Generel info om Old Boys afdelingen
Oldboys består af 5 hold 32+, 40+, 47+, 53+, 59+ (1). 59+ (2).
32+ og 40+ spiller i DBU turneringen. Øvrige hold i en privat turnering under Aalborg Freja.
Opslag
”VELKOMMEN SMÅ NYE FØDDER” mandag d. 18. marts kl. 17.00 på Tumleren på Lerumbakken.
Opslag
31. januar kl. 09:48
INDKALDELSE - ORDINÆR GENERALFORSAMLING TORSDAG D. 15. FEBRUAR KL. 19.00 - KLUBHUSET VOERBJERGVEJ.
Opslag
29. januar kl. 11:53
STANDERHEJSNING PÅ VOERBJERGVEJ LØRDAG D. 3. FEBRUAR KL 13 FOR HERRE OG DAMESENIOR, OLDBOYS, U17D & U17P, U16, U15 og U14 DRENGE.
Opslag
17. januar kl. 17:13
NYT - AFHENTNING AF PRÆMIER FORLÆNGET - Trækninger på julekalenderen 2023. (1)
Opslag
19. december kl. 22:37
Julekalender, udtrækning, hilsen fra formanden og indkaldelser til generalforsamlinger.
Opslag
19. december kl. 21:41
NYT - AFHENTNING AF PRÆMIER FORLÆNGET - Trækninger på julekalenderen 2023.
Opslag
30. november kl. 16:41
Lørdag d. 9 december inviterer Nørresundby FB og Nordjyske Bank til det vi kalder: Nordjyske Bank Familiedag - den gode julestemning.
Opslag
20. november kl. 12:28
Køb juletræer og pyntegrønt hos NFB på Voerbjergvej 42. Fra fredag d. 1. december
Opslag
05. november kl. 17:54
NFB Julekalenderen er på gaden nu!
Hovedsponsor
Live-score
NFB kampe
Marts 2024
|
|||||||
21.
torsdag
|
|
U12 Drenge B (12) 8:8 TT • Pulje 11
NFB Kunstgræs Lindholm
|
|
NFB Kunstgræs Lindholm
|
|||
22.
fredag
|
|
U16 Drenge Liga 3/4 (08) TT / 3 kampe • Pulje 24
NFB Kunstgræs Lindholm
|
|
NFB Kunstgræs Lindholm
|
|||
23.
lørdag
|
|
U12 Drenge B (12) 8:8 TT • Pulje 11
Luksusbaby Arena (Vodskov)
|
|
Luksusbaby Arena (Vodskov)
|
|||
23.
lørdag
|
|
U11 Drenge C/Begynder (13) 8:8 TT • Pulje 25
NFB Kunstgræs Lindholm
|
|
NFB Kunstgræs Lindholm
|
|||
23.
lørdag
|
|
U12 Drenge C/Begynder (12) 8:8 TT • Pulje 13
NFB Kunstgræs Lindholm
|
|
NFB Kunstgræs Lindholm
|
|||
23.
lørdag
|
Omklædningsrum 12 |
U14 Drenge Liga 5 (10) TT / 3 kampe • Pulje 34
Gistrup kunstgræsanlæg
Kunstbane 1
Dommeromk.: Omklædningsrum 11
|
Omklædningsrum 13 |
Gistrup kunstgræsanlæg
Kunstbane 1
Dommeromk.
Omklædningsrum 11
|
|||
23.
lørdag
|
|
U14 Piger Liga 2 (10) TT / 3 kampe • Pulje 44
Sparekassen Danmark Park, Dronninglund, Kunstgræs
Kunstgræs 3
|
|
Sparekassen Danmark Park, Dronninglund, Kunstgræs
Kunstgræs 3
|
|||
23.
lørdag
|
|
U11 Piger B (13) 8:8 TT • Pulje 27
Sparekassen Danmark Arena Kunstgræs (Aars)
|
|
Sparekassen Danmark Arena Kunstgræs (Aars)
|
|||
23.
lørdag
|
|
U13 Piger C (11) 8:8 TT • Pulje 7
NFB Kunstgræs Lindholm
|
|
NFB Kunstgræs Lindholm
|
|||
23.
lørdag
|
|
U13 Drenge Liga 5 (11) TT / 3 kampe • Pulje 40
Hjørring Kunstgræsbane
|
|
Hjørring Kunstgræsbane
|
|||
23.
lørdag
|
|
Herre-DS 2023-24 • Pulje 4
NFB Kunstgræs Lindholm
|
|
NFB Kunstgræs Lindholm
|
|||
23.
lørdag
|
4 |
Herre Serie 4 TT / 5 kampe • Pulje 5
Steka Bolig Park (Aalborg Freja)
Bane 4 ( Kunstgræs)
Dommeromk.: Dommer
|
7 |
Steka Bolig Park (Aalborg Freja)
Bane 4 ( Kunstgræs)
Dommeromk.
Dommer
|
|||
23.
lørdag
|
|
U12 Piger C/Begynder (12) 8:8 TT • Pulje 17
Nord & Norre Arena (Biersted)
|
|
Nord & Norre Arena (Biersted)
|
|||
24.
søndag
|
|
U11 Drenge B (13) 8:8 TT • Pulje 21
NFB Kunstgræs Lindholm
|
|
NFB Kunstgræs Lindholm
|
|||
24.
søndag
|
|
U12 Piger A (12) 8:8 TT • Pulje 15
NFB Kunstgræs Lindholm
|
|
NFB Kunstgræs Lindholm
|
|||
24.
søndag
|
|
U13 Drenge Liga 3 (11) TT / 3 kampe • Pulje 36
NFB Kunstgræs Lindholm
|
|
NFB Kunstgræs Lindholm
|
|||
24.
søndag
|
|
U12 Drenge A (12) 8:8 TT • Pulje 9
NFB Kunstgræs Lindholm
|
|
NFB Kunstgræs Lindholm
|
|||
24.
søndag
|
14 |
U15 Drenge Liga 2 (2009) 11:11 - forår 2024 • Pulje 511
Randers Stadion, kunstgræs
Bane 2, kunstgræs
Dommeromk.: 19
|
25 |
Randers Stadion, kunstgræs
Bane 2, kunstgræs
Dommeromk.
