Menu
Opslag 30. november kl. 16:26
Nørresundby FB afholder DBU fodboldskole i uge 26 – 2022! Billet kan købes fra onsdag d. 1. december kl. 10.00
Opslag
31. oktober kl. 22:02 U12A drengene slår Vejgaard stort et par timer før DS spiller mod VB.
Opslag
22. oktober kl. 17:22 Børge Lemvig endelige i Idrætsparken til fejring!
Opslag
14. oktober kl. 15:58 UNGDOM TIL HOLLAND CUP I PÅSKEN 2022
Opslag
03. oktober kl. 14:43 Buste af Henning Jensen afsløret lørdag d. 2. oktober 2021 - se mere.
Opslag
19. september kl. 15:48 Glade U10 piger får 3. plads i KFUM Cup
Opslag
12. september kl. 15:01 STEMNINGSBILLEDER DUS CUP 2021 ONSDAG D. 8. SEPTEMBER - TAK FOR DENNE GANG.
Opslag
29. august kl. 22:38 Store smil på når U7 drenge spiller kamp
Opslag
29. august kl. 22:30 FLOT FODBOLD OG KAMMERATSKAB HOS U10 DRENGE

Hovedsponsor

NFB kampe
December 2021
4.
lørdag
09.18
Nørresundby FB
-
Herrer
U11
U11 Drenge C (11) - Futsal • Pulje 934
Arena Himmerland
Storvorde/Sejlflod B
Arena Himmerland
4.
lørdag
09.36
Sønderup/Suldrup IK Frem
-
Herrer
U11
U11 Drenge C (11) - Futsal • Pulje 934
Arena Himmerland
Nørresundby FB
Arena Himmerland
4.
lørdag
10.12
Nørresundby FB
-
Herrer
U11
U11 Drenge C (11) - Futsal • Pulje 934
Arena Himmerland
St. Restrup IF
Arena Himmerland
4.
lørdag
12.00
FS Holstebro
UHT
Herrer
U17
U17 Drenge Liga 1 - Vinterturnering (2005) 11M • Pulje 103
Idrætscenter Vest
Nørresundby FB
Idrætscenter Vest
5.
søndag
09.18
Bagterp IF
-
Kvinder
U9
U9 Piger (13) - Futsal • Pulje 943
Fiberhallen
Nørresundby FB
Fiberhallen
5.
søndag
09.54
TSV
-
Kvinder
U9
U9 Piger (13) - Futsal • Pulje 943
Fiberhallen
Nørresundby FB
Fiberhallen
5.
søndag
10.30
Fortuna Hjørring
-
Kvinder
U9
U9 Piger (13) - Futsal • Pulje 943
Fiberhallen
Nørresundby FB
Fiberhallen
5.
søndag
10.48
Nørresundby FB
-
Kvinder
U10
U10 Piger (12) - Futsal • Pulje 940
Fiberhallen
Fortuna Hjørring (1)
Fiberhallen
5.
søndag
11.06
Lundergård IU
-
Herrer
U11
U11 Drenge A (11) - Futsal • Pulje 931
Gistrup Idrætscenter
Nørresundby FB
Gistrup Idrætscenter
5.
søndag
11.42
St. Restrup IF
-
Herrer
U11
U11 Drenge A (11) - Futsal • Pulje 931
Gistrup Idrætscenter
Nørresundby FB
Gistrup Idrætscenter
5.
søndag
11.42
Nørresundby FB
-
Kvinder
U10
U10 Piger (12) - Futsal • Pulje 940
Fiberhallen
Fortuna Hjørring (2)
Fiberhallen
5.
søndag
12.18
Aalborg Futsal Klub
-
Herrer
U11
U11 Drenge A (11) - Futsal • Pulje 931
Gistrup Idrætscenter
Nørresundby FB
Gistrup Idrætscenter
5.
søndag
12.36
Fortuna Hjørring (3)
-
Kvinder
U10
U10 Piger (12) - Futsal • Pulje 940
Fiberhallen
Nørresundby FB
Fiberhallen
5.
søndag
12.54
Brønderslev IF
-
Herrer
U17
U17 Drenge Liga 2 (05) - Futsal • Pulje 908
Brønderslev Hallen
Nørresundby FB
Brønderslev Hallen
5.
søndag
13.30
Nørresundby FB
-
Kvinder
U11
U11 Piger (11) - Futsal • Pulje 935
Nørresundby Gymnasium - Idrætshallen
Bagterp IF
Nørresundby Gymnasium - Idrætshallen
5.
søndag
13.48
Nørresundby FB
-
Herrer
U17
U17 Drenge Liga 2 (05) - Futsal • Pulje 908
Brønderslev Hallen
Hjørring AIK Frem
Brønderslev Hallen
5.
søndag
14.18
Nørresundby FB
-
Herrer
U17
U17 Drenge Liga 1 (05) - Futsal • Pulje 907
AaB Hallen
Hallen
AaB (2)
AaB Hallen
Hallen
5.
søndag
14.24
DHF
-
Kvinder
U11
U11 Piger (11) - Futsal • Pulje 935
Nørresundby Gymnasium - Idrætshallen
Nørresundby FB
Nørresundby Gymnasium - Idrætshallen
5.
søndag
14.54
Nørresundby FB
-
Herrer
U17
U17 Drenge Liga 1 (05) - Futsal • Pulje 907
AaB Hallen
Hallen
AaB (1)
AaB Hallen
Hallen
5.
søndag
15.00
Gjøl B
-
Herrer
U17
U17 Drenge Liga 2 (05) - Futsal • Pulje 908
Brønderslev Hallen
Nørresundby FB
Brønderslev Hallen
5.
søndag
15.18
Nørresundby FB
-
Kvinder
U11
U11 Piger (11) - Futsal • Pulje 935
Nørresundby Gymnasium - Idrætshallen
Aalborg KFUM (2)
Nørresundby Gymnasium - Idrætshallen
5.
