Menu

U8 Drenge (2014)

Velkommen til denne  årgang og afdelingsholdside på Nørresundby FB’s hjemmesiden.
Denne side indeholder information om trænerne og deres kontakt informationer.  Siden indeholder information om træningstider og på hvilke baner der skal trænes ligesom der er information om kampe og kampprogrammet for sæsonen.  Hvis afdelingen gør brug af aktivitetskalenderen vil man også her på siden kunne se de aktiviteter der er planlagt og lagt ind i kalenderen.

Alle er velkommen til at kontakte trænerne eller klubben hvis I ønsker flere oplysninger.    
Vi glæder os til at se jer til træning og på træningsbanerne.  

 

Holdets stab

Træner
ingen pic
Mike Kevin Nystrup Olsen
Træner
profil
Jan Sebastian Sørensen
Træner
ingen pic
Jonas Hvid Brimer
Træner
ingen pic
Jimmi Meldgaard Christensen
Træner
profil
Michael Nørgaard

KampprogramU8 Drenge (14) INDE • Pulje 68

November 2021

Jetsmark IF (2)
Spillet
Ude
Tylstrup Hallen

Nørresundby FB (3)

Nørresundby FB (2)
Spillet
Hjemme
Tylstrup Hallen

Jetsmark IF (2)

Brønderslev IF (3)
Spillet
Ude
Tylstrup Hallen

Nørresundby FB (3)

IF Fremad Nørhalne
Spillet
Ude
Tylstrup Hallen

Nørresundby FB (2)

Nørresundby FB (3)
Spillet
Hjemme
Tylstrup Hallen

Hjallerup IF

Brønderslev IF (3)
Spillet
Ude
Tylstrup Hallen

Nørresundby FB (2)

Nørresundby FB (3)
Spillet
Hjemme
Tylstrup Hallen

IF Fremad Nørhalne

Nørresundby FB (2)
Spillet
Hjemme
Tylstrup Hallen

Jetsmark IF (1)
December 2021

Jetsmark IF (1)
11. dec
Kl. 11.50
Ude
Klokkerholm Hallen

Nørresundby FB (3)

Hjallerup IF
11. dec
Kl. 12.00
Ude
Klokkerholm Hallen

Nørresundby FB (2)

Nørresundby FB (2)
11. dec
Kl. 12.30
Hjemme
Klokkerholm Hallen

Nørresundby FB (3)

Nørresundby FB (3)
11. dec
Kl. 12.50
Hjemme
Klokkerholm Hallen

Jetsmark IF (2)

Jetsmark IF (2)
11. dec
Kl. 13.10
Ude
Klokkerholm Hallen

Nørresundby FB (2)

Nørresundby FB (3)
11. dec
Kl. 13.20
Hjemme
Klokkerholm Hallen

Brønderslev IF (3)

Nørresundby FB (2)
11. dec
Kl. 13.40
Hjemme
Klokkerholm Hallen

IF Fremad Nørhalne
Januar 2022

Hjallerup IF
22. jan
Kl. 10.10
Ude
Nørhalne Hallen

Nørresundby FB (3)

Nørresundby FB (2)
22. jan
Kl. 10.30
Hjemme
Nørhalne Hallen

Brønderslev IF (3)

IF Fremad Nørhalne
22. jan
Kl. 10.50
Ude
Nørhalne Hallen

Nørresundby FB (3)

Jetsmark IF (1)
22. jan
Kl. 11.00
Ude
Nørhalne Hallen

Nørresundby FB (2)

Nørresundby FB (3)
22. jan
Kl. 11.30
Hjemme
Nørhalne Hallen

Jetsmark IF (1)

Nørresundby FB (2)
22. jan
Kl. 11.40
Hjemme
Nørhalne Hallen

Hjallerup IF

Nørresundby FB (3)
22. jan
Kl. 12.10
Hjemme
Nørhalne Hallen

Nørresundby FB (2)
Februar 2022

Jetsmark IF (2)
12. feb
Kl. 10.00
Ude
Jetsmark Idrætscenter - Hal A/B

Nørresundby FB (3)

Nørresundby FB (2)
12. feb
Kl. 10.30
Hjemme
Jetsmark Idrætscenter - Hal A/B

Jetsmark IF (2)

Brønderslev IF (3)
12. feb
Kl. 10.40
Ude
Jetsmark Idrætscenter - Hal A/B

Nørresundby FB (3)

IF Fremad Nørhalne
12. feb
Kl. 11.00
Ude
Jetsmark Idrætscenter - Hal A/B

Nørresundby FB (2)

Nørresundby FB (3)
12. feb
Kl. 11.20
Hjemme
Jetsmark Idrætscenter - Hal A/B

Hjallerup IF

Brønderslev IF (3)
12. feb
Kl. 11.40
Ude
Jetsmark Idrætscenter - Hal A/B

Nørresundby FB (2)

Nørresundby FB (3)
12. feb
Kl. 12.00
Hjemme
Jetsmark Idrætscenter - Hal A/B

IF Fremad Nørhalne

Nørresundby FB (2)
12. feb
Kl. 12.10
Hjemme
Jetsmark Idrætscenter - Hal A/B

Jetsmark IF (1)

KampprogramU8 Drenge (14) INDE • Pulje 71

November 2021

Nørresundby FB (1)
Spillet
Hjemme
AaB Hallen

Aars IK (1)

Hadsund B (2)
Spillet
Ude
AaB Hallen

Nørresundby FB (1)

Aalborg KFUM
Spillet
Ude
AaB Hallen

Nørresundby FB (1)

Nørresundby FB (1)
Spillet
Hjemme
AaB Hallen

Aars IK (2)
December 2021

Arden IF
11. dec
Kl. 14.20
Ude
Hadsund Hallerne

Nørresundby FB (1)

Nørresundby FB (1)
11. dec
Kl. 14.50
Hjemme
Hadsund Hallerne

AaB (2)

Aars IK (1)
11. dec
Kl. 15.30
Ude
Hadsund Hallerne

Nørresundby FB (1)

Nørresundby FB (1)
11. dec
Kl. 16.00
Hjemme
Hadsund Hallerne

Hadsund B (2)
Januar 2022

Nørresundby FB (1)
22. jan
Kl. 11.30
Hjemme
Arden Hallen

Aalborg KFUM

Aars IK (2)
22. jan
Kl. 12.00
Ude
Arden Hallen

Nørresundby FB (1)

Nørresundby FB (1)
22. jan
Kl. 12.40
Hjemme
Arden Hallen

Arden IF

AaB (2)
22. jan
Kl. 13.10
Ude
Arden Hallen

Nørresundby FB (1)
Februar 2022

Nørresundby FB (1)
12. feb
Kl. 13.00
Hjemme
Vesthimmerlands Hallen

Aars IK (1)

Hadsund B (2)
12. feb
Kl. 13.30
Ude
Vesthimmerlands Hallen

Nørresundby FB (1)

Aalborg KFUM
12. feb
Kl. 14.10
Ude
Vesthimmerlands Hallen

Nørresundby FB (1)

Nørresundby FB (1)
12. feb
Kl. 14.40
Hjemme
Vesthimmerlands Hallen

Aars IK (2)