19
|
|||
24.
søndag
|
|
Herre Serie 2 / Træningskamp • Træningskamp
NFB Kunstgræs Lindholm
|
|
NFB Kunstgræs Lindholm
|
|||
24.
søndag
|
|
U14 Piger Liga 3 (10) TT / 3 kampe • Pulje 45
Nibe B Kunstgræs
|
|
Nibe B Kunstgræs
|
|||
24.
søndag
|
|
Kvinder Serie 1/2 TT / 3 kampe • Pulje 20
NFB Kunstgræs Lindholm
|
|
NFB Kunstgræs Lindholm
|
|||
24.
søndag
|
Tribunen 0a |
U17 Drenge Liga 1 (2007) 11:11 - forår 2024 • Pulje 401
Ikast FC Stadion Allé
Stadion
|
Omkl. 1 |
Ikast FC Stadion Allé
Stadion
|
|||
25.
mandag
|
|
Old Boys-LP • Vest
NFB Kunstgræs Lindholm
|
|
NFB Kunstgræs Lindholm
|
|||
28.
torsdag
|
|
Herrer Serie 4 - Forår 2024 • Pulje 54
NUBI's Stadion
|
|
NUBI's Stadion
|
|||
28.
torsdag
|
|
Herre-DS 2023-24 • Pulje 4
NFB Kunstgræs Lindholm
|
|
NFB Kunstgræs Lindholm
|
|||
28.
torsdag
|
|
Herrer Serie 2 - Forår 2024 • Pulje 13
NFB Kunstgræs Lindholm
|
|
NFB Kunstgræs Lindholm
|
|||
April 2024
|
|||||||
1.
mandag
|
|
U17 Drenge Liga 1 (2007) 11:11 - forår 2024 • Pulje 401
NFB Kunstgræs Lindholm
|
|
NFB Kunstgræs Lindholm
|
|||
1.
mandag
|
1 |
Herre-DS 2023-24 • Pulje 4
AaB's Anlæg
Bane 0
|
2 |
AaB's Anlæg
Bane 0
|
|||
3.
onsdag
|
|
U14 Drenge Liga 2 (2010) 11:11 - forår 2024 • Pulje 611
NFB Kunstgræs Lindholm
|
|
NFB Kunstgræs Lindholm
|
|||
5.
fredag
|
|
Herrer Serie 4 - Forår 2024 • Pulje 54
NFB Kunstgræs Lindholm
|
|
NFB Kunstgræs Lindholm
|
|||
6.
lørdag
|
|
U12 Drenge B (12) 8:8 TT • Pulje 11
Hjallerup Kunstgræsbane
Bane 2 Kunststofbane (9/11M)
|
|
Hjallerup Kunstgræsbane
Bane 2 Kunststofbane (9/11M)
|
|||
6.
lørdag
|
|
U9 Drenge A (15) 5:5 TT • Pulje 37
Nørhalne Stadion
|
|
Nørhalne Stadion
|
|||
6.
lørdag
|
|
U9 Drenge B (15) 5:5 TT • Pulje 40
Sparekassen Danmark Park (Aal. Chang)
20.4 (kunstbane)
|
|
Sparekassen Danmark Park (Aal. Chang)
20.4 (kunstbane)
|
|||
6.
lørdag
|
|
U9 Piger B (15) 5:5 TT • Pulje 44
Nibe B Kunstgræs
|
|
Nibe B Kunstgræs
|
|||
6.
lørdag
|
|
U12 Drenge A / Træningskamp • Træningskamp
NFB Kunstgræs Lindholm
|
|
NFB Kunstgræs Lindholm
|
|||
6.
lørdag
|
|
U9 Drenge A (15) 5:5 TT • Pulje 38
Spar Nord Arena (Vejgaard B)
|
|
Spar Nord Arena (Vejgaard B)
|
|||
6.
lørdag
|
|
U9 Drenge B (15) 5:5 TT • Pulje 40
Sparekassen Danmark Park (Aal. Chang)
20.4 (kunstbane)
|
|
Sparekassen Danmark Park (Aal. Chang)
20.4 (kunstbane)
|
|||
6.
lørdag
|
|
U9 Piger B (15) 5:5 TT • Pulje 44
Nibe B Kunstgræs
|
|
Nibe B Kunstgræs
|
|||
6.
lørdag
|
|
U11 Drenge C/Begynder (13) 8:8 TT • Pulje 25
Nørager IF's Anlæg
|
|
Nørager IF's Anlæg
|
|||
6.
lørdag
|
|
U15 Drenge Liga 2 (2009) 11:11 - forår 2024 • Pulje 511
NFB Kunstgræs Lindholm
|
|
NFB Kunstgræs Lindholm
|
|||
6.
lørdag
|
|
U9 Drenge A (15) 5:5 TT • Pulje 37
Nørhalne Stadion
|
|
Nørhalne Stadion
|
|||
6.
lørdag
|
|
U9 Drenge A (15) 5:5 TT • Pulje 38
Spar Nord Arena (Vejgaard B)
|
|
Spar Nord Arena (Vejgaard B)
|
|||
6.
lørdag
|
|
U11 Piger B (13) 8:8 TT • Pulje 27
Nibe B Kunstgræs
|
|
Nibe B Kunstgræs
|
|||
6.
lørdag
|
|
Herre-DS 2023-24 • Pulje 4
Nordjyske Bank Arena (Nørresundby)
|
|
Nordjyske Bank Arena (Nørresundby)
|
|||
6.
lørdag
|
5 |
U17 Drenge Liga 1 (2007) 11:11 - forår 2024 • Pulje 401
Randers Stadion, kunstgræs
Bane 5 kunstgræs
Dommeromk.: 16
|
8 |
Randers Stadion, kunstgræs
Bane 5 kunstgræs
Dommeromk.
16
|
|||
6.
lørdag
|
|
Herrer Serie 2 - Forår 2024 • Pulje 13
NFB Kunstgræs Lindholm
|
|
NFB Kunstgræs Lindholm
|
|||
7.
søndag
|
|
U9 Drenge C/Begynder (15) 5:5 TT • Pulje 41
NFB Kunstgræs Lindholm
|
|
NFB Kunstgræs Lindholm
|
|||
7.
søndag
|
|
U13 Drenge Liga 3 (2011) 11:11 - forår 2024 • Pulje 722
NFB Kunstgræs Lindholm
|
|
NFB Kunstgræs Lindholm
|
|||
7.
søndag
|
|
U10 Piger B/C (14) 5:5 TT • Pulje 36
Frejlev Stadion
|
|
Frejlev Stadion
|
|||
7.
søndag
|
|
U10 Drenge A (14) 5:5 TT • Pulje 29
Sparekassen Danmark Park/Kunstgræs (Aal. Chang)
20.2 (kunstbane)
|
|
Sparekassen Danmark Park/Kunstgræs (Aal. Chang)
20.2 (kunstbane)
|
|||
7.
søndag
|
|
U8 Drenge A (16) 5:5 TT • Pulje 46
Vrå Kunstgræsbane
|
|
Vrå Kunstgræsbane
|
|||
7.
