Menu

U9 Drenge (2013)

Velkommen til denne  årgang og afdelingsholdside på Nørresundby FB’s hjemmesiden.
Denne side indeholder information om trænerne og deres kontakt informationer.  Siden indeholder information om træningstider og på hvilke baner der skal trænes ligesom der er information om kampe og kampprogrammet for sæsonen.  Hvis afdelingen gør brug af aktivitetskalenderen vil man også her på siden kunne se de aktiviteter der er planlagt og lagt ind i kalenderen.

Alle er velkommen til at kontakte trænerne eller klubben hvis I ønsker flere oplysninger.    
Vi glæder os til at se jer til træning og på træningsbanerne.  

 

Holdets stab

Træner
profil
Kim Toft Hansen
Træner
profil
Rie Sander Bech
Træner
profil
Chris Flamsholt Kristensen
Træner
profil
Michael Skyum Larsen
Træner
ingen pic
Aske Kristensen
Træner
profil
Kjeld Voetmann

KampprogramU9 Drenge B (13) INDE • Pulje 62

November 2021

Nørresundby FB (2)
Spillet
Hjemme
Haverslev Hallen

Aars IK (1)

Nørresundby FB (1)
Spillet
Hjemme
Haverslev Hallen

Nibe B (1)

Aars IK (3)
Spillet
Ude
Haverslev Hallen

Nørresundby FB (2)

Nørresundby FB (1)
Spillet
Hjemme
Haverslev Hallen

St. Restrup IF (2)

Nørresundby FB (2)
Spillet
Hjemme
Haverslev Hallen

Nibe B (1)

Rebild Syd (2)
Spillet
Ude
Haverslev Hallen

Nørresundby FB (1)

St. Restrup IF (2)
Spillet
Ude
Haverslev Hallen

Nørresundby FB (2)

Aars IK (3)
Spillet
Ude
Haverslev Hallen

Nørresundby FB (1)
December 2021

Nørresundby FB (2)
12. dec
Kl. 11.40
Hjemme
Frejlev Hallen

Rebild Syd (2)

Nørresundby FB (1)
12. dec
Kl. 11.50
Hjemme
Frejlev Hallen

Aars IK (1)

Nørresundby FB (1)
12. dec
Kl. 12.20
Hjemme
Frejlev Hallen

Nørresundby FB (2)

Nibe B (1)
12. dec
Kl. 12.40
Ude
Frejlev Hallen

Nørresundby FB (1)

Aars IK (1)
12. dec
Kl. 12.50
Ude
Frejlev Hallen

Nørresundby FB (2)

Nørresundby FB (2)
12. dec
Kl. 13.10
Hjemme
Frejlev Hallen

Aars IK (3)

St. Restrup IF (2)
12. dec
Kl. 13.30
Ude
Frejlev Hallen

Nørresundby FB (1)
Januar 2022

Nibe B (1)
22. jan
Kl. 11.30
Ude
Nibe Idræts-& Kulturcenter

Nørresundby FB (2)

Nørresundby FB (1)
22. jan
Kl. 11.50
Hjemme
Nibe Idræts-& Kulturcenter

Rebild Syd (2)

Nørresundby FB (2)
22. jan
Kl. 12.10
Hjemme
Nibe Idræts-& Kulturcenter

St. Restrup IF (2)

Nørresundby FB (1)
22. jan
Kl. 12.30
Hjemme
Nibe Idræts-& Kulturcenter

Aars IK (3)

Rebild Syd (2)
22. jan
Kl. 12.50
Ude
Nibe Idræts-& Kulturcenter

Nørresundby FB (2)

Aars IK (1)
22. jan
Kl. 13.00
Ude
Nibe Idræts-& Kulturcenter

Nørresundby FB (1)

Nørresundby FB (2)
22. jan
Kl. 13.30
Hjemme
Nibe Idræts-& Kulturcenter

Nørresundby FB (1)
Februar 2022

Nørresundby FB (2)
13. feb
Kl. 10.20
Hjemme
Vesthimmerlands Hallen

Aars IK (1)

Nørresundby FB (1)
13. feb
Kl. 10.30
Hjemme
Vesthimmerlands Hallen

Nibe B (1)

Aars IK (3)
13. feb
Kl. 10.50
Ude
Vesthimmerlands Hallen

Nørresundby FB (2)

Nørresundby FB (1)
13. feb
Kl. 11.10
Hjemme
Vesthimmerlands Hallen

St. Restrup IF (2)

Nørresundby FB (2)
13. feb
Kl. 11.30
Hjemme
Vesthimmerlands Hallen

Nibe B (1)

Rebild Syd (2)
13. feb
Kl. 11.50
Ude
Vesthimmerlands Hallen

Nørresundby FB (1)

St. Restrup IF (2)
13. feb
Kl. 12.10
Ude
Vesthimmerlands Hallen

Nørresundby FB (2)

Aars IK (3)
13. feb
Kl. 12.30
Ude
Vesthimmerlands Hallen

Nørresundby FB (1)

Spillerliste

ingen img
Adam Lindby Nøhr
ingen img
Alexzander Lyngsø
ingen img
Axel Ulrik Rosenkilde
profil
Benjamin Mustaffai
ingen img
Bjørn Malvang
profil
Carl Emil Reese
ingen img
Carl Emil Schioldan
profil
Casper Sander Bech
ingen img
Elias Khalyar
ingen img
Hans Østergaard
ingen img
Hugo Johannesson
ingen img
Huud Mahamad Abdulaziz
ingen img
Louie Bertelsen
profil
Lucas Martino Lindstrøm
ingen img
Lucas Voetmann Juliussen
profil
Magnus Tilsted Jørgensen
ingen img
Malek Boalth Petersen
ingen img
Malthe Lund Madsen
profil
Mikkel Flamsholt Hostrup
ingen img
Mikkel Urban Dalsgaard
profil
Milan Fattahi
ingen img
Mohammad Darwich
profil
Noah Csöndes-Barsi
ingen img
Oliver Voetmann Juliussen
ingen img
Radwan Alhaj Ali
profil
Sophus William Worre Winther
ingen img
Storm Malvang
profil
Viggo Neve Frystyk
profil
Villads Schou Rasmussen