenge Liga 1 (2005) 11M - forår 2022 • Pulje 401
Lindholm Høje Stadion
Hald Ege Efterskole
Lindholm Høje Stadion
30.
mandag
18.30
Nørresundby FB
-
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 5 (2007) 11M/9M - forår 2022 • Pulje 552
Lindholm Høje Stadion
Aabybro IF
Lindholm Høje Stadion
30.
mandag
18.30
Nørresundby FB
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 4 (2009) 11M - forår 2022 • Pulje 742
Baneanlæg Lerumbakken
Aalborg KFUM
Baneanlæg Lerumbakken
30.
mandag
19.00
Aabybro IF
-
Kvinder
Senior
Kvinder Serie 1 - Forår 2022 • Pulje 257
Aabybro Idrætscenter
Nørresundby FB
Aabybro Idrætscenter
30.
mandag
19.00
Langholt SK
-
Herrer
Senior
Herrer C (16+) 7M - Forår 2022 • Pulje 4
Langholt Idrætsanlæg
Nørresundby FB (2)
Langholt Idrætsanlæg
30.
mandag
19.00
Vodskov IF
UHT
Kvinder
Senior
Kvinder C1 (15+) 7M - Forår 2022 • Pulje 9
Vodskov Stadion
Nørresundby FB
Vodskov Stadion
30.
mandag
19.00
Aalborg KFUM (2)
Omklædning 6
-
Herrer
M+32
M+32 B - 11M/9M - Forår 2022 • Pulje 401
Nordjyske Bank Arena (KFUM)
Bane 3 (Ved hallen)
Nørresundby FB
Omklædning 7
Nordjyske Bank Arena (KFUM)
Bane 3 (Ved hallen)
31.
tirsdag
17.30
Langholt SK
-
Kvinder
U8
U8 Piger (14) 5M - Weekend - Forår 2022 • Pulje 127
Langholt Idrætsanlæg
Nørresundby FB
Langholt Idrætsanlæg
31.
tirsdag
18.00
St. Restrup IF
-
Kvinder
U11
U11 Piger A-B (11) 8M - Forår 2022 • Pulje 53
Frejlev Stadion
Nørresundby FB
Frejlev Stadion
31.
tirsdag
18.00
Nørresundby FB
-
Kvinder
U8
U8 Piger (14) 5M - Weekend - Forår 2022 • Pulje 127
Langholt Idrætsanlæg
Grindsted U. IF
Langholt Idrætsanlæg
31.
tirsdag
18.10
Nørresundby FB
-
Herrer
U10
U10 Drenge C (12) 5M Hverdag - Forår 2022 • Pulje 89
Sulsted Stadion
Gug B
Sulsted Stadion
31.
tirsdag
18.50
TSV
-
Herrer
U10
U10 Drenge C (12) 5M Hverdag - Forår 2022 • Pulje 89
Sulsted Stadion
Nørresundby FB
Sulsted Stadion
31.
tirsdag
19.00
Nørresundby FB (3)
-
Herrer
Senior
Herrer C (16+) 7M - Forår 2022 • Pulje 5
Baneanlæg Lerumbakken
Skalborg SK
Baneanlæg Lerumbakken
Juni 2022
1.
onsdag
18.00
RKG
-
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 5 (2008) 11M/9M - forår 2022 • Pulje 662
Bixen Arena
Nørresundby FB
Bixen Arena
1.
onsdag
18.00
Aabybro/Nørhalne
-
Kvinder
U15
U15 Piger Liga 3 (2007) 11M/9M - forår 2022 • Pulje 921
Aabybro Idrætscenter
Nørresundby FB
Aabybro Idrætscenter
1.
onsdag
18.00
Øster Han Herred
-
Herrer
U12
U12 Drenge C (10) 8M - Forår 2022 • Pulje 49
Tranum Stadion
Nørresundby FB
Tranum Stadion
1.
onsdag
18.00
Gug B
-
Herrer
U12
U12 Drenge A2 (10) 8M - Forår 2022 • Pulje 40
Skjøtt Arena
Nørresundby FB
Skjøtt Arena
1.
onsdag
18.30
Nørresundby FB
-
Herrer
U11
U11 Drenge C (11) 8M - Forår 2022 • Pulje 69
Baneanlæg Lerumbakken
St. Restrup IF
Baneanlæg Lerumbakken
1.
