Menu

Herrer senior Danmarksserien

Velkommen til Danmarksseriens holdside på Nørresundby FB’s hjemmesiden.
Denne side indeholder information om trænerne og deres kontakt informationer.  Siden indeholder information om træningstider og på hvilke baner der skal trænes ligesom der er information om kampe og kampprogrammet for sæsonen.  Hvis afdelingen gør brug af aktivitetskalenderen vil man også her på siden kunne se de aktiviteter der er planlagt og lagt ind i kalenderen.

Alle er velkommen til at kontakte trænerne eller klubben hvis I ønsker flere oplysninger.    
Vi glæder os til at se jer til træning og på træningsbanerne.  

 

velkommen til hjemmesiden for Danmarksserien i NFB

 

 

 

 

 

Holdets stab

Cheftræner
ingen pic
Henrik Larsen
Elite holdkortindberetter
ingen pic
Henrik Larsen
Assistenttræner
profil
Flemming Lind Størkensen
Målmandstræner
profil
Peter Redder
Assistent
ingen pic
Rolf Glavind Toft
Holdleder
ingen pic
Tonni Petersen
Holdleder
profil
Niels Jacob Juul Jacobsen
Holdleder
ingen pic
Ole Sauer

KampprogramSydbank Pokalen 2021/22 • Pulje 1

Juni 2021

Aalborg KFUM (S1/8)
1 - 2
livescore
Ude
Nordjyske Bank Arena (KFUM)

Nørresundby FB (DS/4)

Nibe B (S1/8)
0 - 3
livescore
Ude
Nibe Stadion

Nørresundby FB (DS/4)

KampprogramHerre-DS 2021-22 • Pulje 4

August 2021

Fuglebakken
1 - 3
livescore
Ude
Højlyngen

Nørresundby FB

Nørresundby FB
2 - 0
livescore
Hjemme
Nordjyske Bank Arena (NFB)

ASA, Aarhus

Ringkøbing
3 - 2
livescore
Ude
Green Arena

Nørresundby FB

Nørresundby FB
1 - 2
livescore
Hjemme
Nordjyske Bank Arena (NFB)

Vejgaard B
September 2021

Kjellerup IF
3 - 2
livescore
Ude
XL-BYG ARENA

Nørresundby FB

Nørresundby FB
1 - 2
livescore
Hjemme
Nordjyske Bank Arena (NFB)

Holstebro

VRI
2 - 3
livescore
Ude
NES Park

Nørresundby FB

Odder
25. sep
Kl. 14.00
Ude
Spektrum Odder

Nørresundby FB
Oktober 2021

Nørresundby FB
2. okt
Kl. 13.30
Hjemme
Nordjyske Bank Arena (NFB)

AaB

Nørresundby FB
9. okt
Kl. 13.30
Hjemme
Nordjyske Bank Arena (NFB)

Fuglebakken

ASA, Aarhus
16. okt
Kl. 13.00
Ude
Robotize Park

Nørresundby FB

Nørresundby FB
23. okt
Kl. 13.30
Hjemme
Nordjyske Bank Arena (NFB)

Ringkøbing

Vejgaard B
30. okt
Kl. 13.00
Ude
Spar Nord Arena

Nørresundby FB
November 2021

Nørresundby FB
6. nov
Kl. 13.30
Hjemme
NFB Kunstgræs Lindholm

Kjellerup IF
Marts 2022

Holstebro
27. mar
Kl. 13.00
Ude
Holstebro Idrætspark

Nørresundby FB
April 2022

Nørresundby FB
2. apr
Kl. 13.30
Hjemme
NFB Kunstgræs Lindholm

VRI

Nørresundby FB
9. apr
Kl. 13.30
Hjemme
Nordjyske Bank Arena (NFB)

Odder

AaB
16. apr
Kl. 14.00
Ude
AaB's Anlæg

Nørresundby FB

Fuglebakken
23. apr
Kl. 13.00
Ude
Højlyngen

Nørresundby FB

Nørresundby FB
30. apr
Kl. 13.30
Hjemme
Nordjyske Bank Arena (NFB)