søndag
|
|
U8 Drenge C/Begynder (16) 5:5 TT • Pulje 50
Frejlev Stadion
|
|
Frejlev Stadion
|
|||
7.
søndag
|
|
U8 Piger (16) 5:5 TT • Pulje 52
Nibe B Kunstgræs
|
|
Nibe B Kunstgræs
|
|||
7.
søndag
|
|
U8 Drenge A (16) 5:5 TT • Pulje 46
Vrå Kunstgræsbane
|
|
Vrå Kunstgræsbane
|
|||
7.
søndag
|
|
U8 Drenge C/Begynder (16) 5:5 TT • Pulje 50
Frejlev Stadion
|
|
Frejlev Stadion
|
|||
7.
søndag
|
|
U8 Piger (16) 5:5 TT • Pulje 52
Nibe B Kunstgræs
|
|
Nibe B Kunstgræs
|
|||
7.
søndag
|
|
U10 Piger B/C (14) 5:5 TT • Pulje 36
Frejlev Stadion
|
|
Frejlev Stadion
|
|||
7.
søndag
|
|
U10 Drenge A (14) 5:5 TT • Pulje 29
Sparekassen Danmark Park/Kunstgræs (Aal. Chang)
20.2 (kunstbane)
|
|
Sparekassen Danmark Park/Kunstgræs (Aal. Chang)
20.2 (kunstbane)
|
|||
7.
søndag
|
|
U10 Drenge B (14) 5:5 TT • Pulje 32
Sparekassen Danmark Park/Kunstgræs (Aal. Chang)
20.4 (kunstbane)
|
|
Sparekassen Danmark Park/Kunstgræs (Aal. Chang)
20.4 (kunstbane)
|
|||
7.
søndag
|
|
U9 Drenge C/Begynder (15) 5:5 TT • Pulje 41
NFB Kunstgræs Lindholm
|
|
NFB Kunstgræs Lindholm
|
|||
7.
søndag
|
|
U15 Drenge Liga 5 (2009) 11:11/9:9 - forår 2024 • Pulje 552
Ørebro Stadion
|
|
Ørebro Stadion
|
|||
7.
søndag
|
|
U14 Drenge Liga 2 (2010) 11:11 - forår 2024 • Pulje 611
Hjørring Kunstgræsbane
|
|
Hjørring Kunstgræsbane
|
|||
7.
søndag
|
|
U13 Drenge Liga 5 (2011) 11:11 forår 2024 • Pulje 742
NFB Kunstgræs Lindholm
|
|
NFB Kunstgræs Lindholm
|
|||
7.
søndag
|
|
U10 Drenge B (14) 5:5 TT • Pulje 32
Sparekassen Danmark Park/Kunstgræs (Aal. Chang)
20.4 (kunstbane)
|
|
Sparekassen Danmark Park/Kunstgræs (Aal. Chang)
20.4 (kunstbane)
|
|||
7.
søndag
|
|
U10 Drenge C/Begynder (14) 5:5 TT • Pulje 34
NFB Kunstgræs Lindholm
|
|
NFB Kunstgræs Lindholm
|
|||
7.
søndag
|
|
U14 Piger Liga 4 (2010) 11:11/9:9 - forår 2024 • Pulje 942
NFB Kunstgræs Lindholm
|
|
NFB Kunstgræs Lindholm
|
|||
7.
søndag
|
|
U10 Drenge C/Begynder (14) 5:5 TT • Pulje 34
NFB Kunstgræs Lindholm
|
|
NFB Kunstgræs Lindholm
|
|||
7.
søndag
|
|
U11 Drenge B (13) 8:8 TT • Pulje 21
NFB Kunstgræs Lindholm
|
|
NFB Kunstgræs Lindholm
|
|||
7.
søndag
|
|
U16 Drenge Liga 3 (2008) 11:11 - forår 2024 • Pulje 461
NFB Kunstgræs Lindholm
|
|
NFB Kunstgræs Lindholm
|
|||
7.
søndag
|
|
U16 Drenge Liga 5 (2008) 11:11/9:9 - forår 2024 • Pulje 481
Sparekassen Danmark Arena (Skagen)
|
|
Sparekassen Danmark Arena (Skagen)
|
|||
7.
søndag
|
|
U12 Drenge C/Begynder (12) 8:8 TT • Pulje 13
NFB Kunstgræs Lindholm
|
|
NFB Kunstgræs Lindholm
|
|||
8.
mandag
|
|
U12 Piger C/Begynder (12) 8:8 TT • Pulje 17
Luksusbaby Arena (Vodskov)
|
|
Luksusbaby Arena (Vodskov)
|
|||
9.
tirsdag
|
|
U14 Drenge Liga 2 (2010) 11:11 - forår 2024 • Pulje 611
Lindholm Høje Stadion
|
|
Lindholm Høje Stadion
|
|||
9.
tirsdag
|
|
U14 Piger Liga 2 (2010) 11:11 - forår 2024 • Pulje 921
Baneanlæg Lerumbakken (Nørresundby)
|
|
Baneanlæg Lerumbakken (Nørresundby)
|
|||
13.
lørdag
|
|
U14 Piger Liga 4 (2010) 11:11/9:9 - forår 2024 • Pulje 942
Nibe B Kunstgræs
|
|
Nibe B Kunstgræs
|
|||
13.
lørdag
|
|
Herrer Serie 4 - Forår 2024 • Pulje 54
Steka Bolig Park (Aalborg Freja)
|
|
Steka Bolig Park (Aalborg Freja)
|
|||
13.
lørdag
|
|
U17 Drenge Liga 1 (2007) 11:11 - forår 2024 • Pulje 401
M.A.R.S ARENA (Frederikshavn)
|
|
M.A.R.S ARENA (Frederikshavn)
|
|||
13.
lørdag
|
|
U15 Drenge Liga 2 (2009) 11:11 - forår 2024 • Pulje 511
AaB's Anlæg
|
|
AaB's Anlæg
|
|||
13.
lørdag
|
|
Herrer Serie 2 - Forår 2024 • Pulje 13
Steka Bolig Park (Aalborg Freja)
|
|
Steka Bolig Park (Aalborg Freja)
|
|||
14.
søndag
|
Omkl. 7 |
U13 Drenge Liga 3 (2011) 11:11 - forår 2024 • Pulje 722
Aabybro Idrætscenter
Bane 1
Dommeromk.: Omkl. 4
|
Omkl. 2 |
Aabybro Idrætscenter
Bane 1
Dommeromk.
Omkl. 4
|
|||
14.
søndag
|
Omkl. 2 |
U13 Drenge Liga 5 (2011) 11:11 forår 2024 • Pulje 742
Spar Nord Arena (Vejgaard B)
Vejgaard Gl. Stadion
Dommeromk.: Dommeromklædning
|
Omkl. 3 |
Spar Nord Arena (Vejgaard B)
Vejgaard Gl. Stadion
Dommeromk.
