Menu

Generel info om seniorafdelingen

Velkommen til seniorafdelingen i Nørresundby Forenede Boldklubber.
Der trænes på banerne på Voerbjerg og i vinterperioden på vores kunstgræsbaner på Voerbjergvej.
Vær opmærksom på at træningstider på kunstgræs kan være anderledes.

Har du behov for yderligere information eller ønsker at komme i gang med fodbold, kan du kontakte Claus Ottosen 51288611 eller Thomas B. Jensen - 20783008 eller skrive en besked til klubbens mail norresundbyfb@stofanet.dk

Træningstider - Senior

Danmarksserien
Mandag 17.00 - 18.30
Tirsdag 18.30 - 20.00
Torsdag 18.30 - 20.00

Øvrige hold i herre- og damesenior
Tirsdag 18.30 - 20.00
Torsdag 18.30 - 20.00


 

Opslag 01. april kl. 09:50
DAGENS DS KAMP KL. 13.30 - NØRRESUNDBY FB - SILKEBORG KFUM - KAMPPROGRAM

Hovedsponsor

NFB kampe
April 2021
23.
fredag
18.00
Nørresundby FB
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 5 - Forår 2021 • Pulje 98
Lindholm Høje Stadion
Øster Sundby B32
Lindholm Høje Stadion
24.
lørdag
09.30
Nørresundby FB
-
Herrer
U12
U12 Drenge B (09) 8M - Forår 2021 • Pulje 14
Baneanlæg Lerumbakken
1C Lerumbakken
TSV
Baneanlæg Lerumbakken
1C Lerumbakken
24.
lørdag
10.00
Dall/Ferslev IF
-
Kvinder
U11
U11 Piger (10) 5M - Forår 2021 • Pulje 202
Dall/Ferslev Stadion
Nørresundby FB
Dall/Ferslev Stadion
24.
lørdag
10.00
Nørresundby FB
-
Herrer
U10
U10 Drenge A2 (11) 5M Weekend - Forår 2021 • Pulje 205
Baneanlæg Lerumbakken
2A Lerumbakken
IK Rosendal
Baneanlæg Lerumbakken
2A Lerumbakken
24.
lørdag
10.00
Hals FS
-
Herrer
U9
U9 Drenge B (12) 5M - Weekend - Forår 2021 • Pulje 306
Hals Stadion
Nørresundby FB
Hals Stadion
24.
lørdag
10.00
Vaarst/Fjellerad B
-
Herrer
U9
U9 Drenge C (12) 5M - Weekend - Forår 2021 • Pulje 313
Vaarst Stadion
Nørresundby FB (1)
Vaarst Stadion
24.
lørdag
10.30
St. Restrup IF
-
Herrer
U10
U10 Drenge B (11) 5M Weekend - Forår 2021 • Pulje 208
Frejlev Stadion
5.3
Nørresundby FB (2)
Frejlev Stadion
5.3
24.
lørdag
11.00
Nørresundby FB
-
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 5 (2007) 11M/9M - forår 2021 • Pulje 662
Lindholm Høje Stadion
Mou/Gudumholm
Lindholm Høje Stadion
24.
lørdag
11.30
Aalborg Chang
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 5 (2008) 11M/9M - forår 2021 • Pulje 772
Chang's Baner
Bane 2
Nørresundby FB
Chang's Baner
Bane 2
24.
lørdag
11.30
Frederikshavn fI
-
Kvinder
U10
U10 Piger B-C (11) 5M Weekend - Forår 2021 • Pulje 219
Park Empire
Nørresundby FB
Park Empire
24.
lørdag
12.30
FC Silkeborg
-
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 2 (2005) 11M - forår 2021 • Pulje 455
Buskelundskolen
Nørresundby FB
Buskelundskolen
24.
lørdag
13.15
IF Lyseng
Hjemmefra
-
Herrer
Senior
Herre-DS • Pulje 4
Lyseng Idrætspark
Kunstbane
Nørresundby FB
Hjemmefra
Lyseng Idrætspark
Kunstbane
24.
lørdag
13.30
Nørresundby FB
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 2 - Forår 2021 • Pulje 15
Lindholm Høje Stadion
Gudumholm IF
Lindholm Høje Stadion
24.
lørdag
15.30
Nørresundby fB
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Forår 2021 • Pulje 59
Lindholm Høje Stadion
Vestbjerg IF
Lindholm Høje Stadion
25.
søndag
10.00
ASV
-
Herrer
U11
U11 Drenge A2 (10) 8M - Forår 2021 • Pulje 104
Als Stadion
Nørresundby FB
Als Stadion
25.
søndag
10.00
Arden IF
-
Herrer
U11
U11 Drenge C (10) 8M Weekend - Forår 2021 • Pulje 109
Arden Hallen
Nørresundby FB
Arden Hallen
25.
søndag
10.00
Aalborg KFUM (2)
-
Kvinder
U10
U10 Piger A-B (11) 5M Weekend - Forår 2021 • Pulje 217
Nordjyske Bank Arena (KFUM)
Nørresundby FB
Nordjyske Bank Arena (KFUM)
25.
søndag
10.00
Ørebro - Thorup/Klim
-
Herrer
U9
U9 Drenge C (12) 5M - Weekend - Forår 2021 • Pulje 312
Ørebro Stadion
Nørresundby FB (2)
Ørebro Stadion
25.
søndag
10.00
LKB/Gistrup (1)
-
Kvinder
U9
U9 Piger B/C (12) 5M - Weekend - Forår 2021 • Pulje 318
Gistrup Idrætscenter
Bane G
Nørresundby FB
Gistrup Idrætscenter
Bane G
25.
søndag
10.00
Nibe B
Ingen omkl.
-
Kvinder
U8
U8 Piger (13) 5M - Weekend - Forår 2021 • Pulje 339
Nibe Stadion
Bane 6
Nørresundby FB
Ingen omkl.
