Menu

U10 Drenge (2011)

Velkommen til denne  årgang og afdelingsholdside på Nørresundby FB’s hjemmesiden.
Denne side indeholder information om trænerne og deres kontakt informationer.  Siden indeholder information om træningstider og på hvilke baner der skal trænes ligesom der er information om kampe og kampprogrammet for sæsonen.  Hvis afdelingen gør brug af aktivitetskalenderen vil man også her på siden kunne se de aktiviteter der er planlagt og lagt ind i kalenderen.

Alle er velkommen til at kontakte trænerne eller klubben hvis I ønsker flere oplysninger.    
Vi glæder os til at se jer til træning og på træningsbanerne.  

 

Holdets stab

Træner
profil
Jacob Dalgaard Jensen
Træner
profil
Steen Floor Holme
Træner
ingen pic
Karsten Kristensen
Træner
ingen pic
Kristina Nielsen
Træner
ingen pic
Lasse Brøndberg Østergaard

KampprogramU10 Drenge A2 (11) 5M Weekend - Forår 2021 • Pulje 205

April 2021

Nørresundby FB
Spillet
Hjemme
Baneanlæg Lerumbakken

IK Rosendal

VUG
Spillet
Ude
Gandrup Stadion

Nørresundby FB
Maj 2021

Nørresundby FB
Spillet
Hjemme
Baneanlæg Lerumbakken

Aabybro IF

St. Restrup IF
29. maj
Kl. 10.30
Ude
Frejlev Stadion

Nørresundby FB
Juni 2021

Støvring IF
6. jun
Kl. 10.00
Ude
Støvring Stadion

Nørresundby FB

Nørresundby FB
13. jun
Kl. 10.00
Hjemme
Baneanlæg Lerumbakken

Nibe B

Aalborg Chang
19. jun
Kl. 10.00
Ude
Chang's Baner

Nørresundby FB

KampprogramU10 Drenge B (11) 5M Weekend - Forår 2021 • Pulje 208

April 2021

Nørresundby FB (2)
Spillet
Hjemme
Baneanlæg Lerumbakken

B52/Aalborg

St. Restrup IF
Spillet
Ude
Frejlev Stadion

Nørresundby FB (2)
Maj 2021

Nørresundby FB (2)
9. maj
Kl. 10.00
Hjemme
Baneanlæg Lerumbakken

Vejgaard B (1)

RKG
30. maj
Kl. 10.00
Ude
Bixen Arena

Nørresundby FB (2)
Juni 2021

Nørresundby FB (2)
6. jun
Kl. 10.00
Hjemme
Baneanlæg Lerumbakken

Aalborg KFUM

Storvorde/Sejlflod B
13. jun
Kl. 10.00
Ude
Storvorde Sejlflod Stadion

Nørresundby FB (2)

Nørresundby FB (2)
19. jun
Kl. 10.00
Hjemme
Baneanlæg Lerumbakken

LKB/Gistrup (1)

KampprogramU10 Drenge C (11) 5M Hverdag - Forår 2021 • Pulje 214

April 2021

Aabybro IF
Spillet
Ude
Aabybro Idrætscenter

Nørresundby FB

Nørresundby FB
Spillet
Hjemme
Baneanlæg Lerumbakken

Brønderslev IF
Maj 2021

ØVI/TTB
10. maj
Kl. 18.00
Ude
Elektrikeren Nord Arena

Nørresundby FB

Asaa/Agersted
26. maj
Kl. 17.30
Ude
Asaa Stadion

Nørresundby FB
Juni 2021

Nørresundby FB
2. jun
Kl. 18.00
Hjemme
Baneanlæg Lerumbakken

VUG

Nørresundby FB
9. jun
Kl. 18.30
Hjemme
Baneanlæg Lerumbakken

Aabybro IF

Brønderslev IF
16. jun
Kl. 18.30
Ude
Arena Kop & Kande

Nørresundby FB

Spillerliste

ingen img
Andreas Bo Nielsen
profil
Anton Brøndberg Østergaard
ingen img
Emil Floor Holme
ingen img
Emil Kristoffersen
ingen img
Emil Lindum Trampedach
ingen img
Frederick Emil Hvid Sørensen
ingen img
Frederik Dalgaard Fromberg
profil
Gustav Lund
ingen img
Janus Thangson Petersen
ingen img
Jeppe Holm Villadsen
profil
Mads Emil Jensen
profil
Mads Rindum Jørgensen
profil
Mohamad Abdalla
profil
Nikolaj Højbak Hagstrøm
ingen img
Oskar Kristensen
profil
Phillip Bach-Jensen
profil
Samy Rami Amami
profil
Sebastian Hjort Bjerre
profil
Svend Erik Hasager
profil
Sylvester Rasmussen
ingen img
Tristan Olesen
ingen img
William Emmanuel Betsagoo Qvistorff