Menu

U12 / U13 Piger (2011 /2010)

Velkommen til denne  årgang og afdelingsholdside på Nørresundby FB’s hjemmesiden.
Denne side indeholder information om trænerne og deres kontakt informationer.  Siden indeholder information om træningstider og på hvilke baner der skal trænes ligesom der er information om kampe og kampprogrammet for sæsonen.  Hvis afdelingen gør brug af aktivitetskalenderen vil man også her på siden kunne se de aktiviteter der er planlagt og lagt ind i kalenderen.

Alle er velkommen til at kontakte trænerne eller klubben hvis I ønsker flere oplysninger.    
Vi glæder os til at se jer til træning og på træningsbanerne.  

 

Holdets stab

Træner
ingen pic
Lene Ring Skibsted
Træner
ingen pic
Annette Lindby Nøhr
Træner
ingen pic
Flemming Kristensen
Træner
profil
Anders Sørensen
Træner
profil
Henrik Thorup Nielsen
Træner
profil
Lars Mynderup
Træner
ingen pic
Jacob Handberg Svendsen
Trinleder
ingen pic
Kenn Hansen

KampprogramU13 Piger Liga 1 (2010) 8M - efterår 2022 • Pulje 961

August 2022

Nørresundby FB
13. aug
Kl. 11.00
Hjemme
Baneanlæg Lerumbakken

LKB/Gistrup

AaB
20. aug
Kl. 10.00
Ude
AaB's Anlæg

Nørresundby FB

Nørresundby FB
23. aug
Kl. 18.30
Hjemme
Baneanlæg Lerumbakken

Randers Q

VSK Aarhus
28. aug
Kl. 13.00
Ude
Vejlby/Risskov Centret

Nørresundby FB
September 2022

Nørresundby FB
4. sep
Kl. 11.00
Hjemme
Baneanlæg Lerumbakken

Stavtrup IF

KampprogramU12 Piger B (11) 8M - Efterår 2022 • Pulje 51

August 2022

Jetsmark IF
13. aug
Kl. 10.00
Ude
Sparekassen Danmark Arena (Pandrup)

Nørresundby FB

Nørresundby FB
21. aug
Kl. 10.00
Hjemme
Baneanlæg Lerumbakken

Aalborg KFUM

Nørresundby FB
28. aug
Kl. 09.45
Hjemme
Baneanlæg Lerumbakken

Fortuna Hjørring
September 2022

Vraa/Børglum IF
4. sep
Kl. 10.00
Ude
Vrå Kunstgræsbane

Nørresundby FB

Nørresundby FB
7. sep
Kl. 18.30
Hjemme
Baneanlæg Lerumbakken

Gug B

Nørresundby FB
11. sep
Kl. 11.00
Hjemme
Baneanlæg Lerumbakken

Jetsmark IF

Aalborg KFUM
18. sep
Kl. 10.00
Ude
Nordjyske Bank Arena (KFUM)

Nørresundby FB

Fortuna Hjørring
25. sep
Kl. 10.00
Ude
Landlyst Idrætsanlæg

Nørresundby FB
Oktober 2022

Nørresundby FB
2. okt
Kl. 11.00
Hjemme
Baneanlæg Lerumbakken

Vraa/Børglum IF

Gug B
9. okt
Kl. 11.00
Ude
Kunstgræsbane Gug Boldklub

Nørresundby FB

KampprogramU13 Piger C (10) 8M - Efterår 2022 • Pulje 42

August 2022

Dall/Ferslev IF
16. aug
Kl. 18.30
Ude
MILWAUKEE PARK

Nørresundby FB

Nørresundby FB
25. aug
Kl. 18.30
Hjemme
Baneanlæg Lerumbakken

Aalborg Chang
September 2022

VGH
8. sep
Kl. 17.30
Ude
Gandrup Stadion

Nørresundby FB

Nørresundby FB
10. sep
Kl. 11.00
Hjemme
Baneanlæg Lerumbakken

Gug B

Nørresundby FB
13. sep
Kl. 18.30
Hjemme
Baneanlæg Lerumbakken

Dall/Ferslev IF

Aalborg Chang
20. sep
Kl. 17.30
Ude
Chang's Baner

Nørresundby FB
Oktober 2022

Nørresundby FB
4. okt
Kl. 18.00
Hjemme
Baneanlæg Lerumbakken

VGH

Gug B
11. okt
Kl. 17.30
Ude
Skjøtt Arena (Gug B)

Nørresundby FB

Spillerliste

ingen img
Agnes Holm Nors
ingen img
Aisha Toure
profil
Alberte Flemming Laursen
profil
Alberte Juul Drejer
profil
Amalie Pedersen
ingen img
Anna Falkner Larsen
ingen img
Anna Frystyk
ingen img
Anne-Sofie Lillelund
ingen img
Astrid Frey
ingen img
Camilla Thorup Tyrrestrup
ingen img
Ellice Oghogho Iyamu Oriahi
profil
Elvira Carus
ingen img
Emma Ring Skibsted
ingen img
Emma Toft Østergaard
ingen img
Emma Torp
profil
Fri Blander Simonsen
ingen img
Frida Gustafsson
ingen img
Ida Pedersen
ingen img
Ingeborg Vibeke Nielsen
ingen img
Isabella Andersen
profil
Julie Nordstrøm Sundby
profil
Karla Nielsen Vraa
ingen img
Karolina Fogtmann-Albrechtsen
profil
Leen Hadedeh
ingen img
Lise Cecilie Skov
ingen img
Lærke Riis Pedersen
profil
Lærke Thomsen
profil
Mille Christensen
profil
Naja Lindby Nøhr
ingen img
Robyn Ulrikke Rosenkilde
ingen img
Rosa Bechmann Jespersen
ingen img
Sarah Hedehus
ingen img
Signe Sørensen
profil
Silje Mørup Trangbæk
ingen img
Silke Vestergaard
ingen img
Silvana Daniel
ingen img
Sophie Vandborg Skov
ingen img
Thea Højland Balle
profil
Yasmin Mohamad
ingen img
Zohra Habibi