Nibe Stadion
Bane 6
25.
søndag
11.00
Vodskov IF
-
Kvinder
U14
U14 Piger Liga 3 (2007) 11M/9M - forår 2021 • Pulje 941
Vodskov Stadion
Nørresundby FB
Vodskov Stadion
25.
søndag
11.00
Nørresundby FB
-
Kvinder
U11
U11 Piger A-B (10) 8M - Forår 2021 • Pulje 100
Baneanlæg Lerumbakken
1D Lerumbakken
Brønderslev IF
Baneanlæg Lerumbakken
1D Lerumbakken
25.
søndag
12.00
Lemvig GF
UDS
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 2B (2007) 11M - forår 2021 • Pulje 613
Lemvig Stadion
Nørresundby FB
Lemvig Stadion
25.
søndag
13.00
Nørresundby FB
livescore
-
Kvinder
Senior
Kvinder Serie 2 11M/9M - Forår 2021 • Pulje 288
Lindholm Høje Stadion
Holtet IF
Lindholm Høje Stadion
26.
mandag
19.00
Nørresundby FB (1)
-
Herrer
Senior
Herrer C (16+) 7M - Forår 2021 • Pulje 26
Baneanlæg Lerumbakken
Tylstrup IF
Baneanlæg Lerumbakken
26.
mandag
19.00
Nørresundby FB (2)
-
Herrer
Senior
Herrer C (16+) 7M - Forår 2021 • Pulje 27
NFB Kunstgræs Lindholm
Gandrup SK
NFB Kunstgræs Lindholm
26.
mandag
19.00
Gug B
-
Herrer
Senior
Herrer C (16+) 7M - Forår 2021 • Pulje 28
Skjøtt Arena
Nørresundby FB (3)
Skjøtt Arena
27.
tirsdag
18.00
Nibe B
-
Herrer
U8
U8 Drenge B (13) 5M - Hverdag - Forår 2021 • Pulje 320
Nibe Stadion
Nørresundby FB
Nibe Stadion
27.
tirsdag
18.00
Dall/Ferslev IF
-
Herrer
U8
U8 Drenge C (13) 5M - Hverdag - Forår 2021 • Pulje 322
Dall/Ferslev Stadion
Nørresundby FB
Dall/Ferslev Stadion
28.
onsdag
18.00
Nørresundby FB
-
Kvinder
U14
U14 Piger C (07) 8M - Forår 2021 • Pulje 49
NFB Kunstgræs Lindholm
Skørping IF Frem
NFB Kunstgræs Lindholm
28.
onsdag
18.30
Nørresundby FB
-
Herrer
U10
U10 Drenge C (11) 5M Hverdag - Forår 2021 • Pulje 214
Baneanlæg Lerumbakken
Brønderslev IF
Baneanlæg Lerumbakken
28.
onsdag
18.30
Nørresundby FB
-
Herrer
U13
U13 Drenge C (08) 8M - Forår 2021 • Pulje 9
Baneanlæg Lerumbakken
Aalborg KFUM
Baneanlæg Lerumbakken
28.
onsdag
19.00
Jetsmark IF
-
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 5 (2007) 11M/9M - forår 2021 • Pulje 662
Sparekassen Vendsyssel Arena (Pandrup)
Nørresundby FB
Sparekassen Vendsyssel Arena (Pandrup)
28.
onsdag
19.00
Nørresundby FB
-
Herrer
M+32
M+32 11M - Indledende 2021 • Pulje 400
Baneanlæg Lerumbakken
Aalborg KFUM (1)
Baneanlæg Lerumbakken
28.
onsdag
19.00
Nors/Hillerslev
-
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 5 (2005) 11M/9M - forår 2021 • Pulje 481
Hillerslev IF's Anlæg
Nørresundby FB
Hillerslev IF's Anlæg
30.
fredag
11.00
Nørresundby FB
-
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 2 (2005) 11M - forår 2021 • Pulje 455
Lindholm Høje Stadion
Farsø/Ullits IK
Lindholm Høje Stadion
30.
fredag
11.00
Nørresundby FB
-
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 2B (2007) 11M - forår 2021 • Pulje 613
Lindholm Høje Stadion
Team Østvendsyssel
Lindholm Høje Stadion
Maj 2021
1.
lørdag
10.00
Nørresundby FB
-
Kvinder
U10
U10 Piger A-B (11) 5M Weekend - Forår 2021 • Pulje 217
Baneanlæg Lerumbakken
Aars IK (2)
Baneanlæg Lerumbakken
1.
lørdag
11.00
Nørresundby FB
-
Kvinder
U14
U14 Piger Liga 3 (2007) 11M/9M - forår 2021 • Pulje 941
Lindholm Høje Stadion
IF Skjold Sæby
Lindholm Høje Stadion
1.
lørdag
12.00
Øster Brønderslev IF
-
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 5 (2005) 11M/9M - forår 2021 • Pulje 481
Arena Brønderslev El-Teknik A/S
Nørresundby FB
Arena Brønderslev El-Teknik A/S
1.
lørdag
13.00
IF Fremad Nørhalne
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 2 - Forår 2021 • Pulje 15
Nørhalne Stadion
Nørresundby FB
Nørhalne Stadion
1.
lørdag
13.00
Vadum IF
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Forår 2021 • Pulje 59
Vadum Hallen
Nørresundby fB
Vadum Hallen
1.
lørdag
14.00
Nørresundby FB
-
Herrer
Senior
Herre-DS • Pulje 4
Nordjyske Bank Arena (NFB)
Aarhus Fremad
Nordjyske Bank Arena (NFB)
1.
lørdag
14.00
Brønderslev IF
-
Kvinder
Senior
Kvinder Serie 1 - Forår 2021 • Pulje 277
Arena Kop & Kande
Nørresundby FB
Arena Kop & Kande
2.
søndag
12.00
Ørebro - Thorup/Klim
-
Herrer
U12
U12 Drenge B (09) 8M - Forår 2021 • Pulje 14
Ørebro Stadion
Nørresundby FB
Ørebro Stadion
2.
søndag
12.00
FC Vesterbro, Aalborg
-
Kvinder
Senior
Kvinder Serie 2 11M/9M - Forår 2021 • Pulje 288
NUBI's Stadion
Nørresundby FB
NUBI's Stadion
2.
søndag
13.00
Aalborg Chang
-
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 5 (2007) 11M/9M - forår 2021 • Pulje 662
Chang's Baner
Bane 2
Nørresundby FB
Chang's Baner
Bane 2
2.
søndag
14.00
Vejgaard B (1)
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 5 - Forår 2021 • Pulje 98
Vejgaard Gl. Stadion
Nørresundby FB
Vejgaard Gl. Stadion
3.