Dommeromklædning
|
|||
14.
søndag
|
|
Kvinder Serie 1 - Forår 2024 • Pulje 258
Steka Bolig Park (Aalborg Freja)
|
|
Steka Bolig Park (Aalborg Freja)
|
|||
14.
søndag
|
|
Kvinder Serie 2 11:11/9:9 - Forår 2024 • Pulje 266
NUBI's Stadion
|
|
NUBI's Stadion
|
|||
14.
søndag
|
|
U16 Drenge Liga 3 (2008) 11:11 - forår 2024 • Pulje 461
Arena Kop & Kande (Brønderslev)
|
|
Arena Kop & Kande (Brønderslev)
|
|||
14.
søndag
|
|
U14 Piger Liga 2 (2010) 11:11 - forår 2024 • Pulje 921
Arena Kop & Kande (Brønderslev)
|
|
Arena Kop & Kande (Brønderslev)
|
|||
15.
mandag
|
|
U15 Drenge Liga 5 (2009) 11:11/9:9 - forår 2024 • Pulje 552
Lindholm Høje Stadion
|
|
Lindholm Høje Stadion
|
|||
15.
mandag
|
|
U16 Drenge Liga 5 (2008) 11:11/9:9 - forår 2024 • Pulje 481
Lindholm Høje Stadion
|
|
Lindholm Høje Stadion
|
|||
18.
torsdag
|
|
M+40 - 11M/9M - Forår 2024 • Pulje A
Baneanlæg Lerumbakken (Nørresundby)
|
|
Baneanlæg Lerumbakken (Nørresundby)
|
|||
19.
fredag
|
Omkl. 7 |
U16 Drenge Liga 5 (2008) 11:11/9:9 - forår 2024 • Pulje 481
Aabybro Idrætscenter
Bane 1
Dommeromk.: Omkl. 4
|
Omkl. 2 |
Aabybro Idrætscenter
Bane 1
Dommeromk.
Omkl. 4
|
|||
20.
lørdag
|
|
U13 Drenge Liga 5 (2011) 11:11 forår 2024 • Pulje 742
Baneanlæg Lerumbakken (Nørresundby)
|
|
Baneanlæg Lerumbakken (Nørresundby)
|
|||
20.
lørdag
|
|
U17 Drenge Liga 1 (2007) 11:11 - forår 2024 • Pulje 401
Lindholm Høje Stadion
|
|
Lindholm Høje Stadion
|
|||
20.
lørdag
|
|
U14 Piger Liga 2 (2010) 11:11 - forår 2024 • Pulje 921
Landlyst Idrætsanlæg (Hjørring)
|
|
Landlyst Idrætsanlæg (Hjørring)
|
|||
20.
lørdag
|
|
U14 Piger Liga 4 (2010) 11:11/9:9 - forår 2024 • Pulje 942
Baneanlæg Lerumbakken (Nørresundby)
|
|
Baneanlæg Lerumbakken (Nørresundby)
|
|||
20.
lørdag
|
24 |
U14 Drenge Liga 2 (2010) 11:11 - forår 2024 • Pulje 611
Randers Stadion, kunstgræs
Bane 2, kunstgræs
Dommeromk.: 19
|
16 |
Randers Stadion, kunstgræs
Bane 2, kunstgræs
Dommeromk.
19
|
|||
20.
lørdag
|
|
U16 Drenge Liga 3 (2008) 11:11 - forår 2024 • Pulje 461
Vester Hassing Stadion
|
|
Vester Hassing Stadion
|
|||
20.
lørdag
|
|
Herrer Serie 2 - Forår 2024 • Pulje 13
Lindholm Høje Stadion
|
|
Lindholm Høje Stadion
|
|||
21.
søndag
|
|
U15 Drenge Liga 2 (2009) 11:11 - forår 2024 • Pulje 511
Lindholm Høje Stadion
|
|
Lindholm Høje Stadion
|
|||
21.
søndag
|
|
U13 Drenge Liga 3 (2011) 11:11 - forår 2024 • Pulje 722
Gistrup Idrætscenter
|
|
Gistrup Idrætscenter
|
|||
21.
søndag
|
|
U15 Drenge Liga 5 (2009) 11:11/9:9 - forår 2024 • Pulje 552
Sparekassen Danmark Park (Aal. Chang)
|
|
Sparekassen Danmark Park (Aal. Chang)
|
|||
21.
søndag
|
|
Herrer Serie 4 - Forår 2024 • Pulje 54
Lindholm Høje Stadion
|
|
Lindholm Høje Stadion
|
|||
21.
søndag
|
|
Kvinder Serie 1 - Forår 2024 • Pulje 258
Lindholm Høje Stadion
|
|
Lindholm Høje Stadion
|
|||
22.
mandag
|
Omkl. 8 |
Kvinder Serie 2 11:11/9:9 - Forår 2024 • Pulje 266
Aabybro Idrætscenter
Bane 2
Dommeromk.: Omkl. 4
|
Omkl. 9 |
Aabybro Idrætscenter
Bane 2
Dommeromk.
Omkl. 4
|
|||
22.
mandag
|
|
M+32 A - 11M/9M - Forår 2024 • Pulje 400
Lindholm Høje Stadion
|
|
Lindholm Høje Stadion
|
|||
24.
onsdag
|
|
U14 Drenge Liga 2 (2010) 11:11 - forår 2024 • Pulje 611
Lindholm Høje Stadion
|
|
Lindholm Høje Stadion
|
|||
24.
onsdag
|
|
U14 Piger Liga 4 (2010) 11:11/9:9 - forår 2024 • Pulje 942
Baneanlæg Lerumbakken (Nørresundby)
|
|
Baneanlæg Lerumbakken (Nørresundby)
|
|||
25.
torsdag
|
|
U14 Piger Liga 2 (2010) 11:11 - forår 2024 • Pulje 921
Baneanlæg Lerumbakken (Nørresundby)
|
|
Baneanlæg Lerumbakken (Nørresundby)
|
|||
25.
torsdag
|
|
U16 Drenge Liga 5 (2008) 11:11/9:9 - forår 2024 • Pulje 481
Bagterp Idrætsanlæg
|
|
Bagterp Idrætsanlæg
|
|||
25.
torsdag
|
|
M+40 - 11M/9M - Forår 2024 • Pulje A
Steka Bolig Park (Aalborg Freja)
|
|
Steka Bolig Park (Aalborg Freja)
|
|||
27.
