Menu

U10 Piger (2013)

Velkommen til denne  årgang og afdelingsholdside på Nørresundby FB’s hjemmesiden.
Denne side indeholder information om trænerne og deres kontakt informationer.  Siden indeholder information om træningstider og på hvilke baner der skal trænes ligesom der er information om kampe og kampprogrammet for sæsonen.  Hvis afdelingen gør brug af aktivitetskalenderen vil man også her på siden kunne se de aktiviteter der er planlagt og lagt ind i kalenderen.

Alle er velkommen til at kontakte trænerne eller klubben hvis I ønsker flere oplysninger.    
Vi glæder os til at se jer til træning og på træningsbanerne.  

 

 

 

Holdets stab

Træner
profil
Thomas Horndal
Træner
ingen pic
Michael Glerup Jørgensen
Træner
ingen pic
Lasse Schwartz Jørgensen
Træner
ingen pic
Katrine Gorm Davidsen
Træner
ingen pic
Thomas Jørgensen
Træner
ingen pic
Lasse Brøndberg Østergaard

KampprogramU10 Piger B (13) INDE • Pulje 103

November 2022

Nørresundby FB
Spillet
Hjemme
Fiberhallen (Hjørring)

Øster Han Herred

NUBI
Spillet
Ude
Fiberhallen (Hjørring)

Nørresundby FB

Bagterp IF
Spillet
Ude
Fiberhallen (Hjørring)

Nørresundby FB

Nørresundby FB
Spillet
Hjemme
Fiberhallen (Hjørring)

Aabybro IF
December 2022

Fortuna Hjørring
Spillet
Ude
Voersaa Hallen

Nørresundby FB

Nørresundby FB
Spillet
Hjemme
Voersaa Hallen

Voersaa IF

Øster Han Herred
Spillet
Ude
Voersaa Hallen

Nørresundby FB

Nørresundby FB
Spillet
Hjemme
Voersaa Hallen

NUBI
Januar 2023

Nørresundby FB
Spillet
Hjemme
Sport & Kulturcenter Brovst

Bagterp IF

Aabybro IF
Spillet
Ude
Sport & Kulturcenter Brovst

Nørresundby FB

Nørresundby FB
Spillet
Hjemme
Sport & Kulturcenter Brovst

Fortuna Hjørring

Voersaa IF
Spillet
Ude
Sport & Kulturcenter Brovst

Nørresundby FB
Februar 2023

Nørresundby FB
11. feb
Kl. 13.30
Hjemme
Birkelse Hallen

Øster Han Herred

NUBI
11. feb
Kl. 14.00
Ude
Birkelse Hallen

Nørresundby FB

Bagterp IF
11. feb
Kl. 14.30
Ude
Birkelse Hallen

Nørresundby FB

Nørresundby FB
11. feb
Kl. 15.00
Hjemme
Birkelse Hallen

Aabybro IF

KampprogramU10 Piger B Kunstgræs (2013) 5M (4./5. feb) • Pulje 115

Februar 2023

Gug B (1)
5. feb
Kl. 13.00
Ude
Gistrup kunstgræsanlæg

Nørresundby FB

Nørresundby FB
5. feb
Kl. 13.30
Hjemme
Gistrup kunstgræsanlæg

Langholt SK

Aalborg KFUM (1)
5. feb
Kl. 14.00
Ude
Gistrup kunstgræsanlæg

Nørresundby FB

Spillerliste

ingen img
Agnes Kanne Jørgensen
ingen img
Alva Brandborg Graahede
ingen img
Amal Abdulahi Sulaiman
ingen img
Anna Ellinor Gorm Davidsen
profil
Ella Jørgensen
ingen img
Ellen Margrethe Brandborg Graahede
profil
Ester Brøndberg Østergaard
profil
Frederikke Sørensen
profil
Gry Brücher
ingen img
Johanne Vodstrup Andersen
ingen img
Kaisa Gadegaard Horndal
profil
Lina Jarbouh
ingen img
Luna Pipaluk Egede-Hansen
ingen img
Maise Kokkedal
ingen img
Nellike Olivia Jørgensen
profil
Nora Søe Wallin Nielsen
ingen img
Viola Høst Hansen
ingen img
Viviana Sudica