mandag
19.00
Nørresundby FB (2)
-
Herrer
Senior
Herrer C (16+) 7M - Forår 2021 • Pulje 27
NFB Kunstgræs Lindholm
Vester Hassing GF
NFB Kunstgræs Lindholm
3.
mandag
19.00
B52/Aalborg
-
Herrer
M+32
M+32 11M - Indledende 2021 • Pulje 400
Klubhuset B52/AFC
Nørresundby FB
Klubhuset B52/AFC
4.
tirsdag
17.30
Nørresundby FB (1)
-
Herrer
U7
U7 Drenge (14) 3M - Hverdag/Forår 2021 • Pulje 353
NUBI's Stadion
Aalborg KFUM (1)
NUBI's Stadion
4.
tirsdag
17.30
Nørresundby FB (2)
-
Herrer
U7
U7 Drenge (14) 3M - Hverdag/Forår 2021 • Pulje 354
Frejlev Stadion
LKB/Gistrup (2)
Frejlev Stadion
4.
tirsdag
17.30
Nørresundby FB (2)
-
Herrer
U6
U6 Drenge (15) 3M - Hverdag/Forår 2021 • Pulje 381
Baneanlæg Lerumbakken
NUBI
Baneanlæg Lerumbakken
4.
tirsdag
17.30
Nørresundby FB (3)
-
Herrer
U6
U6 Drenge (15) 3M - Hverdag/Forår 2021 • Pulje 381
Baneanlæg Lerumbakken
Aalborg KFUM (2)
Baneanlæg Lerumbakken
4.
tirsdag
17.30
Dall/Ferslev IF
-
Herrer
U6
U6 Drenge (15) 3M - Hverdag/Forår 2021 • Pulje 382
Dall/Ferslev Stadion
Nørresundby FB (1)
Dall/Ferslev Stadion
4.
tirsdag
17.50
NUBI
-
Herrer
U7
U7 Drenge (14) 3M - Hverdag/Forår 2021 • Pulje 353
NUBI's Stadion
Nørresundby FB (1)
NUBI's Stadion
4.
tirsdag
17.50
St. Restrup IF (2)
-
Herrer
U7
U7 Drenge (14) 3M - Hverdag/Forår 2021 • Pulje 354
Frejlev Stadion
Nørresundby FB (2)
Frejlev Stadion
4.
tirsdag
17.50
NUBI
-
Herrer
U6
U6 Drenge (15) 3M - Hverdag/Forår 2021 • Pulje 381
Baneanlæg Lerumbakken
Nørresundby FB (3)
Baneanlæg Lerumbakken
4.
tirsdag
17.50
Nørresundby FB (1)
-
Herrer
U6
U6 Drenge (15) 3M - Hverdag/Forår 2021 • Pulje 382
Dall/Ferslev Stadion
Støvring IF (2)
Dall/Ferslev Stadion
4.
tirsdag
18.00
LKB/Gistrup
-
Kvinder
U14
U14 Piger C (07) 8M - Forår 2021 • Pulje 49
Gistrup Idrætscenter
Nørresundby FB
Gistrup Idrætscenter
4.
tirsdag
18.10
St. Restrup IF (1)
-
Herrer
U7
U7 Drenge (14) 3M - Hverdag/Forår 2021 • Pulje 353
NUBI's Stadion
Nørresundby FB (1)
NUBI's Stadion
4.
tirsdag
18.10
Aalborg KFUM (2)
-
Herrer
U7
U7 Drenge (14) 3M - Hverdag/Forår 2021 • Pulje 354
Frejlev Stadion
Nørresundby FB (2)
Frejlev Stadion
4.
tirsdag
18.10
Aalborg KFUM (3)
-
Herrer
U6
U6 Drenge (15) 3M - Hverdag/Forår 2021 • Pulje 381
Baneanlæg Lerumbakken
Nørresundby FB (2)
Baneanlæg Lerumbakken
4.
tirsdag
18.30
Nørresundby FB (3)
-
Herrer
U6
U6 Drenge (15) 3M - Hverdag/Forår 2021 • Pulje 381
Baneanlæg Lerumbakken
Aalborg KFUM (3)
Baneanlæg Lerumbakken
4.
tirsdag
18.30
Støvring IF (1)
-
Herrer
U6
U6 Drenge (15) 3M - Hverdag/Forår 2021 • Pulje 382
Dall/Ferslev Stadion
Nørresundby FB (1)
Dall/Ferslev Stadion
4.
tirsdag
18.50
Nørresundby FB (2)
-
Herrer
U6
U6 Drenge (15) 3M - Hverdag/Forår 2021 • Pulje 381
Baneanlæg Lerumbakken
IF Fremad Nørhalne
Baneanlæg Lerumbakken
5.
onsdag
18.30
Aalborg Freja
-
Herrer
U13
U13 Drenge C (08) 8M - Forår 2021 • Pulje 9
Frejaparken
Nørresundby FB
Frejaparken
5.
onsdag
19.00
Nørresundby FB
-
Herrer
Senior
Herre-DS • Pulje 4
Nordjyske Bank Arena (NFB)
Vejgaard B
Nordjyske Bank Arena (NFB)
5.
onsdag
19.00
Thise IF
-
Herrer
Senior
Herrer C (16+) 7M - Forår 2021 • Pulje 26
Bruuns Arena, Thise
Nørresundby FB (1)
Bruuns Arena, Thise
5.
onsdag
19.00
Nørresundby FB (3)
-
Herrer
Senior
Herrer C (16+) 7M - Forår 2021 • Pulje 28
Baneanlæg Lerumbakken
Aalborg Freja
Baneanlæg Lerumbakken
6.
torsdag
17.30
Vejgaard B
-
Kvinder
U11
U11 Piger A-B (10) 8M - Forår 2021 • Pulje 100
Spar Nord Arena - Soffy Road
Nørresundby FB
Spar Nord Arena - Soffy Road
6.
torsdag
19.00
IF Fremad Nørhalne
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Forår 2021 • Pulje 59
Nørhalne Stadion
Nørresundby fB
Nørhalne Stadion
6.
torsdag
19.00
Nørresundby FB (S1/277)
-
Kvinder
Senior
Sydbank Kvindepokalen 2021/2022 • Pulje 1
Lindholm Høje Stadion
Gug B (S1/278)
Lindholm Høje Stadion
8.