søndag
15.30
Nørresundby FB
-
Herrer
U17
U17 Drenge Liga 1 (05) - Futsal • Pulje 907
AaB Hallen
Hallen
Bangsbo Freja
AaB Hallen
Hallen
5.
søndag
15.54
Nørresundby FB
-
Herrer
U17
U17 Drenge Liga 2 (05) - Futsal • Pulje 908
Brønderslev Hallen
TSV
Brønderslev Hallen
5.
søndag
16.24
Aalborg KFUM
-
Herrer
U17
U17 Drenge Liga 1 (05) - Futsal • Pulje 907
AaB Hallen
Hallen
Nørresundby FB
AaB Hallen
Hallen
11.
lørdag
09.30
Nørresundby FB (2)
-
Herrer
U7
U7 Drenge (15) INDE • Pulje 80
Terndrup Idrætscenter
Terndrup IF (1)
Terndrup Idrætscenter
11.
lørdag
09.38
St. Restrup IF (1)
-
Herrer
U7
U7 Drenge (15) INDE • Pulje 80
Terndrup Idrætscenter
Nørresundby FB (3)
Terndrup Idrætscenter
11.
lørdag
09.46
St. Restrup IF (2)
-
Herrer
U7
U7 Drenge (15) INDE • Pulje 80
Terndrup Idrætscenter
Nørresundby FB (2)
Terndrup Idrætscenter
11.
lørdag
09.54
St. Restrup IF (2)
-
Herrer
U7
U7 Drenge (15) INDE • Pulje 80
Terndrup Idrætscenter
Nørresundby FB (3)
Terndrup Idrætscenter
11.
lørdag
10.00
Nørresundby FB
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 2 (09) INDE • Pulje 34
Rosendal Hallen
ASV
Rosendal Hallen
11.
lørdag
10.00
Nørresundby FB (1)
-
Herrer
U6
U6 Drenge (16) INDE • Pulje 85
Birkelse Hallen
Dronninglund IF
Birkelse Hallen
11.
lørdag
10.02
Terndrup IF (2)
-
Herrer
U7
U7 Drenge (15) INDE • Pulje 80
Terndrup Idrætscenter
Nørresundby FB (2)
Terndrup Idrætscenter
11.
lørdag
10.10
Nørresundby FB (3)
-
Herrer
U7
U7 Drenge (15) INDE • Pulje 80
Terndrup Idrætscenter
Terndrup IF (1)
Terndrup Idrætscenter
11.
lørdag
10.16
Brønderslev IF (3)
-
Herrer
U6
U6 Drenge (16) INDE • Pulje 85
Birkelse Hallen
Nørresundby FB (2)
Birkelse Hallen
11.
lørdag
10.18
St. Restrup IF (1)
-
Herrer
U7
U7 Drenge (15) INDE • Pulje 80
Terndrup Idrætscenter
Nørresundby FB (2)
Terndrup Idrætscenter
11.
lørdag
10.36
RKG
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 2 (09) INDE • Pulje 34
Rosendal Hallen
Nørresundby FB
Rosendal Hallen
11.
lørdag
10.40
Voersaa IF
-
Herrer
U6
U6 Drenge (16) INDE • Pulje 85
Birkelse Hallen
Nørresundby FB (1)
Birkelse Hallen
11.
lørdag
10.56
Voersaa IF
-
Herrer
U6
U6 Drenge (16) INDE • Pulje 85
Birkelse Hallen
Nørresundby FB (2)
Birkelse Hallen
11.
lørdag
11.10
Nørresundby FB
-
Kvinder
U11
U11 Piger B (11) INDE • Pulje 100
Frederikshavn Firmaidrætsklub
Jetsmark/Nørhalne
Frederikshavn Firmaidrætsklub
11.
lørdag
11.12
Jetsmark IF
-
Herrer
U6
U6 Drenge (16) INDE • Pulje 85
Birkelse Hallen
Nørresundby FB (1)
Birkelse Hallen
11.
lørdag
11.20
Nørresundby FB (2)
-
Herrer
U6
U6 Drenge (16) INDE • Pulje 85
Birkelse Hallen
Dronninglund IF
Birkelse Hallen
11.
lørdag
11.24
Aalborg Chang
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 2 (09) INDE • Pulje 34
Rosendal Hallen
Nørresundby FB
Rosendal Hallen
11.
lørdag
11.36
Brønderslev IF (3)
-
Herrer
U6
U6 Drenge (16) INDE • Pulje 85
Birkelse Hallen
Nørresundby FB (1)
Birkelse Hallen
11.
lørdag
11.40
Frederikshavn fI
-
Kvinder
U11
U11 Piger B (11) INDE • Pulje 100
Frederikshavn Firmaidrætsklub
Nørresundby FB
Frederikshavn Firmaidrætsklub
11.
lørdag
11.48
Nørresundby FB
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 2 (09) INDE • Pulje 34
Rosendal Hallen
IK Rosendal (1)
Rosendal Hallen
11.
lørdag
11.50
Jetsmark IF (1)
-
Herrer
U8
U8 Drenge (14) INDE • Pulje 68
Klokkerholm Hallen
Nørresundby FB (3)
Klokkerholm Hallen
11.
lørdag
12.00
Hjallerup IF
-
Herrer
U8
U8 Drenge (14) INDE • Pulje 68
Klokkerholm Hallen
Nørresundby FB (2)
Klokkerholm Hallen
11.
lørdag
12.10
Nørresundby FB
-
Kvinder
U11
U11 Piger B (11) INDE • Pulje 100
Frederikshavn Firmaidrætsklub
Aalborg KFUM (1)
Frederikshavn Firmaidrætsklub
11.
lørdag
12.12
Team Østvendsyssel (2)
-
Kvinder
Senior
Kvinder Liga 2 (15+) INDE • Pulje 17
Biersted Hallen
Nørresundby FB (2)
Biersted Hallen
11.
lørdag
12.30
Nørresundby FB (2)
-
Herrer
U8
U8 Drenge (14) INDE • Pulje 68
Klokkerholm Hallen
Nørresundby FB (3)
Klokkerholm Hallen
11.