onsdag
18.30
Nørresundby FB
-
Kvinder
U11
U11 Piger (11) 5M - Forår 2022 • Pulje 74
Baneanlæg Lerumbakken
Farsø/Ullits IK
Baneanlæg Lerumbakken
1.
onsdag
19.00
Nørresundby FB (1)
-
Herrer
Senior
Herrer C (16+) 7M - Forår 2022 • Pulje 3
Baneanlæg Lerumbakken
Aabybro IF (1)
Baneanlæg Lerumbakken
2.
torsdag
18.00
Aabybro IF
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 4 (2009) 11M - forår 2022 • Pulje 742
Aabybro Idrætscenter
Nørresundby FB
Aabybro Idrætscenter
2.
torsdag
18.30
Nørresundby FB
-
Kvinder
U12
U12 Piger A-B (10) 8M - Forår 2022 • Pulje 35
Baneanlæg Lerumbakken
FyrkatQ
Baneanlæg Lerumbakken
2.
torsdag
19.00
Hjørring AIK Frem
-
Herrer
U17
U16/17 Drenge C (05-06) 8M - Forår 2022 • Pulje 20
Frem Parken
Nørresundby FB
Frem Parken
4.
lørdag
10.00
Dronninglund IF (2)
-
Herrer
U11
U11 Drenge B (11) 8M - Forår 2022 • Pulje 64
Dronninglund Ny Stadion
Bane 9
Nørresundby FB
Dronninglund Ny Stadion
Bane 9
4.
lørdag
10.30
Thise IF
-
Kvinder
U12
U12 Piger (10) 5M - Forår 2022 • Pulje 73
Bruuns Arena, Thise
Nørresundby FB
Bruuns Arena, Thise
4.
lørdag
10.30
Gug B (1)
-
Herrer
U8
U8 Drenge B (14) 5M - Weekend - Forår 2022 • Pulje 138
Frejaparken
Nørresundby FB (1)
Frejaparken
4.
lørdag
11.00
Nørresundby FB
-
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 1 (2007) 11M - forår 2022 • Pulje 511
Lindholm Høje Stadion
VRI
Lindholm Høje Stadion
4.
lørdag
11.00
Skagen IK
-
Herrer
U11
U11 Drenge A2 (11) 8M - Forår 2022 • Pulje 59
Sparekassen Vendsyssel Arena (Skagen)
Nørresundby FB
Sparekassen Vendsyssel Arena (Skagen)
4.
lørdag
11.00
Nørresundby FB (1)
-
Herrer
U8
U8 Drenge B (14) 5M - Weekend - Forår 2022 • Pulje 138
Frejaparken
Aalborg Freja
Frejaparken
4.
lørdag
13.30
Nørresundby FB
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 5.2 11M/9M ombrydning - Forår 2022 • Pulje 259
Lindholm Høje Stadion
FC Dansom
Lindholm Høje Stadion
6.
mandag
10.00
Hjallerup IF
-
Herrer
U12
U12 Drenge C (10) 8M - Forår 2022 • Pulje 49
Hjallerup Stadion / Klubhus
Bane 4 (7M)
Nørresundby FB
Hjallerup Stadion / Klubhus
Bane 4 (7M)
6.
mandag
10.00
Hals FS
-
Herrer
U11
U11 Drenge C (11) 8M - Forår 2022 • Pulje 69
Hals Stadion - Spar V Arena
Nørresundby FB
Hals Stadion - Spar V Arena
6.
mandag
10.00
Nørresundby FB
-
Herrer
U12
U12 Drenge A2 (10) 8M - Forår 2022 • Pulje 40
Baneanlæg Lerumbakken
Skibsby-Højene IF (2)
Baneanlæg Lerumbakken
6.
mandag
11.00
DHF
-
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 5 (2007) 11M/9M - forår 2022 • Pulje 552
Dybvad Stadion
Nørresundby FB
Dybvad Stadion
6.
mandag
13.00
VRI
-
Herrer
Senior
Herre-DS 2021-22 • Pulje 4
NES Park
Nørresundby FB
NES Park
6.
mandag
13.30
Nørresundby FB
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 2 - Forår 2022 • Pulje 13
Lindholm Høje Stadion
Aalborg Chang
Lindholm Høje Stadion
6.
mandag
15.30
Nørresundby fB
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Forår 2022 • Pulje 54
Lindholm Høje Stadion
Vesterbros IK (2)
Lindholm Høje Stadion
6.
