Menu

U10 Drenge (2013)

Velkommen til denne  årgang og afdelingsholdside på Nørresundby FB’s hjemmesiden.
Denne side indeholder information om trænerne og deres kontakt informationer.  Siden indeholder information om træningstider og på hvilke baner der skal trænes ligesom der er information om kampe og kampprogrammet for sæsonen.  Hvis afdelingen gør brug af aktivitetskalenderen vil man også her på siden kunne se de aktiviteter der er planlagt og lagt ind i kalenderen.

Alle er velkommen til at kontakte trænerne eller klubben hvis I ønsker flere oplysninger.    
Vi glæder os til at se jer til træning og på træningsbanerne.  

 

Holdets stab

Træner
profil
Kim Toft Hansen
Træner
profil
Rie Sander Bech
Træner
profil
Chris Flamsholt Kristensen
Træner
profil
Michael Skyum Larsen
Træner
ingen pic
Aske Kristensen
Træner
profil
Ashraf Darwich

KampprogramU10 Drenge B (13) 5M - Weekend/Forår 2023 • Pulje 113

April 2023

Brønderslev IF
Spillet
Ude
Arena Kop & Kande (Brønderslev)

Nørresundby FB

Nørresundby FB
Spillet
Hjemme
Arena Kop & Kande (Brønderslev)

Vejgaard B

Aalborg Chang
Spillet
Ude
Luksusbaby Arena (Vodskov)

Nørresundby FB

Nørresundby FB
Spillet
Hjemme
Luksusbaby Arena (Vodskov)

Skibsby-Højene IF (1)
Maj 2023

Nørresundby FB
Spillet
Hjemme
Baneanlæg Lerumbakken (Nørresundby)

Dronninglund IF

LKB/Gistrup (1)
Spillet
Ude
Baneanlæg Lerumbakken (Nørresundby)

Nørresundby FB
Juni 2023

Vodskov IF
Spillet
Ude
Spar Nord Arena (Vejgaard B)

Nørresundby FB

Nørresundby FB
Spillet
Hjemme
Spar Nord Arena (Vejgaard B)

Vejgaard B

Dronninglund IF
10. jun
Kl. 10.00
Ude
Dronninglund Ny Stadion

Nørresundby FB

Nørresundby FB
10. jun
Kl. 11.00
Hjemme
Dronninglund Ny Stadion

LKB/Gistrup (1)

Nørresundby FB
17. jun
Kl. 10.00
Hjemme
Arena Kop & Kande (Brønderslev)

Aalborg Chang

Skibsby-Højene IF (1)
17. jun
Kl. 10.40
Ude
Arena Kop & Kande (Brønderslev)

Nørresundby FB

KampprogramU10 Drenge B (13) 5M - Hverdag/Forår 2023 • Pulje 117

April 2023

Nørresundby FB
Spillet
Hjemme
Baneanlæg Lerumbakken (Nørresundby)

Skørping IF Frem

Dall/Ferslev IF
Spillet
Ude
Baneanlæg Lerumbakken (Nørresundby)

Nørresundby FB
Maj 2023

Bindslev/Tversted IF
Spillet
Ude
Bindslev Stadion

Nørresundby FB

Nørresundby FB
Spillet
Hjemme
Bindslev Stadion

Brønderslev IF

Nørresundby FB
Spillet
Hjemme
Arena Kop & Kande (Brønderslev)

Gug B

Dall/Ferslev IF
Spillet
Ude
Arena Kop & Kande (Brønderslev)

Nørresundby FB

Nørresundby FB
Spillet
Hjemme
Bindslev Stadion

Bindslev/Tversted IF

Brønderslev IF
Spillet
Ude
Bindslev Stadion

Nørresundby FB
Juni 2023

Nørresundby FB
Spillet
Hjemme
Dall/Ferslev Stadion

Gug B

Skørping IF Frem
Spillet
Ude
Dall/Ferslev Stadion

Nørresundby FB

Nørresundby FB
13. jun
Kl. 17.30
Hjemme
Baneanlæg Lerumbakken (Nørresundby)

Bindslev/Tversted IF

Brønderslev IF
13. jun
Kl. 18.50
Ude
Baneanlæg Lerumbakken (Nørresundby)

Nørresundby FB

KampprogramU10 Drenge C/Begynder (13) 5M - Weekend/Forår 2023 • Pulje 119

April 2023

Aabybro IF (2)
Spillet
Ude
Nordjyske Bank Arena (KFUM)

Nørresundby FB

Nørresundby FB
Spillet
Hjemme
Nordjyske Bank Arena (KFUM)

Aalborg KFUM

Brønderslev IF (1)
Spillet
Ude
Baneanlæg Lerumbakken (Nørresundby)

Nørresundby FB

Nørresundby FB
Spillet
Hjemme
Baneanlæg Lerumbakken (Nørresundby)

Aabybro IF (1)
Maj 2023

Thise IF
Spillet
Ude
Bruuns Arena, Thise

Nørresundby FB

Nørresundby FB
Spillet
Hjemme
Bruuns Arena, Thise

Aalborg Chang
Juni 2023

Brønderslev IF (2)
Spillet
Ude
Arena Kop & Kande (Brønderslev)

Nørresundby FB

Nørresundby FB
Spillet
Hjemme
Arena Kop & Kande (Brønderslev)

Aalborg KFUM

Nørresundby FB
10. jun
Kl. 10.00
Hjemme
Baneanlæg Lerumbakken (Nørresundby)

Thise IF

Brønderslev IF (1)
10. jun
Kl. 10.40
Ude
Baneanlæg Lerumbakken (Nørresundby)

Nørresundby FB

Nørresundby FB
18. jun
Kl. 10.00
Hjemme
Chang's Baner

Aalborg Chang

Aabybro IF (1)
18. jun
Kl. 10.40
Ude
Chang's Baner

Nørresundby FB

Spillerliste

profil
Adam Lindby Nøhr
ingen img
Akram Yusuf
ingen img
Alexzander Lyngsø
ingen img
August Kirkeby
ingen img
Axel Ulrik Rosenkilde
profil
Benjamin Mustaffai
ingen img
Bjørn Malvang
ingen img
Carl Emil Schioldan
profil
Casper Sander Bech
ingen img
Danial Nadri
ingen img
Elias Korgaard Jørgensen
ingen img
Elliot Davidsen
profil
Emil Clemmensen
ingen img
Emil Gøttrup Madsen
ingen img
Hans Østergaard
profil
Hugo Johannesson
ingen img
Huud Mahamad Abdulaziz
ingen img
Louie Bertelsen
profil
Lucas Jørgensen
ingen img
Ludvig Ditlev Christensen
ingen img
Ludvig Schmidt-Kristensen
profil
Magnus Bech-Steen
profil
Magnus Tilsted Jørgensen
ingen img
Malthe Lund Madsen
ingen img
Marcus Jensen
profil
Mikkel Flamsholt Hostrup
profil
Mikkel Urban Dalsgaard
profil
Mohammad Darwich
profil
Mustafa Rahimi
ingen img
Sahibveer Singh
ingen img
Sander Prehn Andersen
profil
Sebastian Gaba Hasager
profil
Sophus William Worre Winther
ingen img
Storm Malvang
profil
Viggo Neve Frystyk
ingen img
Vilfred Nor Kirk Skyum
Luk