lørdag
12.30
Voersaa IF
-
Kvinder
U11
U11 Piger B (11) INDE • Pulje 100
Frederikshavn Firmaidrætsklub
Nørresundby FB
Frederikshavn Firmaidrætsklub
11.
lørdag
12.48
Nørresundby FB (2)
-
Kvinder
Senior
Kvinder Liga 2 (15+) INDE • Pulje 17
Biersted Hallen
Hillerslev Sport
Biersted Hallen
11.
lørdag
12.50
Nørresundby FB (3)
-
Herrer
U8
U8 Drenge (14) INDE • Pulje 68
Klokkerholm Hallen
Jetsmark IF (2)
Klokkerholm Hallen
11.
lørdag
13.10
Jetsmark IF (2)
-
Herrer
U8
U8 Drenge (14) INDE • Pulje 68
Klokkerholm Hallen
Nørresundby FB (2)
Klokkerholm Hallen
11.
lørdag
13.12
ASV
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 1 (09) INDE • Pulje 32
Sport & Kulturcenter Brovst
Nørresundby FB
Sport & Kulturcenter Brovst
11.
lørdag
13.20
Nørresundby FB (3)
-
Herrer
U8
U8 Drenge (14) INDE • Pulje 68
Klokkerholm Hallen
Brønderslev IF (3)
Klokkerholm Hallen
11.
lørdag
13.40
Nørresundby FB (2)
-
Herrer
U8
U8 Drenge (14) INDE • Pulje 68
Klokkerholm Hallen
IF Fremad Nørhalne
Klokkerholm Hallen
11.
lørdag
13.48
Nørresundby FB (2)
-
Kvinder
Senior
Kvinder Liga 2 (15+) INDE • Pulje 17
Biersted Hallen
Sulsted IF
Biersted Hallen
11.
lørdag
13.48
Nørresundby FB
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 1 (09) INDE • Pulje 32
Sport & Kulturcenter Brovst
Øster Han Herred
Sport & Kulturcenter Brovst
11.
lørdag
14.00
Nørresundby FB
-
Herrer
U10
U10 Drenge C (12) INDE • Pulje 51
Klokkerholm Hallen
Lundergård IU
Klokkerholm Hallen
11.
lørdag
14.20
Nørresundby FB
-
Herrer
U10
U10 Drenge C (12) INDE • Pulje 51
Klokkerholm Hallen
Østervraa IF
Klokkerholm Hallen
11.
lørdag
14.20
Arden IF
-
Herrer
U8
U8 Drenge (14) INDE • Pulje 71
Hadsund Hallerne
Nørresundby FB (1)
Hadsund Hallerne
11.
lørdag
14.24
RKG
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 1 (09) INDE • Pulje 32
Sport & Kulturcenter Brovst
Nørresundby FB
Sport & Kulturcenter Brovst
11.
lørdag
14.36
Biersted IF
-
Kvinder
Senior
Kvinder Liga 2 (15+) INDE • Pulje 17
Biersted Hallen
Nørresundby FB (2)
Biersted Hallen
11.
lørdag
14.48
Nørresundby FB
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 1 (09) INDE • Pulje 32
Sport & Kulturcenter Brovst
Rebild Syd
Sport & Kulturcenter Brovst
11.
lørdag
14.50
Skibsby-Højene IF
-
Herrer
U10
U10 Drenge C (12) INDE • Pulje 51
Klokkerholm Hallen
Nørresundby FB
Klokkerholm Hallen
11.
lørdag
14.50
Nørresundby FB (1)
-
Herrer
U8
U8 Drenge (14) INDE • Pulje 71
Hadsund Hallerne
AaB (2)
Hadsund Hallerne
11.
lørdag
15.20
Nørresundby FB
-
Herrer
U11
U11 Drenge C (11) INDE • Pulje 45
Tylstrup Hallen
TSV (1)
Tylstrup Hallen
11.
lørdag
15.30
Aars IK (1)
-
Herrer
U8
U8 Drenge (14) INDE • Pulje 71
Hadsund Hallerne
Nørresundby FB (1)
Hadsund Hallerne
11.
lørdag
15.50
Aalborg KFUM
-
Herrer
U11
U11 Drenge C (11) INDE • Pulje 45
Tylstrup Hallen
Nørresundby FB
Tylstrup Hallen
11.
lørdag
16.00
Nørresundby FB (1)
-
Herrer
U8
U8 Drenge (14) INDE • Pulje 71
Hadsund Hallerne
Hadsund B (2)
Hadsund Hallerne
11.
lørdag
16.30
Aabybro IF (1)
-
Herrer
U11
U11 Drenge C (11) INDE • Pulje 45
Tylstrup Hallen
Nørresundby FB
Tylstrup Hallen
12.
søndag
09.16
Nørresundby FB (1)
-
Herrer
U7
U7 Drenge (15) INDE • Pulje 78
Arena Himmerland
Støvring IF (2)
Arena Himmerland
12.
søndag
10.04
Nørresundby FB (1)
-
Herrer
U7
U7 Drenge (15) INDE • Pulje 78
Arena Himmerland
Aalborg KFUM (1)
Arena Himmerland
12.
søndag
10.20
Nørresundby FB (1)
-
Herrer
U7
U7 Drenge (15) INDE • Pulje 78
Arena Himmerland
Støvring IF (1)
Arena Himmerland
12.
søndag
11.00
Nørresundby FB (L2)
-
Kvinder
U15
U15 Piger Liga 2/3 - Vinterturnering (2007) 11M • Pulje 504
NFB Kunstgræs Lindholm
IF Skjold Sæby (L3)
NFB Kunstgræs Lindholm
12.
søndag
11.40
Nørresundby FB (2)
-
Herrer
U9
U9 Drenge B (13) INDE • Pulje 62
Frejlev Hallen
Rebild Syd (2)
Frejlev Hallen
12.
søndag
11.46
Nørresundby FB
-
Kvinder
U7
U7 Piger (15) INDE • Pulje 112
Hobro Idrætscenter
Vejgaard B (U6) (2)
Hobro Idrætscenter
12.