lørdag
|
|
U16 Drenge Liga 3 (2008) 11:11 - forår 2024 • Pulje 461
Lindholm Høje Stadion
|
|
Lindholm Høje Stadion
|
|||
27.
lørdag
|
|
U13 Drenge Liga 5 (2011) 11:11 forår 2024 • Pulje 742
Baneanlæg Lerumbakken (Nørresundby)
|
|
Baneanlæg Lerumbakken (Nørresundby)
|
|||
27.
lørdag
|
|
Herrer Serie 4 - Forår 2024 • Pulje 54
Åvejens Baneanlæg (Nørresundby)
|
|
Åvejens Baneanlæg (Nørresundby)
|
|||
27.
lørdag
|
|
U17 Drenge Liga 1 (2007) 11:11 - forår 2024 • Pulje 401
Hjørring IF's Anlæg
|
|
Hjørring IF's Anlæg
|
|||
27.
lørdag
|
|
Herrer Serie 2 - Forår 2024 • Pulje 13
Hals Stadion - Spar D Arena
|
|
Hals Stadion - Spar D Arena
|
|||
27.
lørdag
|
|
U15 Drenge Liga 2 (2009) 11:11 - forår 2024 • Pulje 511
Hammel Stadion
|
|
Hammel Stadion
|
|||
28.
søndag
|
|
U13 Drenge Liga 3 (2011) 11:11 - forår 2024 • Pulje 722
Baneanlæg Lerumbakken (Nørresundby)
|
|
Baneanlæg Lerumbakken (Nørresundby)
|
|||
28.
søndag
|
|
Kvinder Serie 1 - Forår 2024 • Pulje 258
Lindholm Høje Stadion
|
|
Lindholm Høje Stadion
|
|||
28.
søndag
|
|
Kvinder Serie 2 11:11/9:9 - Forår 2024 • Pulje 266
Lindholm Høje Stadion
|
|
Lindholm Høje Stadion
|
|||
29.
mandag
|
|
U15 Drenge Liga 5 (2009) 11:11/9:9 - forår 2024 • Pulje 552
Lindholm Høje Stadion
|
|
Lindholm Høje Stadion
|
|||
29.
mandag
|
|
M+32 A - 11M/9M - Forår 2024 • Pulje 400
Vejgaard Gl. Stadion
Vejgaard Gl. Stadion
|
|
Vejgaard Gl. Stadion
Vejgaard Gl. Stadion
|
|||
30.
tirsdag
|
|
U14 Piger Liga 2 (2010) 11:11 - forår 2024 • Pulje 921
Gistrup Idrætscenter
|
|
Gistrup Idrætscenter
|
|||
Maj 2024
|
|||||||
1.
onsdag
|
|
U14 Drenge Liga 2 (2010) 11:11 - forår 2024 • Pulje 611
Lindholm Høje Stadion
|
|
Lindholm Høje Stadion
|
|||
2.
torsdag
|
|
M+40 - 11M/9M - Forår 2024 • Pulje A
Baneanlæg Lerumbakken (Nørresundby)
|
|
Baneanlæg Lerumbakken (Nørresundby)
|
|||
3.
fredag
|
|
Herrer Serie 2 - Forår 2024 • Pulje 13
Lindholm Høje Stadion
|
|
Lindholm Høje Stadion
|
|||
4.
lørdag
|
|
U13 Drenge Liga 5 (2011) 11:11 forår 2024 • Pulje 742
AaB's Anlæg
|
|
AaB's Anlæg
|
|||
4.
lørdag
|
|
Kvinder Serie 2 11:11/9:9 - Forår 2024 • Pulje 266
Nørhalne Stadion
|
|
Nørhalne Stadion
|
|||
4.
lørdag
|
Omkl. 7 |
U17 Drenge Liga 1 (2007) 11:11 - forår 2024 • Pulje 401
Egeris Idrætsanlæg
Bane 1
|
Omkl. 8 |
Egeris Idrætsanlæg
Bane 1
|
|||
4.
lørdag
|
|
U16 Drenge Liga 3 (2008) 11:11 - forår 2024 • Pulje 461
Højene Hallen
|
|
Højene Hallen
|
|||
4.
lørdag
|
|
Herrer Serie 4 - Forår 2024 • Pulje 54
Lindholm Høje Stadion
|
|
Lindholm Høje Stadion
|
|||
5.
søndag
|
|
U13 Drenge Liga 3 (2011) 11:11 - forår 2024 • Pulje 722
AaB's Anlæg
|
|
AaB's Anlæg
|
|||
5.
søndag
|
|
U14 Piger Liga 4 (2010) 11:11/9:9 - forår 2024 • Pulje 942
Storvorde Sejlflod Stadion
|
|
Storvorde Sejlflod Stadion
|
|||
5.
søndag
|
|
Kvinder Serie 1 - Forår 2024 • Pulje 258
Rosendal Stadion
|
|
Rosendal Stadion
|
|||
6.
mandag
|
|
U15 Drenge Liga 2 (2009) 11:11 - forår 2024 • Pulje 511
Lindholm Høje Stadion
|
|
Lindholm Høje Stadion
|
|||
6.
mandag
|
|
U16 Drenge Liga 5 (2008) 11:11/9:9 - forår 2024 • Pulje 481
Lindholm Høje Stadion
|
|
Lindholm Høje Stadion
|
|||
7.
tirsdag
|
|
U13 Drenge Liga 5 (2011) 11:11 forår 2024 • Pulje 742
Bixen Arena (Klarup Stadion)
|
|
Bixen Arena (Klarup Stadion)
|
|||
8.
onsdag
|
|
U13 Drenge Liga 3 (2011) 11:11 - forår 2024 • Pulje 722
Bixen Arena (Klarup Stadion)
|
|
Bixen Arena (Klarup Stadion)
|
|||
8.
onsdag
|
|
Herrer Serie 2 - Forår 2024 • Pulje 13
AaB's Anlæg
|
|
AaB's Anlæg
|
|||
10.
fredag
|
Omklædning 1 |
Kvinder Serie 1 - Forår 2024 • Pulje 258
Nordjyske Bank Arena (KFUM)
Bane 1 INGEN OPVARMNING PÅ BANEN
|
Omklædning 2 |
Nordjyske Bank Arena (KFUM)
Bane 1 INGEN OPVARMNING PÅ BANEN
|
|||
11.
lørdag
|
|
U17 Drenge Liga 1 (2007) 11:11 - forår 2024 • Pulje 401
Lindholm Høje Stadion
|
|
Lindholm Høje Stadion
|
|||
11.
lørdag
|
|
U14 Piger Liga 2 (2010) 11:11 - forår 2024 • Pulje 921
Sparekassen Danmark Arena (Aars)
|
|
Sparekassen Danmark Arena (Aars)
|
|||
12.
