Menu

U11 Drenge (2011)

Velkommen til denne  årgang og afdelingsholdside på Nørresundby FB’s hjemmesiden.
Denne side indeholder information om trænerne og deres kontakt informationer.  Siden indeholder information om træningstider og på hvilke baner der skal trænes ligesom der er information om kampe og kampprogrammet for sæsonen.  Hvis afdelingen gør brug af aktivitetskalenderen vil man også her på siden kunne se de aktiviteter der er planlagt og lagt ind i kalenderen.

Alle er velkommen til at kontakte trænerne eller klubben hvis I ønsker flere oplysninger.    
Vi glæder os til at se jer til træning og på træningsbanerne.  

 

Holdets stab

Træner
profil
Jacob Dalgaard Jensen
Træner
profil
Steen Floor Holme
Træner
ingen pic
Karsten Kristensen
Træner
ingen pic
Kristina Nielsen
Træner
ingen pic
Lasse Brøndberg Østergaard

KampprogramU11 Drenge A2 (11) 8M - Efterår 2021 • Pulje 60

August 2021

IK Rosendal
15. aug
Kl. 10.00
Ude
Rosendal Stadion

Nørresundby FB

St. Restrup IF
29. aug
Kl. 10.00
Ude
Frejlev Stadion

Nørresundby FB
September 2021

Nørresundby FB
4. sep
Kl. 09.30
Hjemme
Baneanlæg Lerumbakken

RKG

Nørresundby FB
12. sep
Kl. 11.00
Hjemme
Baneanlæg Lerumbakken

Nibe B

KampprogramU11 Drenge B (11) 8M - Efterår 2021 • Pulje 63

August 2021

Aalborg KFUM
14. aug
Kl. 10.00
Ude
Nordjyske Bank Arena (KFUM)

Nørresundby FB

Nørresundby FB
22. aug
Kl. 11.00
Hjemme
Baneanlæg Lerumbakken

AaB

Vejgaard B
29. aug
Kl. 10.00
Ude
Spar Nord Arena

Nørresundby FB
September 2021

Nørresundby FB
5. sep
Kl. 10.00
Hjemme
Baneanlæg Lerumbakken

Jetsmark IF

Nørresundby FB
11. sep
Kl. 09.30
Hjemme
Baneanlæg Lerumbakken

Fjerritslev IF

KampprogramU11 Drenge C (11) 8M Hverdag - Efterår 2021 • Pulje 70

August 2021

Løgstør IF
17. aug
Kl. 18.00
Ude
Løgstør Stadion

Nørresundby FB

Vejgaard B
24. aug
Kl. 18.00
Ude
Spar Nord Arena

Nørresundby FB

Nørresundby FB
31. aug
Kl. 18.30
Hjemme
Baneanlæg Lerumbakken

Aalborg KFUM
September 2021

Nørresundby FB
7. sep
Kl. 18.30
Hjemme
Baneanlæg Lerumbakken

Aalborg Freja

RKG
14. sep
Kl. 18.00
Ude
Bixen Arena

Nørresundby FB

Spillerliste

profil
Abdirahman Abdalla Mohammed
ingen img
Andreas Bo Nielsen
profil
Anton Brøndberg Østergaard
ingen img
Bertram Lundsgaard
ingen img
Emil Floor Holme
ingen img
Emil Kristoffersen
ingen img
Emil Lindum Trampedach
ingen img
Frederick Emil Hvid Sørensen
ingen img
Frederik Dalgaard Fromberg
profil
Gustav Lund
ingen img
Janus Thangson Petersen
ingen img
Jeppe Holm Villadsen
profil
Mads Emil Jensen
profil
Mads Rindum Jørgensen
profil
Mohamad Abdalla
profil
Nikolaj Højbak Hagstrøm
profil
Noah Hashemi
ingen img
Oskar Kristensen
profil
Samy Rami Amami
profil
Sebastian Hjort Bjerre
profil
Svend Erik Hasager
profil
Sylvester Rasmussen
ingen img
Viktor Dalsgaard Jacobsen
ingen img
William Emmanuel Betsagoo Qvistorff