ASA, Aarhus
Maj 2022

Ringkøbing
8. maj
Kl. 14.00
Ude
Green Arena

Nørresundby FB

Nørresundby FB
14. maj
Kl. 13.30
Hjemme
Nordjyske Bank Arena (NFB)

Vejgaard B

Kjellerup IF
21. maj
Kl. 13.30
Ude
XL-BYG ARENA

Nørresundby FB

Nørresundby FB
27. maj
Kl. 19.00
Hjemme
Nordjyske Bank Arena (NFB)

Holstebro
Juni 2022

VRI
4. jun
Kl. 13.00
Ude
NES Park

Nørresundby FB

Odder
11. jun
Kl. 14.00
Ude
Spektrum Odder

Nørresundby FB

Nørresundby FB
18. jun
Kl. 14.00
Hjemme
Nordjyske Bank Arena (NFB)

AaB

StillingSydbank Pokalen 2021/22 • Pulje 1

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Sønderborg Fremad (S5/148) 6 5 0 1 15
2 Bredballe IF (S2/24) 4 4 0 0 12
3 Strandby-Elling-Nielstrup IF (S2/14) 4 4 0 0 12
4 Løjt IF (S2/27) 4 4 0 0 12
5 Skibet IF (S2/24) 4 4 0 0 12
6 Valsgård IF 83 (S3/33) 5 4 0 1 12
7 Kvik/Aalestrup (S1/9) 3 3 0 0 9
8 Nibe B (S1/8) 4 3 0 1 9
9 MorsØ FC (S2/17) 4 3 0 1 9
10 Resenbro UIF (S4/70) 4 3 0 1 9
11 Vestbjerg IF (S4/59) 4 3 0 1 9
12 Søften GF (JS1/2) 3 3 0 0 9
13 Aalborg Freja (JS2/4) 3 3 0 0 9
14 Mou IF (S5/100) 4 3 0 1 9
15 Helsted Fremad IF (JS2/5) 3 3 0 0 9
16 Skalborg SK (S1/8) 3 3 0 0 9
17 Stilling IF (S4/80) 4 3 0 1 9
18 FC Åben Modus (S3/44) 4 3 0 1 9
19 Aulum IF (S3/39) 4 3 0 1 9
20 IF Midtdjurs (S3/42) 4 3 0 1 9
21 Give Fremad (JS2/6) 3 3 0 0 9
22 FC Nordsiden (S5/99) 4 3 0 1 9
23 Hviding IF/Kvik 70 (S2/27) 3 3 0 0 9
24 Sædding/G IF (JS1/3) 3 3 0 0 9
25 Klitmøller IF (S2/17) 4 3 0 1 9
26 Lystrup IF (S4/75) 4 3 0 1 9
27 IF Lyseng (DS/4) 2 2 0 0 6
28 Aabyhøj IF (JS1/2) 2 2 0 0 6
29 Vildbjerg SF (S1/10) 3 2 0 1 6
30 FC Skanderborg (JS2/6) 3 2 0 1 6
31 Tarp B (S3/51) 3 2 0 1 6
32 Nørresundby FB (DS/4) 2 2 0 0 6
33 Spangsbjerg IF (S2/26) 3 2 0 1 6
34 Team FB-LB (S3/50) 3 2 0 1 6
35 Varde (DS/3) 2 2 0 0 6
36 Hjallerup IF (S3/21) 3 2 0 1 6
37 Aarhus 1900 (JS1/3) 3 2 0 1 6
38 Stavtrup IF (S1/12) 3 2 0 1 6
39 Vonsild FK (S5/147) 3 2 0 1 6
40 Broager UI (S1/13) 3 2 0 1 6
41 Andrup IF (S3/52) 3 2 0 1 6
42 Agerbæk SF/Starup IF (JS2/6) 3 2 0 1 6
43 Egen UI (JS2/6) 3 2 0 1 6
44 Skjern GF (S1/10) 3 2 0 1 6
45 Fuglebakken (JS1/2) 2 2 0 0 6
46 Fredericia fF (S1/12) 3 2 0 1 6
