Menu

U16 Drenge (2007)

Velkommen til denne  årgang og afdelingsholdside på Nørresundby FB’s hjemmesiden.
Denne side indeholder information om trænerne og deres kontakt informationer.  Siden indeholder information om træningstider og på hvilke baner der skal trænes ligesom der er information om kampe og kampprogrammet for sæsonen.  Hvis afdelingen gør brug af aktivitetskalenderen vil man også her på siden kunne se de aktiviteter der er planlagt og lagt ind i kalenderen.

Alle er velkommen til at kontakte trænerne eller klubben hvis I ønsker flere oplysninger.    
Vi glæder os til at se jer til træning og på træningsbanerne.  

 

Holdets stab

Træner
profil
Peter Hagsholm Pedersen
Træner
profil
Niels Jørgen Larsen
Træner
profil
Mogens Andreassen
Trinleder
profil
Martin Østerbæk
Holdleder
profil
Jacob Carlsen

StillingU16 Drenge Liga 1 (2007) 11M - efterår 2022 • Pulje 451

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Skibsby-Højene IF 1 0 1 0 1
2 Hobro IK 1 0 1 0 1
3 ASA, Aarhus 0 0 0 0 0
4 HEI 0 0 0 0 0
5 Nørresundby FB 0 0 0 0 0
6 VRI 0 0 0 0 0
7 AaB 0 0 0 0 0
8 Aalborg KFUM 0 0 0 0 0

StillingU16 Drenge Liga 5 (2007) 11M/9M - efterår 2022 • Pulje 482

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Nørresundby FB 0 0 0 0 0
2 Øster Han Herred 0 0 0 0 0
3 Aabybro IF 0 0 0 0 0
4 Aalborg Chang 0 0 0 0 0
5 Aalborg KFUM 0 0 0 0 0

KampprogramU16 Drenge Liga 1 (2007) 11M - efterår 2022 • Pulje 451

August 2022

ASA, Aarhus
12. aug
Kl. 18.30
Ude
Koncenton Park (ASA)

Nørresundby FB

Aalborg KFUM
19. aug
Kl. 19.00
Ude
Nordjyske Bank Arena (KFUM)

Nørresundby FB

Nørresundby FB
27. aug
Kl. 11.00
Hjemme
Lindholm Høje Stadion

Hobro IK

Nørresundby FB
31. aug
Kl. 18.30
Hjemme
Lindholm Høje Stadion

AaB
September 2022

HEI
3. sep
Kl. 15.00
Ude
Invita Arena, Skæring

Nørresundby FB

Nørresundby FB
10. sep
Kl. 11.00
Hjemme
Lindholm Høje Stadion

VRI

Skibsby-Højene IF
16. sep
Kl. 18.00
Ude
Højene Hallen

Nørresundby FB

AaB
24. sep
Kl. 15.00
Ude
AaB's Anlæg

Nørresundby FB
Oktober 2022

Nørresundby FB
2. okt
Kl. 11.00
Hjemme
Lindholm Høje Stadion

ASA, Aarhus

Nørresundby FB
8. okt
Kl. 11.00
Hjemme
Lindholm Høje Stadion

Aalborg KFUM

Hobro IK
16. okt
Kl. 14.00
Ude
DS Arena - Kunstgræs

Nørresundby FB

Nørresundby FB
29. okt
Kl. 11.00
Hjemme
Lindholm Høje Stadion

HEI
November 2022

VRI
5. nov
Kl. 15.00
Ude
NES Park

Nørresundby FB

Nørresundby FB
12. nov
Kl. 10.30
Hjemme
Lindholm Høje Stadion

Skibsby-Højene IF

KampprogramU16 Drenge Liga 5 (2007) 11M/9M - efterår 2022 • Pulje 482

August 2022

Aalborg Chang
21. aug
Kl. 18.00
Ude
Chang's Baner

Nørresundby FB

Nørresundby FB
28. aug
Kl. 11.00
Hjemme
Lindholm Høje Stadion

Øster Han Herred
September 2022

Nørresundby FB
4. sep
Kl. 11.00
Hjemme
Lindholm Høje Stadion

Aabybro IF

Aalborg KFUM
10. sep
Kl. 13.00
Ude
Nordjyske Bank Arena (KFUM)

Nørresundby FB

Nørresundby FB
25. sep
Kl. 11.00
Hjemme
Lindholm Høje Stadion

Aalborg Chang
Oktober 2022

Øster Han Herred
1. okt
Kl. 11.00
Ude
Skovsgård Stadion

Nørresundby FB

Aabybro IF
8. okt
Kl. 11.00
Ude
Aabybro Idrætscenter

Nørresundby FB

Nørresundby FB
16. okt
Kl. 11.00
Hjemme
Lindholm Høje Stadion

Aalborg KFUM

Spillerliste

ingen img
Andreas Riis Pedersen
ingen img
Andreas Simoni
profil
Asger Nør
profil
Carl Molsgaard Johannesen
profil
Christian Mørch
profil
Darwesh Sherzaman
ingen img
David Wilson Nielsen
ingen img
Ebbe Rosa
profil
Elias Dons
ingen img
Eran Menachem
ingen img
Frederik Nielsen
profil
Hadi Mohamad
profil
Hannibal Weldeabzhgi
profil
Hjalte Laursen
profil
Jonas Hagsholm Pedersen
ingen img
Jonas Kildahl
profil
Karl Schürer
profil
Mads Freundlich
ingen img
Mads Østerbæk
ingen img
Malthe Rosa
ingen img
Marcus Bøgh
ingen img
Marius Sanders-Guldbæk
profil
Mathias Laursen
profil
Noah Torp-Steffensen
profil
Noah Vad
profil
Oliver Bach Carlsen
ingen img
Oscar Holt Pedersen
profil
William Andersen