lørdag
09.30
Nørresundby FB
-
Herrer
U10
U10 Drenge A2 (11) 5M Weekend - Forår 2021 • Pulje 205
Baneanlæg Lerumbakken
Aabybro IF
Baneanlæg Lerumbakken
8.
lørdag
10.00
Nørresundby FB
-
Kvinder
U11
U11 Piger (10) 5M - Forår 2021 • Pulje 202
Baneanlæg Lerumbakken
St. Restrup IF
Baneanlæg Lerumbakken
8.
lørdag
10.00
Nørresundby FB (1)
-
Herrer
U9
U9 Drenge C (12) 5M - Weekend - Forår 2021 • Pulje 313
Baneanlæg Lerumbakken
Vester Hassing GF
Baneanlæg Lerumbakken
8.
lørdag
10.00
Nørresundby FB (1)
-
Kvinder
U6
U6 Piger (15) 3M - Weekend/Forår 2021 • Pulje 396
Vodskov Stadion
Brønderslev IF
Vodskov Stadion
8.
lørdag
10.00
Nørresundby FB (2)
-
Kvinder
U6
U6 Piger (15) 3M - Weekend/Forår 2021 • Pulje 398
Nibe Stadion
Storvorde/Sejlflod B (2)
Nibe Stadion
8.
lørdag
10.20
Vodskov IF
-
Kvinder
U6
U6 Piger (15) 3M - Weekend/Forår 2021 • Pulje 396
Vodskov Stadion
Nørresundby FB (1)
Vodskov Stadion
8.
lørdag
10.20
Støvring IF (1)
-
Kvinder
U6
U6 Piger (15) 3M - Weekend/Forår 2021 • Pulje 398
Nibe Stadion
Nørresundby FB (2)
Nibe Stadion
8.
lørdag
10.40
Storvorde/Sejlflod B (1)
-
Kvinder
U6
U6 Piger (15) 3M - Weekend/Forår 2021 • Pulje 396
Vodskov Stadion
Nørresundby FB (1)
Vodskov Stadion
8.
lørdag
10.40
Nibe B (1)
-
Kvinder
U6
U6 Piger (15) 3M - Weekend/Forår 2021 • Pulje 398
Nibe Stadion
Nørresundby FB (2)
Nibe Stadion
8.
lørdag
11.00
Nørresundby FB
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 5 (2008) 11M/9M - forår 2021 • Pulje 772
Baneanlæg Lerumbakken
Aalborg Chang
Baneanlæg Lerumbakken
8.
lørdag
11.00
Nørresundby FB
-
Kvinder
U14
U14 Piger Liga 3 (2007) 11M/9M - forår 2021 • Pulje 941
Lindholm Høje Stadion
Aalborg Freja
Lindholm Høje Stadion
8.
lørdag
11.00
Nørresundby FB
-
Herrer
U11
U11 Drenge A2 (10) 8M - Forår 2021 • Pulje 104
Baneanlæg Lerumbakken
Aalborg Freja
Baneanlæg Lerumbakken
8.
lørdag
11.30
Nørresundby FB
-
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 2 (2005) 11M - forår 2021 • Pulje 455
Lindholm Høje Stadion
HEI
Lindholm Høje Stadion
8.
lørdag
11.30
Øster Han Herred
-
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 5 (2007) 11M/9M - forår 2021 • Pulje 662
Tranum Stadion
Nørresundby FB
Tranum Stadion
8.
lørdag
12.30
Øster Han Herred
-
Herrer
U12
U12 Drenge B (09) 8M - Forår 2021 • Pulje 14
Halvrimmen Stadion
Nørresundby FB
Halvrimmen Stadion
8.
lørdag
13.00
VRI
-
Herrer
Senior
Herre-DS • Pulje 4
NES Park
Nørresundby FB
NES Park
8.
lørdag
13.30
Nørresundby FB
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 2 - Forår 2021 • Pulje 15
Lindholm Høje Stadion
Aalborg Chang
Lindholm Høje Stadion
9.
søndag
10.00
Nørresundby FB (2)
-
Herrer
U10
U10 Drenge B (11) 5M Weekend - Forår 2021 • Pulje 208
Baneanlæg Lerumbakken
Vejgaard B (1)
Baneanlæg Lerumbakken
9.
søndag
10.00
Løgstør IF
-
Kvinder
U10
U10 Piger A-B (11) 5M Weekend - Forår 2021 • Pulje 217
Løgstør Stadion
Nørresundby FB
Løgstør Stadion
9.
søndag
10.00
Nørresundby FB
-
Kvinder
U10
U10 Piger B-C (11) 5M Weekend - Forår 2021 • Pulje 219
Baneanlæg Lerumbakken
IF Fremad Nørhalne
Baneanlæg Lerumbakken
9.
søndag
10.00
Nørresundby FB
-
Herrer
U9
U9 Drenge B (12) 5M - Weekend - Forår 2021 • Pulje 306
Baneanlæg Lerumbakken
Aalborg Freja
Baneanlæg Lerumbakken
9.
søndag
11.00
RK07
-
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 2B (2007) 11M - forår 2021 • Pulje 613
RMS Park Romalt
Nørresundby FB
RMS Park Romalt
9.
søndag
11.00
Nørresundby FB
-
Kvinder
U11
U11 Piger A-B (10) 8M - Forår 2021 • Pulje 100
Baneanlæg Lerumbakken
Storvorde/Sejlflod B
Baneanlæg Lerumbakken
9.
søndag
11.00
Nørresundby FB
-
Herrer
U11
U11 Drenge C (10) 8M Weekend - Forår 2021 • Pulje 109
Baneanlæg Lerumbakken
LKB/Gistrup
Baneanlæg Lerumbakken
9.
søndag
11.30
Nørresundby FB (2)
-
Herrer
U9
U9 Drenge C (12) 5M - Weekend - Forår 2021 • Pulje 312
Baneanlæg Lerumbakken
Øster Han Herred (1)
Baneanlæg Lerumbakken
9.
søndag
11.30
Nørresundby FB
-
Kvinder
U9
U9 Piger B/C (12) 5M - Weekend - Forår 2021 • Pulje 318
Baneanlæg Lerumbakken
Gug B
Baneanlæg Lerumbakken
9.
