Menu

U10 Drenge (2012)

Velkommen til denne  årgang og afdelingsholdside på Nørresundby FB’s hjemmesiden.
Denne side indeholder information om trænerne og deres kontakt informationer.  Siden indeholder information om træningstider og på hvilke baner der skal trænes ligesom der er information om kampe og kampprogrammet for sæsonen.  Hvis afdelingen gør brug af aktivitetskalenderen vil man også her på siden kunne se de aktiviteter der er planlagt og lagt ind i kalenderen.

Alle er velkommen til at kontakte trænerne eller klubben hvis I ønsker flere oplysninger.    
Vi glæder os til at se jer til træning og på træningsbanerne.  

 

Holdets stab

Træner
profil
Casper Nielsen
Træner
ingen pic
Esben Christensen
Træner
profil
Lars Christian Ottesen
Træner
profil
Claus Erik Dalsgaard Brønnum
Træner
profil
Mette Lundbye
Assistenttræner
profil
Sebastian Gajos Ottesen
Træner
ingen pic
Kaare Bjørn Vad

KampprogramU10 Drenge A2 (12) 5M Weekend - Forår 2022 • Pulje 76

April 2022

Skørping IF Frem
Spillet
Ude
Skørping Idrætscenter

Nørresundby FB

Nørresundby FB
Spillet
Hjemme
Skørping Idrætscenter

Aars IK

Aalborg Chang
Spillet
Ude
Støvring Stadion

Nørresundby FB

Nørresundby FB
Spillet
Hjemme
Støvring Stadion

Storvorde/Sejlflod B
Maj 2022

Nørresundby FB
Spillet
Hjemme
Løgstør Stadion-Sparekassen Danmark

Løgstør IF

Svenstrup-Godthåb IF
Spillet
Ude
Løgstør Stadion-Sparekassen Danmark

Nørresundby FB

Nørresundby FB
22. maj
Kl. 10.00
Hjemme
Baneanlæg Lerumbakken

Støvring IF

Aars IK
22. maj
Kl. 10.40
Ude
Baneanlæg Lerumbakken

Nørresundby FB
Juni 2022

Nørresundby FB
12. jun
Kl. 10.00
Hjemme
Chang's Baner

Storvorde/Sejlflod B

Aalborg Chang
12. jun
Kl. 10.40
Ude
Chang's Baner

Nørresundby FB

Svenstrup-Godthåb IF
19. jun
Kl. 10.00
Ude
Skørping Idrætscenter

Nørresundby FB

Nørresundby FB
19. jun
Kl. 10.40
Hjemme
Skørping Idrætscenter

Løgstør IF

KampprogramU10 Drenge B (12) 5M Weekend - Forår 2022 • Pulje 78

April 2022

Gug B
Spillet
Ude
Skjøtt Arena

Nørresundby FB (2)

Nørresundby FB (2)
Spillet
Hjemme
Skjøtt Arena

Aalborg KFUM
Maj 2022

TSV
Spillet
Ude
Baneanlæg Lerumbakken

Nørresundby FB (2)

Nørresundby FB (2)
Spillet
Hjemme
Baneanlæg Lerumbakken

Aabybro IF (2)

Nørresundby FB (2)
Spillet
Hjemme
Spar Nord Arena

Biersted IF

Vejgaard B
Spillet
Ude
Spar Nord Arena

Nørresundby FB (2)

Aalborg KFUM
22. maj
Kl. 10.00
Ude
Baneanlæg Lerumbakken

Nørresundby FB (2)

Nørresundby FB (2)
22. maj
Kl. 11.20
Hjemme
Baneanlæg Lerumbakken

Gug B
Juni 2022

Biersted IF
12. jun
Kl. 10.40
Ude
Aabybro Idrætscenter

Nørresundby FB (2)

Nørresundby FB (2)
12. jun
Kl. 11.20
Hjemme
Aabybro Idrætscenter

Aabybro IF (2)

Vejgaard B
19. jun
Kl. 10.00
Ude
Spar Nord Arena

Nørresundby FB (2)

Nørresundby FB (2)
19. jun
Kl. 10.40
Hjemme
Spar Nord Arena

TSV

KampprogramU10 Drenge B (12) 5M Weekend - Forår 2022 • Pulje 79

April 2022

Nørresundby FB (1)
Spillet
Hjemme
Gistrup Idrætscenter

B52/Aalborg

VFB/NFK
Spillet
Ude
Gistrup Idrætscenter

Nørresundby FB (1)
Maj 2022

Aabybro IF (1)
Spillet
Ude
Aabybro Idrætscenter

Nørresundby FB (1)