søndag
11.50
Nørresundby FB (1)
-
Herrer
U9
U9 Drenge B (13) INDE • Pulje 62
Frejlev Hallen
Aars IK (1)
Frejlev Hallen
12.
søndag
12.00
Moseby B (2)
-
Herrer
Senior
Herrer Liga 3 (16+) INDE • Pulje 12
Jetsmark Idrætscenter - Hal A/B
Nørresundby FB
Jetsmark Idrætscenter - Hal A/B
12.
søndag
12.02
FyrkatQ
-
Kvinder
U7
U7 Piger (15) INDE • Pulje 112
Hobro Idrætscenter
Nørresundby FB
Hobro Idrætscenter
12.
søndag
12.18
Nørresundby FB
-
Kvinder
U7
U7 Piger (15) INDE • Pulje 112
Hobro Idrætscenter
Støvring IF (U6) (3)
Hobro Idrætscenter
12.
søndag
12.20
Nørresundby FB (1)
-
Herrer
U9
U9 Drenge B (13) INDE • Pulje 62
Frejlev Hallen
Nørresundby FB (2)
Frejlev Hallen
12.
søndag
12.24
Hjallerup IF
-
Herrer
Senior
Herrer Liga 3 (16+) INDE • Pulje 12
Jetsmark Idrætscenter - Hal A/B
Nørresundby FB
Jetsmark Idrætscenter - Hal A/B
12.
søndag
12.40
Nibe B (1)
-
Herrer
U9
U9 Drenge B (13) INDE • Pulje 62
Frejlev Hallen
Nørresundby FB (1)
Frejlev Hallen
12.
søndag
12.50
Aars IK (1)
-
Herrer
U9
U9 Drenge B (13) INDE • Pulje 62
Frejlev Hallen
Nørresundby FB (2)
Frejlev Hallen
12.
søndag
13.00
Klokkerholm IF
-
Herrer
Senior
Herrer Liga 2 (16+) INDE • Pulje 5
Sulsted Hallen
Nørresundby FB
Sulsted Hallen
12.
søndag
13.10
Nørresundby FB (2)
-
Herrer
U9
U9 Drenge B (13) INDE • Pulje 62
Frejlev Hallen
Aars IK (3)
Frejlev Hallen
12.
søndag
13.12
Nørresundby FB
-
Herrer
Senior
Herrer Liga 3 (16+) INDE • Pulje 12
Jetsmark Idrætscenter - Hal A/B
Gjøl B
Jetsmark Idrætscenter - Hal A/B
12.
søndag
13.30
St. Restrup IF (2)
-
Herrer
U9
U9 Drenge B (13) INDE • Pulje 62
Frejlev Hallen
Nørresundby FB (1)
Frejlev Hallen
12.
søndag
13.36
Nørresundby FB
-
Herrer
Senior
Herrer Liga 2 (16+) INDE • Pulje 5
Sulsted Hallen
Hjørring IF
Sulsted Hallen
12.
søndag
14.00
Nørresundby FB (L2A/513)
-
Herrer
U15
U15 Drenge/11 (2007) - DBU Jylland Pokal • Pulje 1
Lindholm Høje Stadion
Esbjerg fB (Liga)
Lindholm Høje Stadion
12.
søndag
14.10
Nørresundby FB
-
Herrer
U10
U10 Drenge B (12) INDE • Pulje 48
Klokkerholm Hallen
Hjallerup IF
Klokkerholm Hallen
12.
søndag
14.30
Nørresundby FB
-
Herrer
U10
U10 Drenge B (12) INDE • Pulje 48
Klokkerholm Hallen
IF Skjold Sæby
Klokkerholm Hallen
12.
søndag
14.48
Sulsted IF (2)
-
Herrer
Senior
Herrer Liga 2 (16+) INDE • Pulje 5
Sulsted Hallen
Nørresundby FB
Sulsted Hallen
12.
søndag
15.00
Voersaa IF
-
Herrer
U10
U10 Drenge B (12) INDE • Pulje 48
Klokkerholm Hallen
Nørresundby FB
Klokkerholm Hallen
12.
søndag
15.24
Nørresundby FB
-
Herrer
Senior
Herrer Liga 2 (16+) INDE • Pulje 5
Sulsted Hallen
FK Fjordsiden (2)
Sulsted Hallen
12.
søndag
17.16
Vejgaard B (3)
-
Kvinder
Senior
Kvinder Liga 2 (15+) INDE • Pulje 18
Frejlev Hallen
Nørresundby FB (1)
Frejlev Hallen
12.
søndag
17.52
Nørresundby FB (1)
-
Kvinder
Senior
Kvinder Liga 2 (15+) INDE • Pulje 18
Frejlev Hallen
Aalborg Freja (3)
Frejlev Hallen
12.
søndag
18.40
Aalborg Chang
-
Kvinder
Senior
Kvinder Liga 2 (15+) INDE • Pulje 18
Frejlev Hallen
Nørresundby FB (1)
Frejlev Hallen
12.
søndag
19.16
Nørresundby FB (1)
-
Kvinder
Senior
Kvinder Liga 2 (15+) INDE • Pulje 18
Frejlev Hallen
St. Restrup IF
Frejlev Hallen
18.
lørdag
12.00
Arden IF
-
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 4 - Vinterturnering (2008) 11M • Pulje 506
Arden Hallen
Nørresundby FB
Arden Hallen
19.
søndag
10.30
Aabybro IF
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 3 - Vinterturnering (2009) 11M • Pulje 511
Aabybro Idrætscenter
Nørresundby FB
Aabybro Idrætscenter
Januar 2022
8.
lørdag
10.00
Rebild Syd
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 1 (09) INDE • Pulje 32
Haverslev Hallen
Nørresundby FB
Haverslev Hallen
8.
lørdag
10.12
LKB/Gistrup
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 2 (09) INDE • Pulje 34
Gistrup Idrætscenter
Nørresundby FB
Gistrup Idrætscenter
8.