mandag
19.00
Nørresundby FB (2)
-
Herrer
Senior
Herrer C (16+) 7M - Forår 2022 • Pulje 4
NFB Kunstgræs Lindholm
FC Ljiljan, Ålborg (1)
NFB Kunstgræs Lindholm
6.
mandag
19.00
Nørresundby FB
-
Kvinder
Senior
Kvinder C1 (15+) 7M - Forår 2022 • Pulje 9
Lindholm Høje Stadion
Vaarst/Fjellerad B
Lindholm Høje Stadion
7.
tirsdag
18.10
Nørresundby FB
-
Herrer
U10
U10 Drenge C (12) 5M Hverdag - Forår 2022 • Pulje 89
Frejaparken
Aalborg KFUM
Frejaparken
7.
tirsdag
18.30
Nørresundby FB
-
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 5 (2008) 11M/9M - forår 2022 • Pulje 662
Baneanlæg Lerumbakken
Gug B
Baneanlæg Lerumbakken
7.
tirsdag
18.50
Aalborg Freja
-
Herrer
U10
U10 Drenge C (12) 5M Hverdag - Forår 2022 • Pulje 89
Frejaparken
Nørresundby FB
Frejaparken
7.
tirsdag
19.00
Nørresundby FB (3)
-
Herrer
Senior
Herrer C (16+) 7M - Forår 2022 • Pulje 5
Baneanlæg Lerumbakken
Nordens Paris FC (1)
Baneanlæg Lerumbakken
8.
onsdag
18.00
Nørresundby FB
-
Herrer
U11
U11 Drenge B (11) 8M - Forår 2022 • Pulje 64
Baneanlæg Lerumbakken
Kvissel-Ravnshøj IF
Baneanlæg Lerumbakken
8.
onsdag
18.30
Nørresundby FB
-
Kvinder
U15
U15 Piger Liga 3 (2007) 11M/9M - forår 2022 • Pulje 921
Lindholm Høje Stadion
BI/GVL/TSI
Lindholm Høje Stadion
8.
onsdag
18.30
Nørresundby FB
-
Kvinder
U12
U12 Piger (10) 5M - Forår 2022 • Pulje 73
Baneanlæg Lerumbakken
ØVI/TTB
Baneanlæg Lerumbakken
8.
onsdag
18.30
Nørresundby FB
-
Kvinder
U11
U11 Piger (11) 5M - Forår 2022 • Pulje 74
Baneanlæg Lerumbakken
Skalborg SK
Baneanlæg Lerumbakken
8.
onsdag
19.00
Nørresundby FB (1)
-
Herrer
Senior
Herrer C (16+) 7M - Forår 2022 • Pulje 3
Baneanlæg Lerumbakken
Brovst IF
Baneanlæg Lerumbakken
9.
torsdag
18.00
TSV
-
Kvinder
U12
U12 Piger A-B (10) 8M - Forår 2022 • Pulje 35
Sulsted Stadion
Nørresundby FB
Sulsted Stadion
9.
torsdag
19.00
RKG
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 2 - Forår 2022 • Pulje 13
Bixen Arena
Nørresundby FB
Bixen Arena
9.
torsdag
19.00
Tornby IF
-
Kvinder
Senior
Kvinder Serie 1 - Forår 2022 • Pulje 257
Tornby Stadion
Nørresundby FB
Tornby Stadion
9.
torsdag
19.00
Nørresundby FB
-
Herrer
M+32
Oldboys M+32 / 7M - Forår 2022 • Pulje 19
Lindholm Høje Stadion
Nøvling FK
Lindholm Høje Stadion
9.
torsdag
19.00
Gug B
-
Herrer
U17
U16/17 Drenge C (05-06) 8M - Forår 2022 • Pulje 20
Skjøtt Arena
Nørresundby FB
Skjøtt Arena
10.
fredag
19.00
Nordens Paris FC (3)
-
Herrer
Senior
Herrer C (16+) 7M - Forår 2022 • Pulje 4
Selektro Stadium
Nørresundby FB (2)
Selektro Stadium
11.
lørdag
09.30
B52/Aalborg
-
Herrer
U8
U8 Drenge B (14) 5M - Weekend - Forår 2022 • Pulje 139
Nibe Stadion
Nørresundby FB (2)
Nibe Stadion
11.
lørdag
10.00
Nørresundby FB
-
Kvinder
U11
U11 Piger A-B (11) 8M - Forår 2022 • Pulje 53
Baneanlæg Lerumbakken
Bagterp IF
Baneanlæg Lerumbakken
11.