Nørresundby FB (1)
Spillet
Hjemme
Aabybro Idrætscenter

Aalborg Freja

Nørresundby FB (1)
Spillet
Hjemme
Baneanlæg Lerumbakken

LKB/Gistrup

VFB/NFK
Spillet
Ude
Baneanlæg Lerumbakken

Nørresundby FB (1)

Nørresundby FB (1)
22. maj
Kl. 10.00
Hjemme
Aabybro Idrætscenter

Aabybro IF (1)

Aalborg Freja
22. maj
Kl. 10.40
Ude
Aabybro Idrætscenter

Nørresundby FB (1)
Juni 2022

Nørresundby FB (1)
12. jun
Kl. 10.00
Hjemme
Frejaparken

LKB/Gistrup

B52/Aalborg
12. jun
Kl. 10.40
Ude
Frejaparken

Nørresundby FB (1)

Nørresundby FB (1)
19. jun
Kl. 10.00
Hjemme
Baneanlæg Lerumbakken

Aabybro IF (1)

Aalborg Freja
19. jun
Kl. 11.20
Ude
Baneanlæg Lerumbakken

Nørresundby FB (1)

KampprogramU10 Drenge C (12) 5M Hverdag - Forår 2022 • Pulje 89

April 2022

Nørresundby FB
Spillet
Hjemme
Baneanlæg Lerumbakken

Aalborg Freja

Aalborg KFUM
Spillet
Ude
Baneanlæg Lerumbakken

Nørresundby FB
Maj 2022

Nørresundby FB
Spillet
Hjemme
Skjøtt Arena

TSV

Gug B
Spillet
Ude
Skjøtt Arena

Nørresundby FB

Aalborg Freja
Spillet
Ude
Nordjyske Bank Arena (KFUM)

Nørresundby FB

Nørresundby FB
Spillet
Hjemme
Nordjyske Bank Arena (KFUM)

Aalborg KFUM

Nørresundby FB
31. maj
Kl. 18.10
Hjemme
Sulsted Stadion

Gug B

TSV
31. maj
Kl. 18.50
Ude
Sulsted Stadion

Nørresundby FB
Juni 2022

Nørresundby FB
7. jun
Kl. 18.10
Hjemme
Frejaparken

Aalborg KFUM

Aalborg Freja
7. jun
Kl. 18.50
Ude
Frejaparken

Nørresundby FB

Nørresundby FB
14. jun
Kl. 17.30
Hjemme
Baneanlæg Lerumbakken

Gug B

TSV
14. jun
Kl. 18.10
Ude
Baneanlæg Lerumbakken

Nørresundby FB

Spillerliste

profil
Aleksander Sonitch
profil
Anas Twana Rashid
ingen img
Andreas Thyrring Kristensen
ingen img
Anton Kallehauge
ingen img
Arthur Bjørka Særmark-Thomsen
ingen img
Asker Emilio Engelund Christensen
profil
August Brønnum
profil
August Mosegaard Lundbye
ingen img
Ayub Maasumi
profil
Christian Emeka Obodoechi
ingen img
Daniel Ørbæk Hermansen
profil
David Jambali
profil
Elijah Thomsen
profil
Hans Højland Balle
profil
Jacob Maasumi
ingen img
Jarle Højgaard
profil
Kalle Juel Thornval
profil
Khalil Issam Rached
ingen img
Mads Volmarsøn Poulsen
ingen img
Malek Alexander Freiheit Kilic
profil
Malthe Holger Schou Madsen
ingen img
Mathias Treebak Jensen
profil
Mathias Østergaard Nielsen
ingen img
Muhamed Omar
profil
Nicklas Thomasberg Hjelm
ingen img
Nikolai Alberg
profil
Nikolaj Sonitch
ingen img
Noah Broberg Lund
profil
Noah Dalsgaard Ubbesen
profil
Oliver Eriksen
profil
Peter Sloth Jensen
ingen img
Philip Bluhme Brudehl
ingen img
Rasmus Thorup Tyrrestrup
profil
Storm Christian Ejstrup
profil
Sylvester Rasmussen
profil
Theodor Conrad Nordendoft
profil
Theodor Svendsen
profil
Tristan Jean Olsen Frøstrup
profil
Valdemar Lydholm
ingen img
Victor Juul Foss
profil
Viktor havmand Kjelgaard
ingen img
Vilfred Marquard Jørgensen
profil
William Ringkvist Baghani Nielsen