47 Tornby IF (S4/56) 3 2 0 1 6
48 Hirtshals B (S2/14) 3 2 0 1 6
49 Hammel GF (S2/22) 3 2 0 1 6
50 Syvsten IF (S5/96) 3 2 0 1 6
51 IF Fremad Nørhalne (S2/15) 3 2 0 1 6
52 Sole IF (S4/82) 3 2 0 1 6
53 Øster Brønderslev IF (S4/57) 3 2 0 1 6
54 Toftlund IF (S5/146) 3 2 0 1 6
55 VH Fodbold (S4/72) 3 2 0 1 6
56 Aalborg KFUM (S1/8) 3 2 0 1 6
57 Bække SF (S4/88) 3 2 0 1 6
58 Horsens United (S3/48) 3 2 0 1 6
59 Ølgod IF (S4/86) 3 2 0 1 6
60 Brædstrup IF (S2/22) 3 2 0 1 6
61 Fabjerg KFUM (S5/111) 3 2 0 1 6
62 FC Horsens (S1/12) 3 2 0 1 6
63 Brande IF (S1/10) 3 2 0 1 6
64 Østbirk IF (S3/47) 3 2 0 1 6
65 Gredstedbro B (S5/145) 3 2 0 1 6
66 Høvsørevej FC (S5/111) 3 2 0 1 6
67 Tulstrup-Faurholt IK (S5/119) 3 2 0 1 6
68 Alliancen IF (S4/73) 3 2 0 1 6
69 St. Restrup IF (S2/15) 3 2 0 1 6
70 FC Hornstrup (S3/49) 3 2 0 1 6
71 BMI (S3/46) 3 2 0 1 6
72 Farsø/Ullits IK (S2/16) 2 1 0 1 3
73 JAI, Aarhus (S3/45) 2 1 0 1 3
74 Tjæreborg IF (S2/26) 2 1 0 1 3
75 Feldborg/Haderup IF (S2/19) 2 1 0 1 3
76 Løgstør IF (JS2/4) 2 1 0 1 3
77 DGL 2000, Aarhus (S2/21) 2 1 0 1 3
78 Harken UGF (S2/14) 2 1 0 1 3
79 Midtals IF (S3/54) 2 1 0 1 3
80 Aale UI (S4/82) 2 1 0 1 3
81 Hadsund B (S2/16) 2 1 0 1 3
82 Højer IF (S2/27) 2 1 0 1 3
83 Frøstrup/Hannæs/Nordthy (S3/35) 2 1 0 1 3
84 Hersom/Bjerregrav IF (S3/33) 2 1 0 1 3
85 Tårs/Ugilt IF (S3/28) 2 1 0 1 3
86 Ulsted B (S3/31) 2 1 0 1 3
87 Rødkærsbro IF (S3/38) 2 1 0 1 3
88 BK-06 Esbjerg (S3/52) 2 1 0 1 3
89 Flamengo Garrinchas (S5/128) 2 1 0 1 3
90 Ranum Overlade/Vester Hornum (S3/34) 2 1 0 1 3
91 Kjellerup IF (DS/4) 1 1 0 0 3
92 AIA/Tranbjerg (S2/23) 2 1 0 1 3
93 Grindsted GIF (S1/10) 2 1 0 1 3
94 Borbjerg GU (S3/36) 2 1 0 1 3
95 Stepping IF (S5/147) 2 1 0 1 3
96 TSI/Stenum (S4/56) 2 1 0 1 3
97 OK 89 (S5/146) 2 1 0 1 3
98 Thorsø/Tungelund IF (S4/73) 2 1 0 1 3
99 Sydthy B (S5/110) 2 1 0 1 3
100 AC Pink Panthers (S3/44) 2 1 0 1 3
101 FK Fjordsiden (S3/32) 2 1 0 1 3
102 Hover UIF (S5/116) 2 1 0 1 3
103 Viborg B67 (S4/69) 2 1 0 1 3
104 Brønderslev IF (S1/7) 2 1 0 1 3
105 Katrinebjergs AF (S4/76) 2 1 0 1 3
106 Sjørring B (S3/35) 2 1 0 1 3
107 FC Djursland (DS/4) 2 1 0 1 3
108 Skagen IK (S3/28) 2 1 0 1 3
