Menu

U9 Drenge (2014)

Velkommen til denne  årgang og afdelingsholdside på Nørresundby FB’s hjemmesiden.
Denne side indeholder information om trænerne og deres kontakt informationer.  Siden indeholder information om træningstider og på hvilke baner der skal trænes ligesom der er information om kampe og kampprogrammet for sæsonen.  Hvis afdelingen gør brug af aktivitetskalenderen vil man også her på siden kunne se de aktiviteter der er planlagt og lagt ind i kalenderen.

Alle er velkommen til at kontakte trænerne eller klubben hvis I ønsker flere oplysninger.    
Vi glæder os til at se jer til træning og på træningsbanerne.  

 

Holdets stab

Træner
profil
Jan Sørensen
Træner
ingen pic
Jonas Hvid Brimer
Træner
ingen pic
Jimmi Meldgaard Christensen
Træner
profil
Michael Nørgaard
Træner
profil
Elisa Nielsen
Træner
ingen pic
Klaus Thomsen

KampprogramU9 Drenge B (14) INDE • Pulje 59

November 2022

Nørresundby FB
Spillet
Hjemme
AaB Hallen

TSV (1)

B52/Aalborg (1)
Spillet
Ude
AaB Hallen

Nørresundby FB

Hals FS
Spillet
Ude
AaB Hallen

Nørresundby FB

Nørresundby FB
Spillet
Hjemme
AaB Hallen

IF Fremad Nørhalne
December 2022

Nørresundby FB
Spillet
Hjemme
Tylstrup Hallen

AaB (2)

IF Fremad Nørhalne
Spillet
Ude
Tylstrup Hallen

Nørresundby FB

Nørresundby FB
Spillet
Hjemme
Tylstrup Hallen

Hals FS
Januar 2023

Nørresundby FB
Spillet
Hjemme
Hals Hallen

B52/Aalborg (1)

TSV (1)
Spillet
Ude
Hals Hallen

Nørresundby FB

AaB (2)
Spillet
Ude
Hals Hallen

Nørresundby FB

Nørresundby FB
Spillet
Hjemme
Hals Hallen

IF Fremad Nørhalne
Februar 2023

Hals FS
11. feb
Kl. 11.30
Ude
Nørhalne Hallen

Nørresundby FB

B52/Aalborg (1)
11. feb
Kl. 11.50
Ude
Nørhalne Hallen

Nørresundby FB

Nørresundby FB
11. feb
Kl. 12.20
Hjemme
Nørhalne Hallen

TSV (1)

Nørresundby FB
11. feb
Kl. 13.10
Hjemme
Nørhalne Hallen

AaB (2)

KampprogramU9 Drenge B Kunstgræs (2014) 5M (4./5. feb) • Pulje 56

Februar 2023

Støvring IF (2)
5. feb
Kl. 11.30
Ude
Støvring Kunstgræsbane

Nørresundby FB (2)

Nørresundby FB (2)
5. feb
Kl. 12.00
Hjemme
Støvring Kunstgræsbane

Jetsmark IF

Brønderslev IF
5. feb
Kl. 12.30
Ude
Støvring Kunstgræsbane

Nørresundby FB (2)

KampprogramU9 Drenge B Kunstgræs (2014) 5M (4./5. feb) • Pulje 57

Februar 2023

Nørresundby FB (1)
5. feb
Kl. 10.00
Hjemme
Luksusbaby Kunst (Vodskov)

Svenstrup-Godthåb IF

Støvring IF (3)
5. feb
Kl. 10.30
Ude
Luksusbaby Kunst (Vodskov)

Nørresundby FB (1)

Nørresundby FB (1)
5. feb
Kl. 11.00
Hjemme
Luksusbaby Kunst (Vodskov)

Vodskov IF

KampprogramU9 Drenge C Kunstgræs (2014) 5M (4./5. feb) • Pulje 74

Februar 2023

Nørresundby FB
5. feb
Kl. 09.30
Hjemme
NFB Kunstgræs Lindholm

Svenstrup-Godthåb IF

Poulstrup Vrejlev 81
5. feb
Kl. 10.00
Ude
NFB Kunstgræs Lindholm

Nørresundby FB

Nøvling FK
5. feb
Kl. 10.30
Ude
NFB Kunstgræs Lindholm

Nørresundby FB