søndag
|
|
U14 Drenge Liga 2 (2010) 11:11 - forår 2024 • Pulje 611
AaB's Anlæg
|
|
AaB's Anlæg
|
|||
12.
søndag
|
|
U16 Drenge Liga 3 (2008) 11:11 - forår 2024 • Pulje 461
Bagterp Idrætsanlæg
|
|
Bagterp Idrætsanlæg
|
|||
13.
mandag
|
|
U16 Drenge Liga 5 (2008) 11:11/9:9 - forår 2024 • Pulje 481
Lindholm Høje Stadion
|
|
Lindholm Høje Stadion
|
|||
13.
mandag
|
Omklædning 6 |
M+32 A - 11M/9M - Forår 2024 • Pulje 400
Nordjyske Bank Arena (KFUM)
Bane 1 INGEN OPVARMNING PÅ BANEN
|
Omklædning 7 |
Nordjyske Bank Arena (KFUM)
Bane 1 INGEN OPVARMNING PÅ BANEN
|
|||
14.
tirsdag
|
|
Herrer Serie 2 - Forår 2024 • Pulje 13
Selektro Stadium (Aalborg)
|
|
Selektro Stadium (Aalborg)
|
|||
14.
tirsdag
|
|
Herrer Serie 4 - Forår 2024 • Pulje 54
Lindholm Høje Stadion
|
|
Lindholm Høje Stadion
|
|||
14.
tirsdag
|
|
Kvinder Serie 2 11:11/9:9 - Forår 2024 • Pulje 266
Lindholm Høje Stadion
|
|
Lindholm Høje Stadion
|
|||
15.
onsdag
|
|
U15 Drenge Liga 5 (2009) 11:11/9:9 - forår 2024 • Pulje 552
Lindholm Høje Stadion
|
|
Lindholm Høje Stadion
|
|||
16.
torsdag
|
|
M+40 - 11M/9M - Forår 2024 • Pulje A
Baneanlæg Lerumbakken (Nørresundby)
|
|
Baneanlæg Lerumbakken (Nørresundby)
|
|||
18.
lørdag
|
|
U15 Drenge Liga 2 (2009) 11:11 - forår 2024 • Pulje 511
VSK Aarhus
|
|
VSK Aarhus
|
|||
20.
mandag
|
|
Herrer Serie 4 - Forår 2024 • Pulje 54
Selektro Stadium (Aalborg)
|
|
Selektro Stadium (Aalborg)
|
|||
20.
mandag
|
1 |
Herrer Serie 2 - Forår 2024 • Pulje 13
Skalborg Stadion
Bane 1
|
2 |
Skalborg Stadion
Bane 1
|
|||
21.
tirsdag
|
|
U15 Drenge Liga 5 (2009) 11:11/9:9 - forår 2024 • Pulje 552
Arena Kop & Kande (Brønderslev)
|
|
Arena Kop & Kande (Brønderslev)
|
|||
22.
onsdag
|
|
U14 Piger Liga 4 (2010) 11:11/9:9 - forår 2024 • Pulje 942
AaB's Anlæg
|
|
AaB's Anlæg
|
|||
22.
onsdag
|
|
U14 Drenge Liga 2 (2010) 11:11 - forår 2024 • Pulje 611
Lindholm Høje Stadion
|
|
Lindholm Høje Stadion
|
|||
23.
torsdag
|
|
M+40 - 11M/9M - Forår 2024 • Pulje A
Støvring Kunstgræsbane
|
|
Støvring Kunstgræsbane
|
|||
24.
fredag
|
|
Herrer Serie 4 - Forår 2024 • Pulje 54
Lindholm Høje Stadion
|
|
Lindholm Høje Stadion
|
|||
25.
lørdag
|
|
U15 Drenge Liga 2 (2009) 11:11 - forår 2024 • Pulje 511
Lindholm Høje Stadion
|
|
Lindholm Høje Stadion
|
|||
25.
lørdag
|
Omkl. 7 |
U14 Drenge Liga 2 (2010) 11:11 - forår 2024 • Pulje 611
Aabybro Idrætscenter
Bane 1
Dommeromk.: Omkl. 4
|
Omkl. 2 |
Aabybro Idrætscenter
Bane 1
Dommeromk.
Omkl. 4
|
|||
26.
søndag
|
|
U13 Drenge Liga 3 (2011) 11:11 - forår 2024 • Pulje 722
Baneanlæg Lerumbakken (Nørresundby)
|
|
Baneanlæg Lerumbakken (Nørresundby)
|
|||
26.
søndag
|
Omkl. 4 |
U17 Drenge Liga 1 (2007) 11:11 - forår 2024 • Pulje 401
HSM Arena Grenå
Bane 1
Dommeromk.: Omkl. 6 Dommer
|
Omkl. 5 |
HSM Arena Grenå
Bane 1
Dommeromk.
Omkl. 6 Dommer
|
|||
26.
søndag
|
|
U14 Piger Liga 2 (2010) 11:11 - forår 2024 • Pulje 921
Baneanlæg Lerumbakken (Nørresundby)
|
|
Baneanlæg Lerumbakken (Nørresundby)
|
|||
26.
søndag
|
|
U16 Drenge Liga 5 (2008) 11:11/9:9 - forår 2024 • Pulje 481
Bangsbo Freja anlæg
|
|
Bangsbo Freja anlæg
|
|||
27.
mandag
|
|
U16 Drenge Liga 3 (2008) 11:11 - forår 2024 • Pulje 461
Lindholm Høje Stadion
|
|
Lindholm Høje Stadion
|
|||
27.
mandag
|
|
M+32 A - 11M/9M - Forår 2024 • Pulje 400
Steka Bolig Park (Aalborg Freja)
|
|
Steka Bolig Park (Aalborg Freja)
|
|||
27.
mandag
|
|
U13 Drenge Liga 5 (2011) 11:11 forår 2024 • Pulje 742
Baneanlæg Lerumbakken (Nørresundby)
|
|
Baneanlæg Lerumbakken (Nørresundby)
|
|||
28.
tirsdag
|
|
Herrer Serie 2 - Forår 2024 • Pulje 13
Lindholm Høje Stadion
|
|
Lindholm Høje Stadion
|
|||
28.
tirsdag
|
|
Kvinder Serie 1 - Forår 2024 • Pulje 258
Lindholm Høje Stadion
|
|
Lindholm Høje Stadion
|
|||
28.
tirsdag
|
|
U14 Piger Liga 4 (2010) 11:11/9:9 - forår 2024 • Pulje 942
Baneanlæg Lerumbakken (Nørresundby)
|
|
Baneanlæg Lerumbakken (Nørresundby)
|
|||
30.