109 Borup IF (S3/33) 2 1 0 1 3
110 Faster/Hanning (S2/18) 2 1 0 1 3
111 Rask Mølle OIF (S2/23) 2 1 0 1 3
112 Gærum IF (S5/91) 2 1 0 1 3
113 VRI (DS/4) 2 1 0 1 3
114 Hjørring AIK Frem (S2/14) 2 1 0 1 3
115 Nøvling FK (S4/62) 2 1 0 1 3
116 TRIF (S1/11) 2 1 0 1 3
117 Svenstrup-Godthåb IF (S2/16) 2 1 0 1 3
118 Viby IF (DS/3) 1 1 0 0 3
119 Bramming Beach Boys FC (S5/145) 2 1 0 1 3
120 Dynamo Petrobras (S5/130) 2 1 0 1 3
121 IK Rosendal (S3/33) 2 1 0 1 3
122 Klovborg UF (S5/135) 2 1 0 1 3
123 Harlev IK (S5/130) 2 1 0 1 3
124 Hammelev SUF (S5/148) 2 1 0 1 3
125 Vaarst/Fjellerad B (S3/32) 2 1 0 1 3
126 Ravsted UI (S3/53) 2 1 0 1 3
127 FC Vesterbro, Aalborg (S4/59) 2 1 0 1 3
128 IF Nordmors (S4/64) 2 1 0 1 3
129 BV Oksbøl (S2/26) 2 1 0 1 3
130 Sørup IF (S4/62) 2 1 0 1 3
131 RLK (S3/36) 2 1 0 1 3
132 Kvaglund IF (S4/86) 2 1 0 1 3
133 Vatanspor (JS1/2) 2 1 0 1 3
134 NB 93, Aarhus (S3/43) 2 1 0 1 3
135 Uldum IF (S5/135) 2 1 0 1 3
136 FVB (S4/89) 2 1 0 1 3
137 Øster Hornum IF (S3/32) 2 1 0 1 3
138 FC Habesha (S4/77) 2 1 0 1 3
139 Gråsten B (S2/27) 2 1 0 1 3
140 Lem B (S3/39) 2 1 0 1 3
141 Prügelknabe IK (S2/21) 2 1 0 1 3
142 Team Tangen (S3/36) 2 1 0 1 3
143 Hune B (S3/30) 2 1 0 1 3
144 Aalborg Chang (JS1/1) 2 1 0 1 3
145 IHÅ Galacticos (S4/75) 2 1 0 1 3
146 Lemvig GF (S2/18) 2 1 0 1 3
147 Kirkeholdet Vrå (S5/93) 2 1 0 1 3
148 Silkeborg KFUM (DS/4) 2 1 0 1 3
149 FC Sydbyen (S3/46) 2 1 0 1 3
150 Jerne IF (S2/26) 2 1 0 1 3
151 Ry Fodbold (S4/70) 2 1 0 1 3
152 Dybbøl IU (S4/90) 2 1 0 1 3
153 Frederikshavn fI (JS1/1) 2 1 0 1 3
154 Østervraa IF (S2/14) 2 1 0 1 3
155 Skibsby-Højene IF (S3/28) 2 1 0 1 3
156 Aros FC (S4/78) 2 1 0 1 3
157 Hornsyld IF (S3/48) 2 1 0 1 3
158 BSS Sport (S3/44) 2 1 0 1 3
159 Lemming IF (S2/22) 2 1 0 1 3
160 Aarhus BScB (S5/128) 2 1 0 1 3
161 Bording IF (S2/19) 2 1 0 1 3
162 Vinder kamp 147461 Skalborg - Gug 0 0 0 0 0
163 Vinder kamp 537367 St. Restrup - Nibe 0 0 0 0 0
164 Vinder kamp 537368 Strandby - Frederikshavn 0 0 0 0 0
165 Vinder kamp 537379 Hammel - Vatanspor 0 0 0 0 0
166 Vinder kamp 537383 Midtdjurs - FC Djursland 0 0 0 0 0
167 Vinder kamp 537400 Oksbøl - Varde 0 0 0 0 0
