Menu

U12 Piger (2013)

Velkommen til denne  årgang og afdelingsholdside på Nørresundby FB’s hjemmesiden.
Denne side indeholder information om trænerne og deres kontakt informationer.  Siden indeholder information om træningstider og på hvilke baner der skal trænes ligesom der er information om kampe og kampprogrammet for sæsonen.  Hvis afdelingen gør brug af aktivitetskalenderen vil man også her på siden kunne se de aktiviteter der er planlagt og lagt ind i kalenderen.

Alle er velkommen til at kontakte trænerne eller klubben hvis I ønsker flere oplysninger.    
Vi glæder os til at se jer til træning og på træningsbanerne.  

 



Holdets stab

Træner
ingen pic
Michael Glerup Jørgensen
Træner
ingen pic
Thomas Jørgensen
Træner
ingen pic
Lasse Brøndberg Østergaard
Træner
ingen pic
Jesper Søe Pedersen
Træner
ingen pic
Per Sørensen

KampprogramU12 Piger B (13) 8:8 - Efterår 2024 • Pulje 51

August 2024

Vejgaard B
18. aug
Kl. 10.00
Ude
Spar Nord Arena (Vejgaard B)

Nørresundby FB

Nørresundby FB
22. aug
Kl. 18.30
Hjemme
Baneanlæg Lerumbakken (Nørresundby)

Aabybro IF

Aalborg KFUM
26. aug
Kl. 18.30
Ude
Nordjyske Bank Arena (KFUM)

Nørresundby FB

Vraa/Børglum IF
31. aug
Kl. 10.00
Ude
Vrå Kunstgræsbane

Nørresundby FB
September 2024

Nørresundby FB
5. sep
Kl. 18.30
Hjemme
Baneanlæg Lerumbakken (Nørresundby)

Jetsmark IF

Nørresundby FB
11. sep
Kl. 18.00
Hjemme
Baneanlæg Lerumbakken (Nørresundby)

Vejgaard B

Aabybro IF
15. sep
Kl. 10.00
Ude
Aabybro Idrætscenter

Nørresundby FB

Nørresundby FB
25. sep
Kl. 18.15
Hjemme
Baneanlæg Lerumbakken (Nørresundby)

Aalborg KFUM
Oktober 2024

Nørresundby FB
3. okt
Kl. 18.00
Hjemme
Baneanlæg Lerumbakken (Nørresundby)

Vraa/Børglum IF

Jetsmark IF
8. okt
Kl. 18.00
Ude
Sparekassen Danmark Arena (Jetsmark)

Nørresundby FB

KampprogramU11 Piger A (14) 8:8 - Efterår 2024 • Pulje 80

August 2024

Nørresundby FB
17. aug
Kl. 09.30
Hjemme
Baneanlæg Lerumbakken (Nørresundby)

Støvring IF

Aars IK
24. aug
Kl. 10.00
Ude
Sparekassen Danmark Arena (Aars)

Nørresundby FB
September 2024

Skibsby-Højene IF
7. sep
Kl. 10.00
Ude
Højene Hallen

Nørresundby FB

Spillerliste

profil
Agnes Kanne Jørgensen
profil
Anna Ellinor Gorm Davidsen
ingen img
Astrid Hedehus
ingen img
Caroline Højslet Nielsen
profil
Ella Jørgensen
ingen img
Ellen Margrethe Brandborg Graahede
profil
Frederikke Sørensen
ingen img
Julie Thangson Petersen
ingen img
Liva Siegenfeldt Hansen
ingen img
Mille Nørgaard Sørensen
profil
Nellike Olivia Jørgensen
ingen img
Viviana Sudica
Luk