torsdag
|
|
U15 Drenge Liga 5 (2009) 11:11/9:9 - forår 2024 • Pulje 552
TSI's Baneanlæg (TSI Stenum)
|
|
TSI's Baneanlæg (TSI Stenum)
|
|||
30.
torsdag
|
|
Kvinder Serie 2 11:11/9:9 - Forår 2024 • Pulje 266
Lindholm Høje Stadion
|
|
Lindholm Høje Stadion
|
|||
30.
torsdag
|
Omklædning 6 |
M+40 - 11M/9M - Forår 2024 • Pulje A
Nordjyske Bank Arena (KFUM)
Bane 1 INGEN OPVARMNING PÅ BANEN
|
Omklædning 7 |
Nordjyske Bank Arena (KFUM)
Bane 1 INGEN OPVARMNING PÅ BANEN
|
|||
31.
fredag
|
|
Herrer Serie 4 - Forår 2024 • Pulje 54
Sparekassen Danmark Park (Aal. Chang)
|
|
Sparekassen Danmark Park (Aal. Chang)
|
|||
Juni 2024
|
|||||||
1.
lørdag
|
|
U17 Drenge Liga 1 (2007) 11:11 - forår 2024 • Pulje 401
Lindholm Høje Stadion
|
|
Lindholm Høje Stadion
|
|||
1.
lørdag
|
|
U16 Drenge Liga 3 (2008) 11:11 - forår 2024 • Pulje 461
Lindholm Høje Stadion
|
|
Lindholm Høje Stadion
|
|||
1.
lørdag
|
|
Herrer Serie 2 - Forår 2024 • Pulje 13
Sparekassen Danmark Park (Aal. Chang)
|
|
Sparekassen Danmark Park (Aal. Chang)
|
|||
2.
søndag
|
|
U13 Drenge Liga 3 (2011) 11:11 - forår 2024 • Pulje 722
Baneanlæg Lerumbakken (Nørresundby)
|
|
Baneanlæg Lerumbakken (Nørresundby)
|
|||
2.
søndag
|
|
U14 Piger Liga 2 (2010) 11:11 - forår 2024 • Pulje 921
Baneanlæg Lerumbakken (Nørresundby)
|
|
Baneanlæg Lerumbakken (Nørresundby)
|
|||
2.
søndag
|
|
U14 Piger Liga 4 (2010) 11:11/9:9 - forår 2024 • Pulje 942
Steka Bolig Park (Aalborg Freja)
|
|
Steka Bolig Park (Aalborg Freja)
|
|||
2.
søndag
|
|
U13 Drenge Liga 5 (2011) 11:11 forår 2024 • Pulje 742
Vester Hassing Stadion
|
|
Vester Hassing Stadion
|
|||
2.
søndag
|
|
Kvinder Serie 2 11:11/9:9 - Forår 2024 • Pulje 266
Lindholm Høje Stadion
|
|
Lindholm Høje Stadion
|
|||
2.
søndag
|
|
Kvinder Serie 1 - Forår 2024 • Pulje 258
DS Arena - Kunstgræs (Hobro)
|
|
DS Arena - Kunstgræs (Hobro)
|
|||
3.
mandag
|
|
U16 Drenge Liga 5 (2008) 11:11/9:9 - forår 2024 • Pulje 481
Lindholm Høje Stadion
|
|
Lindholm Høje Stadion
|
|||
3.
mandag
|
|
M+32 A - 11M/9M - Forår 2024 • Pulje 400
Lindholm Høje Stadion
|
|
Lindholm Høje Stadion
|
|||
5.
onsdag
|
|
U15 Drenge Liga 5 (2009) 11:11/9:9 - forår 2024 • Pulje 552
Lindholm Høje Stadion
|
|
Lindholm Høje Stadion
|
|||
5.
onsdag
|
|
U14 Drenge Liga 2 (2010) 11:11 - forår 2024 • Pulje 611
Lindholm Høje Stadion
|
|
Lindholm Høje Stadion
|
|||
6.
torsdag
|
|
M+40 - 11M/9M - Forår 2024 • Pulje A
Baneanlæg Lerumbakken (Nørresundby)
|
|
Baneanlæg Lerumbakken (Nørresundby)
|
|||
7.
fredag
|
|
Herrer Serie 2 - Forår 2024 • Pulje 13
Lindholm Høje Stadion
|
|
Lindholm Høje Stadion
|
|||
7.
fredag
|
|
Kvinder Serie 2 11:11/9:9 - Forår 2024 • Pulje 266
Selektro Stadium (Aalborg)
|
|
Selektro Stadium (Aalborg)
|
|||
8.
lørdag
|
|
U17 Drenge Liga 1 (2007) 11:11 - forår 2024 • Pulje 401
Lindholm Høje Stadion
|
|
Lindholm Høje Stadion
|
|||
8.
lørdag
|
|
U15 Drenge Liga 2 (2009) 11:11 - forår 2024 • Pulje 511
Nordjyske Bank Arena (KFUM)
Bane 1 INGEN OPVARMNING PÅ BANEN
|
|
Nordjyske Bank Arena (KFUM)
Bane 1 INGEN OPVARMNING PÅ BANEN
|
|||
8.
lørdag
|
|
U13 Drenge Liga 3 (2011) 11:11 - forår 2024 • Pulje 722
Frejlev Stadion
|
|
Frejlev Stadion
|
|||
8.
lørdag
|
|
Herrer Serie 4 - Forår 2024 • Pulje 54
Lindholm Høje Stadion
|
|
Lindholm Høje Stadion
|
|||
8.
lørdag
|
|
Kvinder Serie 1 - Forår 2024 • Pulje 258
Støvring Stadion
|
|
Støvring Stadion
|
|||
9.
søndag
|
Omkl. 5 |
U13 Drenge Liga 5 (2011) 11:11 forår 2024 • Pulje 742
Aabybro Idrætscenter
Bane 1
Dommeromk.: Omkl. 4
|
Omkl. 3 |
Aabybro Idrætscenter
Bane 1
Dommeromk.
