Menu

U8 Drenge (2015)

Velkommen til denne  årgang og afdelingsholdside på Nørresundby FB’s hjemmesiden.
Denne side indeholder information om trænerne og deres kontakt informationer.  Siden indeholder information om træningstider og på hvilke baner der skal trænes ligesom der er information om kampe og kampprogrammet for sæsonen.  Hvis afdelingen gør brug af aktivitetskalenderen vil man også her på siden kunne se de aktiviteter der er planlagt og lagt ind i kalenderen.

Alle er velkommen til at kontakte trænerne eller klubben hvis I ønsker flere oplysninger.    
Vi glæder os til at se jer til træning og på træningsbanerne.  

Holdets stab

Træner
ingen pic
Karsten Kristensen
Træner
profil
Maiken Rindum Jørgensen
Træner
ingen pic
Kristian Vandborg Skov
Træner
profil
Jens Beer Østergaard

KampprogramU8 Drenge B Kunstgræs (2015) 5M (4./5. feb) • Pulje 95

Februar 2023

Nørresundby FB
Spillet
Hjemme
Chang's Baner (Kunstgræs)

Skørping IF Frem

TSV
Spillet
Ude
Chang's Baner (Kunstgræs)

Nørresundby FB

Nørresundby FB
Spillet
Hjemme
Chang's Baner (Kunstgræs)

Aalborg Chang

KampprogramU8 Drenge (15) INDE • Pulje 66

November 2022

Nørresundby FB (1)
Spillet
Hjemme
Hals Hallen

Klokkerholm IF

Nørresundby FB (2)
Spillet
Hjemme
Hals Hallen

Hals FS

Voersaa IF
Spillet
Ude
Hals Hallen

Nørresundby FB (1)

Klokkerholm IF
Spillet
Ude
Hals Hallen

Nørresundby FB (2)

Vodskov IF
Spillet
Ude
Hals Hallen

Nørresundby FB (1)

TSV
Spillet
Ude
Hals Hallen

Nørresundby FB (2)

Nørresundby FB (1)
Spillet
Hjemme
Hals Hallen

Hals FS

Nørresundby FB (2)
Spillet
Hjemme
Hals Hallen

Voersaa IF
December 2022

TSV
Spillet
Ude
Voersaa Hallen

Nørresundby FB (1)

Nørresundby FB (1)
Spillet
Hjemme
Voersaa Hallen

Nørresundby FB (2)

Nørresundby FB (2)
Spillet
Hjemme
Voersaa Hallen

Vodskov IF

Klokkerholm IF
Spillet
Ude
Voersaa Hallen

Nørresundby FB (1)

Hals FS
Spillet
Ude
Voersaa Hallen

Nørresundby FB (2)

Nørresundby FB (1)
Spillet
Hjemme
Voersaa Hallen

Voersaa IF

Nørresundby FB (2)
Spillet
Hjemme
Voersaa Hallen

Klokkerholm IF
Januar 2023

Nørresundby FB (1)
Spillet
Hjemme
Vodskov Kultur- & Idrætscenter

Vodskov IF

Nørresundby FB (2)
Spillet
Hjemme
Vodskov Kultur- & Idrætscenter

TSV

Hals FS
Spillet
Ude
Vodskov Kultur- & Idrætscenter

Nørresundby FB (1)

Voersaa IF
Spillet
Ude
Vodskov Kultur- & Idrætscenter

Nørresundby FB (2)

Nørresundby FB (1)
Spillet
Hjemme
Vodskov Kultur- & Idrætscenter

TSV

Nørresundby FB (2)
Spillet
Hjemme
Vodskov Kultur- & Idrætscenter

Nørresundby FB (1)

Vodskov IF
Spillet
Ude
Vodskov Kultur- & Idrætscenter

Nørresundby FB (2)
Februar 2023

Nørresundby FB (1)
11. feb
Kl. 10.20
Hjemme
Klokkerholm Hallen

Klokkerholm IF

Nørresundby FB (2)
11. feb
Kl. 10.30
Hjemme
Klokkerholm Hallen

Hals FS

Voersaa IF
11. feb
Kl. 10.50
Ude
Klokkerholm Hallen

Nørresundby FB (1)

Klokkerholm IF
11. feb
Kl. 11.00
Ude
Klokkerholm Hallen

Nørresundby FB (2)

Vodskov IF
11. feb
Kl. 11.20
Ude
Klokkerholm Hallen

Nørresundby FB (1)

TSV
11. feb
Kl. 11.40
Ude
Klokkerholm Hallen

Nørresundby FB (2)

Nørresundby FB (1)
11. feb
Kl. 11.50
Hjemme
Klokkerholm Hallen

Hals FS

Nørresundby FB (2)
11. feb
Kl. 12.10
Hjemme
Klokkerholm Hallen

Voersaa IF

KampprogramU8 Drenge A Kunstgræs (2015) 5M (4./5. feb) • Pulje 88

Februar 2023

IF Fremad Nørhalne
5. feb
Kl. 11.30
Ude
AaB Kunstgræsbane

Nørresundby FB

Nørresundby FB
5. feb
Kl. 12.00
Hjemme
AaB Kunstgræsbane

Gug B

Brønderslev IF
5. feb
Kl. 12.30
Ude
AaB Kunstgræsbane

Nørresundby FB