søndag
11.30
Nørresundby FB
-
Kvinder
U8
U8 Piger (13) 5M - Weekend - Forår 2021 • Pulje 339
Baneanlæg Lerumbakken
Vodskov IF
Baneanlæg Lerumbakken
9.
søndag
12.00
Nørresundby FB
-
Kvinder
Senior
Kvinder Serie 1 - Forår 2021 • Pulje 277
Lindholm Høje Stadion
Sulsted IF
Lindholm Høje Stadion
10.
mandag
18.30
Nørresundby FB
-
Kvinder
Senior
Kvinder Serie 2 11M/9M - Forår 2021 • Pulje 288
Lindholm Høje Stadion
Vejgaard B
Lindholm Høje Stadion
10.
mandag
19.00
Nørresundby FB (1)
-
Herrer
Senior
Herrer C (16+) 7M - Forår 2021 • Pulje 26
Baneanlæg Lerumbakken
FC Ljiljan, Ålborg (2)
Baneanlæg Lerumbakken
10.
mandag
19.00
BIF/ØHIK
-
Herrer
Senior
Herrer C (16+) 7M - Forår 2021 • Pulje 27
Brovst IF´s Anlæg
Nørresundby FB (2)
Brovst IF´s Anlæg
10.
mandag
19.00
Nørresundby FB
-
Herrer
M+32
M+32 11M - Indledende 2021 • Pulje 400
Baneanlæg Lerumbakken
Svenstrup-Godthåb IF
Baneanlæg Lerumbakken
11.
tirsdag
18.00
Nørresundby FB
-
Herrer
U8
U8 Drenge B (13) 5M - Hverdag - Forår 2021 • Pulje 320
Baneanlæg Lerumbakken
LKB/Gistrup
Baneanlæg Lerumbakken
11.
tirsdag
18.00
Nørresundby FB
-
Herrer
U8
U8 Drenge C (13) 5M - Hverdag - Forår 2021 • Pulje 322
Baneanlæg Lerumbakken
Hjallerup IF
Baneanlæg Lerumbakken
11.
tirsdag
19.00
SIF/BTI
-
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 5 (2005) 11M/9M - forår 2021 • Pulje 481
Sparekassen Vendsyssel Arena, Sindal
Nørresundby FB
Sparekassen Vendsyssel Arena, Sindal
12.
onsdag
18.00
Nørresundby FB
-
Kvinder
U14
U14 Piger C (07) 8M - Forår 2021 • Pulje 49
NFB Kunstgræs Lindholm
RKG
NFB Kunstgræs Lindholm
12.
onsdag
18.30
Nørresundby FB
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 2 - Forår 2021 • Pulje 15
Lindholm Høje Stadion
St. Restrup IF
Lindholm Høje Stadion
12.
onsdag
18.30
Nørresundby FB
-
Herrer
U13
U13 Drenge C (08) 8M - Forår 2021 • Pulje 9
Baneanlæg Lerumbakken
Løgstør IF
Baneanlæg Lerumbakken
12.
onsdag
18.30
Nørresundby FB
-
Herrer
U12
U12 Drenge B (09) 8M - Forår 2021 • Pulje 14
Baneanlæg Lerumbakken
GVL Løkken
Baneanlæg Lerumbakken
12.
onsdag
19.00
Nøvling FK
-
Herrer
Senior
Herrer C (16+) 7M - Forår 2021 • Pulje 28
Nøvling Skole
Nørresundby FB (3)
Nøvling Skole
13.
torsdag
11.00
FC Salling
-
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 2B (2007) 11M - forår 2021 • Pulje 613
Egeris Kunstgræsbane (Bane 8)
Nørresundby FB
Egeris Kunstgræsbane (Bane 8)
13.
torsdag
13.30
Skibsby-Højene IF
-
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 2 (2005) 11M - forår 2021 • Pulje 455
Højene Hallen
Nørresundby FB
Højene Hallen
13.
torsdag
18.00
ØVI/TTB
-
Herrer
U10
U10 Drenge C (11) 5M Hverdag - Forår 2021 • Pulje 214
Elektrikeren Nord Arena
Nørresundby FB
Elektrikeren Nord Arena
15.
lørdag
11.00
Nørresundby FB
-
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 5 (2007) 11M/9M - forår 2021 • Pulje 662
Lindholm Høje Stadion
Jetsmark IF
Lindholm Høje Stadion
15.
lørdag
11.00
Nørresundby FB
-
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 5 (2005) 11M/9M - forår 2021 • Pulje 481
Lindholm Høje Stadion
Nors/Hillerslev
Lindholm Høje Stadion
15.
lørdag
15.30
Nørresundby fB
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Forår 2021 • Pulje 59
Lindholm Høje Stadion
FC Vesterbro, Aalborg
Lindholm Høje Stadion
16.
søndag
11.00
Team Østvendsyssel
Omklædning Hjemmefra
-
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 2B (2007) 11M - forår 2021 • Pulje 613
Dronninglund Ny Stadion
Bane 1
Nørresundby FB
Omklædning Hjemmefra
Dronninglund Ny Stadion
Bane 1
16.
søndag
13.00
Aalborg KFUM
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 5 (2008) 11M/9M - forår 2021 • Pulje 772
Nordjyske Bank Arena (KFUM)
Nørresundby FB
Nordjyske Bank Arena (KFUM)
16.
søndag
13.00
Hadsund/Terndrup
-
Kvinder
U14
U14 Piger Liga 3 (2007) 11M/9M - forår 2021 • Pulje 941
Hadsund Stadion
Nørresundby FB
Hadsund Stadion
16.
søndag
14.00
Nørresundby FB
-
Herrer
Senior
Herre-DS • Pulje 4
Nordjyske Bank Arena (NFB)
Kjellerup IF
Nordjyske Bank Arena (NFB)
17.
mandag
18.00
B52/Aalborg
-
Kvinder
U14
U14 Piger C (07) 8M - Forår 2021 • Pulje 49
Klubhuset B52/AFC
Nørresundby FB
Klubhuset B52/AFC
17.
mandag
18.30
Nørresundby FB
-
Kvinder
Senior
Kvinder Serie 2 11M/9M - Forår 2021 • Pulje 288
Lindholm Høje Stadion
Aalborg Freja (1)
Lindholm Høje Stadion
17.