lørdag
10.00
Nørresundby FB
-
Herrer
U11
U11 Drenge B (11) 8M - Forår 2022 • Pulje 64
Baneanlæg Lerumbakken
IF Skjold Sæby
Baneanlæg Lerumbakken
11.
lørdag
10.00
Nørresundby FB
-
Herrer
U11
U11 Drenge C (11) 8M - Forår 2022 • Pulje 69
Baneanlæg Lerumbakken
Storvorde/Sejlflod B
Baneanlæg Lerumbakken
11.
lørdag
10.00
Dronninglund IF
-
Kvinder
U10
U10 Piger B-C (12) 5M Weekend - Forår 2022 • Pulje 94
Dronninglund Ny Stadion
Bane 15
Nørresundby FB
Dronninglund Ny Stadion
Bane 15
11.
lørdag
10.00
Nørresundby FB
-
Herrer
U9
U9 Drenge B (13) 5M - Weekend - Forår 2022 • Pulje 110
Chang's Baner
RKG
Chang's Baner
11.
lørdag
10.00
Nørresundby FB (2)
-
Herrer
U8
U8 Drenge B (14) 5M - Weekend - Forår 2022 • Pulje 139
Nibe Stadion
Nibe B
Nibe Stadion
11.
lørdag
10.00
Nørresundby FB (1)
-
Kvinder
U7
U7 Piger (15) 3M - Weekend/3. stævne • Pulje 225
Dronninglund Ny Stadion
Bane 7A
Aalborg KFUM
Dronninglund Ny Stadion
Bane 7A
11.
lørdag
10.15
Nørresundby FB
-
Herrer
U7
U7 Drenge (15) 3M - Weekend/3. stævne • Pulje 221
Nibe Stadion
Fjerritslev IF
Nibe Stadion
11.
lørdag
10.20
Nørresundby FB (2)
-
Kvinder
U7
U7 Piger (15) 3M - Weekend/3. stævne • Pulje 225
Dronninglund Ny Stadion
Bane 7
Dronninglund IF
Dronninglund Ny Stadion
Bane 7
11.
lørdag
10.30
Nibe B (3)
-
Herrer
U7
U7 Drenge (15) 3M - Weekend/3. stævne • Pulje 221
Nibe Stadion
Nørresundby FB
Nibe Stadion
11.
lørdag
10.40
Nørresundby FB
-
Kvinder
U10
U10 Piger B-C (12) 5M Weekend - Forår 2022 • Pulje 94
Dronninglund Ny Stadion
Bane 17A
Vejgaard B
Dronninglund Ny Stadion
Bane 17A
11.
lørdag
10.40
AaB
-
Herrer
U9
U9 Drenge B (13) 5M - Weekend - Forår 2022 • Pulje 110
Chang's Baner
Nørresundby FB
Chang's Baner
11.
lørdag
10.40
Aalborg Chang
-
Herrer
U9
U9 Drenge C (13) 5M - Weekend - Forår 2022 • Pulje 117
Svenstrup Stadion
Nørresundby FB
Svenstrup Stadion
11.
lørdag
10.40
Nørresundby FB (1)
-
Kvinder
U7
U7 Piger (15) 3M - Weekend/3. stævne • Pulje 225
Dronninglund Ny Stadion
Bane 7B
Aalborg Freja
Dronninglund Ny Stadion
Bane 7B
11.
lørdag
11.00
Nørresundby FB
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 4 (2009) 11M - forår 2022 • Pulje 742
Baneanlæg Lerumbakken
Øster Han Herred
Baneanlæg Lerumbakken
11.
lørdag
11.00
Team Østvendsyssel
-
Kvinder
U15
U15 Piger Liga 3 (2007) 11M/9M - forår 2022 • Pulje 921
Dronninglund Ny Stadion
Bane 2
Nørresundby FB
Dronninglund Ny Stadion
Bane 2
11.
lørdag
11.00
RKG (2)
-
Herrer
U7
U7 Drenge (15) 3M - Weekend/3. stævne • Pulje 221
Nibe Stadion
Nørresundby FB
Nibe Stadion
11.
lørdag
11.00
Vejgaard B (2)
-
Kvinder
U7
U7 Piger (15) 3M - Weekend/3. stævne • Pulje 225
Dronninglund Ny Stadion
Bane 7A
Nørresundby FB (2)
Dronninglund Ny Stadion
Bane 7A
11.
