Menu

U9 Piger (2013)

Velkommen til denne  årgang og afdelingsholdside på Nørresundby FB’s hjemmesiden.
Denne side indeholder information om trænerne og deres kontakt informationer.  Siden indeholder information om træningstider og på hvilke baner der skal trænes ligesom der er information om kampe og kampprogrammet for sæsonen.  Hvis afdelingen gør brug af aktivitetskalenderen vil man også her på siden kunne se de aktiviteter der er planlagt og lagt ind i kalenderen.

Alle er velkommen til at kontakte trænerne eller klubben hvis I ønsker flere oplysninger.    
Vi glæder os til at se jer til træning og på træningsbanerne.  

 

 

 

Holdets stab

Træner
profil
Thomas Horndal
Træner
ingen pic
Michael Glerup Jørgensen
Træner
ingen pic
Jacob Kokkedal
Træner
ingen pic
Lasse Schwartz Jørgensen

KampprogramU8 Piger (14) 5M - Weekend - Forår 2022 • Pulje 127

Maj 2022

Vodskov IF
Spillet
Ude
Grindsted Hallen

Nørresundby FB

Nørresundby FB
Spillet
Hjemme
Grindsted Hallen

Skibsby-Højene IF (2)

Vodskov IF
HHT
Ude
Højene Hallen

Nørresundby FB

Nørresundby FB
22. maj
Kl. 11.00
Hjemme
Højene Hallen

Brønderslev IF (1)

Langholt SK
31. maj
Kl. 17.30
Ude
Langholt Idrætsanlæg

Nørresundby FB

Nørresundby FB
31. maj
Kl. 18.00
Hjemme
Langholt Idrætsanlæg

Grindsted U. IF
Juni 2022

Grindsted U. IF
12. jun
Kl. 10.00
Ude
Baneanlæg Lerumbakken

Nørresundby FB

Nørresundby FB
12. jun
Kl. 11.00
Hjemme
Baneanlæg Lerumbakken

Langholt SK

KampprogramU9 Piger A/B (13) 5M - Weekend - Forår 2022 • Pulje 120

Maj 2022

Vodskov IF
Spillet
Ude
Vodskov Stadion

Nørresundby FB

Nørresundby FB
Spillet
Hjemme
Vodskov Stadion

Aalborg KFUM

Nørresundby FB
Spillet
Hjemme
Langholt Idrætsanlæg

Langholt SK

IK Rosendal
Spillet
Ude
Langholt Idrætsanlæg

Nørresundby FB

Terndrup/Bælum
Spillet
Ude
Baneanlæg Lerumbakken

Nørresundby FB

Nørresundby FB
Spillet
Hjemme
Baneanlæg Lerumbakken

Skørping IF Frem
Juni 2022

Langholt SK
12. jun
Kl. 10.00
Ude
Nordjyske Bank Arena (KFUM)

Nørresundby FB

Nørresundby FB
12. jun
Kl. 10.40
Hjemme
Nordjyske Bank Arena (KFUM)

Aalborg KFUM

Spillerliste

ingen img
Agnes Kanne Jørgensen
ingen img
Anna Ellinor Gorm Davidsen
profil
Anna Kristiane Munk Pedersen
profil
Clara Marie Trier Jensen
profil
Ella Jørgensen
profil
Ester Brøndberg Østergaard
profil
Gry Brücher
ingen img
Johanna Kragelund Torp
ingen img
Johanne Vodstrup Andersen
ingen img
Kaisa Gadegaard Horndal
ingen img
Luna Pipaluk Egede-Hansen
ingen img
Maise Kokkedal
ingen img
Manessa Mohamad
ingen img
Nellike Olivia Jørgensen
profil
Nora Søe Wallin Nielsen
ingen img
Viola Høst Hansen
ingen img
Viviana Sudica