mandag
19.00
Skagen IK
-
Kvinder
Senior
Kvinder Serie 1 - Forår 2021 • Pulje 277
Sparekassen Vendsyssel Arena (Skagen)
Nørresundby FB
Sparekassen Vendsyssel Arena (Skagen)
17.
mandag
19.00
Nørresundby FB (1)
-
Herrer
Senior
Herrer C (16+) 7M - Forår 2021 • Pulje 26
Baneanlæg Lerumbakken
Hjørring AIK Frem (1)
Baneanlæg Lerumbakken
17.
mandag
19.00
Nordens Paris FC
-
Herrer
Senior
Herrer C (16+) 7M - Forår 2021 • Pulje 27
Firmasport Aalborg Freja
Nørresundby FB (2)
Firmasport Aalborg Freja
17.
mandag
19.00
FC Ljiljan, Ålborg (1)
-
Herrer
Senior
Herrer C (16+) 7M - Forår 2021 • Pulje 28
Kærby Stadion
Nørresundby FB (3)
Kærby Stadion
17.
mandag
19.00
Nibe B
-
Herrer
M+32
M+32 11M - Indledende 2021 • Pulje 400
Nibe Stadion
Nørresundby FB
Nibe Stadion
18.
tirsdag
18.30
Støvring IF
-
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 2 (2005) 11M - forår 2021 • Pulje 455
Støvring Stadion
Nørresundby FB
Støvring Stadion
19.
onsdag
18.00
Nørresundby FB
-
Kvinder
U14
U14 Piger C (07) 8M - Forår 2021 • Pulje 49
NFB Kunstgræs Lindholm
Aalborg KFUM
NFB Kunstgræs Lindholm
19.
onsdag
18.30
HVH
-
Herrer
U13
U13 Drenge C (08) 8M - Forår 2021 • Pulje 9
Vester Hornum Stadion
Nørresundby FB
Vester Hornum Stadion
19.
onsdag
18.30
Nørresundby FB
-
Herrer
U12
U12 Drenge B (09) 8M - Forår 2021 • Pulje 14
Baneanlæg Lerumbakken
Bagterp IF (2)
Baneanlæg Lerumbakken
21.
fredag
18.30
Aalborg Chang (2)
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Forår 2021 • Pulje 59
Chang's Baner
Bane 2
Nørresundby fB
Chang's Baner
Bane 2
21.
fredag
19.00
Aabybro IF
-
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 5 (2007) 11M/9M - forår 2021 • Pulje 662
Aabybro Idrætscenter
Nørresundby FB
Aabybro Idrætscenter
22.
lørdag
11.00
Nørresundby FB
-
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 2B (2007) 11M - forår 2021 • Pulje 613
Lindholm Høje Stadion
FC Salling
Lindholm Høje Stadion
22.
lørdag
11.00
Nørresundby FB
-
Kvinder
U14
U14 Piger Liga 3 (2007) 11M/9M - forår 2021 • Pulje 941
Lindholm Høje Stadion
Brønderslev IF
Lindholm Høje Stadion
22.
lørdag
16.00
Aalborg Freja
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 2 - Forår 2021 • Pulje 15
Frejaparken
Nørresundby FB
Frejaparken
23.
søndag
11.00
Vraa/Børglum IF
-
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 5 (2005) 11M/9M - forår 2021 • Pulje 481
Vrå Kunstgræsbane
Nørresundby FB
Vrå Kunstgræsbane
24.
mandag
13.00
Nørresundby FB
-
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 2 (2005) 11M - forår 2021 • Pulje 455
Lindholm Høje Stadion
Hornslet IF
Lindholm Høje Stadion
25.
tirsdag
18.00
Aalborg KFUM
-
Herrer
U8
U8 Drenge B (13) 5M - Hverdag - Forår 2021 • Pulje 320
Nordjyske Bank Arena (KFUM)
Nørresundby FB
Nordjyske Bank Arena (KFUM)
25.
tirsdag
18.00
St. Restrup IF
-
Herrer
U8
U8 Drenge C (13) 5M - Hverdag - Forår 2021 • Pulje 322
Frejlev Stadion
Nørresundby FB
Frejlev Stadion
25.
tirsdag
19.00
Nørresundby FB (2)
-
Herrer
Senior
Herrer C (16+) 7M - Forår 2021 • Pulje 27
NFB Kunstgræs Lindholm
Langholt SK
NFB Kunstgræs Lindholm
25.
tirsdag
19.00
Nørresundby FB
-
Herrer
M+32
M+32 11M - Indledende 2021 • Pulje 400
Baneanlæg Lerumbakken
Aars IK
Baneanlæg Lerumbakken
26.
onsdag
17.30
Asaa/Agersted
-
Herrer
U10
U10 Drenge C (11) 5M Hverdag - Forår 2021 • Pulje 214
Asaa Stadion
Nørresundby FB
Asaa Stadion
26.
onsdag
18.30
Nørresundby FB
-
Herrer
U13
U13 Drenge C (08) 8M - Forår 2021 • Pulje 9
Baneanlæg Lerumbakken
Storvorde/Sejlflod B
Baneanlæg Lerumbakken
26.
onsdag
19.00
Nørresundby FB (3)
-
Herrer
Senior
Herrer C (16+) 7M - Forår 2021 • Pulje 28
Baneanlæg Lerumbakken
Skalborg SK
Baneanlæg Lerumbakken
27.
torsdag
19.00
Vestbjerg IF
-
Herrer
Senior
Herrer C (16+) 7M - Forår 2021 • Pulje 26
Vestbjerg Hallen
Nørresundby FB (1)
Vestbjerg Hallen
28.
fredag
18.00
Nørresundby FB
-
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 2 (2005) 11M - forår 2021 • Pulje 455
Lindholm Høje Stadion
HOG Hinnerup
Lindholm Høje Stadion
28.
fredag
19.00
Birkelse IF
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 2 - Forår 2021 • Pulje 15
Birkelse Stadion
Nørresundby FB
Birkelse Stadion
29.
lørdag
10.00
LKB/Gistrup
-
Kvinder
U11
U11 Piger A-B (10) 8M - Forår 2021 • Pulje 100
Gistrup Idrætscenter
Nørresundby FB
Gistrup Idrætscenter
29.
lørdag
10.00
Sørup IF
-
Kvinder
U11
U11 Piger (10) 5M - Forår 2021 • Pulje 202
Sørup Stadion
Nørresundby FB
Sørup Stadion
29.