lørdag
10.24
Nørresundby FB
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 1 (09) INDE • Pulje 32
Haverslev Hallen
RKG
Haverslev Hallen
8.
lørdag
11.00
Nørresundby FB
-
Herrer
Senior
Herrer Liga 3 (16+) INDE • Pulje 12
Gandrup Hallen
IF Fremad Nørhalne
Gandrup Hallen
8.
lørdag
11.00
Øster Han Herred
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 1 (09) INDE • Pulje 32
Haverslev Hallen
Nørresundby FB
Haverslev Hallen
8.
lørdag
11.00
ASV
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 2 (09) INDE • Pulje 34
Gistrup Idrætscenter
Nørresundby FB
Gistrup Idrætscenter
8.
lørdag
11.36
VHG/GS
-
Herrer
Senior
Herrer Liga 3 (16+) INDE • Pulje 12
Gandrup Hallen
Nørresundby FB
Gandrup Hallen
8.
lørdag
11.36
Nørresundby FB
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 1 (09) INDE • Pulje 32
Haverslev Hallen
ASV
Haverslev Hallen
8.
lørdag
11.48
Nørresundby FB
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 2 (09) INDE • Pulje 34
Gistrup Idrætscenter
RKG
Gistrup Idrætscenter
8.
lørdag
12.00
Nørresundby FB
-
Herrer
Senior
Herrer Liga 3 (16+) INDE • Pulje 12
Gandrup Hallen
Moseby B (2)
Gandrup Hallen
8.
lørdag
12.24
Nørresundby FB
-
Herrer
Senior
Herrer Liga 3 (16+) INDE • Pulje 12
Gandrup Hallen
Hjallerup IF
Gandrup Hallen
8.
lørdag
15.12
Vejgaard B (2)
-
Kvinder
Senior
Kvinder Liga 2 (15+) INDE • Pulje 17
Asaa Hallen
Nørresundby FB (2)
Asaa Hallen
8.
lørdag
15.48
Nørresundby FB (2)
-
Kvinder
Senior
Kvinder Liga 2 (15+) INDE • Pulje 17
Asaa Hallen
Aabybro IF (2)
Asaa Hallen
8.
lørdag
16.24
Nørresundby FB (2)
-
Kvinder
Senior
Kvinder Liga 2 (15+) INDE • Pulje 17
Asaa Hallen
Team Østvendsyssel (2)
Asaa Hallen
8.
lørdag
17.00
Hillerslev Sport
-
Kvinder
Senior
Kvinder Liga 2 (15+) INDE • Pulje 17
Asaa Hallen
Nørresundby FB (2)
Asaa Hallen
9.
søndag
12.12
Nørresundby FB
-
Herrer
Senior
Herrer Liga 2 (16+) INDE • Pulje 5
Gistrup Idrætscenter
Flauenskjold IF
Gistrup Idrætscenter
9.
søndag
12.36
Nørresundby FB (1)
-
Kvinder
Senior
Kvinder Liga 2 (15+) INDE • Pulje 18
Nibe Idræts-& Kulturcenter
Nibe B (2)
Nibe Idræts-& Kulturcenter
9.
søndag
12.48
Aalborg Chang (1)
-
Herrer
Senior
Herrer Liga 2 (16+) INDE • Pulje 5
Gistrup Idrætscenter
Nørresundby FB
Gistrup Idrætscenter
9.
søndag
13.12
Støvring IF (3)
-
Kvinder
Senior
Kvinder Liga 2 (15+) INDE • Pulje 18
Nibe Idræts-& Kulturcenter
Nørresundby FB (1)
Nibe Idræts-& Kulturcenter
9.
søndag
13.24
Nørresundby FB
-
Herrer
Senior
Herrer Liga 2 (16+) INDE • Pulje 5
Gistrup Idrætscenter
Klokkerholm IF
Gistrup Idrætscenter
9.
søndag
14.00
Hjørring IF
-
Herrer
Senior
Herrer Liga 2 (16+) INDE • Pulje 5
Gistrup Idrætscenter
Nørresundby FB
Gistrup Idrætscenter
9.
søndag
14.00
Nørresundby FB (1)
-
Kvinder
Senior
Kvinder Liga 2 (15+) INDE • Pulje 18
Nibe Idræts-& Kulturcenter
Vejgaard B (3)
Nibe Idræts-& Kulturcenter
9.
søndag
14.36
Aalborg Freja (3)
-
Kvinder
Senior
Kvinder Liga 2 (15+) INDE • Pulje 18
Nibe Idræts-& Kulturcenter
Nørresundby FB (1)
Nibe Idræts-& Kulturcenter
15.
lørdag
09.18
Nørresundby FB
-
Kvinder
U10
U10 Piger (12) - Futsal • Pulje 940
Fiberhallen
Fortuna Hjørring (1)
Fiberhallen
15.
lørdag
09.30
Nørresundby FB
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 3 - Vinterturnering (2009) 11M • Pulje 511
NFB Kunstgræs Lindholm
Aalborg Chang
NFB Kunstgræs Lindholm
15.
lørdag
09.54
Nørresundby FB
-
Kvinder
U10
U10 Piger (12) - Futsal • Pulje 940
Fiberhallen
Bagterp IF
Fiberhallen
15.
lørdag
10.30
Fortuna Hjørring (2)
-
Kvinder
U10
U10 Piger (12) - Futsal • Pulje 940
Fiberhallen
Nørresundby FB
Fiberhallen
15.
lørdag
11.00
Nørresundby FB
-
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 4 - Vinterturnering (2008) 11M • Pulje 506
NFB Kunstgræs Lindholm
AaB (Piger)
NFB Kunstgræs Lindholm
15.
lørdag
12.18
St. Restrup IF
-
Kvinder
U11
U11 Piger (11) - Futsal • Pulje 935
KFUM Hallen, Aalborg
Nørresundby FB
KFUM Hallen, Aalborg
15.
