Menu

U13 / U12 Piger (2010 /2011)

Velkommen til denne  årgang og afdelingsholdside på Nørresundby FB’s hjemmesiden.
Denne side indeholder information om trænerne og deres kontakt informationer.  Siden indeholder information om træningstider og på hvilke baner der skal trænes ligesom der er information om kampe og kampprogrammet for sæsonen.  Hvis afdelingen gør brug af aktivitetskalenderen vil man også her på siden kunne se de aktiviteter der er planlagt og lagt ind i kalenderen.

Alle er velkommen til at kontakte trænerne eller klubben hvis I ønsker flere oplysninger.    
Vi glæder os til at se jer til træning og på træningsbanerne.  

 

Holdets stab

Træner
profil
Lene Ring Skibsted
Træner
ingen pic
Annette Lindby Nøhr
Træner
ingen pic
Flemming Kristensen
Træner
profil
Anders Sørensen
Træner
profil
Henrik Thorup Nielsen
Trinleder
ingen pic
Kenn Hansen

KampprogramU12 Piger B (11) INDE • Pulje 97

November 2022

Rebild Syd (2)
Spillet
Ude
Vesthimmerlands Hallen (Aars)

Nørresundby FB

Nørresundby FB
Spillet
Hjemme
Vesthimmerlands Hallen (Aars)

Nibe B (1)

Aalborg Freja
Spillet
Ude
Vesthimmerlands Hallen (Aars)

Nørresundby FB

Nørresundby FB
Spillet
Hjemme
Vesthimmerlands Hallen (Aars)

Aars IK (2)
December 2022

Aars IK (2)
Spillet
Ude
Sortebakke Hallen (Nørager)

Nørresundby FB

Nørresundby FB
Spillet
Hjemme
Sortebakke Hallen (Nørager)

Aalborg Freja

Nibe B (1)
Spillet
Ude
Sortebakke Hallen (Nørager)

Nørresundby FB

Nørresundby FB
Spillet
Hjemme
Sortebakke Hallen (Nørager)

Rebild Syd (2)
Januar 2023

Rebild Syd (2)
Spillet
Ude
Nibe Idræts-& Kulturcenter

Nørresundby FB

Nørresundby FB
Spillet
Hjemme
Nibe Idræts-& Kulturcenter

Nibe B (1)

Aalborg Freja
Spillet
Ude
Nibe Idræts-& Kulturcenter

Nørresundby FB

Nørresundby FB
Spillet
Hjemme
Nibe Idræts-& Kulturcenter

Aars IK (2)
Februar 2023

Aars IK (2)
12. feb
Kl. 12.30
Ude
Gudumholm Skolehal

Nørresundby FB

Nørresundby FB
12. feb
Kl. 12.50
Hjemme
Gudumholm Skolehal

Aalborg Freja

Nibe B (1)
12. feb
Kl. 13.10
Ude
Gudumholm Skolehal

Nørresundby FB

Nørresundby FB
12. feb
Kl. 13.40
Hjemme
Gudumholm Skolehal

Rebild Syd (2)

KampprogramU13 Piger Liga 2-3 (2010) 11M - Vinterturnering • Pulje 124

November 2022

Nørresundby FB
12 - 0
livescore
Hjemme
NFB Kunstgræs Lindholm

Aalborg Chang (L3)

TSV (L3)
3 - 1
livescore
Ude
Sulsted Stadion

Nørresundby FB

Nørresundby FB
3 - 1
livescore
Hjemme
NFB Kunstgræs Lindholm

Vodskov IF
Januar 2023

Aalborg Chang (L3)
0 - 3
Ude
Chang's Baner (Kunstgræs)

Nørresundby FB
Februar 2023

Nørresundby FB
11. feb
Kl. 11.00
Hjemme
NFB Kunstgræs Lindholm

TSV (L3)
Marts 2023

Vodskov IF
5. mar
Kl. 08.45
Ude
Luksusbaby Kunst (Vodskov)