lørdag
10.00
Aalborg Chang
-
Herrer
U9
U9 Drenge B (12) 5M - Weekend - Forår 2021 • Pulje 306
Chang's Baner
Bane 12
Nørresundby FB
Chang's Baner
Bane 12
29.
lørdag
10.30
St. Restrup IF
-
Herrer
U10
U10 Drenge A2 (11) 5M Weekend - Forår 2021 • Pulje 205
Frejlev Stadion
Nørresundby FB
Frejlev Stadion
29.
lørdag
11.00
AaB
-
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 2B (2007) 11M - forår 2021 • Pulje 613
AaB's Anlæg
Nørresundby FB
AaB's Anlæg
29.
lørdag
11.00
Nørresundby FB
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 5 (2008) 11M/9M - forår 2021 • Pulje 772
Baneanlæg Lerumbakken
Aalborg KFUM
Baneanlæg Lerumbakken
29.
lørdag
11.00
Nørresundby FB
-
Kvinder
U14
U14 Piger Liga 3 (2007) 11M/9M - forår 2021 • Pulje 941
Lindholm Høje Stadion
Vodskov IF
Lindholm Høje Stadion
29.
lørdag
11.15
B52/Aalborg
-
Herrer
U11
U11 Drenge C (10) 8M Weekend - Forår 2021 • Pulje 109
Klubhuset B52/AFC
Nørresundby FB
Klubhuset B52/AFC
29.
lørdag
15.30
Nørresundby fB
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Forår 2021 • Pulje 59
Lindholm Høje Stadion
Aabybro IF
Lindholm Høje Stadion
29.
lørdag
16.00
Tornby IF
-
Kvinder
Senior
Kvinder Serie 1 - Forår 2021 • Pulje 277
Tornby Stadion
Nørresundby FB
Tornby Stadion
30.
søndag
10.00
Gug B
-
Herrer
U11
U11 Drenge A2 (10) 8M - Forår 2021 • Pulje 104
Skjøtt Arena
Nørresundby FB
Skjøtt Arena
30.
søndag
10.00
RKG
-
Herrer
U10
U10 Drenge B (11) 5M Weekend - Forår 2021 • Pulje 208
Bixen Arena
Nørresundby FB (2)
Bixen Arena
30.
søndag
10.00
Nørresundby FB
-
Kvinder
U10
U10 Piger A-B (11) 5M Weekend - Forår 2021 • Pulje 217
Baneanlæg Lerumbakken
Aars IK (1)
Baneanlæg Lerumbakken
30.
søndag
10.00
Aalborg Freja
-
Kvinder
U10
U10 Piger B-C (11) 5M Weekend - Forår 2021 • Pulje 219
Frejaparken
Nørresundby FB
Frejaparken
30.
søndag
10.00
TSV
-
Herrer
U12
U12 Drenge B (09) 8M - Forår 2021 • Pulje 14
Vestbjerg Hallen
Nørresundby FB
Vestbjerg Hallen
30.
søndag
10.00
Nørresundby FB (2)
-
Herrer
U9
U9 Drenge C (12) 5M - Weekend - Forår 2021 • Pulje 312
Baneanlæg Lerumbakken
Fjerritslev IF
Baneanlæg Lerumbakken
30.
søndag
10.00
Terndrup/Bælum (1)
-
Herrer
U9
U9 Drenge C (12) 5M - Weekend - Forår 2021 • Pulje 313
Terndrup Stadion
Nørresundby FB (1)
Terndrup Stadion
30.
søndag
10.00
Nørresundby FB
-
Kvinder
U9
U9 Piger B/C (12) 5M - Weekend - Forår 2021 • Pulje 318
Baneanlæg Lerumbakken
Aalborg Chang
Baneanlæg Lerumbakken
30.
søndag
10.00
Løgstør IF
-
Kvinder
U8
U8 Piger (13) 5M - Weekend - Forår 2021 • Pulje 339
Løgstør Stadion
Nørresundby FB
Løgstør Stadion
31.
mandag
18.00
Mou/Gudumholm
-
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 5 (2007) 11M/9M - forår 2021 • Pulje 662
Joka Arena
Nørresundby FB
Joka Arena
31.
mandag
18.30
Nørresundby FB
-
Kvinder
Senior
Kvinder Serie 2 11M/9M - Forår 2021 • Pulje 288
Lindholm Høje Stadion
Aabybro IF
Lindholm Høje Stadion
31.
mandag
19.00
Tylstrup IF
-
Herrer
Senior
Herrer C (16+) 7M - Forår 2021 • Pulje 26
Tylstrup Stadion
Nørresundby FB (1)
Tylstrup Stadion
31.
mandag
19.00
St. Restrup IF
-
Herrer
M+32
M+32 11M - Indledende 2021 • Pulje 400
Frejlev Stadion
Nørresundby FB
Frejlev Stadion
Juni 2021
1.
tirsdag
18.00
Skørping IF Frem
-
Kvinder
U14
U14 Piger C (07) 8M - Forår 2021 • Pulje 49
Skørping Idrætscenter
Nørresundby FB
Skørping Idrætscenter
1.
tirsdag
18.00
Øster Hornum IF
-
Herrer
U8
U8 Drenge B (13) 5M - Hverdag - Forår 2021 • Pulje 320
Øster Hornum Hallen
Nørresundby FB
Øster Hornum Hallen
1.
tirsdag
18.00
Nørresundby FB
-
Herrer
U8
U8 Drenge C (13) 5M - Hverdag - Forår 2021 • Pulje 322
Baneanlæg Lerumbakken
DHF
Baneanlæg Lerumbakken
2.
onsdag
18.00
Nørresundby FB
-
Herrer
U10
U10 Drenge C (11) 5M Hverdag - Forår 2021 • Pulje 214
Baneanlæg Lerumbakken
VUG
Baneanlæg Lerumbakken
2.
onsdag
18.00
Aalborg KFUM
-
Herrer
U13
U13 Drenge C (08) 8M - Forår 2021 • Pulje 9
Nordjyske Bank Arena (KFUM)
Nørresundby FB
Nordjyske Bank Arena (KFUM)
2.
onsdag
19.00
Nørresundby FB
-
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 2B (2007) 11M - forår 2021 • Pulje 613
Lindholm Høje Stadion
RK07
Lindholm Høje Stadion
2.
