Menu

U11 Drenge (2012)

Velkommen til denne  årgang og afdelingsholdside på Nørresundby FB’s hjemmesiden.
Denne side indeholder information om trænerne og deres kontakt informationer.  Siden indeholder information om træningstider og på hvilke baner der skal trænes ligesom der er information om kampe og kampprogrammet for sæsonen.  Hvis afdelingen gør brug af aktivitetskalenderen vil man også her på siden kunne se de aktiviteter der er planlagt og lagt ind i kalenderen.

Alle er velkommen til at kontakte trænerne eller klubben hvis I ønsker flere oplysninger.    
Vi glæder os til at se jer til træning og på træningsbanerne.  

 

Holdets stab

Træner
profil
Lars Christian Ottesen
Træner
profil
Casper Nielsen
Træner
ingen pic
Esben Christensen
Træner
profil
Claus Erik Dalsgaard Brønnum
Træner
profil
Mette Lundbye
Assistenttræner
profil
Sebastian Gajos Ottesen
Træner
ingen pic
Kaare Bjørn Vad

KampprogramU11 Drenge A2 (12) 8M - Efterår 2022 • Pulje 75

August 2022

TSV
13. aug
Kl. 10.00
Ude
Sulsted Stadion

Nørresundby FB

Aalborg KFUM
22. aug
Kl. 18.00
Ude
Nordjyske Bank Arena (KFUM)

Nørresundby FB
September 2022

Brønderslev IF
3. sep
Kl. 10.00
Ude
Arena Kop & Kande

Nørresundby FB

Nørresundby FB
10. sep
Kl. 09.45
Hjemme
Baneanlæg Lerumbakken

Frederikshavn fI

KampprogramU11 Drenge B (12) 8M - Efterår 2022 • Pulje 79

August 2022

Nørresundby FB
14. aug
Kl. 10.00
Hjemme
Baneanlæg Lerumbakken

Jetsmark IF

Nørresundby FB
21. aug
Kl. 11.00
Hjemme
Baneanlæg Lerumbakken

LKB/Gistrup (1)

Aalborg Freja
27. aug
Kl. 10.00
Ude
Frejaparken

Nørresundby FB
September 2022

Nørresundby FB
3. sep
Kl. 09.45
Hjemme
Baneanlæg Lerumbakken

Aalborg KFUM

Aabybro IF
10. sep
Kl. 10.00
Ude
Aabybro Idrætscenter

Nørresundby FB

KampprogramU11 Drenge C (12) 8M - Efterår 2022 • Pulje 83

August 2022

Nørresundby FB
21. aug
Kl. 09.45
Hjemme
Baneanlæg Lerumbakken

Øster Han Herred

Nørresundby FB
27. aug
Kl. 09.45
Hjemme
Baneanlæg Lerumbakken

Biersted/Nørhalne/Vadum
September 2022

Ørebro - Thorup/Klim
3. sep
Kl. 10.00
Ude
Ørebro Stadion

Nørresundby FB

Aabybro IF
10. sep
Kl. 10.00
Ude
Aabybro Idrætscenter

Nørresundby FB

Spillerliste

profil
Aleksander Sonitch
profil
Anas Twana Rashid
ingen img
Andreas Thyrring Kristensen
ingen img
Anton Kallehauge
ingen img
Arthur Bjørka Særmark-Thomsen
ingen img
Asker Emilio Engelund Christensen
profil
August Brønnum
profil
August Mosegaard Lundbye
ingen img
Ayub Maasumi
profil
Christian Emeka Obodoechi
profil
Christian Ibsen Rasmussen
ingen img
Daniel Ørbæk Hermansen
profil
David Jambali
profil
Elijah Thomsen
profil
Hans Højland Balle
profil
Jacob Maasumi
ingen img
Jarle Højgaard
profil
Kalle Juel Thornval
profil
Khalil Issam Rached
ingen img
Mads Volmarsøn Poulsen
profil
Malek Alexander Freiheit Kilic
profil
Malthe Holger Schou Madsen
ingen img
Mathias Treebak Jensen
profil
Mathias Østergaard Nielsen
ingen img
Muhamed Omar
profil
Nicklas Thomasberg Hjelm
ingen img
Nikolai Alberg
profil
Nikolaj Sonitch
ingen img
Noah Broberg Lund
profil
Noah Dalsgaard Ubbesen
profil
Oliver Eriksen
profil
Peter Sloth Jensen
ingen img
Philip Bluhme Brudehl
ingen img
Rasmus Thorup Tyrrestrup
profil
Sebastian Kristensen
profil
Storm Christian Ejstrup
profil
Sylvester Rasmussen
profil
Theodor Svendsen
profil
Tristan Jean Olsen Frøstrup
profil
Valdemar Lydholm
ingen img
Victor Juul Foss
profil
Viktor Havmand Kjelgaard
ingen img
Vilfred Marquard Jørgensen
profil
William Ringkvist Baghani Nielsen