lørdag
11.15
Nørresundby FB
-
Herrer
U7
U7 Drenge (15) 3M - Weekend/3. stævne • Pulje 221
Nibe Stadion
Nibe B (2)
Nibe Stadion
11.
lørdag
11.20
Nørresundby FB
-
Herrer
U9
U9 Drenge C (13) 5M - Weekend - Forår 2022 • Pulje 117
Svenstrup Stadion
Svenstrup-Godthåb IF
Svenstrup Stadion
11.
lørdag
11.20
Vejgaard B (2)
-
Kvinder
U7
U7 Piger (15) 3M - Weekend/3. stævne • Pulje 225
Dronninglund Ny Stadion
Bane 7B
Nørresundby FB (1)
Dronninglund Ny Stadion
Bane 7B
11.
lørdag
11.40
Aalborg KFUM
-
Kvinder
U7
U7 Piger (15) 3M - Weekend/3. stævne • Pulje 225
Dronninglund Ny Stadion
Bane 7A
Nørresundby FB (2)
Dronninglund Ny Stadion
Bane 7A
11.
lørdag
12.00
Næsby BK
-
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 1 (2007) 11M - forår 2022 • Pulje 511
ALPI Arena Næsby
Nørresundby FB
ALPI Arena Næsby
11.
lørdag
14.00
Odder
-
Herrer
Senior
Herre-DS 2021-22 • Pulje 4
Spektrum Odder
Bane 1- Opvisningsbane
Nørresundby FB
Spektrum Odder
Bane 1- Opvisningsbane
11.
lørdag
14.00
Aalborg Freja
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Forår 2022 • Pulje 54
Frejaparken
Nørresundby fB
Frejaparken
11.
lørdag
14.00
Øster Sundby B32
-
Herrer
Senior
Herrer C (16+) 7M - Forår 2022 • Pulje 5
ØB Park
Nørresundby FB (3)
ØB Park
12.
søndag
10.00
Nørresundby FB
-
Kvinder
U12
U12 Piger A-B (10) 8M - Forår 2022 • Pulje 35
Baneanlæg Lerumbakken
LKB/Gistrup
Baneanlæg Lerumbakken
12.
søndag
10.00
Nørresundby FB
-
Herrer
U11
U11 Drenge A2 (11) 8M - Forår 2022 • Pulje 59
Baneanlæg Lerumbakken
Frederikshavn fI
Baneanlæg Lerumbakken
12.
søndag
10.00
Nørresundby FB
-
Herrer
U10
U10 Drenge A2 (12) 5M Weekend - Forår 2022 • Pulje 76
Chang's Baner
Bane 14
Storvorde/Sejlflod B
Chang's Baner
Bane 14
12.
søndag
10.00
Nørresundby FB (1)
-
Herrer
U10
U10 Drenge B (12) 5M Weekend - Forår 2022 • Pulje 79
Frejaparken
LKB/Gistrup
Frejaparken
12.
søndag
10.00
Grindsted U. IF
-
Kvinder
U8
U8 Piger (14) 5M - Weekend - Forår 2022 • Pulje 127
Baneanlæg Lerumbakken
Nørresundby FB
Baneanlæg Lerumbakken
12.
søndag
10.00
Nørresundby FB (1)
-
Herrer
U8
U8 Drenge B (14) 5M - Weekend - Forår 2022 • Pulje 138
Baneanlæg Lerumbakken
Gug B (1)
Baneanlæg Lerumbakken
12.
søndag
10.00
Langholt SK
-
Kvinder
U9
U9 Piger A/B (13) 5M - Weekend - Forår 2022 • Pulje 120
Nordjyske Bank Arena (KFUM)
5-mands (bag volden)
Nørresundby FB
Nordjyske Bank Arena (KFUM)
5-mands (bag volden)
12.
søndag
10.40
Aalborg Chang
-
Herrer
U10
U10 Drenge A2 (12) 5M Weekend - Forår 2022 • Pulje 76
Chang's Baner
Bane 14
Nørresundby FB
Chang's Baner
Bane 14
12.
søndag
10.40
Biersted IF
-
Herrer
U10
U10 Drenge B (12) 5M Weekend - Forår 2022 • Pulje 78
Aabybro Idrætscenter
Nørresundby FB (2)
Aabybro Idrætscenter
12.
søndag
10.40
B52/Aalborg
-
Herrer
U10
U10 Drenge B (12) 5M Weekend - Forår 2022 • Pulje 79
Frejaparken
Nørresundby FB (1)
Frejaparken
12.