Nørresundby FB

KampprogramU12 Piger kunstgræsturnering - 3. stævne • Pulje 69

Februar 2023

Nørresundby FB (1)
Spillet
Hjemme
Quickpoint Park Helsted Kunstgræsbane

Helsted Fremad IF

Aalborg Freja
Spillet
Ude
Quickpoint Park Helsted Kunstgræsbane

Nørresundby FB (1)

Nørresundby FB (1)
Spillet
Hjemme
Quickpoint Park Helsted Kunstgræsbane

Hornslet IF (1)

KampprogramU12 Piger kunstgræsturnering - 3. stævne • Pulje 79

Februar 2023

Nørresundby FB (2)
5. feb
Kl. 09.00
Hjemme
B52/Aalborg Fodbold Club Kunstgræs

Fortuna Hjørring (3)

Aalborg KFUM
5. feb
Kl. 09.40
Ude
B52/Aalborg Fodbold Club Kunstgræs

Nørresundby FB (2)

B52/Aalborg
5. feb
Kl. 10.20
Ude
B52/Aalborg Fodbold Club Kunstgræs

Nørresundby FB (2)

KampprogramU13 Piger Liga 2/3 (10) TT - 3 kampe • Pulje 45

Marts 2023

Vodskov IF (L2)
11. mar
Kl. 09.30
Ude
Luksusbaby Arena (Vodskov)

Nørresundby FB (L2) (1)

Nørresundby FB (L2) (1)
26. mar
Kl. 11.15
Hjemme
NFB Kunstgræs Lindholm

LKB/Gistrup (L2)

KampprogramU13 Piger Liga 2/3 (10) TT - 3 kampe • Pulje 46

Marts 2023

Aars IK (L2)
11. mar
Kl. 00.00
Ude
Sondrup Park Kunstgræs (Aars)

Nørresundby FB (L3) (2)

Nørresundby FB (L3) (2)
19. mar
Kl. 09.30
Hjemme
NFB Kunstgræs Lindholm

Nibe B (L2)

Nørresundby FB (L3) (2)
24. mar
Kl. 18.15
Hjemme
NFB Kunstgræs Lindholm

Aalborg Freja (L3)

Spillerliste

ingen img
Agnes Holm Nors
profil
Alberte Flemming Laursen
profil
Amalie Pedersen
ingen img
Anna Falkner Larsen
profil
Anna Frystyk
ingen img
Anne-Sofie Lillelund
profil
Astrid Frey
ingen img
Camilla Thorup Tyrrestrup
profil
Elina Seidenberg Bøcker
profil
Ellice Oghogho Iyamu Oriahi
profil
Elvira Carus
ingen img
Emma Ring Skibsted
ingen img
Emma Toft Østergaard
ingen img
Emma Torp
profil
Fri Blander Simonsen
ingen img
Frida Sørensen
profil
Ida Hagsholm Pedersen
profil
Ingeborg Vibeke Nielsen
ingen img
Isabella Andersen
ingen img
Julie Nordstrøm Sundby
ingen img
Karla Nielsen Vraa
ingen img
Karolina Fogtmann-Albrechtsen
profil
Leen Hadedeh
ingen img
Lærke Riis Pedersen
profil
Lærke Thomsen
profil
Naja Lindby Nøhr
ingen img
Nanna Abildgaard Bedsted Carlsson
ingen img
Robyn Ulrikke Rosenkilde
profil
Rosa Bechmann Jespersen
profil
Sarah Hedehus
ingen img
Sayna Esmaeilzadeh
profil
Selma Eline Knapp
profil
Sif Heilskov Ravn
ingen img
Signe Sørensen
profil
Silje Mørup Trangbæk
profil
Silke Vestergaard
ingen img
Silvana Daniel
ingen img
Sophie Vandborg Skov
profil
Thea Højland Balle
profil
Yasmin Mohamad
ingen img
Zohra Habibi