Menu

U9 Drenge (2014)

Velkommen til denne  årgang og afdelingsholdside på Nørresundby FB’s hjemmesiden.
Denne side indeholder information om trænerne og deres kontakt informationer.  Siden indeholder information om træningstider og på hvilke baner der skal trænes ligesom der er information om kampe og kampprogrammet for sæsonen.  Hvis afdelingen gør brug af aktivitetskalenderen vil man også her på siden kunne se de aktiviteter der er planlagt og lagt ind i kalenderen.

Alle er velkommen til at kontakte trænerne eller klubben hvis I ønsker flere oplysninger.    
Vi glæder os til at se jer til træning og på træningsbanerne.  

 

Holdets stab

Træner
profil
Jan Sebastian Sørensen
Træner
ingen pic
Jonas Hvid Brimer
Træner
ingen pic
Jimmi Meldgaard Christensen
Træner
profil
Michael Nørgaard
Træner
profil
Elisa Nielsen

KampprogramU9 Drenge B (14) 5M - Weekend/Efterår 2022 • Pulje 145

August 2022

AaB
20. aug
Kl. 10.40
Ude
Hals Stadion - Spar V Arena

Nørresundby FB

Nørresundby FB
20. aug
Kl. 11.20
Hjemme
Hals Stadion - Spar V Arena

KB 81 Aalborg
September 2022

Vodskov IF
3. sep
Kl. 11.30
Ude
Luksusbaby Arena (Vodskov)

Nørresundby FB

Nørresundby FB
3. sep
Kl. 12.10
Hjemme
Luksusbaby Arena (Vodskov)

Hals FS
Oktober 2022

AaB
1. okt
Kl. 10.00
Ude
Tornhøjskolen

Nørresundby FB

Nørresundby FB
1. okt
Kl. 11.20
Hjemme
Tornhøjskolen

B52/Aalborg

Hals FS
8. okt
Kl. 10.00
Ude
Baneanlæg Lerumbakken

Nørresundby FB

Nørresundby FB
8. okt
Kl. 11.20
Hjemme
Baneanlæg Lerumbakken

Vodskov IF

KampprogramU9 Drenge B (14) 5M - Hverdag/Efterår 2022 • Pulje 150

August 2022

Aabybro IF
24. aug
Kl. 17.30
Ude
Baneanlæg Lerumbakken

Nørresundby FB

Nørresundby FB
24. aug
Kl. 18.00
Hjemme
Baneanlæg Lerumbakken

Øster Han Herred
September 2022

Hjørring IF
7. sep
Kl. 18.00
Ude
Vestbjerg Hallen

Nørresundby FB

Nørresundby FB
7. sep
Kl. 18.30
Hjemme
Vestbjerg Hallen

TSV

Skibsby-Højene IF
21. sep
Kl. 17.30
Ude
Højene Hallen

Nørresundby FB

Nørresundby FB
21. sep
Kl. 18.00
Hjemme
Højene Hallen

Jerslev/Sterup IF
Oktober 2022

TSV
5. okt
Kl. 17.30
Ude
Aabybro Idrætscenter

Nørresundby FB

Nørresundby FB
5. okt
Kl. 18.00
Hjemme
Aabybro Idrætscenter

Øster Han Herred