søndag
10.40
Nørresundby FB
-
Kvinder
U9
U9 Piger A/B (13) 5M - Weekend - Forår 2022 • Pulje 120
Nordjyske Bank Arena (KFUM)
5-mands (bag volden)
Aalborg KFUM
Nordjyske Bank Arena (KFUM)
5-mands (bag volden)
12.
søndag
11.00
Nørresundby FB
-
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 5 (2007) 11M/9M - forår 2022 • Pulje 552
Lindholm Høje Stadion
Øster Han Herred
Lindholm Høje Stadion
12.
søndag
11.00
Nørresundby FB
-
Kvinder
U8
U8 Piger (14) 5M - Weekend - Forår 2022 • Pulje 127
Baneanlæg Lerumbakken
Langholt SK
Baneanlæg Lerumbakken
12.
søndag
11.00
Aalborg Freja
-
Herrer
U8
U8 Drenge B (14) 5M - Weekend - Forår 2022 • Pulje 138
Baneanlæg Lerumbakken
Nørresundby FB (1)
Baneanlæg Lerumbakken
12.
søndag
11.20
Nørresundby FB (2)
-
Herrer
U10
U10 Drenge B (12) 5M Weekend - Forår 2022 • Pulje 78
Aabybro Idrætscenter
Aabybro IF (2)
Aabybro Idrætscenter
12.
søndag
14.00
Nordens Paris FC (1)
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 5.2 11M/9M ombrydning - Forår 2022 • Pulje 259
Selektro Stadium
Nørresundby FB
Selektro Stadium
13.
mandag
18.30
KB 81 Aalborg
Omkl. 4
-
Kvinder
Senior
Kvinder C1 (15+) 7M - Forår 2022 • Pulje 9
Tornhøjskolen
Opvisnings-bane 7:7 A
Dommeromk.: Omkl. 2
Nørresundby FB
Omkl. 1
Tornhøjskolen
Opvisnings-bane 7:7 A
Dommeromk. Omkl. 2
13.
mandag
19.00
Nørresundby FB
-
Herrer
M+32
M+32 B - 11M/9M - Forår 2022 • Pulje 401
Baneanlæg Lerumbakken
Gug B
Baneanlæg Lerumbakken
14.
tirsdag
17.30
Nørresundby FB
-
Herrer
U10
U10 Drenge C (12) 5M Hverdag - Forår 2022 • Pulje 89
Baneanlæg Lerumbakken
Gug B
Baneanlæg Lerumbakken
14.
tirsdag
17.30
IF Fremad Nørhalne (2)
-
Herrer
U7
U7 Drenge (15) 3M - Hverdag/3. stævne • Pulje 204
Nørhalne Stadion
Nørresundby FB (2)
Nørhalne Stadion
14.
tirsdag
17.30
Nørresundby FB (1)
-
Herrer
U6
U6 Drenge (16) 3M - Hverdag/3. stævne • Pulje 230
MILWAUKEE PARK
Aalborg KFUM (1)
MILWAUKEE PARK
14.
tirsdag
17.45
Nørresundby FB (1)
-
Herrer
U7
U7 Drenge (15) 3M - Hverdag/3. stævne • Pulje 204
Nørhalne Stadion
Aalborg KFUM (1)
Nørhalne Stadion
14.
tirsdag
17.50
Aalborg KFUM (2)
-
Herrer
U6
U6 Drenge (16) 3M - Hverdag/3. stævne • Pulje 230
MILWAUKEE PARK
Nørresundby FB (2)
MILWAUKEE PARK
14.
tirsdag
18.00
Nørresundby FB (2)
-
Herrer
U7
U7 Drenge (15) 3M - Hverdag/3. stævne • Pulje 204
Nørhalne Stadion
IF Fremad Nørhalne (1)
Nørhalne Stadion
14.
tirsdag
18.00
IF Fremad Nørhalne (2)
-
Herrer
U7
U7 Drenge (15) 3M - Hverdag/3. stævne • Pulje 204
Nørhalne Stadion
Nørresundby FB (1)
Nørhalne Stadion
14.
tirsdag
18.10
TSV
-
Herrer
U10
U10 Drenge C (12) 5M Hverdag - Forår 2022 • Pulje 89
Baneanlæg Lerumbakken
Nørresundby FB
Baneanlæg Lerumbakken
14.
tirsdag
18.10
Dall/Ferslev IF
-
Herrer
U6
U6 Drenge (16) 3M - Hverdag/3. stævne • Pulje 230
MILWAUKEE PARK
Nørresundby FB (1)
MILWAUKEE PARK
14.
