Menu

U15 Drenge (2008)

Velkommen til denne  årgang og afdelingsholdside på Nørresundby FB’s hjemmesiden.
Denne side indeholder information om trænerne og deres kontakt informationer.  Siden indeholder information om træningstider og på hvilke baner der skal trænes ligesom der er information om kampe og kampprogrammet for sæsonen.  Hvis afdelingen gør brug af aktivitetskalenderen vil man også her på siden kunne se de aktiviteter der er planlagt og lagt ind i kalenderen.

Alle er velkommen til at kontakte trænerne eller klubben hvis I ønsker flere oplysninger.    
Vi glæder os til at se jer til træning og på træningsbanerne.  

 

 

Holdets stab

Træner
ingen pic
Alf Bundgaard Christensen
Træner
ingen pic
Jesper Bak

KampprogramU15 Drenge Liga 4 (2008) 11M - efterår 2022 • Pulje 532

August 2022

Nørresundby FB
13. aug
Kl. 11.00
Hjemme
Lindholm Høje Stadion

Løgstør IF

Nibe B
21. aug
Kl. 13.30
Ude
Nibe Stadion

Nørresundby FB

Nørresundby FB
28. aug
Kl. 11.00
Hjemme
Lindholm Høje Stadion

VUGH
September 2022

Aalborg Freja
3. sep
Kl. 10.00
Ude
Frejaparken

Nørresundby FB

Nørresundby FB
11. sep
Kl. 11.00
Hjemme
Lindholm Høje Stadion

Aalborg KFUM

Løgstør IF
17. sep
Kl. 11.00
Ude
Løgstør Stadion-Sparekassen Danmark

Nørresundby FB

Nørresundby FB
24. sep
Kl. 11.00
Hjemme
Lindholm Høje Stadion

Nibe B

VUGH
29. sep
Kl. 18.00
Ude
Vester Hassing Stadion

Nørresundby FB
Oktober 2022

Nørresundby FB
8. okt
Kl. 11.00
Hjemme
Lindholm Høje Stadion

Aalborg Freja

Aalborg KFUM
16. okt
Kl. 12.00
Ude
Nordjyske Bank Arena (KFUM)

Nørresundby FB

KampprogramU15 Drenge C (08-09) 8M - Efterår 2022 • Pulje 27

August 2022

Vodskov IF
18. aug
Kl. 18.30
Ude
Luksusbaby Arena (Vodskov)

Nørresundby FB

Nørresundby FB
25. aug
Kl. 18.30
Hjemme
Lindholm Høje Stadion

Aabybro IF
September 2022

LKB/Gistrup (2)
1. sep
Kl. 18.30
Ude
Gistrup Idrætscenter

Nørresundby FB

Jetsmark IF
5. sep
Kl. 18.30
Ude
Sparekassen Danmark Arena (Pandrup)

Nørresundby FB

Nørresundby FB
8. sep
Kl. 18.30
Hjemme
Lindholm Høje Stadion

Gug B

Nørresundby FB
15. sep
Kl. 18.30
Hjemme
Baneanlæg Lerumbakken

Vodskov IF

Aabybro IF
21. sep
Kl. 18.30
Ude
Aabybro Idrætscenter

Nørresundby FB

Nørresundby FB
29. sep
Kl. 18.30
Hjemme
NFB Kunstgræs Lindholm

LKB/Gistrup (2)
Oktober 2022

Nørresundby FB
6. okt
Kl. 18.30
Hjemme
NFB Kunstgræs Lindholm

Jetsmark IF

Gug B
13. okt
Kl. 17.30
Ude
Skjøtt Arena (Gug B)

Nørresundby FB

StillingU15 Drenge Liga 4 (2008) 11M - efterår 2022 • Pulje 532

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Løgstør IF 0 0 0 0 0
2 Nibe B 0 0 0 0 0
3 Nørresundby FB 0 0 0 0 0
4 VUGH 0 0 0 0 0
5 Aalborg Freja 0 0 0 0 0
6 Aalborg KFUM 0 0 0 0 0

StillingU15 Drenge C (08-09) 8M - Efterår 2022 • Pulje 27

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Gug B 0 0 0 0 0
2 Jetsmark IF 0 0 0 0 0
3 LKB/Gistrup (2) 0 0 0 0 0
4 Nørresundby FB 0 0 0 0 0
5 Vodskov IF 0 0 0 0 0
6 Aabybro IF 0 0 0 0 0

Spillerliste

ingen img
Abdi Abdulle
profil
Albert Andreasen
ingen img
Andreas Bisgaard
profil
Anton Schürer
ingen img
Casper Olesen
ingen img
Cheran Kulanathan
profil
Christian Mørch
profil
Frederik Toksig
ingen img
Hanif Anuar
ingen img
Jacob Møller Ramirez
profil
Johan Sloth Wamsler
profil
Luca Lacarriere
profil
Malthe Mørch
profil
Nicolai Dahl Pedersen
profil
Nicolai Sløk
ingen img
Noah Østergaard
ingen img
Oliver Jakobsen
profil
Omer Kasapi
profil
Oscar Nordbaz Gjeruldsen
profil
Peter Iisager Bak
ingen img
Rasmus Holm Norre
profil
Sebastian Gajos Ottesen
profil
William Rasmussen