onsdag
19.00
Gandrup SK
-
Herrer
Senior
Herrer C (16+) 7M - Forår 2021 • Pulje 27
Gandrup Stadion
Nørresundby FB (2)
Gandrup Stadion
2.
onsdag
19.00
Nørresundby FB (3)
-
Herrer
Senior
Herrer C (16+) 7M - Forår 2021 • Pulje 28
Baneanlæg Lerumbakken
Gug B
Baneanlæg Lerumbakken
2.
onsdag
19.00
Holtet IF
-
Kvinder
Senior
Kvinder Serie 2 11M/9M - Forår 2021 • Pulje 288
Holtet Stadion
Nørresundby FB
Holtet Stadion
4.
fredag
17.45
Hornslet IF
-
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 2 (2005) 11M - forår 2021 • Pulje 455
Hornslet Stadion
Nørresundby FB
Hornslet Stadion
5.
lørdag
10.00
Nørresundby FB
-
Kvinder
U11
U11 Piger (10) 5M - Forår 2021 • Pulje 202
Baneanlæg Lerumbakken
Dall/Ferslev IF
Baneanlæg Lerumbakken
5.
lørdag
10.00
TSV (1)
-
Herrer
U9
U9 Drenge C (12) 5M - Weekend - Forår 2021 • Pulje 312
Vestbjerg Hallen
Nørresundby FB (2)
Vestbjerg Hallen
5.
lørdag
10.00
Nørresundby FB (1)
-
Herrer
U9
U9 Drenge C (12) 5M - Weekend - Forår 2021 • Pulje 313
Baneanlæg Lerumbakken
Gandrup SK
Baneanlæg Lerumbakken
5.
lørdag
11.00
Nørresundby FB
-
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 2B (2007) 11M - forår 2021 • Pulje 613
Lindholm Høje Stadion
Randers Freja
Lindholm Høje Stadion
5.
lørdag
11.00
IF Skjold Sæby
-
Kvinder
U14
U14 Piger Liga 3 (2007) 11M/9M - forår 2021 • Pulje 941
Sparekassen Vendsyssel Arena, Sæby
Nørresundby FB
Sparekassen Vendsyssel Arena, Sæby
5.
lørdag
11.00
Nørresundby FB
-
Herrer
U11
U11 Drenge A2 (10) 8M - Forår 2021 • Pulje 104
Baneanlæg Lerumbakken
Svenstrup-Godthåb IF
Baneanlæg Lerumbakken
5.
lørdag
11.00
Nørresundby FB
-
Herrer
U12
U12 Drenge B (09) 8M - Forår 2021 • Pulje 14
Baneanlæg Lerumbakken
Ørebro - Thorup/Klim
Baneanlæg Lerumbakken
5.
lørdag
11.00
Nørresundby FB
-
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 5 (2005) 11M/9M - forår 2021 • Pulje 481
Lindholm Høje Stadion
Øster Brønderslev IF
Lindholm Høje Stadion
5.
lørdag
11.30
Aalborg Chang
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 5 (2008) 11M/9M - forår 2021 • Pulje 772
Chang's Baner
Bane 2
Nørresundby FB
Chang's Baner
Bane 2
5.
lørdag
13.00
Vestbjerg IF
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Forår 2021 • Pulje 59
Vestbjerg Hallen
Nørresundby fB
Vestbjerg Hallen
5.
lørdag
13.30
Gudumholm IF
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 2 - Forår 2021 • Pulje 15
Gudumholm Stadion
Nørresundby FB
Gudumholm Stadion
6.
søndag
10.00
Støvring IF
-
Herrer
U10
U10 Drenge A2 (11) 5M Weekend - Forår 2021 • Pulje 205
Støvring Stadion
Nørresundby FB
Støvring Stadion
6.
søndag
10.00
Nørresundby FB (2)
-
Herrer
U10
U10 Drenge B (11) 5M Weekend - Forår 2021 • Pulje 208
Baneanlæg Lerumbakken
Aalborg KFUM
Baneanlæg Lerumbakken
6.
søndag
10.00
St. Restrup IF
-
Kvinder
U10
U10 Piger A-B (11) 5M Weekend - Forår 2021 • Pulje 217
Frejlev Stadion
Nørresundby FB
Frejlev Stadion
6.
søndag
10.00
Vejgaard B
-
Kvinder
U10
U10 Piger B-C (11) 5M Weekend - Forår 2021 • Pulje 219
Spar Nord Arena - Soffy Road
Nørresundby FB
Spar Nord Arena - Soffy Road
6.
søndag
10.00
Nørresundby FB
-
Herrer
U9
U9 Drenge B (12) 5M - Weekend - Forår 2021 • Pulje 306
Baneanlæg Lerumbakken
Hjallerup IF
Baneanlæg Lerumbakken
6.
søndag
10.00
Grindsted U. IF
-
Kvinder
U9
U9 Piger B/C (12) 5M - Weekend - Forår 2021 • Pulje 318
Grindsted Hallen
Nørresundby FB
Grindsted Hallen
6.
søndag
10.00
Nørresundby FB
-
Kvinder
U8
U8 Piger (13) 5M - Weekend - Forår 2021 • Pulje 339
Baneanlæg Lerumbakken
Langholt SK
Baneanlæg Lerumbakken
6.
søndag
11.00
Nørresundby FB
-
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 5 (2007) 11M/9M - forår 2021 • Pulje 662
Lindholm Høje Stadion
Aalborg Chang
Lindholm Høje Stadion
6.
søndag
11.00
Nørresundby FB
-
Kvinder
U11
U11 Piger A-B (10) 8M - Forår 2021 • Pulje 100
Baneanlæg Lerumbakken
Bagterp IF
Baneanlæg Lerumbakken
6.
søndag
11.00
Nørresundby FB
-
Herrer
U11
U11 Drenge C (10) 8M Weekend - Forår 2021 • Pulje 109
Baneanlæg Lerumbakken
Nibe B
Baneanlæg Lerumbakken
7.
mandag
19.00
Nørresundby FB (1)
-
Herrer
Senior
Herrer C (16+) 7M - Forår 2021 • Pulje 26
Baneanlæg Lerumbakken
Thise IF
Baneanlæg Lerumbakken
7.
mandag
19.00
Nørresundby FB
-