tirsdag
18.10
Aalborg KFUM (1)
-
Herrer
U6
U6 Drenge (16) 3M - Hverdag/3. stævne • Pulje 230
MILWAUKEE PARK
Nørresundby FB (2)
MILWAUKEE PARK
14.
tirsdag
18.15
Aalborg KFUM (3)
-
Herrer
U7
U7 Drenge (15) 3M - Hverdag/3. stævne • Pulje 204
Nørhalne Stadion
Nørresundby FB (2)
Nørhalne Stadion
14.
tirsdag
18.30
KB 81 Aalborg
-
Kvinder
U11
U11 Piger (11) 5M - Forår 2022 • Pulje 74
Tornhøjskolen
Nørresundby FB
Tornhøjskolen
14.
tirsdag
18.30
IF Fremad Nørhalne (1)
-
Herrer
U7
U7 Drenge (15) 3M - Hverdag/3. stævne • Pulje 204
Nørhalne Stadion
Nørresundby FB (1)
Nørhalne Stadion
14.
tirsdag
18.30
Nørresundby FB (1)
-
Herrer
U6
U6 Drenge (16) 3M - Hverdag/3. stævne • Pulje 230
MILWAUKEE PARK
Aalborg KFUM (2)
MILWAUKEE PARK
14.
tirsdag
18.30
Nørresundby FB (2)
-
Herrer
U6
U6 Drenge (16) 3M - Hverdag/3. stævne • Pulje 230
MILWAUKEE PARK
Dall/Ferslev IF
MILWAUKEE PARK
14.
tirsdag
18.45
Nørresundby FB (2)
-
Herrer
U7
U7 Drenge (15) 3M - Hverdag/3. stævne • Pulje 204
Nørhalne Stadion
IF Fremad Nørhalne (3)
Nørhalne Stadion
14.
tirsdag
18.45
Nørresundby FB (1)
-
Herrer
U7
U7 Drenge (15) 3M - Hverdag/3. stævne • Pulje 204
Nørhalne Stadion
Aalborg KFUM (3)
Nørhalne Stadion
15.
onsdag
18.30
Nørresundby FB
-
Kvinder
U12
U12 Piger (10) 5M - Forår 2022 • Pulje 73
Baneanlæg Lerumbakken
Dall/Ferslev IF
Baneanlæg Lerumbakken
15.
onsdag
19.00
Nørresundby FB (1)
-
Herrer
Senior
Herrer C (16+) 7M - Forår 2022 • Pulje 3
Baneanlæg Lerumbakken
Tylstrup IF
Baneanlæg Lerumbakken
16.
torsdag
18.30
Nørresundby FB
-
Herrer
U12
U12 Drenge C (10) 8M - Forår 2022 • Pulje 49
Baneanlæg Lerumbakken
TSV
Baneanlæg Lerumbakken
16.
torsdag
19.00
Klokkerholm IF
-
Kvinder
Senior
Kvinder C1 (15+) 7M - Forår 2022 • Pulje 9
Klokkerholm Stadion
Nørresundby FB
Klokkerholm Stadion
17.
fredag
18.30
Nørresundby FB
-
Herrer
U17
U17 Drenge Liga 1 (2005) 11M - forår 2022 • Pulje 401
Lindholm Høje Stadion
Hornbæk SF
Lindholm Høje Stadion
18.
lørdag
10.00
Nørresundby FB
-
Kvinder
U11
U11 Piger A-B (11) 8M - Forår 2022 • Pulje 53
Baneanlæg Lerumbakken
Aalborg KFUM
Baneanlæg Lerumbakken
18.
lørdag
10.00
Team Horne-Hirtshals
-
Herrer
U11
U11 Drenge A2 (11) 8M - Forår 2022 • Pulje 59
Schlie Arena
Nørresundby FB
Schlie Arena
18.
lørdag
10.00
VUG
-
Herrer
U11
U11 Drenge C (11) 8M - Forår 2022 • Pulje 69
Sparekassen Vendsyssel Arena - Ulsted
Nørresundby FB
Sparekassen Vendsyssel Arena - Ulsted
18.
lørdag
11.00
Nørresundby FB
-
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 1 (2007) 11M - forår 2022 • Pulje 511
Lindholm Høje Stadion
Hobro IK
Lindholm Høje Stadion
18.