168 Hedensted IF (DS/3) 1 0 0 1 0
169 Tangsø fS (S4/66) 1 0 0 1 0
170 Herning KFUM (S3/40) 1 0 0 1 0
171 Sejs Svejbæk IF (S4/70) 1 0 0 1 0
172 IFSK (JS2/5) 1 0 0 1 0
173 Videbæk IF (S3/39) 1 0 0 1 0
174 Esbjerg Fremad (S6/194) 1 0 0 1 0
175 Kibæk IF (S3/40) 1 0 0 1 0
176 Billund IF (S4/85) 1 0 0 1 0
177 Bov IF (S1/13) 1 0 0 1 0
178 Bruunshåb/Tapdrup IF (S4/69) 1 0 0 1 0
179 Vejen SF (S2/25) 1 0 0 1 0
180 Engum UI (S3/49) 1 0 0 1 0
181 Ladsholdet (S6/183) 1 0 0 1 0
182 Thyregod SF Frem (S6/187) 1 0 0 1 0
183 Galten FS (S2/23) 1 0 0 1 0
184 Haverslev IF (S4/63) 1 0 0 1 0
185 Hjerting IF (S2/26) 1 0 0 1 0
186 Kolding B (DS/3) 1 0 0 1 0
187 Naur-Sir-Krunderup (S5/112) 1 0 0 1 0
188 Ringkøbing (DS/3) 1 0 0 1 0
189 Skelund IF (S2/16) 1 0 0 1 0
190 Århus Expats (S5/132) 1 0 0 1 0
191 Als B (S3/34) 1 0 0 1 0
192 Blenstrup IF (S6/162) 1 0 0 1 0
193 Juelsminde IF (S3/48) 1 0 0 1 0
194 FAML, Århus (S1/11) 1 0 0 1 0
195 HTS (S3/51) 1 0 0 1 0
196 Højslev Station IF (S1/9) 1 0 0 1 0
197 Snejbjerg SG&I (S3/39) 1 0 0 1 0
198 Team Leo IF (S3/44) 1 0 0 1 0
199 Bramming B (S1/13) 1 0 0 1 0
200 FC Vestkysten Århus (S4/76) 1 0 0 1 0
201 Egebjerg IF (S4/81) 1 0 0 1 0
202 Struer Humlum Fodbold (S3/35) 1 0 0 1 0
203 Aabenraa BK (JS1/3) 1 0 0 1 0
204 ASA, Aarhus (JS1/3) 1 0 0 1 0
205 CSE, Esbjerg (S5/144) 1 0 0 1 0
206 Skørping IF Frem (S3/34) 1 0 0 1 0
207 tst Fodbold (S2/21) 1 0 0 1 0
208 Rødekro IF (S3/54) 1 0 0 1 0
209 Gedved IF (S6/188) 1 0 0 1 0
210 FC Ljiljan, Ålborg (S4/61) 1 0 0 1 0
211 Hoptrup/Marstrup IF(S5/146) 1 0 0 1 0
212 Linde B (S5/110) 1 0 0 1 0
213 Vraa/Børglum IF (S3/28) 1 0 0 1 0
214 Dall/Ferslev IF (S4/64) 1 0 0 1 0
215 Erritsø GIF (S2/25) 1 0 0 1 0
216 HOG Hinnerup (S2/20) 1 0 0 1 0
217 Christiansfeld IF (S2/27) 1 0 0 1 0
218 Dalby GF (S2/25) 1 0 0 1 0
219 Fjelstervang IF (S5/115) 1 0 0 1 0
220 Hjordkær UIF (S3/54) 1 0 0 1 0
221 Hørning IF (S3/47) 1 0 0 1 0
222 IF Ceresbyen (S5/132) 1 0 0 1 0
223 Mørke IF (S4/74) 1 0 0 1 0
224 Nr. Nebel IF (S4/85) 1 0 0 1 0
225 Vegger IF (S5/103) 1 0 0 1 0
226 Vejle Kammeraterne (S2/24) 1 0 0 1 0
227 Skødstrup SF (S2/20) 1 0 0 1 0
228 Bindslev/Tversted IF (S4/55) 1 0 0 1 0
