Menu

U10 Drenge (2012)

Velkommen til denne  årgang og afdelingsholdside på Nørresundby FB’s hjemmesiden.
Denne side indeholder information om trænerne og deres kontakt informationer.  Siden indeholder information om træningstider og på hvilke baner der skal trænes ligesom der er information om kampe og kampprogrammet for sæsonen.  Hvis afdelingen gør brug af aktivitetskalenderen vil man også her på siden kunne se de aktiviteter der er planlagt og lagt ind i kalenderen.

Alle er velkommen til at kontakte trænerne eller klubben hvis I ønsker flere oplysninger.    
Vi glæder os til at se jer til træning og på træningsbanerne.  

 

Holdets stab

Træner
profil
Casper Nielsen
Træner
ingen pic
Esben Christensen
Træner
profil
Lars Christian Ottesen
Træner
profil
Claus Erik Dalsgaard Brønnum
Træner
profil
Mette Lundbye

KampprogramU10 Drenge B (12) 5M Weekend - Efterår 2021 • Pulje 83

August 2021

Hjallerup IF
21. aug
Kl. 10.00
Ude
Hjallerup Stadion / Klubhus

Nørresundby FB (2)

Nørresundby FB (2)
28. aug
Kl. 11.00
Hjemme
Baneanlæg Lerumbakken

Dronninglund IF
September 2021

Hals FS
11. sep
Kl. 10.00
Ude
Hals Stadion

Nørresundby FB (2)

Nørresundby FB (2)
18. sep
Kl. 10.00
Hjemme
Baneanlæg Lerumbakken

TSV
Oktober 2021

Biersted IF
2. okt
Kl. 10.00
Ude
Biersted IF`s Anlæg

Nørresundby FB (2)

Nørresundby FB (2)
10. okt
Kl. 11.00
Hjemme
Baneanlæg Lerumbakken

Hjallerup IF

KampprogramU10 Drenge B (12) 5M Weekend - Efterår 2021 • Pulje 84

August 2021

Øster Han Herred
21. aug
Kl. 11.00
Ude
Brovst IF´s Anlæg

Nørresundby FB (1)

Nørresundby FB (1)
29. aug
Kl. 11.00
Hjemme
Baneanlæg Lerumbakken

Nibe B
September 2021

Gug B
11. sep
Kl. 10.00
Ude
Skjøtt Arena

Nørresundby FB (1)

Nørresundby FB (1)
19. sep
Kl. 10.00
Hjemme
Baneanlæg Lerumbakken

St. Restrup IF
Oktober 2021

Løgstør IF
2. okt
Kl. 10.00
Ude
Løgstør Stadion

Nørresundby FB (1)

Nørresundby FB (1)
9. okt
Kl. 11.00
Hjemme
Baneanlæg Lerumbakken

AaB

KampprogramU10 Drenge C (12) 5M Weekend - Efterår 2021 • Pulje 89

August 2021

Nørresundby FB (2)
21. aug
Kl. 09.30
Hjemme
Baneanlæg Lerumbakken

Aalborg Chang

Vodskov IF
21. aug
Kl. 10.00
Ude
Vodskov Stadion

Nørresundby FB (1)

Nørresundby FB (1)
28. aug
Kl. 09.30
Hjemme
Baneanlæg Lerumbakken

VHG/GS (2)

B52/Aalborg
28. aug
Kl. 10.00
Ude
Klubhuset B52/AFC

Nørresundby FB (2)
September 2021

Nørresundby FB (2)
11. sep
Kl. 11.00
Hjemme
Baneanlæg Lerumbakken

Aalborg KFUM

VHG/GS (1)
12. sep
Kl. 10.30
Ude
Vester Hassing Stadion

Nørresundby FB (1)

Nørresundby FB (1)
19. sep
Kl. 10.00
Hjemme
Baneanlæg Lerumbakken

Nørresundby FB (2)
Oktober 2021

B52/Aalborg
2. okt
Kl. 10.00
Ude
Klubhuset B52/AFC

Nørresundby FB (1)

VHG/GS (2)
2. okt
Kl. 11.00
Ude
Gandrup Stadion

Nørresundby FB (2)

Nørresundby FB (2)
9. okt
Kl. 09.30
Hjemme
Baneanlæg Lerumbakken

VHG/GS (1)

Nørresundby FB (1)
10. okt
Kl. 09.30
Hjemme
Baneanlæg Lerumbakken

Aalborg KFUM

Spillerliste

ingen img
Anas Twana Rashid
ingen img
Anton Kallehauge
ingen img
Arthur Bjørka Særmark-Thomsen
ingen img
Artin Hissami
ingen img
Asker Emilio Engelund Christensen
profil
August Brønnum
profil
August Mosegaard Lundbye
ingen img
Ayub Maasumi
profil
Christian Emeka Obodoechi
ingen img
Dan Xander Alarcon
ingen img
Daniel Thrysøe
ingen img
Daniel Ørbæk Hermansen
profil
Elijah Thomsen
ingen img
Hans Højland Balle
profil
Jacob Maasumi
ingen img
Jarle Højgaard
profil
Kalle Juel Thornval
profil
Khalil Issam Rached
ingen img
Mads Volmarsøn Poulsen
ingen img
Mathias Treebak Jensen
profil
Mathias Winther Christensen
profil
Mathias Østergaard Nielsen
ingen img
Mohammad Salloum
ingen img
Muhamed Omar
profil
Nicklas Thomasberg Hjelm
ingen img
Nikolai Alberg
ingen img
Noah Broberg Lund
profil
Noah Dalsgaard Ubbesen
profil
Peter Sloth Jensen
ingen img
Rasmus Thorup Tyrrestrup
profil
Sylvester Rasmussen
ingen img
Theodor Conrad Nordendoft
profil
Theodor Svendsen
profil
Tristan Frøstrup
profil
Valdemar Lydholm
ingen img
Victor Juul Foss
profil
Viktor havmand Kjelgaard
ingen img
Vilfred Marquard Jørgensen