lørdag
12.30
Randers Q (L3)
-
Kvinder
U15
U15 Piger Liga 2/3 - Vinterturnering (2007) 11M • Pulje 504
Quickpoint Park Helsted Kunstgræsbane
Nørresundby FB (L2)
Quickpoint Park Helsted Kunstgræsbane
15.
lørdag
13.00
Nørresundby FB
-
Herrer
U11
U11 Drenge A (11) - Futsal • Pulje 931
Lundergård Hallen (Inde)
Lundergård IU
Lundergård Hallen (Inde)
15.
lørdag
13.12
Nørresundby FB
-
Kvinder
U11
U11 Piger (11) - Futsal • Pulje 935
KFUM Hallen, Aalborg
Aalborg KFUM (1)
KFUM Hallen, Aalborg
15.
lørdag
13.36
St. Restrup IF
-
Herrer
U11
U11 Drenge A (11) - Futsal • Pulje 931
Lundergård Hallen (Inde)
Nørresundby FB
Lundergård Hallen (Inde)
15.
lørdag
14.06
Nørresundby FB
-
Kvinder
U11
U11 Piger (11) - Futsal • Pulje 935
KFUM Hallen, Aalborg
Fortuna Hjørring
KFUM Hallen, Aalborg
15.
lørdag
14.30
Aalborg Futsal Klub
-
Herrer
U11
U11 Drenge A (11) - Futsal • Pulje 931
Lundergård Hallen (Inde)
Nørresundby FB
Lundergård Hallen (Inde)
16.
søndag
09.00
Nørresundby FB
-
Kvinder
U9
U9 Piger (13) - Futsal • Pulje 943
Bagterp Hallen
Bagterp IF
Bagterp Hallen
16.
søndag
09.36
TSV
-
Kvinder
U9
U9 Piger (13) - Futsal • Pulje 943
Bagterp Hallen
Nørresundby FB
Bagterp Hallen
16.
søndag
10.30
Fortuna Hjørring
-
Kvinder
U9
U9 Piger (13) - Futsal • Pulje 943
Bagterp Hallen
Nørresundby FB
Bagterp Hallen
16.
søndag
11.42
Nørresundby FB
-
Herrer
U17
U17 Drenge Liga 2 (05) - Futsal • Pulje 908
Gjøl Hallen
Stidsholt IF (2)
Gjøl Hallen
16.
søndag
12.36
Stidsholt IF (1)
-
Herrer
U17
U17 Drenge Liga 2 (05) - Futsal • Pulje 908
Gjøl Hallen
Nørresundby FB
Gjøl Hallen
16.
søndag
12.54
Nørresundby FB
-
Herrer
U17
U17 Drenge Liga 1 (05) - Futsal • Pulje 907
Fiberhallen
Hjørring Futsal Klub
Fiberhallen
16.
søndag
13.30
Storvorde/Sejlflod B
-
Herrer
U11
U11 Drenge C (11) - Futsal • Pulje 934
Nørresundby Gymnasium - Idrætshallen
Nørresundby FB
Nørresundby Gymnasium - Idrætshallen
16.
søndag
13.48
Nørresundby FB
-
Herrer
U17
U17 Drenge Liga 2 (05) - Futsal • Pulje 908
Gjøl Hallen
Brønderslev IF
Gjøl Hallen
16.
søndag
13.48
AaB (2)
-
Herrer
U17
U17 Drenge Liga 1 (05) - Futsal • Pulje 907
Fiberhallen
Nørresundby FB
Fiberhallen
16.
søndag
14.24
Nørresundby FB
-
Herrer
U11
U11 Drenge C (11) - Futsal • Pulje 934
Nørresundby Gymnasium - Idrætshallen
Sønderup/Suldrup IK Frem
Nørresundby Gymnasium - Idrætshallen
16.
søndag
14.42
Hjørring AIK Frem
-
Herrer
U17
U17 Drenge Liga 2 (05) - Futsal • Pulje 908
Gjøl Hallen
Nørresundby FB
Gjøl Hallen
16.
søndag
14.42
St. Restrup IF
-
Herrer
U11
U11 Drenge C (11) - Futsal • Pulje 934
Nørresundby Gymnasium - Idrætshallen
Nørresundby FB
Nørresundby Gymnasium - Idrætshallen
16.
søndag
14.42
AaB (1)
-
Herrer
U17
U17 Drenge Liga 1 (05) - Futsal • Pulje 907
Fiberhallen
Nørresundby FB
Fiberhallen
22.
lørdag
10.10
Hjallerup IF
-
Herrer
U8
U8 Drenge (14) INDE • Pulje 68
Nørhalne Hallen
Nørresundby FB (3)
Nørhalne Hallen
22.
lørdag
10.30
Nørresundby FB (2)
-
Herrer
U8
U8 Drenge (14) INDE • Pulje 68
Nørhalne Hallen
Brønderslev IF (3)
Nørhalne Hallen
22.
lørdag
10.50
IF Fremad Nørhalne
-
Herrer
U8
U8 Drenge (14) INDE • Pulje 68
Nørhalne Hallen
Nørresundby FB (3)
Nørhalne Hallen
22.
lørdag
11.00
Jetsmark IF (1)
-
Herrer
U8
U8 Drenge (14) INDE • Pulje 68
Nørhalne Hallen
Nørresundby FB (2)
Nørhalne Hallen
22.
lørdag
11.16
Nørresundby FB
-
Kvinder
U7
U7 Piger (15) INDE • Pulje 112
Arena Himmerland
Vejgaard B (1)
Arena Himmerland
22.
lørdag
11.24
Støvring IF (2)
-
Kvinder
U7
U7 Piger (15) INDE • Pulje 112
Arena Himmerland
Nørresundby FB
Arena Himmerland
22.
lørdag
11.30
Nibe B (1)
-
Herrer
U9
U9 Drenge B (13) INDE • Pulje 62
Nibe Idræts-& Kulturcenter
Nørresundby FB (2)
Nibe Idræts-& Kulturcenter
22.
lørdag
11.30
Nørresundby FB (3)
-
Herrer
U8
U8 Drenge (14) INDE • Pulje 68
Nørhalne Hallen
Jetsmark IF (1)
Nørhalne Hallen
22.
