Menu

U11 Piger (2011)

Velkommen til denne  årgang og afdelingsholdside på Nørresundby FB’s hjemmesiden.
Denne side indeholder information om trænerne og deres kontakt informationer.  Siden indeholder information om træningstider og på hvilke baner der skal trænes ligesom der er information om kampe og kampprogrammet for sæsonen.  Hvis afdelingen gør brug af aktivitetskalenderen vil man også her på siden kunne se de aktiviteter der er planlagt og lagt ind i kalenderen.

Alle er velkommen til at kontakte trænerne eller klubben hvis I ønsker flere oplysninger.    
Vi glæder os til at se jer til træning og på træningsbanerne.  

 

Holdets stab

Træner
ingen pic
Lene Ring Skibsted
Træner
profil
Lars Mynderup
Træner
ingen pic
Annette Lindby Nøhr
Træner
ingen pic
Jacob Handberg Svendsen
Træner
ingen pic
Christian Strangholt Carus

KampprogramU11 Piger A-B (11) 8M - Efterår 2021 • Pulje 72

August 2021

Nørresundby FB
22. aug
Kl. 11.00
Hjemme
Baneanlæg Lerumbakken

Aalborg KFUM

Vejgaard B
29. aug
Kl. 10.00
Ude
Spar Nord Arena

Nørresundby FB
September 2021

Aars IK
4. sep
Kl. 10.00
Ude
Sondrup Park (Aars)

Nørresundby FB

FyrkatQ
19. sep
Kl. 10.00
Ude
DS Arena - Græsbane

Nørresundby FB

Aalborg KFUM
26. sep
Kl. 11.00
Ude
Nordjyske Bank Arena (KFUM)

Nørresundby FB
Oktober 2021

Nørresundby FB
3. okt
Kl. 10.00
Hjemme
Baneanlæg Lerumbakken

Vejgaard B

Nørresundby FB
9. okt
Kl. 09.30
Hjemme
Baneanlæg Lerumbakken

Aars IK

KampprogramU11 Piger B-C (11) 8M - Efterår 2021 • Pulje 74

August 2021

Nørresundby FB
21. aug
Kl. 09.30
Hjemme
Baneanlæg Lerumbakken

Gug B

AaB
29. aug
Kl. 10.00
Ude
AaB's Anlæg

Nørresundby FB
September 2021

Nørresundby FB
5. sep
Kl. 10.00
Hjemme
Baneanlæg Lerumbakken

Jetsmark/Nørhalne

VGHH
12. sep
Kl. 10.30
Ude
Vester Hassing Stadion

Nørresundby FB

Nørresundby FB
23. sep
Kl. 18.15
Hjemme
Baneanlæg Lerumbakken

Øster Han Herred

Gug B
26. sep
Kl. 10.00
Ude
Skjøtt Arena

Nørresundby FB
Oktober 2021

Nørresundby FB
2. okt
Kl. 09.30
Hjemme
Baneanlæg Lerumbakken

AaB

Jetsmark/Nørhalne
10. okt
Kl. 10.00
Ude
Sparekassen Vendsyssel Arena (Pandrup)

Nørresundby FB

Spillerliste

ingen img
Agnes Holm Nors
ingen img
Alberte Flemming Laursen
profil
Alberte Juul Drejer
profil
Amalie Pedersen
ingen img
Anna Frystyk
ingen img
Anne-Sofie Lillelund
ingen img
Astrid Frey
ingen img
Elvira Carus
ingen img
Emma Ring Skibsted
profil
Emma Toft Østergaard
ingen img
Emma Torp
ingen img
Ester Klyvø Pedersen
ingen img
Frederikke Dalsgaard Ubbesen
ingen img
Fri Blander Simonsen
ingen img
Ingeborg Vibeke Nielsen
ingen img
Johanne Handberg Svendsen
ingen img
Karen Storgaard Jensen
profil
Karla Nielsen Vraa
ingen img
Karolina Fogtmann-Albrechtsen
profil
Lærke Thomsen
profil
Mille Christensen
profil
Naja Lindby Nøhr
ingen img
Nanna Abildgaard Bedsted Carlsson
ingen img
Rebecca Turn
ingen img
Robyn Ulrikke Rosenkilde
ingen img
Rosa Bechmann Jespersen
ingen img
Silje Mynderup
profil
Silje Mørup Trangbæk