Omkl. 4
|
|||
9.
søndag
|
|
U16 Drenge Liga 3 (2008) 11:11 - forår 2024 • Pulje 461
SCO Park (Tårs)
|
|
SCO Park (Tårs)
|
|||
9.
søndag
|
|
U15 Drenge Liga 5 (2009) 11:11/9:9 - forår 2024 • Pulje 552
Brovst IF's Anlæg
|
|
Brovst IF's Anlæg
|
|||
9.
søndag
|
Omklædning 1 |
U14 Piger Liga 2 (2010) 11:11 - forår 2024 • Pulje 921
Nordjyske Bank Arena (KFUM)
Bane 1 INGEN OPVARMNING PÅ BANEN
|
Omklædning 2 |
Nordjyske Bank Arena (KFUM)
Bane 1 INGEN OPVARMNING PÅ BANEN
|
|||
9.
søndag
|
|
U14 Piger Liga 4 (2010) 11:11/9:9 - forår 2024 • Pulje 942
Vejgaard Gl. Stadion
|
|
Vejgaard Gl. Stadion
|
|||
10.
mandag
|
|
U16 Drenge Liga 5 (2008) 11:11/9:9 - forår 2024 • Pulje 481
Lindholm Høje Stadion
|
|
Lindholm Høje Stadion
|
|||
10.
mandag
|
|
M+32 A - 11M/9M - Forår 2024 • Pulje 400
Lindholm Høje Stadion
|
|
Lindholm Høje Stadion
|
|||
12.
onsdag
|
|
Herrer Serie 4 - Forår 2024 • Pulje 54
Åvejens Baneanlæg (Nørresundby)
|
|
Åvejens Baneanlæg (Nørresundby)
|
|||
12.
onsdag
|
|
U15 Drenge Liga 5 (2009) 11:11/9:9 - forår 2024 • Pulje 552
Lindholm Høje Stadion
|
|
Lindholm Høje Stadion
|
|||
13.
torsdag
|
|
Kvinder Serie 2 11:11/9:9 - Forår 2024 • Pulje 266
Lindholm Høje Stadion
|
|
Lindholm Høje Stadion
|
|||
13.
torsdag
|
|
U16 Drenge Liga 5 (2008) 11:11/9:9 - forår 2024 • Pulje 481
Brovst IF's Anlæg
|
|
Brovst IF's Anlæg
|
|||
13.
torsdag
|
|
M+40 - 11M/9M - Forår 2024 • Pulje A
Steka Bolig Park (Aalborg Freja)
|
|
Steka Bolig Park (Aalborg Freja)
|
|||
15.
lørdag
|
|
U13 Drenge Liga 3 (2011) 11:11 - forår 2024 • Pulje 722
Baneanlæg Lerumbakken (Nørresundby)
|
|
Baneanlæg Lerumbakken (Nørresundby)
|
|||
15.
lørdag
|
|
U15 Drenge Liga 2 (2009) 11:11 - forår 2024 • Pulje 511
Lindholm Høje Stadion
|
|
Lindholm Høje Stadion
|
|||
15.
lørdag
|
|
U14 Drenge Liga 2 (2010) 11:11 - forår 2024 • Pulje 611
Nordjyske Bank Arena (KFUM)
Bane 1 INGEN OPVARMNING PÅ BANEN
|
|
Nordjyske Bank Arena (KFUM)
Bane 1 INGEN OPVARMNING PÅ BANEN
|
|||
15.
lørdag
|
|
U14 Piger Liga 4 (2010) 11:11/9:9 - forår 2024 • Pulje 942
Baneanlæg Lerumbakken (Nørresundby)
|
|
Baneanlæg Lerumbakken (Nørresundby)
|
|||
15.
lørdag
|
|
Herrer Serie 2 - Forår 2024 • Pulje 13
Bixen Arena (Klarup Stadion)
|
|
Bixen Arena (Klarup Stadion)
|
|||
15.
lørdag
|
|
U17 Drenge Liga 1 (2007) 11:11 - forår 2024 • Pulje 401
Thisted Kunstgræsbane
|
|
Thisted Kunstgræsbane
|
|||
16.
søndag
|
|
U13 Drenge Liga 5 (2011) 11:11 forår 2024 • Pulje 742
Baneanlæg Lerumbakken (Nørresundby)
|
|
Baneanlæg Lerumbakken (Nørresundby)
|
|||
16.
søndag
|
|
U14 Piger Liga 2 (2010) 11:11 - forår 2024 • Pulje 921
Baneanlæg Lerumbakken (Nørresundby)
|
|
Baneanlæg Lerumbakken (Nørresundby)
|
|||
16.
søndag
|
|
Kvinder Serie 1 - Forår 2024 • Pulje 258
Lindholm Høje Stadion
|
|
Lindholm Høje Stadion
|
|||
16.
søndag
|
|
U16 Drenge Liga 3 (2008) 11:11 - forår 2024 • Pulje 461
Lindholm Høje Stadion
|
|
Lindholm Høje Stadion
|
|||
16.
søndag
|
|
Herrer Serie 4 - Forår 2024 • Pulje 54
Nordjyske Bank Arena (KFUM)
Bane 2
|
|
Nordjyske Bank Arena (KFUM)
Bane 2
|
|||
19.
onsdag
|
|
U14 Drenge Liga 2 (2010) 11:11 - forår 2024 • Pulje 611
Lindholm Høje Stadion
|
|
Lindholm Høje Stadion
|
|||
19.
onsdag
|
|
Kvinder Serie 2 11:11/9:9 - Forår 2024 • Pulje 266
MTS Holtet Stadion
|
|
MTS Holtet Stadion
|
|||
20.
torsdag
|
|
M+40 - 11M/9M - Forår 2024 • Pulje A
Baneanlæg Lerumbakken (Nørresundby)
|
|
Baneanlæg Lerumbakken (Nørresundby)
|
|||
22.
lørdag
|
|
U15 Drenge Liga 2 (2009) 11:11 - forår 2024 • Pulje 511
M.A.R.S ARENA (Frederikshavn)
|
|
M.A.R.S ARENA (Frederikshavn)
|
|||
22.
lørdag
|
|
U17 Drenge Liga 1 (2007) 11:11 - forår 2024 • Pulje 401
Lindholm Høje Stadion
|
|
Lindholm Høje Stadion
|
|||
22.
lørdag
|
|
Herrer Serie 2 - Forår 2024 • Pulje 13
Lindholm Høje Stadion
|
|
Lindholm Høje Stadion
|
|||
23.
søndag
|
|
Herrer Serie 4 - Forår 2024 • Pulje 54
Lindholm Høje Stadion
|
|
Lindholm Høje Stadion
|
|||
23.
søndag
|
|
Kvinder Serie 1 - Forår 2024 • Pulje 258
Lindholm Høje Stadion
|
|
Lindholm Høje Stadion
|
|||
August 2024
|
|||||||
15.
torsdag
|
|
M+50 7:7 Træningskamp / 60 min. • Træningskamp
Sparekassen Danmark Park (Aal. Chang)
|
|
Sparekassen Danmark Park (Aal. Chang)
|
|||
September 2024
|
|||||||
2.
mandag
|
|
M+55 7:7 Træningskamp / 60 min. • Træningskamp
Sparekassen Danmark Park (Aal. Chang)
|
|
Sparekassen Danmark Park (Aal. Chang)
|