229 Blåbjerg BK (S2/26) 1 0 0 1 0
230 Bramdrupdam GIF (S2/25) 1 0 0 1 0
231 Egernsund KIF (S4/90) 1 0 0 1 0
232 IF Haabet, Øster Uttrup (S4/60) 1 0 0 1 0
233 VHG/GS (S3/31) 1 0 0 1 0
234 FAS (S6/186) 1 0 0 1 0
235 Bangsbo Freja (S5/91) 1 0 0 1 0
236 Esbjerg IF 92 (S1/13) 1 0 0 1 0
237 Hanstholm IF (S2/17) 1 0 0 1 0
238 Hatting-Torsted Fodbold (S2/23) 1 0 0 1 0
239 Kvissel-Ravnshøj IF (S4/55) 1 0 0 1 0
240 PSI/Serritslev (S3/29) 1 0 0 1 0
241 Voersaa IF (S4/57) 1 0 0 1 0
242 Værum GF (S3/41) 1 0 0 1 0
243 Aalborg FF á 1337 (S4/61) 1 0 0 1 0
244 FC Silkeborg (S2/22) 1 0 0 1 0
245 Struer Statsgymnasium (S6/169) 1 0 0 1 0
246 Gjøl B (S3/30) 1 0 0 1 0
247 Klejtrup BK (S3/33) 1 0 0 1 0
248 Nr. Vium GF (S6/170) 1 0 0 1 0
249 Seest B (S1/13) 1 0 0 1 0
250 Ørslevkloster IF (S3/37) 1 0 0 1 0
251 Stensballe IK (S2/23) 1 0 0 1 0
252 Dybvad B (S4/57) 1 0 0 1 0
253 Vellev IF (S5/122) 1 0 0 1 0
254 Esbjerg Eagles (S6/195) 1 0 0 1 0
255 Lundtoft IF (S2/27) 1 0 0 1 0
256 Team BFO (S3/49) 1 0 0 1 0
257 Astrup IF Arden (S4/63) 1 0 0 1 0
258 Aarhus Juniors (S1/11) 1 0 0 1 0
259 Esbjerg United (S3/51) 1 0 0 1 0
260 Hovslund GF (S5/148) 1 0 0 1 0
261 Trekroner IF 98 (S3/30) 1 0 0 1 0
262 BNS (S4/90) 1 0 0 1 0
263 3. Halvleg (S5/138) 1 0 0 1 0
264 Skodsbøl FC (S6/198) 1 0 0 1 0
265 Funder GF (S2/22) 1 0 0 1 0
266 Auning IF (S3/42) 1 0 0 1 0
267 Birkelse IF (S2/15) 1 0 0 1 0
268 BPI (S3/50) 1 0 0 1 0
269 Dronninglund IF (S1/7) 1 0 0 1 0
270 FC Bøgeskov (S4/78) 1 0 0 1 0
271 FC Grenaa (S4/74) 1 0 0 1 0
272 FC Jura (S3/45) 1 0 0 1 0
273 FC King George (S4/87) 1 0 0 1 0
274 Flauenskjold IF (S2/14) 1 0 0 1 0
275 Gauerslund IF (S2/25) 1 0 0 1 0
276 Gug B (JS1/1) 1 0 0 1 0
277 Hals FS (S3/31) 1 0 0 1 0
278 Hasle B (JS2/5) 1 0 0 1 0
279 Hundborg B (S4/64) 1 0 0 1 0
280 Lundergård IU (S3/28) 1 0 0 1 0
281 NUBI (S3/31) 1 0 0 1 0
282 Odder (DS/3) 1 0 0 1 0
283 RKG (S1/8) 1 0 0 1 0
284 Saltum IF (S5/95) 1 0 0 1 0
285 Sønderborg Boldklub (S2/27) 1 0 0 1 0
286 Tjørring IF (DS/4) 1 0 0 1 0
287 Vinding SF (S2/24) 1 0 0 1 0
288 Virup IF (S5/124) 1 0 0 1 0
289 Vodskov IF (S3/31) 1 0 0 1 0
290 Øster Starup/Vester Nebel IF (S3/50) 1 0 0 1 0