lørdag
11.30
Nørresundby FB (1)
-
Herrer
U8
U8 Drenge (14) INDE • Pulje 71
Arden Hallen
Aalborg KFUM
Arden Hallen
22.
lørdag
11.40
Nørresundby FB (2)
-
Herrer
U8
U8 Drenge (14) INDE • Pulje 68
Nørhalne Hallen
Hjallerup IF
Nørhalne Hallen
22.
lørdag
11.48
Vejgaard B (U6) (2)
-
Kvinder
U7
U7 Piger (15) INDE • Pulje 112
Arena Himmerland
Nørresundby FB
Arena Himmerland
22.
lørdag
11.50
Nørresundby FB (1)
-
Herrer
U9
U9 Drenge B (13) INDE • Pulje 62
Nibe Idræts-& Kulturcenter
Rebild Syd (2)
Nibe Idræts-& Kulturcenter
22.
lørdag
11.56
Nørresundby FB
-
Kvinder
U7
U7 Piger (15) INDE • Pulje 112
Arena Himmerland
FyrkatQ
Arena Himmerland
22.
lørdag
12.00
Aars IK (2)
-
Herrer
U8
U8 Drenge (14) INDE • Pulje 71
Arden Hallen
Nørresundby FB (1)
Arden Hallen
22.
lørdag
12.00
Nørresundby FB
-
Kvinder
U11
U11 Piger B (11) INDE • Pulje 100
Jetsmark Idrætscenter - Hal A/B
Voersaa IF
Jetsmark Idrætscenter - Hal A/B
22.
lørdag
12.10
Nørresundby FB (2)
-
Herrer
U9
U9 Drenge B (13) INDE • Pulje 62
Nibe Idræts-& Kulturcenter
St. Restrup IF (2)
Nibe Idræts-& Kulturcenter
22.
lørdag
12.10
Nørresundby FB (3)
-
Herrer
U8
U8 Drenge (14) INDE • Pulje 68
Nørhalne Hallen
Nørresundby FB (2)
Nørhalne Hallen
22.
lørdag
12.20
Aalborg KFUM (1)
-
Kvinder
U11
U11 Piger B (11) INDE • Pulje 100
Jetsmark Idrætscenter - Hal A/B
Nørresundby FB
Jetsmark Idrætscenter - Hal A/B
22.
lørdag
12.30
Nørresundby FB
-
Herrer
U11
U11 Drenge C (11) INDE • Pulje 45
Nørhalne Hallen
Biersted/Nørhalne/Vadum
Nørhalne Hallen
22.
lørdag
12.30
Nørresundby FB (1)
-
Herrer
U9
U9 Drenge B (13) INDE • Pulje 62
Nibe Idræts-& Kulturcenter
Aars IK (3)
Nibe Idræts-& Kulturcenter
22.
lørdag
12.40
Nørresundby FB (1)
-
Herrer
U8
U8 Drenge (14) INDE • Pulje 71
Arden Hallen
Arden IF
Arden Hallen
22.
lørdag
12.50
Nørresundby FB
-
Herrer
U11
U11 Drenge C (11) INDE • Pulje 45
Nørhalne Hallen
Aars IK (1)
Nørhalne Hallen
22.
lørdag
12.50
Rebild Syd (2)
-
Herrer
U9
U9 Drenge B (13) INDE • Pulje 62
Nibe Idræts-& Kulturcenter
Nørresundby FB (2)
Nibe Idræts-& Kulturcenter
22.
lørdag
12.50
Nørresundby FB
-
Kvinder
U11
U11 Piger B (11) INDE • Pulje 100
Jetsmark Idrætscenter - Hal A/B
Frederikshavn fI
Jetsmark Idrætscenter - Hal A/B
22.
lørdag
13.00
Aars IK (1)
-
Herrer
U9
U9 Drenge B (13) INDE • Pulje 62
Nibe Idræts-& Kulturcenter
Nørresundby FB (1)
Nibe Idræts-& Kulturcenter
22.
lørdag
13.00
Nørresundby FB
-
Herrer
U17
U17 Drenge Liga 1 - Vinterturnering (2005) 11M • Pulje 103
NFB Kunstgræs Lindholm
FC Horsens
NFB Kunstgræs Lindholm
22.
lørdag
13.10
AaB (2)
-
Herrer
U8
U8 Drenge (14) INDE • Pulje 71
Arden Hallen
Nørresundby FB (1)
Arden Hallen
22.
lørdag
13.20
TSV (1)
-
Herrer
U11
U11 Drenge C (11) INDE • Pulje 45
Nørhalne Hallen
Nørresundby FB
Nørhalne Hallen
22.
lørdag
13.20
Nørresundby FB
-
Herrer
U10
U10 Drenge C (12) INDE • Pulje 51
Vrejlev Hæstrup Hallen
Poulstrup Vrejlev 81
Vrejlev Hæstrup Hallen
22.
lørdag
13.20
Jetsmark/Nørhalne
-
Kvinder
U11
U11 Piger B (11) INDE • Pulje 100
Jetsmark Idrætscenter - Hal A/B
Nørresundby FB
Jetsmark Idrætscenter - Hal A/B
22.
lørdag
13.30
Nørresundby FB (2)
-
Herrer
U9
U9 Drenge B (13) INDE • Pulje 62
Nibe Idræts-& Kulturcenter
Nørresundby FB (1)
Nibe Idræts-& Kulturcenter
22.
lørdag
13.50
Nørresundby FB
-
Herrer
U11
U11 Drenge C (11) INDE • Pulje 45
Nørhalne Hallen
Aalborg KFUM
Nørhalne Hallen
22.
lørdag
13.50
Hjallerup IF
-
Herrer
U10
U10 Drenge C (12) INDE • Pulje 51
Vrejlev Hæstrup Hallen
Nørresundby FB
Vrejlev Hæstrup Hallen
22.
