Menu

U13 Drenge (2012)

Velkommen til denne  årgang og afdelingsholdside på Nørresundby FB’s hjemmesiden.
Denne side indeholder information om trænerne og deres kontakt informationer.  Siden indeholder information om træningstider og på hvilke baner der skal trænes ligesom der er information om kampe og kampprogrammet for sæsonen.  Hvis afdelingen gør brug af aktivitetskalenderen vil man også her på siden kunne se de aktiviteter der er planlagt og lagt ind i kalenderen.

Alle er velkommen til at kontakte trænerne eller klubben hvis I ønsker flere oplysninger.    
Vi glæder os til at se jer til træning og på træningsbanerne.  

 

Holdets stab

Træner
profil
Lars Christian Ottesen
Træner
profil
Esben Christensen
Træner
profil
Mette Lundbye
Træner
profil
Ronni Andersen
Træner
profil
Jesper Schou Madsen
Træner
profil
Jens Mejdahl Frandsen
Assistenttræner
profil
Sebastian Gajos Ottesen

KampprogramU13 Drenge Liga 5 (2012) 8:8 efterår 2024 • Pulje 772

August 2024

Vejgaard B
18. aug
Kl. 13.00
Ude
Spar Nord Arena (Vejgaard B)

Nørresundby FB

Nørresundby FB
21. aug
Kl. 18.30
Hjemme
Baneanlæg Lerumbakken (Nørresundby)

RKG

Nørresundby FB
27. aug
Kl. 18.30
Hjemme
Baneanlæg Lerumbakken (Nørresundby)

Gug B
September 2024

KB81 Aalborg
4. sep
Kl. 17.30
Ude
Tornhøjskolen

Nørresundby FB

Nørresundby FB
7. sep
Kl. 09.30
Hjemme
Baneanlæg Lerumbakken (Nørresundby)

Storvorde/Sejlflod B

KampprogramU13 Drenge Liga 3 (2012) 8:8 - efterår 2024 • Pulje 731

August 2024

Nørresundby FB
21. aug
Kl. 18.30
Hjemme
Baneanlæg Lerumbakken (Nørresundby)

Hirtshals B

Hjørring FK
24. aug
Kl. 14.30
Ude
Bagterp Idrætsanlæg

Nørresundby FB

Nørresundby FB
28. aug
Kl. 18.30
Hjemme
Baneanlæg Lerumbakken (Nørresundby)

Vejgaard B

IF Skjold Sæby/Voersaa IF (2)
31. aug
Kl. 11.30
Ude
Sparekassen Danmark Arena (Sæby)

Nørresundby FB
September 2024

Nørresundby FB
8. sep
Kl. 11.00
Hjemme
Baneanlæg Lerumbakken (Nørresundby)

Biersted/Nørhalne/Vadum

KampprogramU13 Drenge Liga 4 (2012) 8:8 - efterår 2024 • Pulje 752

August 2024

Vejgaard B
18. aug
Kl. 11.00
Ude
Spar Nord Arena (Vejgaard B)

Nørresundby FB

Nørresundby FB
24. aug
Kl. 11.00
Hjemme
Baneanlæg Lerumbakken (Nørresundby)

St. Restrup IF

Nørresundby FB
29. aug
Kl. 18.30
Hjemme
Baneanlæg Lerumbakken (Nørresundby)

LKB/Gistrup
September 2024

Aalborg Chang
1. sep
Kl. 11.30
Ude
Sparekassen Danmark Park (Aal. Chang)

Nørresundby FB

Nørresundby FB
7. sep
Kl. 11.00
Hjemme
Baneanlæg Lerumbakken (Nørresundby)

Aalborg KFUM

Spillerliste

profil
Adam Lindby Nøhr
profil
Alberte Vejstrup Eeg
profil
Aleksander Sonitch
profil
Alexander Amirthan
profil
Anas Twana Rashid
profil
Andreas Thyrring Kristensen
profil
Anton Kallehauge
profil
Arthur Bjørka Særmark-Thomsen
profil
Asker Emilio Engelund Christensen
profil
August Mosegaard Lundbye
ingen img
Ayub Maasumi
profil
Bertil Toftdahl
profil
Christian Emil Bach
profil
Daniel Ørbæk Hermansen
profil
David Jambali
profil
Elijah Thomsen
profil
Frederikke Lili Karlov Matthiasen
profil
Gabriel Hamid
profil
Hans Højland Balle
profil
Jacob Maasumi
profil
Kalle Juel Thornval
profil
Malek Alexander Freiheit Kilic
profil
Malthe Holger Schou Madsen
profil
Mathias Winther Christensen
profil
Mikkel Flamsholt Hostrup
profil
Mikkel Urban Dalsgaard
profil
Muhamed Omar
profil
Nicklas Thomasberg Hjelm
profil
Nicolai Mejdahl Frandsen
profil
Nikolaj Sonitch
ingen img
Noah Broberg Lund
profil
Noah Marinus Juhl Frandsen
profil
Noel Hamidi Andersen
profil
Oliver Eriksen
profil
Peter Sloth Jensen
ingen img
Philip Bluhme Brudehl
ingen img
Rasmus Thorup Tyrrestrup
ingen img
Sami Karnib
profil
Sebastian Kristensen
profil
Storm Christian Ejstrup
ingen img
Sylvester Conrad Nordentoft
profil
Sylvester Rasmussen
ingen img
Theo Brygger Madsen
profil
Theodor Conrad Nordendoft
profil
Victor Juul Foss
profil
Viktor Havmand Kjelgaard
ingen img
Vilfred Marquard Jørgensen
profil
William Ringkvist Nielsen
Luk