StillingHerre-DS 2021-22 • Pulje 4

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Odder 7 5 0 2 15
2 Vejgaard B 7 5 0 2 15
3 Ringkøbing 7 5 0 2 15
4 Kjellerup IF 7 4 1 2 13
5 Holstebro 7 4 1 2 13
6 Nørresundby FB 7 3 0 4 9
7 AaB 7 3 0 4 9
8 VRI 8 2 1 5 7
9 Fuglebakken 8 1 2 5 5
10 ASA, Aarhus 7 1 1 5 4

Holdstatistik - spillereHerre-DS 2021-22 • Pulje 4

Navn Kampe Mål Assists Gule kort Røde kort Kampens spiller
Aleksandar Spasojevic 7 0 0 1 0 0
Alexander Hejselbæk Bach 1 0 0 0 0 0
Benjamin Schouw Damsø 3 0 0 1 0 0
Emil Kjeldsen 4 0 0 2 0 0
Jakob Ross Clausen 4 0 1 0 0 0
Javier Lopez Munoz 1 0 0 0 0 0
Jens Langeland Jensen 1 0 0 0 0 0
Jonatan Flindt 6 0 0 3 0 0
Jonathan Stæhr Larsen 6 1 0 1 0 0
Kasper Hovmand Vingaa 3 2 0 0 0 0
Kasper Knudsen 6 0 1 0 0 0
Mads Kaalund 2 0 1 0 0 0
Magnus Vognsen 5 0 1 1 0 0
Malthe Serup Hannesbo 6 0 0 0 0 0
Marcus Hyldahl 2 1 1 1 0 0
Mikkel Møller 7 0 1 0 0 0
Oliver Helledie Isaksen 7 0 0 2 0 0
Patrick Lund Pedersen 1 0 0 0 0 0
Per Sudergaard 6 1 0 1 0 0
Rolf Glavind Toft 6 5 2 1 0 0
Simon Pedersen 7 3 2 1 0 0
Victor Rafael 7 1 1 0 0 0

Holdstatistik - spillereSydbank Pokalen 2021/22 • Pulje 1

Navn Kampe Mål Assists Gule kort Røde kort Kampens spiller
Aleksandar Spasojevic 1 0 0 0 0 0
Alexandre Victor Bidos 1 0 0 0 0 0
Andreas Østergaard 1 0 0 0 0 0
Christian Andersen 1 1 0 0 0 0
Emil Kjeldsen 1 0 0 0 0 0
Gerrard Akwasi Fosu Darko 1 0 0 0 0 0
Javier Lopez Munoz 1 0 1 0 0 0
Johan Kirkegaard Nielsen 2 0 0 0 0 0
Jonas Jalal Shaker Abood 1 0 0 0 0 0
Jonatan Flindt 2 0 0 0 0 0
Jonathan Stæhr Larsen 1 0 0 0 0 0
Marcus Hyldahl 2 1 0 0 0 0
Mikkel Møller 2 0 0 0 0 0
Patrick Lund Pedersen 2 1 0 0 0 0
Rasmus Højer 1 0 0 0 0 0
Reza Bahramian Ghotbabadi 2 0 0 0 0 0
Rolf Glavind Toft 2 2 0 0 0 0
Simon Pedersen 2 0 2 0 0 0
Victor Rafael 2 0 1 0 0 0