lørdag
11.00
Nørresundby FB
-
Herrer
U12
U12 Drenge A2 (10) 8M - Forår 2022 • Pulje 40
Baneanlæg Lerumbakken
HI/LIUF
Baneanlæg Lerumbakken
18.
lørdag
13.00
DHF
-
Herrer
U11
U11 Drenge B (11) 8M - Forår 2022 • Pulje 64
Nordturn Arena (Flauenskjold)
Nørresundby FB
Nordturn Arena (Flauenskjold)
18.
lørdag
13.30
Nørresundby FB
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 2 - Forår 2022 • Pulje 13
Lindholm Høje Stadion
Aalborg Freja
Lindholm Høje Stadion
18.
lørdag
14.00
Nørresundby FB
-
Herrer
Senior
Herre-DS 2021-22 • Pulje 4
Nordjyske Bank Arena (NFB)
AaB
Nordjyske Bank Arena (NFB)
18.
lørdag
14.00
Gjøl B (1)
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 5.2 11M/9M ombrydning - Forår 2022 • Pulje 259
Gjøl B`s Baner
Nørresundby FB
Gjøl B`s Baner
18.
lørdag
16.00
Nørresundby FB
-
Kvinder
Senior
Kvinder Serie 1 - Forår 2022 • Pulje 257
Lindholm Høje Stadion
Sulsted IF
Lindholm Høje Stadion
19.
søndag
10.00
Vodskov IF
-
Herrer
U12
U12 Drenge C (10) 8M - Forår 2022 • Pulje 49
Vodskov Stadion
Nørresundby FB
Vodskov Stadion
19.
søndag
10.00
Svenstrup-Godthåb IF
-
Herrer
U10
U10 Drenge A2 (12) 5M Weekend - Forår 2022 • Pulje 76
Skørping Idrætscenter
Nørresundby FB
Skørping Idrætscenter
19.
søndag
10.00
Vejgaard B
-
Herrer
U10
U10 Drenge B (12) 5M Weekend - Forår 2022 • Pulje 78
Spar Nord Arena
Nørresundby FB (2)
Spar Nord Arena
19.
søndag
10.00
Nørresundby FB (1)
-
Herrer
U10
U10 Drenge B (12) 5M Weekend - Forår 2022 • Pulje 79
Baneanlæg Lerumbakken
Aabybro IF (1)
Baneanlæg Lerumbakken
19.
søndag
10.00
TSV
-
Kvinder
U10
U10 Piger B-C (12) 5M Weekend - Forår 2022 • Pulje 94
Sparekassen Danmark Arena (Pandrup)
Nørresundby FB
Sparekassen Danmark Arena (Pandrup)
19.
søndag
10.40
Nørresundby FB
-
Herrer
U10
U10 Drenge A2 (12) 5M Weekend - Forår 2022 • Pulje 76
Skørping Idrætscenter
Løgstør IF
Skørping Idrætscenter
19.
søndag
10.40
Nørresundby FB (2)
-
Herrer
U10
U10 Drenge B (12) 5M Weekend - Forår 2022 • Pulje 78
Spar Nord Arena
TSV
Spar Nord Arena
19.
søndag
10.40
Jetsmark IF
-
Kvinder
U10
U10 Piger B-C (12) 5M Weekend - Forår 2022 • Pulje 94
Sparekassen Danmark Arena (Pandrup)
Nørresundby FB
Sparekassen Danmark Arena (Pandrup)
19.
søndag
11.20
Aalborg Freja
-
Herrer
U10
U10 Drenge B (12) 5M Weekend - Forår 2022 • Pulje 79
Baneanlæg Lerumbakken
Nørresundby FB (1)
Baneanlæg Lerumbakken
19.
søndag
11.30
Aars IK
-
Kvinder
U12
U12 Piger A-B (10) 8M - Forår 2022 • Pulje 35
Sondrup Park (Aars)
Nørresundby FB
Sondrup Park (Aars)
19.
søndag
13.00
Nørresundby fB
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Forår 2022 • Pulje 54
Lindholm Høje Stadion
Kanonkuglerne
Lindholm Høje Stadion
20.
mandag
19.00
Birkelse IF
-
Herrer
M+32
Oldboys M+32 / 7M - Forår 2022 • Pulje 19
Birkelse Stadion
Nørresundby FB
Birkelse Stadion
20.
mandag
19.00
B52/Aalborg
-
Herrer
M+32
M+32 B - 11M/9M - Forår 2022 • Pulje 401
Sparekassen Danmark Arena (B52/AFC)