lørdag
14.10
Lundergård IU
-
Herrer
U10
U10 Drenge C (12) INDE • Pulje 51
Vrejlev Hæstrup Hallen
Nørresundby FB
Vrejlev Hæstrup Hallen
22.
lørdag
14.30
Østervraa IF
-
Herrer
U10
U10 Drenge C (12) INDE • Pulje 51
Vrejlev Hæstrup Hallen
Nørresundby FB
Vrejlev Hæstrup Hallen
23.
søndag
09.08
Nørresundby FB (3)
-
Herrer
U7
U7 Drenge (15) INDE • Pulje 80
Rosendal Hallen
Nørresundby FB (2)
Rosendal Hallen
23.
søndag
09.32
Nørresundby FB (2)
-
Herrer
U7
U7 Drenge (15) INDE • Pulje 80
Rosendal Hallen
IK Rosendal (3)
Rosendal Hallen
23.
søndag
09.40
IK Rosendal (2)
-
Herrer
U7
U7 Drenge (15) INDE • Pulje 80
Rosendal Hallen
Nørresundby FB (3)
Rosendal Hallen
23.
søndag
10.04
Nørresundby FB (3)
-
Herrer
U7
U7 Drenge (15) INDE • Pulje 80
Rosendal Hallen
IK Rosendal (3)
Rosendal Hallen
23.
søndag
10.08
Nørresundby FB (2)
-
Herrer
U6
U6 Drenge (16) INDE • Pulje 85
Jetsmark Idrætscenter - Hal A/B
Nørresundby FB (1)
Jetsmark Idrætscenter - Hal A/B
23.
søndag
10.12
Nørresundby FB (2)
-
Herrer
U7
U7 Drenge (15) INDE • Pulje 80
Rosendal Hallen
IK Rosendal (2)
Rosendal Hallen
23.
søndag
10.32
Nørresundby FB (1)
-
Herrer
U6
U6 Drenge (16) INDE • Pulje 85
Jetsmark Idrætscenter - Hal A/B
Aabybro IF (2)
Jetsmark Idrætscenter - Hal A/B
23.
søndag
10.40
Aabybro IF (1)
-
Herrer
U6
U6 Drenge (16) INDE • Pulje 85
Jetsmark Idrætscenter - Hal A/B
Nørresundby FB (2)
Jetsmark Idrætscenter - Hal A/B
23.
søndag
10.44
Nørresundby FB (3)
-
Herrer
U7
U7 Drenge (15) INDE • Pulje 80
Rosendal Hallen
Terndrup IF (2)
Rosendal Hallen
23.
søndag
11.04
Nørresundby FB (2)
-
Herrer
U6
U6 Drenge (16) INDE • Pulje 85
Jetsmark Idrætscenter - Hal A/B
Aabybro IF (2)
Jetsmark Idrætscenter - Hal A/B
23.
søndag
11.12
Nørresundby FB (1)
-
Herrer
U6
U6 Drenge (16) INDE • Pulje 85
Jetsmark Idrætscenter - Hal A/B
Aabybro IF (1)
Jetsmark Idrætscenter - Hal A/B
23.
søndag
11.44
Nørresundby FB (2)
-
Herrer
U6
U6 Drenge (16) INDE • Pulje 85
Jetsmark Idrætscenter - Hal A/B
Jetsmark IF
Jetsmark Idrætscenter - Hal A/B
23.
søndag
12.38
Storvorde/Sejlflod B (2)
-
Herrer
U7
U7 Drenge (15) INDE • Pulje 78
Gudumholm Skolehal
Nørresundby FB (1)
Gudumholm Skolehal
23.
søndag
12.54
Nørresundby FB (1)
-
Herrer
U7
U7 Drenge (15) INDE • Pulje 78
Gudumholm Skolehal
B52/Aalborg
Gudumholm Skolehal
23.
søndag
13.10
Nørresundby FB
-
Herrer
U10
U10 Drenge B (12) INDE • Pulje 48
Lundergård Hallen (Inde)
Lundergård IU
Lundergård Hallen (Inde)
23.
søndag
13.10
Nørresundby FB (1)
-
Herrer
U7
U7 Drenge (15) INDE • Pulje 78
Gudumholm Skolehal
AaB (1)
Gudumholm Skolehal
23.
søndag
13.18
Aalborg KFUM (5)
-
Herrer
U7
U7 Drenge (15) INDE • Pulje 78
Gudumholm Skolehal
Nørresundby FB (1)
Gudumholm Skolehal
23.
søndag
13.40
Skibsby-Højene IF
-
Herrer
U10
U10 Drenge B (12) INDE • Pulje 48
Lundergård Hallen (Inde)
Nørresundby FB
Lundergård Hallen (Inde)
23.
søndag
14.00
Hjallerup IF
-
Herrer
U10
U10 Drenge B (12) INDE • Pulje 48
Lundergård Hallen (Inde)
Nørresundby FB
Lundergård Hallen (Inde)
23.
søndag
14.20
IF Skjold Sæby
-
Herrer
U10
U10 Drenge B (12) INDE • Pulje 48
Lundergård Hallen (Inde)
Nørresundby FB
Lundergård Hallen (Inde)
29.
lørdag
10.30
B52/Aalborg
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 3 - Vinterturnering (2009) 11M • Pulje 511
B52/Aalborg Fodbold Club Kunstgræs
Nørresundby FB
B52/Aalborg Fodbold Club Kunstgræs
29.
lørdag
11.24
Bagterp IF
-
Kvinder
U11
U11 Piger (11) - Futsal • Pulje 935
Dybvad Hallen
Nørresundby FB
Dybvad Hallen
29.
lørdag
12.18
Nørresundby FB
-
Kvinder
U11
U11 Piger (11) - Futsal • Pulje 935
Dybvad Hallen
DHF
Dybvad Hallen
29.
lørdag
13.12
Aalborg KFUM (2)
-
Kvinder
U11
U11 Piger (11) - Futsal • Pulje 935
Dybvad Hallen
Nørresundby FB
Dybvad Hallen
29.
lørdag
14.18
Nørresundby FB
-
Kvinder
U9